دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / انتخاب رشته / دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96
دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

چنانچه شما عزیزان قصد دارید که در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت نمایید می بایست بدانید که این مرحله تنها فرصت برای آن دسته از افرادی است که در آزمون دکتری 96 شرکت کرده اند و لازم به ذکر است که افرادی که در ثبت نام ازمون سراسری دکتری 96 شرکت نکرده اند و یا حتی ثبت نام کرده و در آزمون دکتری سراسری شرکت نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 را ندارند. 

علاوه بر آن اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که در مصاحبه ی دانشگاه ها دعوت نشده اید و یا حداقل در یک دانشگاه دعوت به مصاحبه داشتید می توانید در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت کرده و بار دیگر به خودتان شانسی دوباره بدهید. همچنین افرادی که در انتخاب رشته دکتری ۹۶ شرکت کرده و یا نکرده اند نیر می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت نمایند. چنانچه هر گونه سوالی در زمینه ی تکمیل ظرفیت داشتید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. 

توجه داشته باشید که اگر شما جزء قبولی های نهایی دکتری در سال 96 هستید و یا اینکه در حال تحصیل در این مقطع می باشید دیگر امکان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را نخواهید داشت.

دفترچه ی انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

در دفترچه ی تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 تمامی لیست رشته محل هایی که در انتخاب رشته اصلی نتوانستند به تعداد کافی دانشجو بگیرند ارائه شده است بنابراین هر رشته با توجه به کدی که در زمان ثبت نام اصلی مشخص شده بود ارائه شده است و همچنین لیست دانشگاه هایی که می خواهند در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 دانشجو بپذیرند نیز عنوان شده است. شما می توانید با توجه به رشته گروه ازمایشی خود در زمان ثبت نام رشته محل های  را انتخاب نمایید.

زمان دقیق انتشار دفترچه در سال 96 هنوز اعلام نشده است اما طبق روال سالهای قبل به احتمال زیاد در ابان ماه اعلام می گردد. پس از انتشار دفترچه در همین صفحه لینک دانلود در اختیارتان گذاشته خواهد شد. 

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

چنانچه شما قصد دارید که در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت نمایید باید بدانید که تمامی داوطلبان از 16 آبان تا 22 آبان فرصت خواهند داشت تا جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 اقدام نمایند. نحوه ی ثبت نام نیز اینگونه است که می بایست وارد سایت سنجش شده  و با ثبت اطلاعات خود و با توجه به گروه آزمایشی که در آن آزمون داده اند از رشته محل هایی  که برای آن ها اعلام شده است آگاه شوند.  توجه داشته باشید که در صورت عدم رضایت از لیست رشته محل های اعلام شده در تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 96 می توانید در گروه آزمایشی تان به صورت رایگان در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت نمایید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96  هنوز اعلام نشده است اما طبق روال سال گذشته به احتمال ریاد در نیمه اول بهمن ماه اعلام می گردد و شما می توانید در سایت اعلام نتایج ، نتایج تکمیل ظرفیت را مشاهده نمایید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان دقیقاعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 –با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سلام
    میدونم تاریخ ثبتنامش گذشته اما هیچ جا واسه دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری ازاد نیست . همه لینک به خود دانشگاه ازده که اونمک بعد از تاریخ بسته.
    لطفا کمککککککک

نرم افزار انتخاب رشته انتخاب رشته اختصاصی !