چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97

تا کنون 80168 نفر از این نرم افزار استفاده کرده اند

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار تخمین رتبه کنکور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پس از برگزاری کنکور داوطلبان با دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری سعی می کنند درصد هر درس را محاسبه کنند پس از این کار تمایل بسیاری دارند تا رتبه خود را در کنکور تخمین بزنند تا قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری متوجه شوند که حدودا چه رتبه ای را کسب خواهند کرد و در چه رشته محل هایی می توانند پذیرفته شوند. به همین دلیل تیم ایران مشاوره تصمیم گرفت با طراحی نرم افزار تخمین رتبه کنکور گامی در راستای کاهش استرس شما داوطلبان عزیز بردارد تا قبل از مشخص شدن نتایج کنکور از رتبه احتمالی خود با کمترین درصد خطا آگاه شوید. تیم ایران مشاوره این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان ارائه داده و شما می توانید با انتخاب رشته تحصیلی خود در نرم افزار و همچنین وارد کردن درصدهایی که در هر درس به دست آورده اید از امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

به این نکته توجه کنید که در کارنامه ای که هنگام اعلام نتایج کنکور سراسری برای شما صادر می شود تاثیر مثبت معدل دیپلم و پیش دانشگاهی شما اعمال می شود ولی در این نرم افزار تاثیر مثبت معدل در نظر گرفته نمی شود بنابراین به احتمال زیاد رتبه ای که در کنکور کسب خواهید کرد از رتبه تخمین زده شده بهتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته مشکل برقراری تماس