دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ انتشار نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در چند سال اخیر دانشگاه آزاد توانسته با ارائه رشته های بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ، داوطلبان بسیاری را برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ترغیب کند. هر سال نیز بنا به دلایل مختلف به تعداد رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد افزوده می شود و به جرات می توان گفت که امروزه جز چند رشته خاص و پرطرفدار همچون رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، مامایی ، پرستاری و … دانشگاه آزاد بقیه رشته ها را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. داوطلبان زیادی پس از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 ، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج هستند. نتایج رشته های مذکور ، برای نیمسال اول تحصیلی در اواخر شهریور ماه از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net منتشر خواهد شد.

کلیه متقاضیان دوره کاردانی و کارشناسی ورودی مهر ماه لازم است پس از اعلام نتایج و در صورت پذیرش ، با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام حضوری به محل دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

زمان اعلام نتایج ورودی مهر ماه

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو بازه زمانی مهر و بهمن انجام می گردد. از آن جا که ثبت نام در لیست رشته های بدون کنکور آزاد 98 بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام می شود ، داوطلبان واجد شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد می توانند در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. با توجه به این که ثبت نام بدون کنکور آزاد در نیمسال اول تحصیلی در مرداد ماه آغاز شده و تا شهریور نیز ادامه دارد ، نتایج آن برای دوره های پیوسته و ناپیوسته مقاطع کاردانی و کارشناسی در اواسط شهریور ماه و از طریق سایت سازمان سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج ورودی بهمن ماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 بر خلاف پذیرش مهر ماه ، به صورت حضوری انجام می شود و خبری از نام نویسی و انتخاب رشته اینترنتی در این مرحله از پذیرش نیست. داوطلبانی که در مدت زمان تعیین شده ، نسبت به تحصیل در رشته های بدون کنکور آزاد بهمن ماه 98 اعلام علاقه مندی کرده اند ، می توانند در اواخر بهمن ماه از نتایج آن مطلع گردند. هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد موظف اند در مدت زمان مقرر نتایج نام نویسی خود را اعلام نمایند. با توجه به ثبت نام حضوری متقاضیان ، نمی توان در مورد زمان دقیق آن اظهار نظر کرد چرا که تمامی مراحل مربوطه از جمله ثبت نام و اعلام نتایج ، بر عهده واحدهای دانشگاهی می باشند.

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

اعلام نتایج پذیرش مهر ماه

نتایج ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مرحله پذیرش مهر ماه ، از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net منتشر خواهد شد و داوطلبان جهت مشاهده نتایج بایستی پس از مراجعه به این سایت ، مطابق با راهنمای گام به گام و تصویری زیر عمل کنند.

 • پس از وارد شدن به سایت مذکور ، با صفحه ای مطابق تصویر زیر مواجه می شوید که شامل سامانه اعلام نتایج نهایی برای دوره های پیوسته و ناپیوسته مقاطع کاردانی و کارشناسی ، به صورت جداگانه خواهد بود.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی بدون کنکور

 • بسته به این که در کدام دوره انتخاب رشته کرده اید ، یکی از سامانه ها را انتخاب نمایید تا به صفحه زیر هدایت شوید. با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده ، می توانید به صفحه کاربری خود دسترسی پیدا کرده و از نتایج نهایی مطلع شوید.

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی بدون کنکور

اعلام نتایج پذیرش بهمن ماه

همان طور که پیش از این اشاره شد ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 به صورت حضوری انجام می شود و داوطلبان می بایست پس از اطلاع از رشته های مندرج در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور آزاد 98 ، به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 ، نام نویسی خود را انجام دهند. از همین رو ، نتایج آن نیز به صورت اینترنتی منتشر نخواهد شد.

متقاضیان تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده بودند ، می توانند با مراجعه حضوری به دانشگاه از نتایج مطلع شوند. توجه داشته باشید که ممکن است نتایج نام نویسی بدون کنکور آزاد ، از طریق تماس تلفنی از سوی دانشگاه و یا سایت اختصاصی آن نیز اطلاع رسانی شود.

زمان و مدارک لازم برای ثبت نام حضوری ورودی مهر ماه در دانشگاه محل پذیرش 

ارائه مدارک مورد نیاز برای پذیرفته شدگان پذیرش مهر ماه ، پس از اعلام نتایج اینترنتی صورت می گیرد و آن ها بایستی با مراجعه به دانشگاه محل پذیرش و تحویل مدارک ، ثبت نام خود را قطعی نمایند. در ادامه مقاله به منظور آشنایی شما با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری ، به معرفی آن ها پرداخته ایم.

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی

 • دیپلم در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش یا دیپلم سه ساله متوسـطه نظـری یـا دیـپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه و ریزنمرات آن (کاردانی پیوسته)
 • دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و ریزنمرات آن الزامی است. (کاردانی ناپیوسته)
 • اصل و دو برگ کپی از شناسنامه
 • اصل و دو برگ کپی از کارت ملی
 • کارت پایان خدمت یا معافیت (دائم یا موقت)
 • 12 قطعه عکس پرسنلی

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی

 • اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی پایان تحصیلات نظام قدیم متوسطه ، اصل گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی و یا اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید متوسطه به همراه کپی آن ها
 • اصل مدرک کاردانی و ریزنمرات آن (کارشناسی ناپیوسته)
 • اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات آن
 • اصل و یک نسخه کپی از کارت ملی
 • 6 قطعه عکس پرسنلی 3*4 تمام رخ و مربوط به سال جاری (برای مشمولین 12 قطعه)
 • اصل و دو برگ کپی از مدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد و تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نام
 • ارائه گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه برای شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران
 • ارائه موافقت نامه رسمی از وزارت خانه یا سازمان مربوطه برای مشمولان دیپلمه ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارت خانه ها و سازمان های دولتی ، از خدمت دوره ضرورت معاف شده و معافیت آن ها پس از انجام تعهد ، صادر می گردد.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که به عنوان سرباز معلم در خدمت وظیفه عمومی مشغول به فعالیت هستند ، به منظور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم است با مجوز عمومی از خدمت ترخیص شوند. نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 نیز در روزهای پایانی بهمن در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد ، روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ نظر

 1. Avatar

  سلام به نظر شما با معدل ١١.۶١ میشه رشته ی مدیریت مالی قبول شد شانسی دارم ؟؟

 2. Avatar

  ببخشید من آیا با معدل کتبی دیپلم ۱۵ و معدل کل دیپلم ۱۶.۶۳ رشته ریاضی فیزیک نظام جدید میتونم آزاد تبریز مهندسی پزشکی بخونم

 3. Avatar

  سلام وقتتون بخیر جواب های ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ازاد ورودی مهر ۹۸ کی میاد میپشه جواب بدید

  • ایران مشاوره

   با سلام , زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی پیوسته واحد های دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی به صورت دقیق مشخص نشده است . شما جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته باشید .

 4. Avatar

  نتایج کارشناسی پیوسته کی اعلام میشود

 5. Avatar

  سلام ببخشید یعنی با سوابق تحصیلی مهر ماه پذیرش ندارن؟

 6. Avatar

  سلام
  نتایج کارشناسی پیوسته مهر ماه ۹۸ کی میاد

 7. Avatar

  سلام
  نتایج کارشناسی پیوسته مهر ماه ۹۸ کی میاد

 8. Avatar

  سلام.میخواستم ببینم کسانی که مدرک کارشناسی پیوسته بدون آزمون پاره وقت دانشگاه آزاد رو دارند میتونن در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش شرکت کنند؟اخه من شنیدم اونایی که بدون آزمون مدرک گرفتن نمیتونن تو آزمون کارشناسی ارشد سنجش شرکت کنند

  • Avatar

   باسلام . بله مدارک دانشگاه های ازاد معتبر هستند و شما میتوانید مقطع کارشناسی ارشد رادر دانشگاه های روزانه ادامه دهید .

 9. Avatar

  سلام
  نتایج بدون آزمون کاردانی ناپیوسته کی میاد؟

 10. Avatar

  سلام خسته نباشید . من انتخاب رشتمو ویرایش کردم و کلا رشته ی انتخابیم رو از ریاضی به هنر تغییر دادم و دوباره چهل تومن رو پرداخت کردم ولی وقتی از پورتال خارج میشم و دوباره وارد میشم هنوز رشته ی انتخابی رو میزنه ریاضی . چکار باید بکنم ؟

 11. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من چند سال از درس دور بودم ..دوست دارم شیمی کاربردی بخونم . دانشجوی شیمی کاربردی اگر از ترم اول از صفر شیمی شروع کنه میتونه خودش رو به سطح کلاس و رشته برسونه یا جتما باید از ترم اول پایه شیمی داشته باشه؟

 12. Avatar

  سلام
  ببخشید زمان ویرایش برای انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور کی هست؟چند روزه اعلام کردن اما هیچ لینکی تو سایت azmoonاضافه نشده متاسفانه کسی که منو ثبتنام کرده اولویت شهر اول و دوم منو جابه جا وارد کرده اگر لینک ویرایش رو نمیذارن لطفا اعلام کنید من دوباره ثبتنام کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   در حال حاضر امکان ویرایش برای الویت وجود ندارد، و در این زمینه از طرف سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اطلاعیه ایی صورت نگرفته است.

 13. Avatar

  سلام خسته نباشید
  از کجا بدونیم کدوم واحد دانشگاه آزاد در رشته ای قوی تر هست؟
  مثلا اطرافیان من خیلی ها برای روان شناسی واحد آزاد کرج رو اولویت میدن ..
  مثلا برای رشته های علوم پایه مثل زیست یا شیمی ، در تهران ، علوم تحقیقات ، علوم پزشکی، مرکز، جنوب اگر باشند ترتیب انتخاب رو از کجا بدونیم چی بزنیم؟ مثلا من فقط میدونم علوم تحقیقات بهترین واحد آزاد هست ..دیگه فرق بقیه رو نمیدونم در علوم پایه یا رشته های دیگه کدوم قوی تر هستن.
  ممنون

دریافت مشاوره