تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم

اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم

زمان اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 99
اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان (سمپاد) پس از ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 99 – 1400 و برگزاری آن منتظر اعلام نتایج می باشند. سال گذشته با توجه به برگزاری آزمون در شهریور ماه ، دفترچه سوالات و کلید تصحیح آزمون در فاصله یک هفته پس از برگزاری از طریق سایت سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت پایه هشتم منتشر شد.

نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان در زمان مقرر از طریق سامانه سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت پایه هشتم قابل مشاهده خواهد بود.

زمان اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم 99

پس از برگزاری آزمون ، شرکت کنندگان منتظر اعلام نتایج آن می باشند. داوطلبان در صورت قبولی می بایست جهت تکمیل مراحل ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه نمایند. نتایج آزمون در موعد مقرر از طریق سایت سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت هشتم به نشانی www.hoosh8.medu.ir منتشر می شود.

مرکز ملی استعدادهای درخشان هنوز تاریخ دقیق انتشار نتایج این آزمون را در سال 99 اعلام نکرده است. شما می توانید برای آگاهی از اعلام نتایج این آزمون در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضو شوید و از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.

لازم به ذکر است برای آن دسته از کسانی که در آزمون پذیرفته نشده اند ، یک هفته پس از اعلام نتایج ، کارنامه عدم قبولی صادر می گردد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم 99

داوطلبان می بایست برای دریافت کارنامه و مشاهده وضعیت قبولی خود مطابق راهنمای زیر اقدام نمایند.

 • ابتدا وارد سایت hoosh8.medu.ir شوید.
 • در صفحه پیش رو کد ملی و رمز عبور همگام خود را برای ورود به مرحله بعد وارد نمایید.
 • در این قسمت باید نقش خود و نام سازمان را مشخص کنید.
 • شما می توانید در قسمت وضعیت قبولی نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایید. در صورت قبولی نام محل پذیرش دانش آموز قابل مشاهده خواهد بود.
 • داوطلبانی که موفق به پذیرش نشده اند ، می توانند از همین طریق و در قسمت دریافت کارنامه نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام نمایند.

نحوه اعتراض به نتیجه آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم 99

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج نهایی آزمون ، نسبت به کارنامه و نتیجه آن اعتراض دارند ، می توانند از طریق سایت مربوطه اعتراض خود را ثبت کنند تا به درخواست آنان رسیدگی شود. برای ثبت اعتراض خود از طریق سایت سنجش و پذیرش تیزهوشان پایه هشتم ، به ترتیب زیر عمل کنید.

 • ابتدا وارد سایت hoosh.medu.ir شوید.
 • کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایید.
 •  نقش خود و نام سازمان را مشخص کنید.
 • در این صفحه گزینه مدیریت را انتخاب کنید.
 • از قسمت ثبت درخواست تجدید نظر ، نسبت به تکمیل فرم تجدید نظر و متن شامل دلیل اعتراض خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که تنها یک بار امکان ثبت اعتراض دارید.
  پس از انجام مراحل بالا گزینه ذخیره را انتخاب کرده و کد رهگیری را دریافت نمایید.

نتایج اعتراض معمولا 10 الی 15 روز پس از ثبت ، از طریق سایت مذکور در دسترس خواهد بود. در صورتی که جزو دانش آموزانی هستید که قصد دارید که در سال آینده در آزمون فوق شرکت کنید ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم ، شرایط ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم و هم چنین دفترچه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم 99 – 1400 به لینک های مربوطه مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج مدارس