جمعه , اردیبهشت ۷ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

 

تحصیل و قبولی در مدارس استعداد درخشان یکی از دغدغه‌های ذهنی والدین و دانش آموزان می باشد. مدارس تیزهوشان به مدارس با کیفیت آموزشی بالا و سخت گیری زیاد معروف هستند که از طریق آزمون در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می کند. دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 در فروردین 97 این فرصت را خواهند داشت تا نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام کنند. نحوه  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 98 – 97  به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان برای ثبت نام باید وارد سایت شده و اطلاعات دانش آموزی خود را وارد کنند و پس از انجام ثبت نام اولیه ، هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم را پرداخت کنند. در این مقاله سعی کردیم مطالبی در مورد شرایط  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ، اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نکات مربوط به نتایج آزمون تیزهوشان برای آگاهی دانش آموزان فراهم بسازیم بنابراین خواهشمندیم مقاله را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 در تاریخ 11 / 3 / 97 خواهد بود. تقریبا یک هفته قبل از برگزاری آزمون تمامی دانش آموزان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم اقدام کنند تا از محل دقیق حوزه امتحانی خود آگاه شوند. توجه داشته باشید همراه داشتن کارت آزمون در جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 الزامی است. آزمون بصورت تستی و با سوالات چهار گزینه ای مطرح می شود و هر سوال درست ۳ امتیاز مثبت و هر سوال غلط ۱ امتیاز منفی دارد. برای کسب اخرین اطلاعات و اخبار درباره زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

حدودا 20 روز پس از برگزاری آزمون ، نتایج آزمون مدارس تیزهوشان بر روی سایت قرار خواهد گرفت که دانش آموزان می توانند از طریق سایت نتایج آزمون خود را دریافت کنند. دانش آموزان باید برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان ابتدا وارد سامانه شوند و کدملی و رمز عبور خود را وارد کنند و داوطلبان پس از مشاهده نتایج در صورت کسب نمره قبولی در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام نمایند و گروهی ازداوطلبانی که نتایج تیزهوشان خود را دریافت کردند و در آزمون مردود شدند می توانند در سازمان استعدادهای درخشان اعتراضات خود را در سیستم ثبت کنند. در صورت هر گونه سوال در مورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

نکات مربوط به آزمون تیزهوشان 97-98

  •  معمولا کلید تصحیح آزمون تیزهوشان حدود دو هفته پس از برگزاری آزمون از طریق مرکز ملی پرورش استعداد درخشان منتشر می گردد.
  • اگر در سوالات و کلید آزمون سوال یا سوالاتی کنار گذاشته شود بدون در نظر گرفتن نمره آن سوالات محاسبه نمره آزمون برای دانش آموزان به صورت یکسان انجام خواهد شد.
  • قبولی در پایه هفتم استعداد های درخشان، به این معنی نیست که داوطلب بدون آزمون در پایه دهم تیزهوشان هم قبول شده است.
  • هنگامی که فهرست اسامی قبول شدگان اعلام شود هیچ لیست ذخیره ای برای دبیرستان های دوره اول و دوم استعداد درخشان اعلام نخواهد شد.
  • دانش آموزانی که در آزمون قبول نشده اند ،حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، کارنامه عدم قبولی آن ها صادر خواهد شد.
  • مهلت رسیدگی به اعتراضات موردی مربوط به حوزه های اجرایی، از سوی ستاد برگزاری آزمون در استان تعیین شده و به نحو مناسب به اطلاع داوطلبان و اولیای آنها رسانده می شود.
  • اگر یکی از دانش آموزان همزاد یا دوقلو که به صورت همزمان در آزمون شرکت کردند قبول شود، دیگری فقط به شرط کسب حداقل 80 درصد نمره آزمون آخرین فرد پذیرفته شده می تواند بر اساس اولویت ها انتخابی خود، طبق ظرفیت پیش بینی شده در مدارس استعدادهای درخشان ثبت نام کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم