تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه آزاد هر سال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت بدون کنکور اقدام به جذب دانشجوی دکتری می نماید با این تفاوت که در مقطع کارشناسی از تمامی داوطلبان متقاضی ثبت نام به عمل می آید ولی برای مقطع کارشناسی ارشد تنها داوطلبان استعداد درخشان و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش می شوند. دانشگاه آزاد امسال نیز همچون سال های گذشته به صورت بدون کنکور برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام به عمل آورد. حال که داوطلبان دارای شرایط بسیاری در رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مطلع گردند. از آن جا که ما قبلا در مطلب جداگانه ای به ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 پرداخته بودیم، اکنون به دلیل تماس های مکرر داوطلبان در این مطلب به طور اختصاصی به اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در زمان مقرر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد.

زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

از آن جا که ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در مرداد ماه سال جاری انجام شد، بنابراین نتایج آن نیمه دوم شهریور ماه منتشر خواهد شد. جهت مشاهده نتایج نیز می بایست از طریق لینک azmoon.org اقدام نمایید. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما از طریق سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر آخرین اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 باشید.

تاثیر سهمیه در پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاثیر سهمیه در پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 98 – 97 به شرح ذیل می باشد :

25 درصد ظرفیت هر کد رشته محل به « همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر » ، « آزادگان و همسر و فرزندان آنان » و « جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان » اختصاص می یابد. ( سهمیه ایثارگران 25 درصد )
5 درصد ظرفیت هر کد رشته محل به « جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان » و « همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه » اختصاص می یابد. ( سهمیه ایثارگران 5 درصد )
چنانچه سهمیه 25 درصدی ایثارگران توسط داوطلبان مشمول سهمیه فوق تکمیل نشود، باقی مانده آن ابتدا به مشمولین سهمیه 5 درصدی ایثارگران که شرایط و حدنصاب لازم را داشته باشند تخصیص می یابد، اگر باز هم این ظرفیت خالی بماند، باقی مانده آن به داوطلبان سهمیه آزاد تخصیص می یابد.
طبق قوانین مذکور، حد نصاب نمره ایثارگران ( اعم از ایثارگران مشمول ظرفیت 25 درصدی و یا 5 درصدی ) 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کد رشته محل و حد نصاب نمره رزمندگان 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کد رشته محل می باشد.
ظرفیت در کد رشته محل هایی به سهمیه های فوق تخصیص می یابد که امکان گرد کردن ریاضی برای آن ها وجود داشتهد باشد.
سهمیه های فوق بر اساس قوانین و مقررات موجود بوده و در صورت هر گونه تغییر در این سهمیه ها توسط مراجع ذی صلاح، ضوابط و مقررات اعمالی اطلاع رسانی خواهد شد.
طبق قانون، آن دسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران یک بار در دوره روزانه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پذیرفته شده باشند، حق استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران و رزمندگان در آزمون های سال های بعد در همان مقطع را نخواهند داشت.

جهت اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد