شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98
اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس تیزهوشان جزو مدارس برتر و پرطرفدار کشور است که به لحاظ سطح علمی در درجه بالاتری نسبت به سایر مدارس عادی قرار دارد چرا که هدف آن استفاده درست از استعداد و قدرت تفکر دانش آموزان تیزهوش است. تحصیل در مدارس تیزهوشان آرزوی بسیاری دانش آموزان متفکر و با استعداد می باشد و همواره والدین در جهت فراهم نمودن شرایطی که به موفقیت فرزندانشان در پذیرش این مدارس کمک کند، تلاش می نمایند. خبر داغ و مهمی که امسال باعث تعجب دانش آموزان و والدین گردید، نحوه پذیرش و برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بود. آزمون ورودی پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان امسال در قالب آزمون هوش انجام گرفت و مبنای ورود دانش آموزان به این مدرسه سنجش هوش آن هاست و نیازی به هیچ منبعی اعم از کتب درسی یا غیر درسی نبود. دانش آموزان می بایست در بازه زمانی 19 لغایت 24 خرداد ماه 97 نسبت به ثبت نام خود اقدام می نمودند. زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98  در تاریخ 97/5/5 بوده است. بسیاری از دانش آموزان در تماس با مشاوران مرکز ایران مشاوره سوالاتی در زمینه زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 می پرسند به همین منظور مقاله ای را تحت عنوان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98  برای شما داوطلبان ارائه نموده ایم، پیشنهاد ما این است برای رفع ابهامات مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

باید به اطلاع شما برسانیم که نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان سال تحصیلی 98 – 97 منتشر خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

همانطور که میدانید نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 که در 5 مرداد ماه برگزار گردید تقریبا یک ماه و نیم بعد یعنی در روز 21 شهریور ماه بر روی سایت hoosh.medu.ir قرار خواهد گرفت، که شما داوطلبان می توانید با مراجعه به سایت مذکور و وارد نمودن رمز ورود همگام و کد ملی نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوط به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 قرار بگیرید. 

نحوه مشاهده نتایج آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 

بسیاری از داوطلبان با نحوه مشاهده نتایج آزمون ششم به هفتم مدارس آشنا نیستند به همین دلیل این بند از مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم.

  • در ابتدا باید همانند تصویر وارد سایت hoosh.medu.ir شوید و در هر یک از فیلد های مشخص شده کد ملی و رمز ورود همگام را وارد نمایید. 

  • سپس بر روی گزینه  ” دانش آموز ” و نام مدرسه کلیک کنید.

  • با وارد کردن موارد مذکور صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که وضعیت شما در این آزمون پذیرفته شده است یا خیر، چنانچه در دریافت نتایج خود دچار مشکل شدید در صورت تمایل می توانید با ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

جزئیات پس از نتایج آزمون هوش تیزهوشان 97 – 98

با توجه به اینکه زمان ثبت نام مدارس عادی آغاز شده اما نتایج آزمون مدارس تیزهوشان بر روی سایت قرار نگرفته باعث نگرانی والدین شده است و این این سوال برایشان مطرح است که آیا برای ثبت نام در مدارس دولتی اقدامی انجام دهیم یا خیر؟ باید بگوییم که شما می توانید در مدرسه عادی و یا هر مدرسه دیگری که مد نظرتان است پیش ثبت نام انجام دهید، چنانچه پس از اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان مشخص گردید که دانش آموز شما در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پذیرفته نشده باشد، شما فرصت ثبت نام در مدارس دولتی یا غیرانتفاعی را از دست نداده اید همچنین اگر دانش آموز پذیرفته شده، اقدامات لازم برای ثبت نام و انتقال فرد به مدرسه سمپاد انجام خواهد شد.

نکات بسیار مهم 
اگر دانش آموز در مدارس سمپاد (استعدادهای درخشان) پذیرفته شده باشد، مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام ( پنجاه درصد شهریه ی تصویب شده مدارس غیر دولتی محل سکونت دانش دانش آموز ) می باشد.
پس از مشخص شدن نتایج، مرحله ای به نام تکمیل ظرفیت وجود نخواهد داشت.
در سال اول تحصیل دانش آموزان در مدارس تیزهوشان، انتقال دانش آموزان بین مدارس تیزهوشان داخل یک شهرستان در دوره متوسطه اول انجام نخواهد شد.
دانش آموزان پذیرفته شده باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 97 با ارائه مدارک لازم به مدرسه نسبت به ثبت نام خود اقدام نماید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید