پنج شنبه , فروردین ۳۰ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تعداد کثیری از علاقمندان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتظر خبر برگزاری آزمون استخدامی سال 97 بودند و مکررا با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گرفتند و سوالاتی از قبیل این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 برگزار می شود یا خیر؟ تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی 97 چه زمانی است؟ آیا پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سال تحصیلی 97 – 98 می توانند مشغول به کار شوند یا خیر؟ اخبار جدیدی که اخیرا در رابطه با ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 منتشر گردید باعث شد تا این مطلب را تحت عنوان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آماده کنیم تا شما داوطلبان عزیز از آخرین اطلاعات مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مطلع گردید. 

امسال قرار است برای جذب نیرو در ۱۷ هزار و ۳۶۸ ردیف استخدامی، آزمون برگزار گردد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 آماده شده است ولی به دلیل قانع کردن سازمان اداری و استخدامی مبنی تامین بودجه استخدام آموزش و پرورش فعلا منتشر نگردیده است. به احتمال زیاد این دفترچه تا پایان فروردین ماه منتشر می گردد. به محض انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 لینک دانلود آن، در همین صفحه قرار داده خواهد شد. در رابطه با زمان ثبت نام نیز لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش همزمان با ثبت نام پنجمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور آغاز خواهد شد و بین 15 تا 20 روز جهت انجام ثبت نام به متقاضیان فرصت داده خواهد شد. زمان دقیق ثبت نام به محض انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 ، مشخص می گردد. نتیجه این آزمون قبل از شروع سال تحصیلی 97 – 98 اعلام خواهد شد بنابراین، پذیرفته شدگان از شروع سال تحصیلی 97 – 98 جذب آموزش و پرورش شده و شروع به کار خواهند کرد.

 ” لازم به ذکر است که ۴۰ درصد جذب نیرو در مقاطع ابتدایی و ۶۰ درصد جذب نیرو در سایر رشته های نظری، پایه و فنی خواهد بود. “

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

از جمله شرایط عمومی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تعیین رنج سنی داوطلبان می باشد. شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک دکتری 45 سال، شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک فوق لیسانس 40 سال، شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک لیسانس 30 سال و برای متقاضیان دارای مدرک کاردانی شرط سنی شرکت در آزمون 25 سال می باشد. شرایط اختصاصی نیز  متناسب با رشته تعیین می شود و شامل مصاحبه‌ها و معاینات پزشکی می باشد و در نهایت نیز گزینش انجام می‌شود. لازم به ذکر است که پذیرش به صورت بومی پذیری انجام می شود یعنی به تناسب شرایط هر استان دامنه‌ پذیرش صورت خواهد گرفت و در دامنه پذیرش چند شهرستان و منطقه وجود دارد و فرد باید شغلی را انتخاب کند که در همان دامنه پذیرش باشد. ضمنا متقاضیان بایستی یک محل خدمت را در یک شهرستان و منطقه انتخاب نمایند. ضمنا ۲۵ درصد جذب نیرو به ایثارگران، ۵ درصد نیز به رزمندگانی اختصاص خواهد یافت که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند و ۳ درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان می باشد.

جهت دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 کلیک نمایید. 

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

رشته‌های مورد پذیرش
زیست شناسی آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی ادبیات عرب آموزگار تربیت بدنی تربیت کودک
مدیریت خانواده شیمی زبان و ادبیات فارسی ماشین ابزار مهندسی نقشه کشی معماری مهندسی تاسیسات
مهندسی صنایع فلزی مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن مهندسی عمران ارتباط تصویری مهندسی صنایع شیمیایی
مهندسی الکترونیک مهندسی کامپیوتر تاریخ آموزش ابتدایی گرافیک مهندسی صنایع چوب
علوم اجتماعی علوم تجربی فیزیک ریاضی مهندسی سرامیک مهندسی چاپ
عکاسی زبان انگلیسی پویانمایی طراحی دوخت صنایع دستی – فرش حسابداری
زمین شناسی مهندسی برق  بازیگری

حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 برای حق التدریس‌ ها نیز محفوظ می باشد. این دسته از داوطلبان پس از قبولی، سنوات حق التدریسشان به سوابق شغلی آن ها افزوده خواهد شد.

منابع و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

بخش عمومی این آزمون از دروس ادبیات، معارف، دانش اجتماعی، آمار مقدماتی، ریاضی و معارف طرح می گردد. ضمنا یک بخش آزمون نیز به سوالان هوش اختصاص یافته است. در رابطه با زمان برگزاری این آزمون نیز لازم به ذکر است که فعلا زمان دقیق برگزاری مشخص نیست و این زمان هنگام انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص می شود ولی مطمئنا می توان گفت با وجود تقارن این آزمون با ماه مبارک رمضان، زمان برگزاری آن تغییری نخواهد کرد. ضمنا نتایج این آزمون تقریبا 10 روز پس از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم