تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان زنجان 99 - 1400
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هرساله دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس نمونه دولتی در یک فضای رقابتی قرار می گیرند تا دانش و اطلاعات علمی خود را به چالش بکشند. دانش آموزان پایه نهم برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تحصیل در پایه دهم مقطع متوسطه دوم می بایستی در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند و با توجه به اعلام نتایج ضمن کسب نمره و تراز مورد نیاز در صورت قبولی وارد این مدارس شوند.

اعلام نتایج آزمون مدارس هر شهرستان، توسط سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش مربوط به همان استان صورت می گیرد. با توجه به شرایط حاکم بر جامعه بر اثر شیوع گسترده بیماری کرونا ضمن سایه افکندن این بیماری بر زندگی مردم، همچنین باید توجه داشت میزان شیوع کرونا در شهرستان های مختلف در وضعیت های قرمز و یا زرد متفاوت است. لذا بسته به تفاوت شهرستان ها، تصمیمات گرفته شده در راستای زمان برگزاری آزمون و به تبع اعلام نتایج نیز برای هر شهرستان ممکن است متفاوت باشد. در ادامه به شرح تصمیمات ابلاغ شده اداره کل اموزش و پرورش شهر زنجان می پردازیم.

دانش آموزان ساکن زنجان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش زنجان مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی زنجان 99 – 1400

نتایج آزمون نهم به دهم مدارس نمونه دولتی شهر زنجان روز شنبه 11 مرداد توسط اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام گشته است. لازم به ذکر است، نتایج آزمون نمونه دولتی عموما دو تا سه هفته پس از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش هر استان اعلام می گردد. گاه امکان دارد اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی یک تا یک و نیم ماه پس از برگزاری آزمون نیز به طول بیانجامند. دانش آموزان ساکن هر استان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اداره آموزش و پرورش استان خود مراجعه کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 استان زنجان نیز از طریق سامانه ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش زنجان به نشانی sabtenam.zanjanedu.ir اعلام می گردد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99 – 1400 به صورت شهر به شهر و به صورت اینترنتی اعلام می گردد. دانش آموزان هر منطقه بایستی با مراجعه به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش محل سکونت خود در بازه زمانی معین پس از انتشار نتایج آزمون بر سایت نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند. همچنین دانش آموزان ساکن استان زنجان نیز در زمان اعلام شده پس از انتشار نتایج آزمون در سامانه ثبت نام با مراجعه به سایت اداراه کل آموزش و پرورش استان زنجان به نشانی sabtenam.zanjanedu.ir جهت مشاهده نتایج آزمون خود عمل کنند.

لینک اعلام نتایج آزمون در سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از روز شنبه 11 مرداد فعال شده است. دانش آموزان به محض اعلام نتایج می توانند با مراجعه به صفحه نخست سامانه ثبت نام اداره کل اموزش و پرورش استان زنجان به نشانی sabtenam.zanjanedu.ir بر روی لینک “آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی (سال تحصیلی 1399 -1400)” کلیک کنند و وارد پنجره جدیدی شوند. سپس در قسمت ثبت نام این پنجره با کلیک بر روی گزینه “ورود به سامانه جهت دریافت نتایج آزمون” ضمن وارد کردن کدملی خود و کلمه عبور (کد رهگیری داوطلب در آزمون نمونه دولتی که هنگام پرداخت هزینه آزمون به کاربر اعلام می گردد) و انتخاب گزینه تائید، کارنامه خود را دریافت و مشاهده کنند.

و یا از طریق کلیک بر لینک ورود به سامانه در انتهای صفحه نخست ضمن وارد کردن اطلاعات مذکور کارنامه خود را مشاهده و دریافت کنند. همچنین می توانند به صورت مستقیم نیز بر روی لینک اعلام نتایجی که سایت آموزش و پرورش استان زنجان بر صفحه نخست خود منتشر کرده است کلیک کنند، سپس در ادامه بعد از انتخاب گزینه “ورود به سامانه جهت دریافت نتایج آزمون”، اطلاعات اخیرالذکر را جهت دریافت کارنامه وارد کنند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400

با توجه به آنکه احتمال خطا در نتایج آزمون نمونه دولتی بسیار کم است اما آموزش و پرورش این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار داده است که چنانچه نسبت به نتایج آزمون خود اعتراضی دارند پس از اعلام نتایج در فرصت چند روزه ای جهت اعلام و ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام کنند. همه ساله دانش آموزان و همچنین خانواده های معترض به نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند اعتراض خود را نسبت نتایج آزمون، اعلام نمایند تا رسیدگی لازم نسبت به آن انجام شود. لازم به ذکر است که در سال های گذشته مواردی محدودی یافت شده است که داوطلبان اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون ثبت کردند، و پس از بررسی های صورت گرفته، اعتراض آن ها پذیرفته شده و موفق به راه یابی به مدارس نمونه دولتی مورد نظر خود شده اند.

دانش آموزان زنجان پس از مشاهده نتایج آزمون خود در صورت اعتراض داشتن به نتیجه کارنامه شان می توانند تا چند روز بعد از اعلام نتایج با مراجعه به سامانه اعلام نتایج به نشانی sabtenam.zanjanedu.ir اعتراض خود را در سامانه اعلام و ثبت کنند.

زمان اعلام رسیدگی به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400

پس از ثبت اعتراض در سامانه در بازه زمانی معین، رسیدگی های لازم جهت بررسی اعتراض صورت می گیرد و نتایج رسیدگی به اعتراضات عموما تا تا دو هفته پس از اتمام بازه ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه اخیر الذکر (sabtenam.zanjanedu.ir( اعلام می گردد.

همچنین در صورت ایجاد ابهام و مشکلی در روند اعلام نتایج و یا ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون دانش آموزان می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاورین تحصیلی ایران مشاوره ارتباط برقرار کنند تا جهت حل مشکل رخ داده شده اقدام نمایند.

طی چند سال اخیر آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف گردید و لذا دانش آموزان پایه نهم برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی بایستی پس از انجام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. پس از شرکت در آزمون و اعلام نتایج، در صورت کسب نمره مورد قبول قادر به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی خواهند بود. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است دانش آموزانی که در یک مدرسه ی نمونه دولتی پذیرفته می شوند مجاز به ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی نخواهند بود. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره