شنبه , دی ۳۰ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / فرصت ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد 97

فرصت ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد 97

فرصت مجدد ثبت نام آزمون ارشد 

فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97
فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره فرصت مجدد ثبت نام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

همانطور که می دانید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 از 16 آذر ماه آغاز و تا 22 آذر ماه ادامه داشت. اگر شما نیز جزو داوطلبانی هستید که از ثبت نام جا مانده اند نگران نباشید چرا که سازمان سنجش و آموزش کشور یک فرصت مجدد برای شما داوطلبان عزیز در ننظر گرفته اند تا بتوانید در آزمون کارشناسی ارشد 97 شرکت کنید و مجبور نباشید یک سال زمان خود را از دست بدهید. زمان مجدد تعین شده از سوی سازمان سنجش 30 بهمن لغایت 3 اسفند 96 می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

برای کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97  می بایست تقریبا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی  (sanjesh.org) نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. درضمن توجه داشته باشید که لینک ویرایش ثبت نام در سایت سنجش همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فعال می شود و اطلاعاتی از جمله معدل داوطلب،نام دانشگاه کارشناسی و اطلاعات محل سکونت قابل ویرایش خواهد بود. درضمن توجه داشته باشید که ممکن است پس از مشاهده کارت ورود به جلسه خود متوجه یکسری ایرادات در اطلاعات مندرج بر روی کارت شوید که لازم است بدانید در این شرایط می بایست  با در دست داشتن کارت آزمون، به باجه های رفع اشکال مراجعه نمایند و برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. آدرس باجه های رفع نقص نیز همزمان با انتشار کارت بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود. یشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شوید.

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97

نکته بسیار مهم دیگر که لازم است تمام داوطلبانی که در آزمون ارشد 97 شرکت کرده و یا قصد دارند در زمان مجدد اقدام به ثبت نام نمایند، بدانند این است که اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد 97 صورت گرفته و اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در تاریخ 16 لغایت 22 آذر ثبت نام کرده اند در تاریخ 30 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار میگیرد تا داوطلبان اطلاعات ثبت نامی خود را طبق دفترچه راهنمای ثبت نام ویرایش شده تصحیح نمایند. داوطلبانی هم که قصد دارند در بازه زمانی 30 بهمن تا سوم اسفند ماه ثبت نام نمایند توجه کنند که بایستی طبق دفترچه ویرایش شده ثبت نام نمایند. جهت مشاهده دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 کلیک کنید. درضمن جهت اطلاع از اصلاحات دفترچه در بازه زمانی 30 بهمن تا 3 اسفند ماه می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره فرصت مجدد ثبت نام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

 

حتما ببینید

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی تصویر سازی 97

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته تصویر سازی 97

منابع آزمون کارشناسی ارشد تصویر سازی 97 همانطور که می دانید دوره ی کارشناسی ارشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *