سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / انتخاب رشته / تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

تاریخ و نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96
تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938 – برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در کانال تلگرام دکتری عضو شوید.برای عضویت کلیک کنید

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری برای افرادی که در ازمون دکتری شرکت کرده و بنا به شرایطی انتخاب رشته نکرده اند و یا رشته دلخواه خود را پذیرفته نشده اند می تواند فرصتی مناسب و شانسی دوباره باشد. با توجه به اهمیت این مرحله می بایست داوطلبان اطلاعات دقیقی از شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به دست آورند تا دچار اشتباه نشده و با موفقیت رشته ی مورد علاقه خود را پذیرفته شوند. به همین منظور مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  ، مقاله ای را که مشاهده می کنید با عنوان  تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 برای شما اماده نموده است تا قدم کوچکی برای رسیدن به اهداف شما برداشته باشد برای آشنایی بیشتر تا پایان این مقاله همراه ما باشید و چنانچه پس از مطالعه ی دقیق متن فوق ، پاسخ سوالات خود را نیافتید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره  تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

تکمیل ظرفیت تنها فرصت برای آن دسته از افرادی است که در آزمون دکتری 96 شرکت کرده باشند و افرادی که در ثبت نام ازمون سراسری دکتری 96 شرکت نکرده اند و یا حتی ثبت نام کرده و در آزمون دکتری سراسری شرکت نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 را ندارند. چنانچه شما در مصاحبه ی دانشگاه ها دعوت نشده اید و یا حداقل در یک دانشگاه دعوت به مصاحبه داشتید می توانید در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت کرده و شانس خود را بار دیگر امتحان نمایید. همچنین افرادی که در انتخاب رشته دکتری ۹۶ شرکت کرده و یا حتی نکرده اند نیر می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت نمایند

توجه داشته باشید که اگر جزء قبولی های نهایی دکتری در سال 96 هستید و یا در حال تحصیل در این مقطع می باشید امکان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را ندارید.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

اگر می خواهید در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت کنید می بایست در تاریخ 16 آبان تا 22 آبان ماه جهت ثبت نام اقدام نمایید. برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 داوطلبان باید وارد سایت سنجش شده و اطلاعات خود را ثبت نموده و همچنین با توجه به گروه ازمایشی که در آن آزمون داده اند می توانند رشته محل هایی که اعلام شده است را مشاهده نمایند. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری را دارید می توانید شانس خود را بار دیگر امتحان نمایید.

چگونگی انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 

با توجه به شرایطی که برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 اعلام نمودیم ، داوطلبانی که شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری را دارند می بایست در تاریخ مشخص شده دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را دریافت و لیست رشته های اعلام شده در سایت سازمان سنجش را مشاهده و 20 رشته محل را انتخاب نمایید. همچنین نکته ای که وجود دارد رعایت میزان فاصله ی نه چندان قابل مشاهده ترازتان با نمره آخرین نفر قبولی می باشد که بایستی حتما رعایت شود . علاوه بر آن در همان ابتدا باید بدانید که پس از شرکت در تکمیل ظرفیت و قبولی در آن در مهر و بهمن ماه ، رشته ی فعلی تان که در شهریور 96 پذیرفته شده اید لغو شده و دیگر امکان تحصیل در این رشته را نخواهید داشت.

برای اطلاع از انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

طبق اطلاعیه معاونت مرکزی زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در دهه ی اول بهمن ماه می باشد، با توجه به این که هنوز زمان دقیق اعلام نشده است ، به محض اعلام زمان نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در همین صفحه به اطلاعتان خواهیم رساند و یا می توانید در بهمن ماه به سایت اعلام نتایج مراجعه نمایید. پس از اعلام نتایج شما می توانید وارد سایت رسمی اعلام نتایج دانشگاه سراسری شده و روی لینک نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 کلیک نمایید ، پس از آن صفحه ای برایتان باز می شود که با دو روش می توانید نتایج را مشاهده نمایید روش اول: (جستجو براساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه) روش دوم: (جستجو براساس اطلاعات فردی) می باشد که پس از وارد کردن اطلاعات می توانید نتایج را مشاهده نمایید. همچنین به دلیل اهمیتی که مصاحبه ی دکتری برای داوطلبان دارد ، پس از قبولی در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری می بایست پذیرفته شدگان خود را برای شرکت در مصاحبه دکتری سراسری آماده نمایند . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دکتری سراسری 96 و اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 روی لینک کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم