سه شنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری از تاریخ 12 خرداد 97 آغاز و تا 24 خرداد ماه ادامه دارد. به احتمال زیاد دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز تا اواخر خرداد ماه منتشر می شود. هر سال پس از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داوطلبان زیادی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و سوالاتی در رابطه با اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می پرسند. در چند سال اخیر هم که آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ادغام شده اند این سوال برای برخی از داوطلبان بوجود آمده که آیا نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با هم اعلام می شوند یا خیر در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر، همانطور که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 به صورت جداگانه از انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 برگزار شد بنابراین نتایج نیز از طریق سایت های مجزا اعلام خواهد شد. در مقاله ای دیگر به اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری پرداختیم و قصد داریم در این مقاله به اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا به پاسخ سوالات خود در رابطه با اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 دست یابید.

جهت مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور ماه 97 اعلام خواهد شد البته در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع، در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 باشید تا زمان محدود ثبت نام را از دست ندهید.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته ( نهایی ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بایستی  در بازه زمانی مشخص شده ( نیمه دوم شهریور ماه سال جاری ) به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه کنید. پس از ورود به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، بر روی عبارت ” اعلام نتایج آزمون ها ” که در قسمت راست قرار دارد کلیک کنید، سپس با ورود به بخش اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 می توانید نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را مشاهده نمایید. برای مشاهده نتایج دو روش پیش روی شما قرار می گیرد که به انتخاب خود می توانید یکی از روش ها را برگزینید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتایج را مشاهده کنید.

زمان و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97

چنانچه بعد از مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص شد که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اید می توانید در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنید. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر مشخص نیست که امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد خواهد داشت یا خیر. در رابطه با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 نیز باید بگوییم که در صورت انجام تکمیل ظرفیت همه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرذه و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده است می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. یعنی حتی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا در اعلام نتایج نهایی مشخص شده که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود در انتخاب رشته قبول نشده اند هم می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته انتخاب رشته اختصاصی !