دوشنبه , بهمن ۲ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 97
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

هر ساله شاهد ثبت نام بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی هستیم. مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور نمایندگی دارند و این مدارس در همانند مدارس سمپاد و شاهد جزو مدارس خاص محسوب می شوند. از مزایای تحصیل در مدارس نمونه دولتی می توانیم به کیفیت برتر آموزشی، شکوفا شدن استعدادها و  افزایش خلاقیت های دانش آموزان و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب اشاره کنیم. دانش آموزان در پایه نهم برای تحصیل در این مدارس از طریق آزمون های ورودی پذیرش می شوند و ادامه‌ تحصیل‌ آنان در این‌ گونه مدارس‌ مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی شان خواهد بود. در ادامه علاوه بر پرداختن به زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به طور مختصر به مواردی همچون زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 ، منابع آزمون نمونه دولتی نهم و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 نیز خواهیم پرداخت.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 

هر داوطلب برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی باید به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه نماید البته ممکن است در بعضی از شهر ها ثبت نام به صورت حضوری نیز انجام شود. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم  97-98 از اسفند ماه آغاز می شود و هر ساله شاهد بوده ایم که این زمان تمدید شده است. به محض دریافت آخرین اطلاعات در رابطه با زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم 98 – 97 در همین صفحه زمان دقیق را به اطلاعتان خواهیم رساند. اگر در روند ثبت نام به مشکلی برخورد کردید و یا سوالی در زمینه زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دارید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی های لازم را انجام دهند.

منابع و ضرایب سوالات نمونه دولتی نهم به دهم

               منابع و ضرایب سوالات آزمون نمونه دولتی 98 – 97
نام درس ضریب
ریاضیات 2
علوم تجربی 2
هدیه های آسمانی 2
ادبیات فارسی 2
عربی 1
علوم اجتماعی 1
زبان انگلیسی 1
کار و فناوری 1

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 

هر سال حدودا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه بر روی سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان به طور جداگانه قرار می گیرد. و دانش آموزان باید با مراجعه به همان سایتی که در آن ثبت نام کرده اند ( سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود ) اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنند. به دلیل درج اطلاعات مهم شخصی و تحصیلی بر روی کارت، به همراه داشتن آن در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد. ضمنا ممکن است هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متوجه وجود برخی اشکالات مانند اشتباه در درج تصویر داوطلب و یا سایر اطلاعات شوید که در این صورت باید اقدام به رفع نقص کارت کنید برای رفع نقص نیز باید به باجه های رفع نقص مراجعه کنید.

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

زمان اعلام نتایج حداکثر دو تا سه هفته پس از آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می باشد. اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به صورت شهر به شهر اعلام شده و به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود. یعنی برای مشاهده نتایج باید به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه کنید. جهت دریافت اطلاعات دقیق درمورد زمان برگزاری و زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرامی شوید و یا با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

حتما ببینید

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان سرخه 97 – 98

 ثبت نام آزمون نمونه دولتی شهرستان سرخه 97 – 98 ورود به این مدارس از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *