جمعه , اردیبهشت ۷ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 - 98
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98  با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس تیزهوشان که نام دیگر آن استعداد درخشان می باشد هر ساله برای جذب دانش آموزان مستعد با ضریب هوشی بالا آزمونی در میان دانش آموزان برگزار می کند. آزمون تیزهوشان به صورت 2 بخش اصلی سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی می باشد که معمولا نسبت به آزمون های مدارس دیگر دشوارتر می باشد. والدین دانش آموزانی که آزمون تیزهوشان دارند همیشه نگران قبولی آنها در آزمون هستند. زیرا قبولی فرزندشان در این مدارس از اهداف مهم آن ها می باشد. زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 98 – 97  از 28 / 1 / 97 الی 5 / 2 / 97 خواهد بود. ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به صورت اینترنتی صورت می گیرد.  دانش آموزان باید اول ثبت نام خود را انجام داده و در مرحله بعدی اقدام  به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان کنند. سعی کردیم در این مقاله برای آن دسته از دانش آموزانی که می خواهند در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند و اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 ، نحوه اعتراض به نتایج و تکمیل ظرفیت ندارند، توضیحاتی ارائه دهیم.

تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 نوبت به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان می رسد. در این خصوص لازم است بدانید که معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون ،  نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 بر روی سایت قرار خواهد گرفت . دانش آموزان پس از مشاهده نتایج خود در صورتی که نمره قبولی کسب کرده باشند باید در زمان تعیین شده به صورت حضوری به مدرسه پذیرفته شده خود بروند و ثبت نام خود را انجام دهند. برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان  می توانیدبا مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97  طبق روال سال های اخیر به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می توانند پس از دریافت و مشاهده کارنامه آزمون خود از طریق سایت آزمون ،اقدام به ثبت اعتراض نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 نمایند. پس از اینکه دانش آموزان اعتراض به نتایج آزمون خود را انجام دادند باید منتظر اعلام نتایج اعتراض به کارنامه تیزهوشان نهم باشند تا ببینند اعتراض آنها قبول شده است یا خیر؟ داوطلبان توجه داشته باشید که معمولا سه روز بعد از ثبت اعتراض به نتایج آزمون از طریق سایت نتیجه اعتراض اعلام خواهد شد. درصورت تمایل برای آگاهی بیشتر در مورد دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم، می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 در صورتی انجام می پذیرد که مدارس تیزهوشان پس از ثبت نام پذیرفته شدگان ظرفیتشان تکمیل نشده باشد و پس از آن این مدارس اقدام به ثبت نام دانش آموزان در تکمیل ظرفیت می کنند. معمولا ظرفیت اعلام شده برای تکمیل ظرفیت محدود می باشد و داوطلبانی که به دلایلی در آزمون تیزهوشان شرکت نکرده اند و یا  در آزمون تیزهوشان قبول نشده اند و می خواهند شانس خود را دوباره امتحان کنند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 97 – 98 احتمالا 2 هفته پس از ثبت نام اعلام خواهد شد و داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند می توانند نتایج خود را در سایت مشاهده کنند.

شرایط پذیرفته شدگان پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست برای آگاهی از نشانی مدرسه پذیرفته شده خود به اداره آموزش و پرورش ناحیه محل تحصیل خود مراجعه کنند و با به همراه داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام در مدرسه پذیرفته شده  ازجمله شناسنامه ، کارنامه قولی 2 سال آخر تحصیلی خود را تا پایان مرداد ماه اقدام به ثبت نام نمایند. اما نکته مهمی که دانش آموزان باید توجه داشته باشند این است که در  اگر داوطلبان در زمان تعیین شده جهت ثبت نام خود در مدرسه اقدام نکنند به منزله ی انصراف از تحصیل در آن مدرسه محسوب خواهد شد. جهت مشاهده مقالات در زمینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین اطلاعات  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97  ،  برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 می توانید عضو کانال تلگرام تیزهوشان و نمونه دولتی شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم