جمعه , فروردین ۳ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

هر سال در بازه زمانی مشخص شده دانش آموزان می بایست به پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش استان محل زندگی خود مراجعه نمایند و اطلاعات لازم جهت ثبت نام را در فرم مخصوص ثبت نام، وارد نمایند. در این بین ممکن است بعضی از داوطلبان اطلاعات ثبت نامی خواسته شده را اشتباه وارد نمایند. این دست از داوطلبان حتما می بایست نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهند شد. در این مطلب قصد داریم به زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 بپردازیم.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون نمونه دولتی در دو بازه زمانی مختلف، وجود دارد. اولین بازه زمانی در همان زمان ثبت نام آزمون می باشد. در واقع داوطلبانی که ثبت نام کرده اند و قبل از پایان مهلت ثبت نام متوجه اشتباه خود می شوند می توانند مجددا به سایت آموزش و پرورش استان خود که ثبت خود را انجام داده اند، مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمایند. زمان دوم نیز برای آن دسته از داوطلبان است که پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 ، متوجه می شوند که اطلاعات ثبت نامی خود را اشتباه وارد کرده اند که این دسته از داوطلبان می بایست منتظر انتشار اطلاعیه از طرف آموزش و پرورش استان خود برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 باشند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 ، صبح جمعه 11 خرداد 97 می باشد. حدود دو هفته پس از برگزاری آزمون، نتایج آزمون بر روی سایت سازمان آموزش و پرورش هر استان قابل مشاهده خواهد بود. به محض اعلام سایر اخبار مربوط به برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 97 – 98 ، اطلاع رسانی لازم در سایت ایران مشاوره و کانال تلگرامی تیزهوشان ایران مشاوره انجام خواهد شد. البته جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج نمونه دولتی سال تحصیلی 97 – 98 و یا سایر اخبار مرتبط با آزمون نمونه دولتی، با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره نیز می توانید تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان آموزش و پرورش را در اختیار شما قرار دهند.

حذف آزمون مدارس نمونه دولتی متوسطه اول

حتما شنیده اید که طبق تصمیم آموزش و پرورش برگزاری هر گونه آزمون در پایه ابتدایی ممنوع گردیده است بنابراین مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان در دوره ی اول متوسطه پذیرش نخواهند داشت . بنابراین از این پس آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم برگزار نخواهد شد. البته آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برای دوره ی دوم متوسطه ( نهم به دهم ) همچون سال های گذشته، به قوت خود باقی خواهد بود و فقط آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان پایه ششم به هفتم حذف شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به آزمون نمونه دولتی و سمپاد ( تیزهوشان )، می توانید عضو کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی ایران مشاوره شده و یا با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

حتما ببینید

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان جاجرم 97 – 98

 ثبت نام آزمون نمونه دولتی شهرستان جاجرم 97 – 98 اگر شما هم دانش آموز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *