چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96
تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938 – برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 در کانال تلگرام دکتری عضو شوید.برای عضویت کلیک کنید

بدون شک مرحله تکمیل ظرفیت برای داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد 96 به دلیل فرصت مجدد برای انجام انتخاب رشته و قبولی در رشته مورد نظرشان بسیار حائز اهمیت می باشد.به همین دلیل مرکز ایران مشاوره در این مقاله به منظور همراهی شما در انتخاب رشته ای بهتر و پاسخگویی به سوالات در زمینه های نحوه و شرایط ثبت نام ، زمان ثبت نام و نحوه انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 مقاله زیر را فراهم کرده است که جهت دریافت پاسخ به سوالات خود در زمینه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مطالعه آن را پیشنهاد می کنیم.

چه کسانی امکان شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را دارند؟

قابل توجه داوطلبان تمامی افرادی که در آزمون دکتری دانشگاه ازاد 96 شرکت کرده اند (چه آن هایی که در انتخاب رشته شهریور ماه قبول شده اند و یا حتی مردود ) می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد (هم در مهرماه و هم در بهمن ماه ) شرکت کنند. لازم به ذکر است داوطلبانی که در شهریور و یا مهرماه در دانشگاه ثبت نام کرده اند دیگر حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه را ندارند اما قبولی شما هم در شهریور ماه و در مهرماه منعی برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ایجاد نمی کند. همانطور که گفتیم تنها شرط شرکت در تکمیل ظرفیت شرکت در آزمون دکتری 96 می باشد.

نکته ی بسیار مهمی که لازم دانستیم بگوییم این مطلب است که در سال 95 حتی کسانی که در مصاحبه علمی نمره مناسب کسب نکرده و دعوت به مصاحبه نشدند توانستند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد 95 ثبت نام کنند اما امسال هیچ اشاره ای حتی در تکمیل ظرفیت بهمن ماه به ثبت نام این افراد نشده است. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد برای افرادی که دعوت به مصاحبه نشده اند می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید. ( از آن جایی که بعضی از رشته محل های که در زمان شهریور ماه 96 نتوانستند مجوز بگیرند بنابراین این انتظار وجود دارد که در صورت مشاهده لیست رشته محل های بدون مجوز در تکمیل طرفیت دکتری دانشگاه ازاد 96 حتی آن هایی که دعوت به مصاحبه نشده اند بتوانند در تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.)

زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 هستند می رسانیم که ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال های گذشته 2 مرتبه صورت می گرفت یک مرتبه در مهرماه و یک مرتبه در بهمن ماه.  به احتمال بسیار بالا ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد امسال ، در اوایل مهر ماه و یا در اوایل بهمن ماه باشد. زمان دقیق تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد 96 به طور دقیق مشخص و اعلام نشده است. منتظر اخبار  مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 باشید.

نحوه انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم آن دسته از داوطلبانی امکان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را خواهند داشت که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 شرکت کرده باشند.بنابرایندر صورتی که قصد شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96  را دارید می توانید با مشاهده لیست رشته های اعلام شده در سایت سازمان سنجش 20 رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. ضمن اینکه داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت در انتخاب رشته ها سعی کنید میزان فاصله بین تراز شما با نمره آخرین نفر قبولی چندان قابل توجه نباشد همچنین افرادی که در تکمیل ظرفیت دکتری مهرماه و بهمن ماه شرکت کرده اند پس از قبولی رشته فعلی آن ها در شهریور ماه لغو می شود.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

در خصوص زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد باید بگوییم که در سال های گذشته برای ورودی مهرماه در اواخر مهر و تکمیل ظرفیت  برای ورودی بهمن ماه در اوایل بهمن ماه صورت می گرفت که به احتمال بسیار در سال 96 نیز تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به همین صورت خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نموده اند یک مصاحبه نیز در پیش خواهند داشت بنابراین از زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96  به منظور شرکت در مصاحبه غافل نشوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

۱۸ نظر

 1. سلام . شرایط تکمیل ظرفیت بهمن ماه مقطع دکتری سال ۹۶ رشته الهیات گرایش علوم قران و حدیث رو لطفا کامل و دقیق توضیح دهید. سپاسگزارم

 2. با عرض پوزش منظورم تکمیل ظرفیت دکترای دانشگاه ازاد در بهمن ۹۶ بود.ایا دانشگاه ازاد در مقطع دکترا در بهمن ۹۶ تکمیل ظرفیت خواهد داشت?

 3. سلاخسته نباشید.ایا در بهمن ۹۶ تکمیل ظرفیت دکترا خواهد بود؟

 4. با سلام، ایا دانشگاه ازاد برای تزم بهمن هم تکمیل ظرفیت اعلام میکنه ?

 5. سلام ، ببخشید من اجازه ی انتخاب رشته در دکتری آزاد را داشتم اما بدلیل انتخاب کم، دعوت به مصاحبه نشدم ، شما فرمودین که میتوانم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم-ولی با خرید کارت اعتباری و تکمیل اطلاعات خطا داد و گفت اجازه ی انتخاب رشته ندارید-هم پولم رفت هم روحیم.برای تکمیل ظرفیت بهمن میتونیم شرکت کنیم؟

 6. سلام ایا دفترچه انتخاب رشته محل نیامده اخه چجوری ثبتنام توتکمیل ظرفیت دکترا روانشناسی داشته باشم بغیر ازتبلیغات اطلاعیه ها هیچی پیدا نکردم خسته شدم کمک کنید لطفا،کجاچجوری ثبتنام کنم من که دفترچه چیزی ندیدم،من فقط مجاز شدم ولی دعوت به مصاحبه نشدم کم انتخاب کرده بودم حالا چجوری ازتکمیل ظرفیت استفاده کنم دارم اذیت می شوم تو روخدا کمکم کنید سپاس.فاطمه ط

 7. خواهش میکنم جواب بدین ممنونم من شماره دسترسی رشتم گم شده ۴۷۴۳ همش اشغاله بایدبرم سازمان مرکزی یاراه ورودبه سیستم برای ثبت نام تکمیل دکتری ازادهست؟مرسییییی

 8. سلام .بنده دکتری بدون آزمون شرکت کردم و مصاحبه رفتم به علت مغایرت نمره پایان نامه با زمان ثبت نام قبول نشدم آیا الان میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم

 9. سلام . آیا احتمال دارد دانشگاهی که سال اول جذب دانشجو بوده تکمیل ظرفیت داشته باشه ؟ درصورت منفی بودن ، چطور می تونم در تکمیل ظرفیت دانشگاههی دیگر شرکت کنم . آیا دانشگاهی در مرحله اول دعوت به مصاحبه نشدم در تکمیل ظرفیت می تونم شرکت کنم ؟

  • سلام.امکان اینکه اون دانشگاه تکمیل ظرفیت داشته باشه وجود داره که حتمی بودن این قضیه در دفترچه تکمیل ظرفیت مشخص میشه. شما باتوجه به رشتتون در تکمیل ظرفیت شرکت میکنید و میتونید دانشگاه های ارائه دهنده ی اون رشته که در تکمیل ظرفیت هم اومده انتخاب کنید.

 10. سلام ، ببخشید من اجازه ی انتخاب رشته در دکتری آزاد را داشتم اما بدلیل انتخاب کم، دعوت به مصاحبه نشدم ، میتوانم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

 11. با سلام بنده در مرحله دوم بدون ازمون دکتری قبول نشدم ولی مرحله اول قبول شده بودم ایا برای بدون ازمون هم تکمیل ظرفیت وجود دارد؟؟

 12. باسلام
  بنده قبولی بهمن دکتری آزاد ۹۵ هستم
  آیا می توانم برای مهر۹۶ ثبت نام کنم؟
  شهریه ثابت برمبنای قدیم است؟
  آیا باید برای رزرو نیم سال هزینه بدهم؟

 13. با سلام و وقت بخیر ؛ ایا همه افرادی که در ازمون دکتری شرکت کرده اند اعم از قبولی های مصاحبه و عدم قبولی در مصاحبه حق شرکت در تکمیل ظرفیت مهر را دارند؟

  • سلام. بله هم اونایی که قبول شدن و هم اونایی که قبول نشدن میتونن در تکمیل ظرفیت دکتری شرکت کنن. فقط توجه داشته باشید که در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی لغو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم