تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک سرمایه 1401

استخدام بانک سرمایه 1401

زمان استخدام بانک سرمایه
استخدام بانک سرمایه

بانک سرمایه، ششمین بانک غیر دولتی ایران، در برخی از دوره ها افراد واجد شرایط و علاقه مند به حوزه بانکداری اقدام می نماید. قابل ذکر است که استخدام توسط این بانک، با توجه به نیاز شعب موجود در شهرستان های مختلف صورت می گیرد. جذب نیرو توسط بانک ها، معمولا به صورت دائمی انجام نمی شود و همه چیز به شعبه مورد نظر و نیاز آن به نیروی انسانی در کادر تخصصی و اجرایی بستگی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی زمان استخدام بانک سرمایه در سال 1401 و شرایط پذیرش در این بانک بپردازیم.

لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی بانک سرمایه 1401

 رشته های تحصیلی مورد نیاز جهت استخدام در بانک سرمایه، در دوره های مختلف و با توجه به نیاز شعب شهرستان های گوناگون، متفاوت می باشد.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سرمایه 1401

بانک سرمایه نیز همچون سایر بانک ها نیروهای مورد نیاز خود را از دو طریق آزمون استخدامی و بررسی رزومه داوطلبان پذیرش می نماید. البته روشی که این بانک اغلب برای گزینش متقاضیان در نظر می گیرد برگزاری آزمون کتبی می باشد تا به این وسیله افراد واجد شرایطی که حدنصاب لازم را در آزمون مذکور کسب نموده و در مراحل بعدی از جمله مصاحبه، آزمایشات و معاینات پزشکی و… موفق شوند را استخدام نماید.

زمان استخدام بانک سرمایه در هر دوره ممکن است متغیر باشد و برای ثبت نام در آزمون های استخدامی یا ارسال رزومه به صورت اینترنتی به بانک ها، نمی توان بازه زمانی مشخصی اعلام کرد. در سال 1401 داوطلبان می توانند جهت نام نویسی در این بانک از روز دوشنبه مورخ 20 تیر ماه تا روز یکشنبه مورخ 26 تیر ماه با مراجعه به سایت اختصاصی این بانک فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند.

شرایط ثبت نام جهت استخدام در بانک سرمایه 1401

همان طور که می دانید، بانک ها به منظور تکمیل کادر و جذب نیروی مورد نظر خود شرایطی را در نظر می گیرند و تنها دارندگان این شرایط می توانند نسبت به استخدام در این بانک ها اعلام آمادگی نمایند. به همین دلیل لازم است که متقاضیان قبل از نام نویسی، اطلاعیه ها و آگهی های منتشر شده بر روی سایت استخدام را مورد مطالعه قرار دهند و از تمامی ضوابط عمومی و اختصاصی تعیین شده آگاهی یابند. شرایط استخدام بانک سرمایه بر اساس آخرین دوره به صورت زیر می باشد.

شرایط عمومی

 • تابعیت ایرانی
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی 
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عدم اشتغال (رسمی یا پیمانی) و عدم تعهد خدمت به سازمان های دولتی و غیردولتی و عدم اشتغال به تحصیل
 • برخورداری از سلامتی جسمی و روحی بر اساس تایید پزشک معتمد بانک
 • دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیرپزشکی برای آقایان
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 •  نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری
 • آشنایی با مهارت های هفتگانه ICDL

شرایط اختصاصی

 • دانش آموختگان مقطع کارشناسی دانشگاه های معتبر کشور در رشته های زیر برای اشتغال در واحد شبکه و زیر ساخت، واحد سخت افزار، مرکز واحد داده و در واحد امنیت اطلاعات:
  مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها)
  مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها)
  مهندسی برق (کلیه گرایش ها)
 • دارا بودن حداقل معدل کل ۱۶
 • داشتن حداکثر سن ۲۷ سال برای افراد دارای کارشناسی (متولدین 1374 به بعد)
 • سن برای مدرک کارشناسی ارشد 30 سال و پایین تر و همچنین برای مدرک دکتری 33 سال و پایین تر ( متولد 1368 به بعد )
 • بومی بودن شهر تهران
 • داشتن حداقل 2 سال سابقه کاری

منظور از بومی بودن این است که متقاضی می بایست ساکن شهری باشد که پذیرش نیرو در شعبه بانک همان شهر صورت می گیرد. همچنین تبصره ای برای مشمولین سربازی وجود دارد که به شرح زیر است :

تبصره: در صورت گذراندن خدمت سربازی حداکثر به مدت دو سال به سن متقاضی افزوده خواهد شد.

نحوه ثبت نام جهت استخدام در بانک سرمایه 1401

نام نویسی علاقه مندان به اشتغال در بانک سرمایه صرفا به صورت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان می بایست از مدارک ثبت نام که در ادامه بیان شده اند فایل اسکن شده تهیه نمایند و آن ها را در سامانه بارگذاری نمایند. توجه داشته باشید که ارسال مدارک به صورت فیزیکی و یا پست قابل قبول نمی باشد. مراحل ثبت نام در سایت به شرح زیر می باشد.

 • ابتدا وارد سایت بانک سرمایه به نشانی sbank.ir شویه و بر روی ” دعوت به همکاری “ کلیک نمایید. (از یکی از مرورگرهای Google Chrome 20 Internet Explorer 9,، FireFox 10، Opera 9 Safari 7.0 و بالاتر استفاده نمایید.)

اولین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی بانک سرمایه

 • پس از مراجعه به سایت مذکور، فرم دعوت به همکاری موجود برای متقاضیان استخدامی را به صورت شرایط عمومی و اختصاصی مشاهده می کنید، در صورت برخورداری از شرایط ذکر شده بر روی ” اینجا “ کلیک نمایید.

دومین مرحله ثبت نام ازمون استخدامی بانک سرمایه

 • بعد از ورود به مرحله بعد می بایست کادر های خالی را با اطلاعات شخصی و صحیح تکمیل و اطمینان حاصل کنید که بعد از تکمیل فرم ثبت نام و ذخیره اطلاعات، پیغام “اطلاعات شما به طور کامل ثبت گردید” را دریافت نمایید.

سومین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی بانک سرمایه

پس از ارسال درخواست و مدارک لازم، ثبت نام شما تکمیل می گردد و سامانه کدی را تحت عنوان کد رهگیری صادر می نماید.

مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی بانک سرمایه

جهت ارائه مدارک لازم برای استخدام، باید فایل PDF رزومه کاری مرتبط با شغل درخواستی و فایل اسکن شده موارد زیر را آماده نمایید.

 • عکس پرسنلی ۴×۳ (عکس پرسنلی باید تمام رخ و واضح باشد)
 •  کارت ملی (پشت و رو)
 • کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت (پشت و رو)
 •  تمام صفحات شناسنامه 
 • آخرین مدرک تحصیلی

اعلام نتایج و نحوه برگزاری آزمون استخدامی بانک سرمایه 

بعد از ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سرمایه زمان و محل برگزاری مرحله کتبی این آزمون از طریق کارت ورود به جلسه اطلاع رسانی می شود و نتایج مرحله کتبی اعلام خواهد شد. پس از اعلام نتایج اولیه، از پذیرفته شدگان مرحله اول به میزان چند برابر ظرفیت، دعوت به مصاحبه صورت می گیرد. چگونگی دعوت به مصاحبه استخدام بانک سرمایه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. از همین رو، از متقاضیان درخواست می شود که در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند، چرا که در صورت عدم توفیق بانک در برقراری ارتباط، هیچ گونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود. بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که اعلام نتایج مرحله اول به منزله قبولی حتمی داوطلبان در آزمون نمی باشد و پذیرش نهایی به منزله کسب نتیجه قابل قبول در مرحله مصاحبه می باشد.

 برخی نکات مهم

 • به مدارکی که به صورت فیزیکی و پستی ارسال گردد پاسخ داده نمی شود لذا داوطلبان باید ثبت نام خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.
 • تنها افراد بومی می توانند در این بانک نام نویسی کنند. 
 • داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگری می باشند شرایط مساوی نسبت به داوطلبان آزاد خواهند داشت.
 • بانک برای متقاضیانی که در آزمون ثبت نام نموده و مراحل نام نویسی و شرکت در جلسه و مصاحبه را طی می کنند هیچگونه تعهد استخدامی برای آنها ایجاد نمی کند.

سوالات متداول

1- استخدام بانک سرمایه در سال 1401 چه زمانی انجام می گیرد؟

داوطلبان می توانند از رور دوشنبه مورخ 20 تیر ماه تا روز یکشنبه مورخ 26 تیر ماه برای ثبت نام در این فرآیند اقدام نمایند.

2- از چه طریقی می توان نسبت به نام نویسی در استخدام بانک سرمایه 1401 اقدام کرد؟

ثبت نام در پذیرش بانک مذکور صرفا به صورت اینترنتی از طریق سایت sbank.ir انجام می شود.

3- حداقل معدل برای شرکت در این آزمون چقدر است؟

حداقل معدل برای ثبت نام 16 می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی