شنبه , دی ۳۰ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / منابع آزمون نمونه دولتی نهم

منابع آزمون نمونه دولتی نهم

معرفی منابع آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم 97 – 98

منابع آزمون نمونه دولتی نهم
منابع آزمون نمونه دولتی نهم

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

آزمون نمونه دولتی برای مدارسی می باشد که از نظر آموزشی در جایگاه برتری نسبت به مدارس دولتی دارد. آزمون نمونه دولتی برای انتخاب بهترین دانش آموز جهت تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشد. آزمون مدارس نمونه دولتی به دلیل علاقه بیشتر دانش آموزان برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98، نسبت به آزمون تیزهوشان شرکت کنندگان بیشتری را به خود اختصاص داده است. آزمون نمونه دولتی نهم برای دانش آموزانی می باشد که پایه نهم را گزرانده و می خواهند در پایه دهم شروع به تحصیل کنندو داوطلبان با شرکت در این آزمون خود را با داوطلبان دیگر و برترین های علمی می سنجند. و برای ورود به مدارس نمونه دولتی نهم کافیست در آزمون نمونه دولتی شرکت کرده و قبول شوید. به دلیل اشتیاق داوطلبان آزمون نمونه دولتی تصمیم گرفتیم در این مقاله منابع آزمون نمونه دولتی نهم و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم  زمان برگزاری آزمون و کارت ورود به جلسه به طور کامل توضیح دهیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 طبق روال سال های گذشته توسط سایت آموزش و پرورش هر استان به صورت اینترنتی در اواسط اسفندماه صورت می گیرد و همینطور طراحی سوالات و برگزاری آزمون بر عهده اداره کل آموزش و پرورش استان خواهد بود. ملاک پذیرش دانش آموزان در آزمون نمونه دولتی کسب حداقل 17 در نوبت اول سال تحصیلی می باشد و دانش آموز باید مشغول تحصیل در پایه نهم باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم 97 – 98

یکی از مهم ترین شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی داشتن کارت آزمون نمونه دولتی می باشد .بنابراین در صورت نداشتن کارت آزمون نمونه دولتی امکان شرکت در آزمون را نخواهید داشت.  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97  توسط اداره کل آموزش و پرورش هر استان صادر شده و باید داوطلبان چند روز قبل از آزمون نمونه دولتی کارت خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند و برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 97 و دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون نمونه دولتی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 تقریبا دو هفته پس از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و دانش آموزان پس از مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی ، در صورت قبولی باید با در دسترس داشتن مدارک مورد نیاز جهت  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت حضوری به مدرسه پذیرفته شده خود اقدام کنند . و در صورت عدم مراجعه به مدرسه پذیرفته شده جهت ثبت نام به منظور انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.برای اطلاع دقیق تر از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی شوید.

نحوه سوالات آزمون نمونه دولتی نهم 97 – 98

 سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی، به شیوه چهار گزینه ای ( فقط با یک پاسخ درست) در سطح محتوای کتاب های درسی پایه نهم طراحی می شوند.توجه داشته باشید که سوالات درس تعلیمات دینی و قرآن، از نظر محتوا تدریس به گونه ای طراحی می شود که تمامی داوطلبان سنی و شیعه قادر به پاسخگویی سوالات باشند.طبق روال سال های گذشته آموزش و پرورش سوالات آزمون نمونه دولتی  پایه نهم را در 5 درس مطرح می نماید:

1- هدیه آسمانی با 10 سوال با ضریب 2

2- ادبیات فارسی با 10 سوال با ضریب 2

3- عربی با 8 سوال با ضریب 1

4- علوم اجتماعی ( تاریخ،جغرافیا،اجتماعی )با 8 سوال با ضریب 1

5- زبان انگلیسی با 7 سوال با ضریب 1

6- کار و فناوریبا 10 سوال با ضریب 1

7- علوم تجربی با 20 سوال با ضریب 2

8- ریاضیات با 25 سوال با ضریب 2

منابع آزمون نمونه دولتی نهم 97 – 98

با توجه به بالاتر بودن رده سنی داوطلبان آزمون نمونه دولتی سنجش قدرت تحلیل تست و تست زنی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم بیشتر شده است .دانش آموزانی می توانند موفق باشند که تسلط کافی بر کتب درسی داشته باشند و با روش های مناسب زمان بندی و تست زنی آشنایی خوبی داشته باشند. بنابرین پیشنهاد می شود تا کتب درسی و کمک درسی به عنوان منابع اصلی برگزیده شود و اولویت در انتخاب سی دی های آموزشی نباشد.در ادامه تعدادی از بهترین و کامل ترین منابع سوالات آزمون نمونه دولتی نهم را معرفی می کنیم.همانطور که می دانید درس ریاضیات با ضریب 2 نقش بسزایی در قبولی دانش آموزان در آزمون نمونه دولتی خواهد داشت. برای ریاضیات : کتاب ریاضیات اندیشمند – برای درس علوم تجربی : کتاب علوم تجربی خیلی سبز را می توان پیشنهاد کرد برای دروس دیگر البته کتاب درسی کافی خواهد بود و همینطور برای سوالات تحلیلی کتاب مبتکران بهترین کتاب کمک اموزشی برای آزمون نمونه دولتی نهم می باشد.برای اطلاعات بیشتر در مورد دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 97 و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98 می توانید بر روی لینک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

حتما ببینید

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان نظر آباد 97 – 98

آزمون نمونه دولتی شهرستان نظر آباد 97 – 98  مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس …

یک نظر

  1. سلام من کلاس نهم هستم می خواهم برای ازمون نمونه دولتی شرکت کنم ولی برنامه ریزی ندارم برای درس خواندن فقط بعضی وقت ها تست می زنم میشه کمکم کنید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *