جمعه , اردیبهشت ۷ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

این روزها دیگر کمتر کسی پیدا می شود که به داشتن مدرک کارشناسی بسنده کند. از این رو تعداد داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری روز به روز در حال افزایش است. حتما مطلع هستید که آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده اند به همین جهت داوطلبان بسیاری با ابهام مواجه شده اند که آیا انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 نیز همچون ثبت نام آن ها ادغام شده است یا خیر؟ به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مقاله به طور مفصل به زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 خواهیم پرداخت. 

25 درصد از ظرفیت هر کد رشته محل به رزمندگان و ایثارگران اختصاص می یابد. حدنصاب نمره علمی لازم برای ایثارگران 70 درصد و برای رزمندگان 80 درصد نمره آخرین فرد قبول شده  در آزمون می باشد .

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده اند ولی نکته مهم این است که انتخاب رشته هر یک از دانشگاه های آزاد و سراسری به طور جداگانه انجام خواهد گرفت. نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 97 – 98 به احتمال زیاد نیمه دوم خرداد ماه اعلام خواهد شد. و از مرداد ماه نیز زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 آغاز خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست به محض اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97

مطمئنا همه شما عزیزان مستحضر هستید که انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین با مطالعه این قسمت و در صورت نیاز، تماس با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره می توانید یک انتخاب رشته ایده آل و مطلوبی داشته باشید. توجه کنید که مهمترین نکته ای که بایستی هنگام انتخاب رشته رعایت کنید چینش کد رشته محل ها بر اساس علاقه تان می باشد. به این صورت که 100 انتخاب خود را به سه قسمت تقسیم کنید و چند انتخاب اول خود را به رشته های مورد علاقه خود و بدون توجه به رتبه و ترازتان اختصاص دهید. چند انتخاب بعدی را نیز به رشته هایی که با توجه به رتبه و ترازتان امکان قبولی در آن ها وجود دارد اختصاص دهید و چند انتخاب آخر را نیز مختص رشته هایی قرار دهید که امکان قبولی شما در آن رشته ها بسیار بالاست ولی علاقه چندانی به آن ها ندارید و تنها در صورت اجبار و عدم قبولی در دو دسته اول مایل به ادامه تحصیل در آن رشته ها هستید. توجه کنید که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می شود و شما داوطلبان گرامی تنها در صورت خرید شناسه و رمز اینترنتی می توانید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه انتخاب رشته می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شده و از اطلاعات این کانال بهره مند گردید.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98 کلیک نمایید. 

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

همانطور که اشاره کردیم انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از مرداد ماه آغاز می شود و نتایج انتخاب رشته نیز نهایتا دو تا سه هفته پس از انتخاب رشته یعنی تقریبا نیمه اول شهریور 97 بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد. فعلا زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98 مشخص نیست. به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، اطلاع رسانی لازم را در سیت و کانال تلگرامی ایران مشاوره انجام خواهیم داد. جهت اطلاع از شهریه کارشناسی ارشد آزاد 98 – 97 بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

۲ نظر

  1. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

    • سلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد،اواسط آذرماه است وزمان برگزاری آزمون اوایل اردیبهشت است.وزمان ثبت نام کارشناسی ارشدفراگیر،مهرماه وزمان برگزاری آزمون،دی ماه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم