یکشنبه , مهر ۲ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
شماره تماس از طریق تلفن ثابت -9099072938
خانه / دسته‌بندی نشده / میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

جدول شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان
میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با دانشگاه پردیس خودگردان لازم است به اطلاعتان برسانیم که دانشگاه های پردیس خودگردان را می توانیم شعبه هایی از دانشگاه های سراسری معرفی کنیم که تاسیس این نوع دانشگاه با هدف جلوگیری از مهاجرت بسیاری از دانشجویان جهت تحصیل در خارج از کشور صورت گرفته است. بیشترین گرایش به تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان را می توانیم در میان داوطلبان رشته علوم تجربی به جهت رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی مشاهده کنیم.چنانچه خواستار تحصیل در این دانشگاه ها هستید لازم است بدانید که پذیرش دانشجویان در این دانشگاه ها به دلیل رقابت زیاد مشروط به پرداختن شهریه های بالا می باشد که در ادامه مطلب به بررسی میزان شهریه این نوع دانشگاه پرداخته ایم.

میزان شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان 

در رابطه با میزان شهریه در دانشگاه پردیس خودگردان لازم است به اطلاعتان برسانیم که میزان شهریه در این دانشگاه همانند دیگر دانشگاه ها هر ساله چند درصد افزایش می یابد.شهریه دانشگاه های پردیس در مقطع کارشناسی ارشد مبلغ 20- 15 میلیون تومان و برای مقطع دکتری مبلغ 55- 30 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.در قسمت زیر میزان شهریه در دانشگاه پردیس خود گردان سال 95  – 96 در چندین رشته را در اختیارتان قرار داده ایم که البته این مبلغ متغیر خواهد بود.

 • میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در رشته پزشکی :در سال تحصیلی 96 -95 برای دو ترم ( یک سال تحصیلی ): 22 میلیون و 300 هزار تومان.
 • میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته دندانپزشکی:مبلغ 23 میلیون و 600 هزار تومان.
 • میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته داروسازی : در سال تحصیلی 96 – 95 برای دو نیمسال تحصیلی ( یک سال تحصیلی کامل )  : 22 میلیون و 300 هزار تومان.
 • میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته پرستاری :در سال تحصیلی 95 – 94 در دو نیمسال تحصیلی ( یک سال تحصیلی ): 4 میلیون و 500 هزار تومان.
 • میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته فیزیوتراپی : در سال تحصیلی 95 – 94 به ازای دو نیمسال تحصیلی ( یک سال تحصیلی ):مبلغ 7 میلیون و 800 هزار تومان.
 • میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته بینایی سنجی : برای ورودی های سال 94 پردیس های خودگردان مبلغ 7 میلیون و 800 هزار تومان.
 • میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته مامایی : در سال تحصیلی 95 – 94 به ازای دو نیمسال تحصیلی یا همان یک سال تحصیلی: 4 میلیون و 500 هزار تومان به ازای هر ترم. 
 • میزان شهریه پردیس خودگردان رشته های اتاق عمل , شنوایی سنجی , کاردرمانی و بینایی سنجی : رشته های اتاق عمل ، شنوایی سنجی ،کاردرمانی و بینایی سنجی به ازای 2 نیمسال تحصیلی ( 1 سال تحصیلی کامل ) مبلغ 4 میلیون و 700 هزار تومان .

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در مقطع کارشناسی ارشد

 • میزان شهریه ثابت و متغیر کارشناسی ارشد دانشگاه پردیس خودگردان گروه علوم انسانی :بین 3 میلیون تومان تا 3 میلیون و 500 هزار
 • میزان شهریه ثابت و متغیر کارشناسی ارشد دانشگاه پردیس خودگردان سایر گروه ها : بین 3 تا 4 میلیون تومان
 • میزان شهریه ثابت و متغیر کارشناسی ارشد دانشگاه پردیس خودگردان پیراپزشکی (پرستاری) : بین 6 تا 7 میلیون تومان

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در مقطع دکتری

 • میزان شهریه ثابت و متغیر دکتری دانشگاه پردیس خودگردان گروه علوم انسانی : 8 میلیون و 300 هزار تومان
 • میزان شهریه ثابت و متغیر دکتری دانشگاه پردیس خودگردان سایر گروه ها : 9.5 تا 10 میلیون تومان
 • میزان شهریه ثابت و متغیر دکتری دانشگاه پردیس خودگردان گروه علوم پزشکی :12 تا 15 میلیون تومان (میزان شهریه با توجه به تعداد واحدها و رشته تحصیلی متغیر می باشد).

 

جریمه انصراف از تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان

در رابطه با نحوه و شرایط انصراف از تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان توجه داشته باشید که بر اساس مصوبه هیأت امنای دانشگاه های پردیس خودگردان،در صورتی که دانشجویان پس از ثبت نام در دانشگاه های پردیس خودگردان و یا حین تحصیل دراین نوع دانشگاه بنا به هر دلایلی از تحصیل در پردیس های دانشگاهی خود گردان و یا ظرفیت مازاد منصرف شوند،دانشجویان موظف خواهند بود مبلغی را به عنوان هزینه انصراف از تحصیل و یا جریمه، به دانشگاه مربوطه پرداخت نمایند که این مبلغ از سوی دانشگاه مربوطه تعیین خواهد شد.

اعتبار مدرک دانشگاه های پردیس خودگردان

یکی از سوالات متداولی برای داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه پردیس خودگران را دارند به وجود می آید این است که آیا مدرک دانشگاه پردیس خودگردان اعتبار دارد و مورد تایید ارگان ها می باشد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دانشگاه های پردیس خودگردان تحت نظارت وزارت علوم می باشند، بنابر این اعتبار مدرک این نوع دانشگاه با دانشگاه های دولتی تفاوتی ندارد. به این خاطر که تدریس  اساتید در دانشگاه های پردیس از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اساتید برتر در این دانشگاه ها تدریس می نمایند.برای آگاهی از شرایط تحصیل مجدد رشته پزشکی کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

حتما ببینید

میزان شهریه دانشگاه شبانه 96

میزان شهریه دانشگاه شبانه 96

جدول شهریه دانشگاه شبانه 96 برای آشنایی با تحصیل در دوره های شبانه (نوبت دوم) …

۲ نظر

 1. سلام.میخواستم بدونم شهریه داروسازی دانشگاه پردیس برای هر ترم چقدر هستش؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*