شنبه , تیر ۳۰ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پس از کنکور کارشناسی ارشد و مشخص شدن نتایج، چند دسته از داوطلبان تصمیم می گیرند در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کنند. دسته ی اول داوطلبانی هستند که در کنکور ارشد شرکت کرده ولی در انتخاب رشته موفق نشده اند در رشته انتخابی خود قبول شوند و دسته ی دیگر داوطلبانی هستند که در انتخاب رشته پذیرفته شده اند ولی علاقه زیادی به رشته پذیرفته شده ندارند و می خواهند شانس خود را برای قبولی در رشته دیگری امتحان کنند و دسته ی سوم داوطلبانی هستند که در کنکور ارشد شرکت کرده و برای آنها کارنامه صادر شده است ولی پذیرفته نشده اند. هر سه دسته می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فرصتی طلایی برای قبولی در رشته دلخواه داوطلبان است. در تکمیل ظرفیت هر دانشگاه بر اساس رشته های تکمیل نشده خود اقدام به تکمیل ظرفیت می نماید. در صورت نیاز علاوه بر مطالعه ی این مقاله که در رابطه با تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد می باشد می توانید مقالت دیگر ما با موضوعات تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه آزاد 96 ، شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد ، شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و میزان شهریه دانشگاه آزاد مازاد ظرفیت را مطالعه نمایید برای مطالعه این مقالات بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن اقدام به تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد می کند. زمان دقیق آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال جاری ( 1396 ) از سه شنبه 11 مهرماه آغاز می شود. برای انتخاب رشته از طریق سایت Azmoon.org اقدام نمایید. برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارش دانشگاه آزاد می بایست اطلاعات ثبت نامی خود را داشته باشید در صورتی که اطلاعات را فراموش کرده اید و یا در هنگام انتخاب رشته با مشکل مواجه شدید. می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید مشاوران مرکز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نحوه انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

همان طور که در بالا اشاره کردیم هر داوطلبی که در اعلام نتایج اولیه متوجه شود که در هیچ کدام از رشته محل های مورد علاقه خود قبول نشده و یا از رشته محلی که پذیرفته شده رضایت ندارد می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند. اگر شما نیز جزو این دسته از داوطلبان هستید پس از اعلام لیست رشته محل ها یک لیست از رشته محل های مورد علاقه خود بنویسید. در این مرحله هر داوطلب مجاز به انتخاب صد کد رشته محل می باشد. در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اگر شما در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محلی پذیرفته شده باشید و در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کنید، اگر در تکمیل ظرفیت در یک رشته محل دیگر قبول شوید قبولی قبلی شما باطل می شودو می بایست در رشته محلی که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید ادامه تحصیل دهید. بنابراین هنگام چینش کد رشته محل ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد فقط کد رشته ها را بر اساس علاقه بچینید و رشته هایی را انتخاب کنید که بیشتر از رشته قبول شده خود در اعلام نتایج اولیه به آن علاقه دارید.  مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهر ماه تا پایان روز جمعه 14 مهر ماه می باشد. و نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در اواخر مهرماه اعلام می شود. تکمیل ظرفیت بعدی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد، در بهمن ماه انجام می شود و در اواخر بهمن نیز نتایج آن اعلام خواهد شد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…     

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته مشکل برقراری تماس