دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97
دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

در سال 97 داوطلبان نظام جدید فنی حرفه ای در مقطع کاردانی کنکور نخواهند داشت. پذیرش این دسته از داوطلبان تنها بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود. ولی پذیرش داوطلبان نظام قدیم فنی حرفه ای همچنان بر اساس کنکور می باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 اختصاص دهیم و علاوه بر قرار دادن لینک دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 به مهمترین موضوعاتی که در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ذکر شده همچون زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 ، شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 97 ، زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای 97 و همچنین به انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را مطالعه کنید و سپس دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 را از طریق لینک زیر دریافت و مطالعه کنید. چنانچه در پایان باز هم با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند. 

انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای همزمان با ثبت نام کنکور فنی حرفه ای 97 انجام خواهد شد.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

چنانچه قصد ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دارید لازم به ذکر است که ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 از 6 خرداد ماه سال جاری آغاز و تا 12 خرداد ماه ادامه می یابد. ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 97 از ظریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ( sanjesh.org ) انجام خواهد شد. جهت انجام ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 بایستی کارت اعتباری تهیه نمایید و پس از آن جهت انجام ثبت نام اقدام کنید. چنانچه در هر کدام از مراحل ثبت نام از جمله خرید کارت اعتباری به مشکلی برخوردید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و ثبت نام خود را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید و یا راهنمایی های لازم جهت ثبت نام در کنکور را دریافت کنید.

توزیع کارت و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 هفته اول مرداد ماه سال جاری منتشر می شود. تمامی داوطلبان باید در زمان مشخص که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با وارد کردن پ شماره پرونده و کد پیگیری کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. ضمنا کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 در مرداد ماه سال 97 برگزار خواهد شد. البته زمان دقیق برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 مشخص نیست. به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، در سایت و کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهیم کرد. بنابراین توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار مربوط به کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 باشید.

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

شرکت در هر آزمونی از جمله کنکور کاردانی فنی حرفه ای دارای شرایطی است که تنها داوطلبان واجد شرایط مجاز به ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 خواهند بود. در این قسمت به شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 خواهیم پرداخت:

  • دارا بودن مدرک فنی حرفه ای و کاردانش نظام جدید یا دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم
  • داوطلبان دارای گواهینامه دوره پیش دانشگاهی و یا مدرک بـالاتر از کـاردانی، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای نیستند.
  • برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی
  • داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی یکی از کد رشته های اعلام شده در نیمسال اول تحصیلی را کسب کنند، ولی نتوانند تا شهریور سال 97 گواهینامه پابان دوره متوسطه خود را دریافت کنند اجازه ثبت نام را نخواهند داشت. این افراد در صورتی که کد رشته قبولی در نیمسال دوم را کسب نمایند و تا پایان نیمسال اول گواهینامه خود را دریافت کنند می توانند برای ثبت نام نیمسال دوم اقدام نمایند.
  • پذیرفته شدگان دوره روزانه در آزمون کاردانی نظام جدید سال 96، مجاز به ثبـت نـام و شرکت در این کنکور نیستند.
  • دانشجویان نوبت دوم ( شبانه ) آموزشکده های تحت نظر دانشگاه فنی و حرفه ای کـه از معافیـت تحصیلی استفاده می کنند، در صورت تمایل به ثبت نام و شرکت مجدد در این آزمون در صورتی مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل خواهند بود که پس از انصراف قطعی از تحصیل در دوره قبلی، از نظر نظام وظیفه منعی جهت تحصیل آن ها نداشته باشد.

سهمیه های کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

از جمله سهمیه های موثر در کنکور کاردانی فنی حرفه ای عبارتند از :

  • سهمیه آزاد
  • سهمیه رزمندگان
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه خانواده شهدا

25 درصد از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در کنکور کاردانی فنی حرفه ای به شرط کسب حداقل 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد به ایثارگران و در صورت کسب 80 درصد نمره آخرین فرد قبول شده در گزینش آزاد به رزمندگان تعلق می گیرد.

” همسر و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان رزمندگانی که بیش از 6 ماه سابقه حضور در جبهه دارند می توانند از سهمیه ایثارگران استفاده کنند. البته حضور این افراد در جبهه بایستی داوطلبانه بوده باشد. “

انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97

در انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 50 کد رشته محل خواهد بود. چنانچه شما نیز قصد ثبت نام و شرکت در انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دارید در زمان انتخاب رشته می توانید دوره های روزانه، شبانه و غیرانتفاعی را نیز انتخاب کنید. پذیرش دانشجو در انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای به صورت بومی استانی خواهد بود بنابراین توصیه می کنیم که انتخاب های اولیه خود را به دوره های روزانه و شبانه کد رشته محل های استان خود اختصاص دهید. ضمنا لازم به ذکر است که انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای همزمان با ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 انجام خواهد شد.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 97 کلیک کنید.

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *