چهارشنبه , مهر ۴ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد بایکدیگر شاهد ثبت نام و برگزاری همزمان این دو آزمون بودیم.ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در آذر ماه به مدت یک هفته ادامه داشت و در 7 و 8 اردیبهشت ماه نیز شاهد برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد بودیم.اما پس از عبور از مرحله آزمون شاهد اشتیاق و البته اضطراب داوطلبان در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 و همچنین دیگر موارد چون نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 و … هستیم که در این مقاله به طور اختصاصی به این موضوع پرداخته ایم و داوطلبان می توانند پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با استفاده از روش هایی که در ادامه مطلب توضیح داده ایم نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

در رابطه با زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 لازم است به اطلاعتان برسانیم که نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در نیمه دوم خرداد ماه بر روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را به روش هایی که در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد مشاهده کنند.اما پس از مشخص شدن نتایج آگاهی از مراحل بعدی یعنی زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97، زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، زمان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 و … از اهمیت بسیاری برای داوطلبان برخوردار است که در ادامه مطلب به بررسی تمامی موارد پرداخته ایم.با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد می توانید از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از طریق سایت دانشگاه آزاد به آدرس Azmoon.org اعلام خواهد شد.اما بسیاری از داوطلبان خواهان آگاهی از نحوه مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 هستند که به طور کامل به بررسی این موضوع پرداخته ایم.مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 به دو روش مشاهده با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه و مشاهده با استفاده از اطلاعات شخصی امکان پذیر است.اگر قصد دارید با استفاده از روش اول یعنی با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه نتایج را مشاهده کنید لازم است بدانید که منظور از کد دسترسی انتخاب رشته یک عدد 7 رقمی است که در انتهای کارنامه اولیه کارشناسی ارشد درج شده است.اما در صورتی که با این روش موفق به مشاهده نتایج نشدید می توانید با استفاده از اطلاعات شخصی برای مشاهده نتایج اقدام نمایید.منظور از اطلاعات فردی اطلاعاتی چون {نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد} می باشد.

 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

پس از مشاهده اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بی صبرانه خواهان آگاهی از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 هستند که در این خصوص باید بگوییم که دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در نیمه دوم خرداد ماه 97 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 اقدام کنند.بنابراین داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در نیمه دوم مرداد ماه 97 برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد اقدام کنند.توجه داشته باشید که داوطلبان در صورت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 این امکان را دارند تا بتوانند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 نیز شرکت نمایند.برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97  و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در نیمه اول شهریور ماه 97 بر روی سایت قرار می گیرد. پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 وضعیت قبولی داوطلبان مشخص می شود.بنابراین داوطلبانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 پذیرفته شده اند و یا پذیرفته نشده اند می بایست خود را برای اقدامات بعدی آماده کنند.یعنی داوطلبان پذیرفته شده می بایست در زمانی که دانشگاه تعیین می کند به صورت حضوری نسبت به انجام ثبت نام حضوری خود اقدام کنند و اما داوطلبانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 پذیرفته نشده اند این امکان را دارند تا در صورت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 و صادر شدن کارنامه در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شرکت کنند.البته لازم است بدانید که داوطلبانی که در انتخاب رشته پذیرفته نشده اند و یا داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند امکان شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ نظر

 1. با سلام
  درکل میخواستم بدونم مدرک دانشگاه آزاد معتبر تراست یا دانشگاه های غیر انتفاعی

  باسپاس ازپاسخگویی تون

  • باسلام.اعتبار دانشگاه های آزاد نسبت به دانشکده های غیر انتفاعی بالاتر است چون دانشگاه آزاد از اساتید و دانشجویان با بار علمی زیاد،برخوردار است.

 2. با سلام.
  رشته نرم افزار شبانه شاهد معتبر تره یا علوم تحقیقات؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • با سلام.
   هردو دانشگاه از شرایط بهتری برخوردار می باشند. و دانشگاه شبانه شبانه الویت بالاتری نسبت به دانشگاه آزاد دارد.

 3. سلام نتایج ارشد ازاد چ موقع اعلام میشه؟هربار که یه سایت میرم چیزی راجبع اعلام نتایج ننوشته؟

 4. جواب ارشد ازاد کی میاد

 5. سلام بالاخره نتایج کی اعلام میشه
  مردیم از انتظار

  • سلام
   طی اطلاعیه ی اعلام شده توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد نتایج کارشناسی ارشد در اوایل این هفته اعلام خواهد شد.متاسفانه امسال دانشگاه آزاد نتایج را با تاخیر اعلام خواهد کرد و در روز های آینده نتایج در سایت دانشگاه آزاد گذاشته خواهد شد.

 6. سلام دانشگاه غیرانتفاعی البرز بهتره با آزاد؟

  • سلام
   بطور کلی مدرک دانشگاه آزاد از مدرک دانشگاه غیر انتفاعی اعتبار بیشتری دارد.در انتخاب دانشگاه علاوه بر میزان شهریه و نزدیکی مسیر حتما اعتبار مدرک دانشگاهی را نیز در نظر داشته باشید.

 7. سلام وقت بخیر ایا امسال هم تکمیل ظرفیت برای دانشگاه ازاد خواهیم داشت؟؟! جایی خوندم که امسال تکمیل ظرفیت نداریم از طرفی یجا دیگه تو سایت خودتون اگر اشتباه نکنم زده بود معلوم نیست شاید باشه خبری ندارید شما؟؟

 8. سلام
  دانشگاه مجازی علم و صنعت بهتره یا دانشگاه آزاد
  اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
  ممنون

  • سلام
   بستگی دارد واحد مجازی را با کدام واحد دانشگاه آزاد مقایسه می کنید.مثلا اگر با دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات مقایسه شود ،اعتبار واحد علوم تحقیقات بیشتر است ولی اگر مثلا با واحد ملارد مقایسه شود اعتبار واحد مجازی دانشگاه علم و صنعت بیشتر است.

 9. سلام اعلام نتایج پس کی میاد؟

 10. کسی میدونه از کجا میتونم انتخاب رشته آزادم رو ببینم,متاسفانه پرینت نگرفتم,روی سایت azmon.orgهم نتونستم چیزی پیدا کنم

  • با سلام.
   احتمالا دلیل اینکه اطلاعات انتخاب رشته خودرا مشاهده نمی کنید این است که گروه آزمایشی ثبت نشده است ، شما اگر با سازمان مرکزی دانشگاه آراد تماس بگیرید ؛ نوع گروه آزمایشی را برای شما ثبت کنند.

 11. سلام,من مجازی غیرانتفاعی قبول شدم,ولی میخوام قبل ثبت نام نتیجه آزاد رو بدونم که متاسفاته معلوم نیست کی اعلام بشه,اگر مجازی رو ثبت نام کنم کل شهریه رو باید پرداخت کنم که بعد از انصراف هم گفتند که هیچ مبلغی برنمیگرده,
  با رتبه ۵۲۸۰آی تی میتونم امید داشته باشم آزاد تهران قبول میشم?
  و اینکه اعتبار مدرک مجازی غیرانتفاعی نسبت به آزاد چقدر هستش?ممنون میشم راهنمایی کنید.

 12. آخه من فردا و پس فردا وقت دارم برای ثبت نام غیرانتفاعی که قبول شدم میخاستم رشته آزادمو ببینم بعد تصمیم بگیرم. میشه شماره های سازمان آزمون و اونجایی که باید تماس بگیریم که رسیدگی کنند بذارید لطفا. ؟؟؟؟
  وبه نظر شما مدیریت استراتژیک بهتره یا مدیریت مالی؟ من دوس دارم تو بانک استخدام بشم بانکا استراتژیک میخان آیا. بیشتر دیدم همه جا مالی میخاد لطفا راهنماییم کنید. مرسی. مدیریت استراتژیک تو چه هایی کارش هست و استخدام میشه؟؟ من استراتژیک دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی قبول شدم.

  • با سلام شما میتوانید در رشته ای که در موسسه غیرانتفاعی قبول شدید ثبت نام اولیه را انجام دهید تا این دانشگاه را از دست ندهید. سپس منتظر نتایج ازاد باشید. مدیریت مالی بهتر از مدیریت استراتژیک میباشد و استخدامی مدیریت استراتژیک وضعیت خیلی مناسبی ندارد

   • سلام بنده استراتژیک دانشگاه امام رضا قبول شدم منتظرم ببینم که خط مشی گذاری دانشگاه آزاد مشهد قبول میشم یا نه
    به نظر شما بین این دو رشته کدام یکی بازار کار بهتری دارند؟
    و از لحاظ رتبه علمی کدوم یک برتر هست؟؟
    مممنون میشم راهنمایی کنید!!

    • باسلام از نظر بازار کاری رشته استراتژیک آینده کاری بهتری دارد. هردو دانشگاه از کیفیت بالایی برخوردار هستند ولی از نظر مدرک دانشگاه ازاد مدرک معتبرتری ارائه میدهد

 13. سلام اخبارا هم چیز اعلام نکردن فکرنکنم نتایج فرداهم بیاد کسی شماره نداره که تماس بگیریم و پیگیری کنیم بدونیم تکلیفمون چیه

 14. سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم.
  ممکنه نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعد از اتمام زمان ثبت نام سراسری اعلام بشه؟با توجه به اینکه بیشتر داوطلبین تمایل دارن بین نتایج دانشگاه آزاد و سراسری تصمیم بگیرن و یک کدوم رو ثبت نام کنن.حالا چجوری میشه؟

  • با سلام برای ثیت نام در اعلام نتایج سراسری تا ۶/۱۷ زمان دارید به احتمال زیاد نتیجه نهایی دانشگاه ازاد تا اخر هفته اعلام میشود .

تا 45 درصد تخفیف ویژه مشاوره