دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / آزمون عملی کنکور هنر 97

آزمون عملی کنکور هنر 97

آزمون عملی کنکور هنر 97
آزمون عملی کنکور هنر 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آزمون عملی کنکور هنر 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

داوطلبان کنکور گروه آزمایشی هنر تنها داوطلبانی هستند که علاوه بر آزمونی که در روز 7 تیر 97 شرکت کردند می بایست در یک آزمون دیگری که به صورت عملی برگزار می شود، شرکت کنند. به همین دلیل تعداد زیادی از داوطلبان با سوالات و ابهامات فراوان با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان و نحوه برگزاری آزمون عملی کنکور هنر مطلع گردند. به همین جهت بر آن شدیم تا این مطلب را به ” آزمون عملی کنکور هنر 97 ” اختصاص دهیم و در آن به نکات مهم در رابطه با آزمون عملی کنکور هنر 97 همچون زمان و نحوه ثبت نام در آزمون عملی هنر 97 ، لیست رشته های دارای آزمون عملی و همچنین نحوه برگزاری آزمون عملی کنکور هنر بپردازیم. در همین ابتدا لازم است بگوییم که فقط برخی از رشته های کنکور هنر دارای آزمون عملی است و داوطلبانی که تمایل به ادامه تحصیل در این رشته ها دارند می بایست در آزمون عملی ثبت نام و شرکت کنند. چنانچه شما نیز جزو داوطلبانی هستید که در کنکور سراسری هنر شرکت کرده اند، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

عدم اعلام علاقه مندی و عدم پرداخت هزینه آزمون، به منزله عدم امکان شرکت در آزمون عملی خواهد بود.

زمان و نحوه ثبت نام در آزمون عملی کنکور هنر 97

داوطلبانی که در کنکور هنر 97 ثبت نام کرده  و در جلسه آزمون که در تاریخ 97/4/7 حضور داشته اند برای شرکت در آزمون عملی رشته های خاص می بایست در بازه زمانی 9 تیر الی 15 تیر 97 به سایت سازمان سنجش ( www.sanjesh.org  (مراجعه و حداکثر اقدام به انتخاب دو مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی مربوطه نمایند. از آن جا که پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری 1397 به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می گیرد، داوطلبانی که اقدام به انتخاب یک مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی دارای آزمون عملی می نمایند، می بایست برای شرکت در آزمون عملی در هر یک از مجموعه های ذیل به صورت اینترنتی اقدام به پرداخت 40 هزار تومان بابت هزینه آزمون عملی نمایند. داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه ­مند به شرکت در آزمون عملی دو مجموعه از مجموعه‌ رشته‌ های تحصیلی ذیل می باشند، میی بایست نسبت به پرداخت مبلغ 80 هزار تومان به صورت اینترنتی اقدام کنند.

لیست رشته های دارای آزمون عملی

لیست رشته هایی که دارای آزمون عملی هستند به شرح جدول ذیل می باشد.

جدول شماره مجموعه و عنوان رشته های تحصیلی دارای شرایط اص گروه آزمایشی هنر
ردیف عنوان
1 نقاشی – ارتباط تصویری – هنرهای تجسمی – طراحی پارچه و طراحی لباس
2 طراحی صنعتی
3 ادبیات نمایشی
4 مجسمه سازی
5 موسیقی ایرانی
6 موسیقی جهانی
7 کتابت و نگارگری
8 آهنگسازی
9 بازیگری
10 طراحی صحته
11 نمایش عروسکی
12 عکاسی

زمان برگزاری آزمون عملی هنر 97

همانطور که گفته شد داوطلباپ باید در بازه زمانی 97/4/9 الی 97/4/15 یک یا دو مجموعه از لیست رشته های بالا را انتخاب و هزینه آن را واریز کنند. آزمون عملی هنر در تاریخ 11 مرداد 97 برگزار خواهد شد. در حال حاضر مکان برگزاری آزمون عملی گروه آزمایشی هنر مشخص نیست ولی به محض اطلاع در همین صفحه اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. پس از برگزاری آزمون عملی هنر، نتایج دو آزمون همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری 97 مشخض خواهد شد . چنانچه در آزمون عملی نیز پذیرفته شوید در بازه زمانی انتخاب رشته می توانید نسبت به انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر اقدام کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد انتخاب رشته کنکور هنر 97 کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آزمون عملی کنکور هنر 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته مشکل برقراری تماس