تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

همانطور که می دانید کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد 97 ادغام شده است به صورت همزمان در روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیر ماه برگزار گردید. داوطلبان پس از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر دریافت نتایج اولیه کنکور هستند تا با توجه به رتبه و تراز کسب شده خود وارد مرحله انتخاب رشته شوند. افرادی که مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد  شده اند، بعد از انجام انتخاب رشته این سوال برایشان مطرح می شود که چه زمانی اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 بر روی سایت قرار خواهد گرفت و یا به چه صورتی می توانند نتایج را مشاهده نمایند، برای پاسخ به این سوالات داوطلبان، مطلبی را با عنوان زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد  97 ارائه داده ایم. باید توجه داشته باشید با وجود اینکه کنکور دانشگاه سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است و برای هر دو، یک کارنامه صادر می شود اما انتخاب رشته هر یک به صورت مجزا انجام می پذیرد. با مطالعه ادامه مطلب می توانید از نحوه مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97، زمان تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97 مطلع شوید.

داوطلبان باید برای دریافت نتایج خود به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی  Azmoon.org مراجعه نمایند.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

داوطلبان پس از مشاهده کارنامه اولیه خود و انجام انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد منتظر دریافت  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97  می باشند . باید بگوییم که زمان دقیقی برای اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد مشخص نشده است اما با توجه به سال های گذشته به احتمال زیاد در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد. داوطلبان باید برای دریافت نتایج خود به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی  Azmoon.org مراجعه نمایند. در صورت مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج از طریق کانال کانال تلگرام کنکور اطلاع رسانی خواهیم نمود. همچنین در صورت تمایل می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مرکز ایران مشاوره  تماس حاصل فرمایید.

نحوه مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 

  1. در ابتدا وارد سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org شوید
  2. در مرحله دوم بر روی گزینه « نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1397 » کلیک کنید.
  3. بعد از انجام دادن مراحل فوق، صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به دو روش می توانید نتیجه را مشاهده کنید.

روش اول: وارد کردن شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد، وارد کردن شماره شناسنامه و مجموعه امتحانی شامل یکی از رشته های علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی – انتخاب نظام آموزشی ( تمام وقت – نیمه وقت )

روش دوم :  وارد کردن نام، نام خانوادگی، سال تولد و شماره شناسنامه و وارد کردن مجموعه امتحانی شامل یکی از رشته های علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی –  انتخاب نظام آموزشی ( تمام وقت – نیمه وقت )

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

معمولا دانشگاه ها در صورت تکمیل نشدن ظرفیت رشته هایی که در دفترچه انتخاب رشته ارائه داده اند اقدام به تکمیل ظرفیت می نمایند. دانشگاه آزاد نیز همانند دانشگاه های دیگر در صورت تکمیل نشدن ظرفیت رشته های خود، دفترچه دیگری را مبنی بر دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97 منتشر می نماید که داوطلبان می توانند از این فرصت استفاده نموده و شانس خود را مجددا در رشته مورد علاقه خود امتحان کنند. با توجه به اینکه نتایج کنکور دانشگاه آزاد هنوز مشخص نشده است بنابراین زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 نیز فعلا مشخص نخواهد بود اما به احتمال زیاد در مهر ماه انجام می شود. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ،  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد  با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره