شنبه , تیر ۲ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مهمترین مرحله آزمون کارشناسی ارشد همچون سایر آزمون ها، مرحله انتخاب رشته است. برای انجام یک انتخاب رشته ایده آل بایستی قبل از انتخاب رشته، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را به طور کامل مطالعه کنید و سپس به سراغ دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بروید. به همین دلیل ما در این مقاله علاوه بر قرار دادن لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 به نکات مهمی که بایستی در مورد دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بدانید نیز بپرداخته ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و سپس از طریق لینکی که در انتهای همین دفترچه قرار داده شده است دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را دانلود و مطالعه کنید و سپس اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 نمایید. زیرا اگر بدون آگاهی لازم اقدام به انتخاب رشته کنید ممکن است با وجود یک اشتباه در انتخاب رشته آینده شغلی و تحصیلی شما دستخوش تغییرات بزرگی شود.

جهت شرکت در انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد می بایست به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه فرمایید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

به دلیل ادغام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری و همچنین ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 97 این ابهام برای برخی از داوطلبان بوجود آمده که آیا زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز با زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 ادغام شده است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که خیر نه زمان و نه سایت انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری یکسان نیست. چند روز پس از مشخص شدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97 در خرداد ماه سال جاری، ابتدا انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و چند روز پس از آن زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 فرا می رسد. داوطلبان متقاضی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 97 می‌توانند از روز 28 یا 29 خرداد نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 کلیک کنید.

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد جزو مهمترین مراحل این آزمون محسوب می شود. بنابراین توصیه می کنیم با مطالعه این بخش در کنار مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بهترین انتخاب رشته را انجام دهید. مهمترین نکته ای که لازم است هنگام انتخاب رشته رعایت کنید توجه به چینش کد رشته محل ها بر اساس علاقه می باشد. بعد از مطالعه دفترچه، کد رشته محل های مورد علاقه خود را در برگه ای یادداشت کنید در مرحله بعد نوبت به چینش کد رشته محل ها می رسد. شما برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حداکثر 100 انتخاب خواهید داشت که بهتر است این 100 انتخاب را به سه قسمت ( خوش بینانه، معقولانه، بدبینانه ) تقسیم کنید و چند انتخاب اول را به رشته های مورد علاقه خود اختصاص دهید یعنی بدون هیچ توجهی به رتبه و ترازتان کد رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنید ( انتخاب خوش بینانه ). چند انتخاب بعدی را نیز به رشته هایی که با توجه به رتبه و ترازتان امکان قبولی در آن ها وجود دارد اختصاص دهید ( انتخاب واقع بینانه ) و چند انتخاب آخر را نیز مختص رشته هایی قرار دهید که امکان قبولی شما در آن رشته ها زیاد است ولی علاقه چندانی به آن ها ندارید و تنها در صورت اجبار و عدم قبولی در دو دسته اول مایل به ادامه تحصیل در آن رشته ها هستید ( انتخاب بدبینانه ). جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه انتخاب رشته می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شده و از اطلاعات این کانال استفاده کنید.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

همانطور که گفتیم انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از مرداد ماه آغاز می شود و نتایج نهایی آن نیز چند هفته پس از انتخاب رشته یعنی تقریبا در نیمه اول شهریور ماه سال جاری بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست. به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، در سایت و  کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

جهت اطلاع از شهریه کارشناسی ارشد آزاد 98 – 97 بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

۵ نظر

  1. سلام. زمان انتخاب رشته دو ماه بعد یعنی مرداد هست؟

  2. چرا بالینی انقدر محدود شده!!!!اصلاحیه میزنن؟؟

  3. دوستان با ۱۱هزار میشه جزا جرم شناسی دانشگاه ازاد قبول شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته مشکل برقراری تماس