چهارشنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96
اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

تاثیری که مصاحبه در قبولی دکتری دانشگاه آزاد دارد به اندازه آزمون کتبی مهم است و این تاثیر 50 درصدی باعث شده که تمامی داوطلبان این مصاحبه را برای خود سخت و به کابوسی بزرگ تبدیل کنند. هرچند که امسال حتی نسبت به سال های گذشته این مصاحبه با توجه به ادغام آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه آزاد اهمیت و جایگاه بیشتری در قبولی دکتری دارد و همچنین کسب نمره در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد بسیار راحت تر از آزمون کتبی می باشد.آزمون دکتری امسال با سال های قبل تفاوت بسیار بزرگی داشت که این تفاوت ادغام آزمون دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری دانشگاه های سراسری با یکدیگر بود که طی آن تمامی داوطلبان در روز 12 فروردین در جلسه آزمون شرکت کردند و نتایج در تاریخ 29 اردیبهشت اعلام شد و تمامی داوطلبان پس از اعلام نتایج اقدام به انجام به انتخاب رشته نمودند.

چگونگی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

چنانچه شما داوطلبان در آزمون دکتری شرکت کرده و قصد شرکت در مصاحبه دانشگاه آزاد در سال 96 را دارید توجه داشته باشد که با توجه به این موضوع که پس از اعلام نتایج راه دانشگاه آزاد از سازمان سنجش جدا شده و دانشگاه آزاد خود به تنهایی مصاحبه و همچنین انتخاب رشته را برگزار می کند . به خاطر داشته باشید که دانشگاهی که در آن دعوت به مصاحبه شده اید حتما دانشگاهی نیست که در آن قبول شده و مشغول به تحصیل خواهید شد. شما به یکی از دانشگاه های ازاد تهران دعوت شده و لزوما این دانشگاه طبق انتخاب رشته شما نمی باشد. همچنین هر امتیازی که شما در این مصاحبه کسب نموده اید را با نمره آزمون کتبی جمع می بندند و سپس با توجه به نمره به دست آمده انتخاب رشته شما  را بررسی می نمایند. پس همانطور که گفتیم شما فقط به یک مصاحبه دعوت خواهید شد.

هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

اتفاق بسیار خوبی که امسال شاهد آن بودیم و طبق برنامه ای که دولت به منظور کاهش هزینه های داوطلبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 در نظر گرفته این است که تنها یک بار از داوطلبان هزینه دریافت می شود این هزینه برای تمامی انتخاب های آنان کافی است و دیگر لازم نیست برای مصاحبه در واحدهای مختلف هزینه های بیشتری دریافت شود. همچنین طبق آماری که وجود دارد خوب است بدانید که آزمون ورودی دوره دکتری در سال 96 در 7 گروه ازمایشی و 244 کد رشته ی امتحانی بوده است.

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت جداگانه  اعلام می شود و مشخص خواهد شد که داوطلب در مصاحبه قبول شده است یا خیر .چنانچه شما داوطلبان دعوت به مصاحبه شده اید بایستی بدانید که مصاحبه دکتری 96 از تاریخ 1 خرداد شروع شده و تا اواسط مرداد ماه 96 ادامه دارد. شما داوطلبان بایستی با توجه به زمان مصاحبه اطلاعات لازم را که شما را در مصاحبه بهتر و مناسب یاری کند را کسب نموده و در همان تاریخ در دانشگاه آزاد دعوت شده برای مصاحبه حاضر باشید. همچنین نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 به احتمال زیاد طبق سال های گذشته در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

موفقیت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96

مطلبی که شما داوطلبان مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد برای موفق شدن در روز  مصاحبه دکتری  بایستی رعایت کنید این است که حتما در روز قبل پایان نامه خود را یک دور مطالعه کرده که هم از اضطراب شما کاسته شود و هم با آمادگی بیشتری سر جلسه حاضر شوید. همچنین از دیکشنری لغات تخصصی رشته خود استفاده کرده و دوباره آن را مطالعه نمایید. شما باید در جلسه مصاحبه اعتماد به نفس خود را حفظ نموده و اگر سوالی را نمی دانستید فضا را به سمتی بکشانید که کاملا به آن مطلع هستید این زیرکی شما باعث می شود که دانش شما در زمینه اطلاعات دیگر نمایان شده و در روند قبولی مصاحبه تاثیر بسیاری دارد. همچنین در هنگام مصاحبه حتما تمام سوابق علمی و تحقیقاتی و مانند پروژه ، مقاله ، تالیف و… در زمینه رشته تخصی خود به همراه ریزنمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد را در جلسه مصاحبه همراه داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *