شنبه , دی ۳۰ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

راهنمای ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

ثبت نام مدارس شاهد
ثبت نام مدارس شاهد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام مدارس شاهد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس شاهد شامل کیفیت آموزشی بالاتر نسبت به دیگر مدارس دیگر می باشد. در این مدارس از اساتید و مدرسان با تجربه و خبره از نظر سطح علمی و اخلاقی برای آموزش به دانش آموزان استفاده می شود. داوطلبان باید بدانند که این مدارس دارای شرایط خاصی بوده و تنها کسانی که این شرایط را دارند می توانند اقدام به ثبت نام مدارس شاهد کنند.و به دلیل دانش آموزان کمتر و کیفیت آموزشی عالی باعث جذب بسیاری از خانواده ها برای ثبت نام فرزندان خود در این مدارس شده است. این مدرسه به دلیل اهمیت زیادی در زمینه تربیت و آموزش اخلاقی دانش آموزان معمولا ۴ساعت در هفته را برای دانش آموزان اختصاص داده است.سعی کردیم به دلیل اشتیاق داوطلبان مدارس شاهد در این مقاله مطالبی در مورد زمان ثبت نام ،میزان شهریه و شرایط عمومی و علمی مدارس شاهد بپردازیم.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

در ابتدا باید بدانید که کلیه فرزندان معظم شهدا ، آزادگان و جانبازان بالای ۵۰ درصد به عنوان فرزند شاهد شناخته می شوند. ثبت نام مدارس شاهد معمولا در دوره های مختلفی انجام می گیرد که شامل: دوره ابتدایی، دوره متوسطه اول، دوره متوسطه دوم می باشد. دانش آموزان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام در مدارس شاهد می توانند برای تحصیل در مدارس شاهد ثبت نام کنند. دانش آموزان برای ثبت‌نام در مدارس شاهد باید به سایت سجا مراجعه کرده و پس از ورود کد ملی و سریال شناسنامه مورد نظر خود می‌توانند در مدارس شاهد ثبت‌نام کنند. پس از اعلام نتایج نهایی باید دانش آموزان با مدارک لازم به مدرسه مراجعه کنند. و مدارک دانش‌آموز با اطلاعاتی که در سیستم ثبت شده است چک خواهد شد تا تناقضی وجود نداشته باشد. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام مدارش شاهد و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

شرایط عمومی ثبت نام دانش آموزان شاهد و غیر شاهد به شرح زیر می باشد:

الف) دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری

ب) رعایت احکام شرعی و پوشش اسلامی متناسب با دوره تحصیلی و سن دانش آموزان ( حجاب برتر برای دانش آموزان دختر)

ج) التزام و پایبندی خانواده به حفظ شئونات و ارزش های اسلامی و تربیت بدنی

د) رعایت مقررات و آئین نامه انضباطی و تربیتی و آموزشی شاهد و غیرشاهد

ه) سکونت در محدوده تعیین شده برای متقاضیان ثبت نام دانش آموزان شاهد و غیرشاهد

نکته: اولیای محترم  باید توجه داشته باشند که بررسی شرایط عمومی با حضور دانش‌آموزان و والدین انجام می گیرد و مسئولیت آن در ثبت نام ورودی به عهده ستاد ثبت نام مدرسه و در ادامه تحصیل به عهده شورای مدرسه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 و منابع آزمون نمونه دولتی نهم بر روی لینک دلخواه کلیک کنید.

 میزان شهریه مدارس شاهد 97 – 98

میزان شهریه مدارس شاهد برای دانش آموزان شاهد و فرزندان غیر شاهد متفاوت می باشد. در این خصوص شهریه مدارس شاهد به ترتیب زیر می باشد :

  • میزان شهریه پایه ابتدایی در مدارس شاهد از 380 هزار تا 580 هزار تومان می باشد
  • میزان شهریه پایه هفتم در مدارس شاهد از 440 هزار تا 660 هزار تومان می باشد
  • میزان شهریه پایه نهم در مدارس شاهد از 530 هزار تا 860 هزار تومان می باشد

نکته مهم : میزان شهریه برای فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان بالای 50% و فرزندان ایثارگران و آزادگان به صورت رایگان می باشد. در صورت تمایل می توانید برای اطلاع دقیق از شرایط کلی مدارس شاهد و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام مدارس شاهد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

حتما ببینید

شهریه مدارس غیر انتفاعی 96 – 97

 بررسی میزان شهریه مدارس غیر دولتی با توجه به اهمیت تحصیل در زندگی امروزه و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *