خانه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳

اعلام نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳

اعلام نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳

وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در رشته های مربی امور تربیت بدنی و سلامت، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی امور تربیتی و سبک زندگی و مشاور اقدام به برگزاری آزمون استخدامی تحت عنوان مشاغل کیفیت بخشی نموده است. این آزمون طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری انجام می شود و داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه که حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir منتشر می شود، وارد مرحله ارزیابی تکمیلی و مصاحبه می شوند.

 

لینک مستقیم مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403 

 

نتایج اولیه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ روز جمعه مورخ 25 خرداد ماه اعلام شد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

همان طور که پیش تر به آن اشاره شد، آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری انجام می شود و نتایج آن نیز طی دو مرحله اعلام می شود که به شرح زیر می باشد:

زمان اعلام نتایج اولیه

سرانجام نتایج اولیه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی 1403 روز جمعه مورخ 25 خرداد ماه اعلام شد. داوطلبان می توانند از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir نتایج آزمون خود را مشاهده نموده و در صورت قبولی مرحله کتبی، به سایت my.medu.ir (قسمت کارا) مراجعه و برای شرکت در مرحله مصاحبه و ارزیابی حضوری اعلام آمادگی نمایند. زمان دقیق مراجعه به سایت مذکور برای تکمیل فرم ارزیابی و مدارک مورد نیاز، در هفته اول تیر ماه توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

لازم است بدانید مصاحبه آزمون استخدامی مربی پرورشی در سال 1403 با تغییرات زیادی مواجه بوده که تمامی اطلاعات با کلیک بر روی لینک مربوطه قابل دسترسی می باشد.

زمان اعلام نتایج نهایی

پس از انجام مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش نتایج نهایی در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. با توجه به مشخص نبودن زمان دقیق اعلام نتایج مصاحبه آزمون مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403، پیشنهاد ما این است که با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی آخرین اخبار مربوط به آزمون مذکور را پیگیری نمایید.

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403

 • ابتدا وارد سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شوید. از قسمت آزمون مورد نظر خود تحت عنوان آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی، “ورود به صفحه اختصاصی” را انتخاب کنید.

مرحله اول مشاهده نتایج آزمون کیفیت بخشی آموزش و پرورش

 •  آیکون مربوط به “ورود به پروفایل” را برگزینید.مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون کیفیت بخشی آموزش و پرورش
 • اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده و نتایج آزمون خود را با انتخاب گزینه “ورود به پروفایل” مشاهده نمایید.مرحله سوم مشاهده نتایج آزمون کیفیت بخشی آموزش و پرورش

کارنامه اعلام نتایج آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403

داوطلبانی که در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش شرکت کرده اند، دو کارنامه اولیه و نهایی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir دریافت می کنند. این کارنامه ها برای اطلاع داوطلبان از وضعیت قبولی یا عدم قبولی آن ها و نشانگر راهیابی داوطلبان به مرحله بعد می باشد.

کارنامه اولیه

کارنامه اولیه داوطلبان حدودا یک ماه پس از زمان برگزاری آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش منتشر می شود و شامل اطلاعات ثبت نامی افراد، درصد مواد امتحانی، کد و عنوان شغلی که در آزمون شرکت کرده اند، نمره نهایی و همچنین وضعیت داوطلب می باشد. در قسمت “وضعیت داوطلب” پذیرش یا عدم پذیرش افراد در نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص می گردد و قبول شدگان به مصاحبه حضوری و ارزیابی تکمیلی دعوت می شوند.

کارنامه نهایی

کارنامه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پذیرش یا عدم پذیرش نهایی متقاضیان را مشخص می کند و اگر فردی در این مرحله جزء پذیرفته شدگان قرار بگیرد، باید پیگیر تکمیل ثبت نام نهایی و شرکت در دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

مجری برگزار کننده آزمون مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش مرکز آزمون جهاد دانشگاهی می باشد و این سازمان هنوز امکان اعتراض به نتایج را برای داوطلبان فراهم نکرده است. متقاضیان می توانند با عضویت در پیج اینستاگرام آزمون های استخدامی آخرین اخبار مربوط به اعتراض به نتایج آزمون مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش را پیگیری کنند.

اقدامات لازم پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش، اعلام جزئیات زمان و محل برگزاری مصاحبه حضوری، از طریق حساب کاربری داوطلب در سایت my.medu.ir (کارا) صورت می پذیرد. بنابراین پذیرفته شدگان می بایست مرتبا قسمت اطلاعیه های سامانه کارا در مای مدیو را چک نمایند. همچنین برخی از اطلاعیه های مربوطه هر استان از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش همان استان منتشر می گردد که لیست درگاه های مخصوص به هر استان، در جدول زیر قرار گرفته است.

آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها ۱۴۰۳
نام استاننشانی درگاه اطلاع رسانی
آذربایجان شرقیea.medu.gov.ir
آذربایجان غربیwa.medu.gov.ir
اردبیلarta.medu.gov.ir
اصفهانisf.medu.gov.ir
البرزalborz.medu.gov.ir
ایلامilam.medu.gov.ir
بوشهرbushehr.medu.gov.ir
شهر تهرانtehran.medu.gov.ir
شهرستان های استان تهرانteo.medu.gov.ir
چهارمحال و بختیاریchb.medu.gov.ir
خراسان جنوبیskh.medu.gov.ir
خراسان رضویrazavi.medu.gov.ir
خراسان شمالیkhn.medu.gov.ir
خوزستانkhouz.medu.gov.ir
زنجانzanjan.medu.gov.ir
سمنانsemnan.medu.gov.ir
سیستان و بلوچستانsb.medu.gov.ir
فارسfars.medu.gov.ir
قزوینcaspian.medu.gov.ir
قمqom.medu.gov.ir
کردستانkurd.medu.gov.ir
کرمانkerman.medu.gov.ir
کرمانشاهkermanshah.medu.gov.ir
کهگیلویه و بویراحمدkb.medu.gov.ir
گلستانgolestan.medu.gov.ir
گیلانguilan.medu.gov.ir
لرستانlorestan.medu.gov.ir
مازندرانmazand.medu.gov.ir
مرکزیmarkazi.medu.gov.ir
هرمزگانhormozgan.medu.gov.ir
همدانhamedan.medu.gov.ir
یزدyazd.medu.gov.ir

ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403

پس از اعلام نتایج اولیه این داوطلبان به مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دعوت خواهند شد. در ادامه به مراحل مصاحبه خواهیم پرداخت که اطلاع از آن برای متقاضیان از اهمیت بالایی برخوردار است. لازم است بدانید به جز آزمون مرحله اول که به صورت هماهنگ برگزار می گردد، ممکن از ترتیب بقیه مراحل مصاحبه برای ارگان ها و عنونا شغلی های مختلف با هم تفاوت هایی داشته باشد.

 • آزمون کتبی هماهنگ 

این آزمون به صورت هماهنگ بین معرفی شدگان سه برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه اجرا می گردد که جنبه مهارتی داشته و نیاز به مطالعه منبع خاصی ندارد. داوطلبان می بایست با در دست داشتن کارت شناسایی، در جلسه آزمون که مورخ 6 تیر ماه 1403 برگزار می گردد حضور به عمل آورند.

 • بارگذاری مدارک، تکمیل فرم و خوداظهاری و معاینات اولیه پزشکی

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، تمامی داوطلبان پذیرفته شده می بایست در بازه زمانی که توسط وزارت آمورش و پرورش اعلام می گردد، به درگاه پنجره خدمات الکترونیکی آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir مراجعه نموده و فرم های مربوطه را تکمیل نمایند.

 • بررسی و تایید صحت اطلاعات داوطلب

پس از آن ، به منظور تایید صحت اطلاعات ذکر شده و مدارک بارگذاری شده در سامانه، سوابق و فعالیت های آموزشی، بررسی ویژگی های جسمانی و روانی (معاینات پزشکی)، این دسته از افراد می بایست به مراکز مشخص شده از سـوی اداره کـل آمـوزش و پـرورش استان خود مراجعه نماید. همچنین زمان مراجعه حضوری این مرحله در سامانه گزینش و استخدام کارا اعلام می گردد.

 • گزینش و ارزیابی تکمیلی

پس از این طی شدن مراحل فوق، داوطلبان باید با همراه داشتن پرینت کارنامه اولیه و کارت ملی خود طبق زمان بندی اعلام شده در کارپوشه داوطلب در سامانه کارا به محل مشخص شده مراجعه نمایند.  زمان مراجعه به باجه های ارزیابی تکمیلی نوبت صبح 6:30 صبح و نوبت بعد از ظهر ساعت 12:30 دقیقه اعلام گشته است. برای مشاهده لیست کامل سوالاتی که پرسیده می شود می توانید بر روی لینک سوالات گزینش آموزش و پرورش کلیک نمایید.

 • بررسی صلاحیت های عمومی 

شرکن کنندگانی که مراحل قبل را طی نموده اند می بایست در زمانی که توسط هسته گزینش استان جهت بررسی صلاحیت های عمومی گزینش اعلام می گردد، به محل تعیین شده مراجعه کنند.

 • آزمون های مهارتی و عملی 

در این مرحله متقاضیان می بایست در آزمون عملی تربیت بدنی و کمک های اولیه شرکت نمایند که جزئیات ابن آزمون در سایت وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است.

مرحله بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش 1403 جهت تشکیل پرونده استخدامی، انجام معاینات پزشکی، آزمایشات و اخذ معرفی نامه برای گواهی عدم سوء پیشینه و اطلاع از سایر مراحل و مدارک لازم می بایست بعد از اعلام نتایج نهایی به اداره کل آموزش و پرورش استان خود مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

 

در این مرحله حکم استخدام پیمانی و ابلاغ تدریس داوطلب به شرط صدور تاییدیه انفرادی گزینش برای داوطلب صادر خواهد شد. با توجه به اینکه پذیرفته شدگان، همزمان با تدریس در مدارس باید در دوره مهارت آموزی را در دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند، صدور حکم استخدام پیمانی به صورت موقت تا انتهای سال ۱۴۰۳ خواهد بود و تمدید آن منوط به کسب امتیازات رتبه بندی معلمان و موفقیت در دوره مهارت آموزی و اخذ گواهینامه صلاحیت معلمی است.

مـدارک مـورد نیـاز جهـت ثبـت نـام در دوره مهـارت آمـوزی

 • اصل و تصویر مدارک هویتی داوطلب (کارت ملی / شناسنامه و شناسنامه فرزندان)
 • اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)
 • اصل کارنامه نتایج نهایی آزمون
نکات مهم ⭐
 • نتایج اولیه آزمون مشاغل کیفیت بخشی حدود یک ماه پس از برگزاری این آزمون و در 25 خرداد ماه 1403 منتشر شد.
 • نتایج آزمون مشاغل کیفیت بخشی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir منتشر خواهد شد.
 • امکان اعتراض به نتایج آزمون مشاغل کیفیت بخشی از طریق سایت جهاد دانشگاهی تاکنون فراهم نشده است.
 • پس از انتشار نتایج اولیه، پذیرفته شدگان باید خود را برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آماده کنند.
 • معمولا یک ماه بعد از مصاحبه، نتایج نهایی آزمون استخدامی منتشر می شود.

 

سوالات متداول

1- زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ چه تاریخی است؟

این نتایج، روز جمعه مورخ 25 خرداد ماه اعلام شد.

2- نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ به چه صورت است؟

نحوه دریافت نتایج اولیه آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir می باشد.

3- اعتراض به نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ به چه صورت است؟

مرکز آزمون جهاد دانشگاهی هنوز امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی ۱۴۰۳ را فراهم نکرده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره