جمعه , اردیبهشت ۷ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / انتخاب رشته / دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری

دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97 

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری
دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 97 دانشگاه های سراسری کد رشته های دارای ظرفیت خود را از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می رساند و طی یک بازه زمانی مشخص امکان انتخاب رشته مجدد را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد، کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری سراسری شرکت کرده اند مجاز خواهند بود در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری و  تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت نمایند. به دلیل اینکه این فرصت آخرین شانس داوطلبان می باشد از اهمیت بسیاری برخودار است بنابراین داوطلبان می بایست اطلاعات لازم در رابطه با زمان و نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 و زمان اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97 را داشته باشند. بنابراین این مقاله را تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری برای شما داوطلبان گرامی آماده کرده ایم و پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات و دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97 این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

زمان و نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97

داوطلبانی که مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستند می بایست پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97، دفترچه را تهیه و پس از مطالعه دقیق آن و مشاهده لیست رشته های اعلام شده به عنوان رشته های دارای ظرفیت می توانند در انتخاب رشته شرکت نمایند. زمان تقریبی آغاز تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 97، اواسط مهر ماه می باشد که به محض اعلام زمان دقیق، در سایت و کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره، اطلاع رسانی خواهیم کرد. جهت انجام انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری می بایست به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97 می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری 97 کلیک کنید. 

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال می گردد. )

نکات مهم مندرج در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری

  • داوطلبانی که در مرحله اول اعلام نتایج در کد رشته محل انتخابی خود پذیرفته شده اند و در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و مجددا در کد رشته انتخابی جدید نیز پذیرفته شوند بنابر قانون، قبولی اول آنها لغو می گردد و و می بایست در کد رشته قبولی جدید ادامه تحصیل دهند.
  • متقاضیان بایستی تا 30 / 11 / 97 موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد گردند.
  • نیمسال ورودی دانشجویان بر اساس نظر و در واقع امکانات دانشگاه پذیرفته شده و پس از انجام مصاحبه تعیین خواهد شد.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 97 در آبان و نتایج نهایی آن در دی یا بهمن ماه اعلام خواهد شد. از آن جا که فعلا زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 97 مشخص نیست به محض اعلام زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 در همین صفحه و کانال تلگرامی ایران مشاوره به اطلاعتان خواهیم رساند. پس از مشخص شدن نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری از پذیرفته شدگان جهت انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.

جهت کسب اطلاع در رابطه با تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد کلیک نمایید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید… 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم