تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دکتری 97 چهارم اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و نتایج اولیه آن در تاریخ 27 فروردین ماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. داوطلبانی که در اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 مجاز به انتخاب رشته شناخته شده و در انتخاب رشته انتخاب رشته دکتری 97 شرکت کرده اند در تماس هایی که با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره برقرار می کنند در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 ، نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 سوالاتی را مطرح می کنند به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 اختصاص دهیم و در آن به موضوعات فوق بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت نحوه ی اطلاع از رشته محل هایی که دعوت به مصاحبه شده اید این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 مطلع گردید.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97

داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری سراسری 97 شرکت کرده اند جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه و نتایج انتخاب رشته دکتری 97 را مشاهده نمایند. جهت مشاهده نتایج و اطلاع از اینکه در کدام رشته محل ها دعوت به مصاحبه شده اید پس از ورود  به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org می بایست طبق تصویر زیر گزینه ” دکتری تخصصی ” را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه ” دکتری تخصصی ” صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که طبق تصویر زیر می بایست عبارت ” کارنامه انتخاب رشته کنندگان آزمون دکتری سال 1397 ” را انتخاب نمایید.

همانطور که در تصویر زیر مشخص است در مرحله ی آخر دو روش جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 وجود دارد. در روش اول با وارد کردن مشخصات فردی همچون نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد و در روش دوم با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه امکان مشاهده نتایج میسر می گردد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

انتخاب رشته دکتری 97 از 2 اردیبهشت 97 آغاز و تا 8 اردیبهشت ماه ادامه یافت. نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 مشخص می گردد که هر داوطلب در کدام یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته و دعوت به مصاحبه گردیده است. نتایج نهایی انتخاب رشته دکتری به احتمال زیاد در اوایل شهریور بر روی سایت قرار خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان و نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز،پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

داوطلبانی که در مرحله اصلی انتخاب رشته دکتری سراسری موفق به قبولی در رشته مورد علاقه خود نشده اند می توانند در فرصت مجددی که تحت عنوان تکمیل ظرفیت دکتری سراسری در اختیارشان قرار می گیرد مجددا شانس خود را جهت قبولی در رشته محل مورد علاقه خود امتحان کنند. در واقع با اندکی دقت می توانید در این مرحله به هدف خود برسید. تکمیل ظرفیت دکتری سراسری پس از مشخص شدن نتایج نهایی ( نتایج مصاحبه ) آغاز می گردد. البته در حال حاضر زمان دقیق تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما در سایت و کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری 97 از جمله، زمان اعلام نتایج نهایی دکتری 97 ، تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 و همچنین اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک نظر

  1. سلام،نتایج دکتری دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟؟

دریافت مشاوره پیج دکتری