تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک سرمایه 1400

استخدام بانک سرمایه 1400

زمان استخدام بانک سرمایه
استخدام بانک سرمایه

بانک سرمایه، ششمین بانک غیر دولتی ایران، در برخی از دوره ها افراد واجد شرایط و علاقه مند به حوزه بانکداری اقدام می نماید. قابل ذکر است که استخدام توسط این بانک، با توجه به نیاز شعب موجود در شهرستان های مختلف صورت می گیرد. جذب نیرو توسط بانک ها، معمولا به صورت دائمی انجام نمی شود و همه چیز به شعبه مورد نظر و نیاز آن به نیروی انسانی در کادر تخصصی و اجرایی بستگی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی زمان استخدام بانک سرمایه در سال 1400 و شرایط پذیرش در این بانک بپردازیم.

 رشته های تحصیلی مورد نیاز جهت استخدام در بانک سرمایه، در دوره های مختلف و با توجه به نیاز شعب شهرستان های گوناگون، متفاوت می باشد.

زمان استخدام بانک سرمایه 1400

بانک سرمایه نیز همچون سایر بانک ها نیروهای مورد نیاز خود را از دو طریق آزمون استخدامی و بررسی رزومه داوطلبان پذیرش می نماید. البته روشی که این بانک اغلب برای گزینش متقاضیان در نظر می گیرد برگزاری آزمون کتبی می باشد تا به این وسیله افراد واجد شرایطی که حدنصاب لازم را در آزمون مذکور کسب نموده و در مراحل بعدی از جمله مصاحبه، آزمایشات و معاینات پزشکی و… موفق شوند را استخدام نماید.

زمان استخدام بانک سرمایه در هر دوره ممکن است متغیر باشد و برای ثبت نام در آزمون های استخدامی یا ارسال رزومه به صورت اینترنتی به بانک ها، نمی توان بازه زمانی مشخصی اعلام کرد. به عنوان مثال در سال 99 این بانک به منظور تامین نیروی انسانی (بانکدار اجرایی) مورد نیاز خود برای شعب شهرستان مشهد از داوطلبان (آقا و خانم) در بازه زمانی 11 الی 17 مرداد ماه فراخوان دعوت به همکاری منتشر نمود. بنابراین پیش بینی می کنیم چنانچه که بانک سرمایه در سال 1400 اقدام به پذیرش نیرو نماید، فرآیند ثبت نام متقاضیان در محدوده زمانی مشابه سال گذشته صورت بگیرد. شما می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره با ما همراه باشید و در جریان آخرین اخبار مربوطه قرار بگیرید.

شرایط ثبت نام جهت استخدام در بانک سرمایه 1400

همان طور که می دانید، بانک ها به منظور تکمیل کادر و جذب نیروی مورد نظر خود شرایطی را در نظر می گیرند و تنها دارندگان این شرایط می توانند نسبت به استخدام در این بانک ها اعلام آمادگی نمایند. به همین دلیل لازم است که متقاضیان قبل از نام نویسی، اطلاعیه ها و آگهی های منتشر شده بر روی سایت استخدام را مورد مطالعه قرار دهند و از تمامی ضوابط عمومی و اختصاصی تعیین شده آگاهی یابند. شرایط استخدام بانک سرمایه بر اساس آخرین دوره به صورت زیر می باشد.

شرایط عمومی

 • تابعیت ایرانی
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی 
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عدم اشتغال (رسمی یا پیمانی) و عدم تعهد خدمت به سازمان های دولتی و غیردولتی و عدم اشتغال به تحصیل
 • برخورداری از سلامتی جسمی و روحی بر اساس تایید پزشک معتمد بانک
 • دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیرپزشکی برای آقایان
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 •  نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری
 • آشنایی با مهارت های هفتگانه ICDL

شرایط اختصاصی

 • دانش آموختگان مقطع کارشناسی دانشگاه های معتبر کشور در رشته های:
  علوم بانکی
  حسابداری (کلیه گرایش ها)
  علوم اقتصادی (گرایش های نظری، بازرگانی، صنعتی)
  مدیریت (گرایش های بانکداری، بازرگانی، مالی، صنعتی)
 • دارا بودن حداقل معدل کل ۱۶
 • داشتن حداکثر سن ۲۷ سال (متولدین مرداد ماه ۱۳۷۲ به بعد)
 • بومی بودن

منظور از بومی بودن این است که متقاضی می بایست ساکن شهری باشد که پذیرش نیرو در شعبه بانک همان شهر صورت می گیرد. همچنین تبصره ای برای مشمولین سربازی وجود دارد که به شرح زیر است :

تبصره: در صورت گذراندن خدمت سربازی حداکثر به مدت دو سال به سن متقاضی افزوده خواهد شد.

نحوه ثبت نام جهت استخدام در بانک سرمایه 1400

نام نویسی علاقه مندان به اشتغال در بانک سرمایه صرفا به صورت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان می بایست از مدارک ثبت نام که در ادامه بیان شده اند فایل اسکن شده تهیه نمایند و آن ها را در سامانه بارگذاری نمایند. توجه داشته باشید که ارسال مدارک به صورت فیزیکی و یا پست قابل قبول نمی باشد. مراحل ثبت نام در سایت به شرح زیر می باشد.

 1. ابتدا وارد سایت بانک سرمایه به نشانی sbank.ir شوید. (از یکی از مرورگرهای Google Chrome 20 Internet Explorer 9,، FireFox 10، Opera 9 Safari 7.0 و بالاتر استفاده نمایید.)
 2. پس از مراجعه به سایت مذکور، فرم دعوت به همکاری موجود برای متقاضیان استخدامی را به دقت تکمیل کنید.
 3. اطمینان حاصل کنید که بعد از تکمیل فرم ثبت نام و ذخیره اطلاعات، پیغام “اطلاعات شما به طور کامل ثبت گردید” را دریافت نمایید.

پس از ارسال درخواست و مدارک لازم، ثبت نام شما تکمیل می گردد و سامانه کدی را تحت عنوان کد رهگیری صادر می نماید.

مدارک مورد لازم 

جهت ارائه مدارک لازم برای استخدام، باید فایل PDF رزومه کاری مرتبط با شغل درخواستی و فایل اسکن شده موارد زیر را آماده نمایید.

 • عکس پرسنلی ۴×۳ (عکس پرسنلی باید تمام رخ و واضح باشد)
 •  کارت ملی (پشت و رو)
 • کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت (پشت و رو)
 •  تمام صفحات شناسنامه 
 • آخرین مدرک تحصیلی

پس از اعلام نتایج اولیه، از پذیرفته شدگان مرحله اول به میزان چند برابر ظرفیت، دعوت به مصاحبه صورت می گیرد. چگونگی دعوت به مصاحبه استخدام بانک سرمایه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. از همین رو، از متقاضیان درخواست می شود که در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند، چرا که در صورت عدم توفیق بانک در برقراری ارتباط، هیچ گونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود.

 

سوالات متداول

1- استخدام بانک سرمایه در سال 1400 چه زمانی انجام می گیرد؟

پس از مشخص شدن زمان استخدام این بانک در سال 1400 اخبار آن از طریق کانال آزمون های استخدامی ایران مشاوره به اطلاع شما خواهد رسید.

2- از چه طریقی می توان نسبت به نام نویسی در استخدام بانک سرمایه 1400 اقدام کرد؟

ثبت نام در پذیرش بانک مذکور صرفا به صورت اینترنتی از طریق سایت sbank.ir انجام می شود.

3- هزینه ثبت نام در فرآیند استخدام بانک سرمایه 1400 چقدر تعیین شده است؟

با توجه به مشخص نبودن زمان ثبت نام استخدام این بانک در سال 1400 نمی توان هزینه نام نویسی این دوره را حدس زد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی