دوشنبه , بهمن ۲ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان
شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

امروزه والدین نسبت به گذشته بیشتر به رشد تحصیلی فرزندان خود اهمیت می دهند بنابراین تمایل به شرکت در آزمون های ورودی مدارس برتر از جمله مدارس تیزهوشان روز به روز در حال افزایش است. در مدارس تیزهوشان فضای علمی و آموزشی به نسبت مدارس عادی گسترده تر است زیرا اکثریت دانش آموزان از یک آزمون فیلتر شده اند و  معلم به خوبی می داند دانش آموزانش در چه سطحی قرار دارد و نسبت به مدارس عادی سطح علمی تدریس در مدارس تیزهوشان بالاتر است و والدین مطمئن هستند که بدون تردید با ورود فرزندانشان به این مدارس زمینه ی موفقیت آن ها فراهم خواهد شد. البته این نکته را نباید از یاد برد که سالیانه تعداد زیادی از رتبه های برتر کنکور و نخبگان دانشگاهی از مدارس عادی به دانشگاه راه یافته و به موفقیت رسیده اند. به دلیل تقاضای زیاد دانش آموزان برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تصمیم گرفتیم در این مقاله به شرایط  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 بپردازیم با مطالعه دقیق این مقاله می توانید به سوالاتی که در رابطه با شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دارید پاسخ مناسب پیدا کنید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم و نهم طبق روال هر ساله از اواخر بهمن آغاز و تا اوایل اسفند ماه ادامه می یابد و به احتمال زیاد طبق روال هر سال، مهلت ثبت نام یک بار دیگر تمدید خواهد شد. ثبت نام در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول که معمولا اسفند هر سال می باشد باید فرم ثبت نام که در سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان قرار می گیرد بصورت کامل تکمیل گردد. ثبت نام مرحله دوم نیز از اواسط فروردین ماه آغاز می شود و سامانه ثبت نام مجددا باز می شود و فقط دانش آموزانی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام نهایی را انجام دهند. مرحله دوم شامل پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. لیست نزدیکترین مدارس به محل سکونت داوطلبان در سایت قرار گرفته و داوطلبان می توانند حداکثر 3 مدرسه را انتخاب نمایند. اگر در هنگام ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس حاصل نمایید تا مشاوران مرکز ایران مشاوره راهنمایی های لازم را انجام دهند و یا حتی می توانید در صورت تمایل ثبت نام خود را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم  97 – 98

ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دارای شرایطی است که داوطلبان تنها در صورت داشتن تمامی شرایط و ضوابط زیر مجاز خواهند بود در این آزمون ثبت نام نمایند.

 1. اولین شرط داشتن تابعیّت ایرانی ( البته داوطلبان غیر ایرانی نیز با شرایط خاص مجاز به ثبت نام خواهند بود. )
 2. اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه ششم ابتدایی
 3. کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس نوبت دوم پایە پنجم ابتدایی

با توجه به اینکه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، مسئولیت صحت مندرجات در فرم ثبت نام بر
عهدە ی داوطلب خواهد بود و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو خواهد شد.

منابع و ضرایب سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم :

 • آموزش قرآن و هدیه آسمان با ضریب 2
 • فارسی مهارت (خواندن و نوشتن) با ضریب 2
 • مطالعات اجتماعی با ضریب 1
 • تفکر و پژوهش با ضریب 1
 • علوم تجربی با ضریب 2
 • ریاضی با ضریب 3

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دارای شرایطی است که داوطلبان فقط در صورت داشتن تمامی شرایط و ضوابط زیر مجاز خواهند بود در این آزمون ثبت نام نمایند در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

 1. داشتن داشتن تابعیّت ایرانی ( البته داوطلبان اتباع غیر ایرانی نیز با شرایط خاص مجاز به ثبت نام خواهند بود. )
 2. اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم
 3.  حداقل معدل کل سالیانه داوطلب در نیمسال دوم پایه هشتم 19 باشد.

” با توجه به اینکه مراحل ثبت نام به صورت غیر حضوری انجام می شود، مسئولیت صحت مندرجات در فرم ثبت نام بر
عهدە ی دانش آموز خواهد بود و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو خواهد شد. 

منابع و ضرایب سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم :

 • قرآن و معارف اسلامی با ضریب 2
 • زبان و ادبیات فارسی با ضریب 2
 • مطالعات اجتماعی (تاریخ ،جغرافیا،مدنی) با ضریب 1
 • علوم تجربی با ضریب 2
 •  ریاضی با ضریب 3

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

حتما قبل از ثبت نام آزمون تیزهوشان ، دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 را تهیه و به طور کامل مطالعه نمایید و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام با آگاهی و اطلاعات کامل برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در رابطه با منابع آزمون تیزهوشان نهم ، منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ، دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان ، برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 ، زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک و مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

حتما ببینید

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان رودان 97 – 98

ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان رودان 97 – 98 امروزه والدین به رشد تحصیلی فرزندان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *