سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

شرایط و زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس تیزهوشان از جمله مدارس با کیفیت آموزشی بالا برای تربیت و آموزش دانش آموزان با ضریب هوشی بالا می باشد. مدارس تیزهوشان معمولا دارای فضای گسترده علمی و آموزشی بالایی است که این امر باعث شده بسیاری از والدین برای پیشرفت تحصیلی فرزندان خود این مدارس را انتخاب کنند. در مدارس تیزهوشان بین دانش آموزان رقابت زیادی می باشد زیرا تمامی دانش آموزان از طریق یک آزمون ورودی به اینگونه مدارس راه پیدا کرده اند و همگی دارای یک سطح علمی می باشند. در ابتدا برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان باید اطلاعات کامل از شرایط کلی آزمون مدارس تیزهوشان داشته باشید و پس از آن اقدام به ثبت نام مدارس تیزهوشان کنید. در این مقاله قصد داریم به صورت کامل در خصوص زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ، شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 ،  منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم بپردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم 97 – 98

آزمون تیزهوشان هر ساله برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان را دارند به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی در اسفند ماه 97 خواهد بود. داوطلبان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان باید در ابتدا مطالب دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان را با دقت مطالعه کنند. سپس به سایت ثبت نام مراجعه کرده و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 را انجام دهند و متقاضیان باید دقت داشته باشند که ثبت نام هر استان با استان های دیگر متفاوت بوده و برای ثبت نام تیزهوشان باید وارد سایت مربوط به استان های خود شوید. در صورت تمایل می توانید برای کسب آخرین اطلاعات درباره زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 98 – 97 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم 97 – 98

کلیه داوطلبان برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی باید اشتغال به تحصیل پایه ششم ابتدایی را داشته باشند. همچنین دانش آموزان باید کلیه دروس خود را در پایه پنجم ابتدایی با نمره خیلی خوب گذرانده باشند و اگر تنها در یکی از دروس خود نمره خوب داشته باشند برای ثبت نام مانعی وجود نخواهد داشت. از دیگر شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی داشتن تابعیت ایرانی دانش آموز می باشد. ( البته ثبت نام اتباع غیر ایرانی هم باشرایط خاص ممکن می باشد ) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 ، ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 98 – 97 می توانید بر روی لینک مورد نظر خود کلیک کنید.

منابع آزمون مدراس تیزهوشان پایه ششم 97 – 98

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی از 5 کتاب درسی پایه ششم ابتدایی طراحی می شود. آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی شامل 70 سوال و 90 دقیقه زمان برای پاسخگویی می باشد. داوطلبان توجه داشته باشید که به ازای هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 1 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود. برای آشنایی بیشتر با منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.منابع سوالات آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی شامل موارد زیر می باشد :

 نام درس  تعداد سوال  ضرایب
 قرآن و تعلیمات دینی و اخلاقی 8 2
فارسی  10 2
مطالعات اجتماعی 7 1
تفکر و پژوهش  5 1
 علوم تجربی 10 2
 ریاضی 15 2

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم در اردیبهشت 97 خواهد بود. کلیه داوطلبان باید یک هفته قبل از آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی کنند. همینطور زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97  یک ماه بعد از زمان برگزاری آزمون از طریق سایت تیزهوشان استان ها اعلام خواهد شد و کلیه دانش آموزان در صورت قبولی در این آزمون باید با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به صورت حضوری برای ثبت نام مدرسه پذیرفته شده خود مراجعه کنند. برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم می توانید عضو کانال تیزهوشان شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم