تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک دی 99

استخدام بانک دی 99

ثبت نام آزمون استخدامی بانک دی 99
استخدام بانک دی 99

در سال های اخیر به دلیل ارائه امکانات و خدمات مناسب به کارکنان نظام بانکی کشور، شاهد افزایش داوطلبان جهت استخدام در بانک های خصوصی و دولتی می باشیم. بانک دی از جمله بانک های غیردولتی محسوب می شود که در راستای تامین منابع انسانی ارزش آفرین، متعهد و کاردان در شعب سراسر کشور با انتشار اطلاعیه های استخدامی از متقاضیان واجد شرایط دعوت به عمل می آورد. توجه داشته باشید که پذیرش نهایی علاقه مندان مشروط به موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل گزینش می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم به شرایط و سایر جزئیات مربوط به استخدام بانک دی بپردازیم.

انتشار اطلاعیه ها و همچنین پیگیری فرآیند ثبت نام داوطلبان جهت استخدام در بانک دی، از طریق سایت اختصاصی این بانک انجام می پذیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک دی 99

داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی می توانند جهت ورود به مراحل استخدام بانک دی اعم از آزمون ورودی، مصاحبه حضوری، گزینش و معاینات پزشکی با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به ثبت نام خود و تکمیل فرم تقاضانامه اقدام نمایند. آخرین دوره استخدام بانک دی به مرداد ماه سال 94 باز می گردد که با هدف بهره‌گیری از تجارب بازنشستگان سیستم بانکی از میان کارکنان باسابقه نظام بانکی (بازنشسته) برگزار شد.

به دلیل این که تاکنون در سال 99 هیچ گونه اخباری مبنی بر پذیرش نیروی انسانی مورد نیاز از سوی بانک دی منتشر نشده است، نمی توان در خصوص زمان دقیق دوره بعدی جذب نیرو توسط بانک مذکور اظهار نظر کرد. از همین رو، توصیه می کنیم ما را در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید تا در اسرع وقت از اخبار مرتبط با استخدام بانک دی مطلع شوید.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک دی 99

بانک ها معمولا جهت استخدام به دو روش برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه و یا صرفا از طریق ارسال رزومه و گزینش اقدام به جذب نیرو می نمایند. بانک دی در آخرین دوره استخدام خود از روش اول برای جذب نیروی جوان و برای پذیرش افراد بازنشسته و با سابقه از شیوه دوم استفاده نموده است.

علاقه مندان استخدام در بانک دی می توانند پس مطالعه دقیق شرایط و ضوابط دعوت به همکاری و همچنین کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز در موعد مقرر با مراجعه به سایت اختصاصی این بانک به نشانی bank-day.ir، به تکمیل فرم مربوطه و ارسال مدارک و مستندات لازم بپردازند.

 • ابتدا با ورود به پایگاه اینترنتی bank-day.ir بر روی لینک فعال “دعوت به همکاری” کلیک کنید.
 • در صورتی که هزینه ای جهت نام نویسی داوطلبان در نظر گرفته شود، لازم است که در این مرحله مبلغ مورد نیاز را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا نیز می باشند، پرداخت نمایید.
 • در صفحه نمایان شده، فرم تقاصانامه را بر اساس اطلاعات خواسته شده تکمیل کنید.
 • چنانچه در متن اطلاعیه قید شده باشد که می بایست مدارک و مستندات لازم از جمله تصویر کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، آخرین مدرک تحصیلی، عکس پرسنلی و… در سامانه بارگذاری شود، لازم است در این مرحله فایل اسکن شده هر یک از مدارک را در سامانه ارسال نمایید.
 •  در پایان نیز معمولا از سوی سامانه یک کد رهگیری ارائه می گردد و از آن جایی که پیگیری کلیه امور مربوط به ثبت نام داوطلبان از طریق ثبت این کد در سامانه انجام خواهد شد، بایستی آن را تا پایان مراحل پذیرش نزد خود نگه دارید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک دی 99

مطابق با آخرین دستور العمل های ارائه شده از سوی بانک دی دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی همچنین برخورداری از شایستگی، قابلیت های فردی، مهارت و دانش می تواند شانس استخدام داوطلبان در این بانک را افزایش دهد. با توجه به این که در آخرین دوره، استخدام این بانک در دو دسته نیروی جوان و بازنشتگان سیستم بانکی انجام گرفته است، شرایط مورد نیاز جهت شرکت در فراخوان این بانک به ترتیب زیر می باشد.

شرایط عمومی 

 • دارا بودن تابعیت ایرانی و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی
 • متعقد بودن به دین مبین اسلام
 • عدم سوء پیشینه کیفری، محکومیت و فساد اخلاقی
 • برخورداری از توانایی جسمانی و روانی (با تایید پزشک متعمد بانک)
 • عدم اشتغال و نداشتن تعهد به سازمان یا رگان های دولتی و خصوصی
 • نداشتن ممنوعیت استخدام

شرایط اختصاصی 

 • داشتن شرط سنی حداقل 21 و حداکثر 28 برای دارندگان مدرک کارشناسی و دارا بودن حداقل 23 سال و حداکثر 32 برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد (لازم به ذکر است که بازنشستگان می بایست جهت احراز شرایط لازم برای حضور در مصاحبه دارای حداکثر 55 و افراد دارای سابقه کار در امور بانکی حداقل 35 سال سن داشته باشند.)
 • دارا بودن حداقل معدل 14 در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • یکسان بودن محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا
 • بومی بودن از دیگر شرایط پذیرش متقاضیان است به این صورت که فرد می بایست حداقل چهار سال را به همراه خانواده خود در استان مورد تقاضای همکاری سکونت داشته باشد. میزان سال های سکونت بر اساس محل صدور شناسنامه، محل اخذ مدرک تحصیلی و محل خدمت سربازی توسط کارشناسان بانک تایید می گردد.

لازم به ذکر است، آن دسته از دواطلبانی که قصد دارند شانس خود برای قبولی در آزمون افزایش دهند، می توانند با مطالعه منابع مناسب آزمون کتبی که مواد آن شامل مواردی همچون عقاید، احکام، اخلاق، هوش، شخصیت، علوم بانکی و اقتصادی علوم رایانه ای در حد ICDL پیشرفته می شود، خود را برای رقابت با دیگر شرکت کنندگان آماده نمایند. توجه داشته باشید که متقاضیان می توانند پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت اختصاصی بانک دی از زمان اعلام نتایج و همچنین تاریخ و جزئیات برگزاری مصاحبه نیز مطلع شوند.

 

سوالات متداول

1- استخدام بانک دی در سال 99 چه زمانی می باشد؟

این بانک تاکنون در سال 99 هیچ اطلاعیه ای مبی بر استخدام نیروی جدید منتشر نکرده است که در صورت اعلام نیاز بانک مذکور، اخبار از طریق کانال تلگرام آزمون استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی می شود.

2- فرآیند استخدام در بانک دی از طریق کدام سایت انجام می گیرد؟

انجام تمامی فرآیند ثبت نام داوطلبان از طریق سایت اختصاصی بانک دی به نشانی اینترنتی bank-day.ir صورت می پذیرد.

3- شرط معدل برای استخدام در بانک دی به چه صورت می باشد؟

مطابق با آخرین دوره استخدام این بانک در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد حداقل معدل 14 می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی