تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از روز دوشنبه 15 مرداد 97 آغاز و تا روز چهارشنبه 24 مرداد ماه ادامه یافت. به محض اتمام بازه زمانی ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی داوطلبان زیادی با بخشمشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 و نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 مطلع شوند، به همین جهت تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع ” اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 ” اختصاص دهیم و در آن به توضیح موارد مذکور بپردازیم. بنابراین اگر شما هم در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی شرکت کرده اید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد.

زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

همانطور که گفته شد طی حدودا دو هفته از روز دوشنبه 15 مرداد 97 آغاز و تا روز چهارشنبه 24 مرداد ماه ادامه یافت. البته داوطلبانی که مجاز به  انتخاب رشته کنکور سراسری 97 شده بودند نیز می توانستند در بازه زمانی انتخاب رشته کنکور 97 با تهیه دفترچه انتخاب رشته کنکور ، کد رشته های بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی را انتخاب کرده و در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری وارد می کردند. نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در اواخر شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 مشخص نگردیده است ولی به محض اطلاع حتما از طریق سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور پیگیر آخرین اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 باشید. چنانچه در رابطه با نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیز سوالی برایتان بوجود آمد می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند.

سهمیه ها و تسهیلات موثر در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

سهمیه مناطق :

شرکت کنندگان متقاضی سهمیه مناطق با توجه به ملاک های زیر جزو یکی از مناطق 1 ،2 و 3 محسوب می شوند.
الف ) برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه، بخش محل اخذ مدرک تحصیلی سه سال آخر دبیرستان یا هنرستان.
ب ) برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه (اعم از ترمی واحدی و سالی واحدی)، بخش محل اخذ مدرک تحصیلی دو سال آخر دبیرستان و دوره پی شدانشگاهی.
ج ) در صورتی که بخش محل اخذ مدرک تحصیلی داوطلبان سهمیه مناطق متفاوت باشد، سهمیه داوطلب براساس بخش محل اخـذ مـدرک تحصـیلی منطقه مرفه تر (حتی یک سال از سه سال) تعیین می شود.
د ) فارغالتحصیلان دورههای کاردانی (فوق دیپلم) پیوسته آموزشکدههای فنی و حرفهای، بر اساس بخش محل اخذ مـدرک تحصـیلی سـه سـال آخـر دوره دبیرستان و یا هنرستان (سال اول، دوم و سوم دبیرستان و یا هنرستان)، جزو یکی از سهمیه های مناطق 1 ،2 و یا 3 محسوب میشوند.
ه ) داوطلبانی که حداقل دو سال از سه سال آخر تحصیل در دوره متوسطه و یا سال آخر دوره متوسطه ( سال دوازدهم و یا پیش دانشگاهی ) خود را در خارج از کشور گذرانده اند، جزو سهمیه منطقه 3 محسوب میشوند.
و ) کلیه داوطلبان معلول ( نابینا، ناشنوا، نیمهبینا، نیمه شنوا و معلولین جسمی حرکتی ) جزو سهمیه منطقه 3 محسوب میشوند.

سهمیه رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدا :

رزمندگان :

رزمندگان ( با حداقل 6 ماه حضور در جبهه ) جزو سهمیه رزمندگان محسوب و تابع ضوابط مربوط به سهمیه رزمنـدگان می باشند. حدنصاب نمره برای این داوطلبان 75 درصد نمره گزینش آزاد در رشته محل مورد نظر می باشد.
1- رزمندگانی که بر اساس ماده 1 و تبصرههای چهارگانه ماده مذکور در آییننامـه اجرایـی قـانون ایجـاد تسـهیلات بـرای ورود رزمنـدگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از تاریخ 31/6/1359 لغایت 31/6/1367 حداقل شـش مـاه متـوالی یـا متناوب داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشته اند، لازم است ضـمن مراجعـه بـه ارگـان ذیـربط ( سـازمان بسـیج مستضعفین یا وزارت جهاد کشاورزی ) نسبت به تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان اقدام نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت نام توسط سازمان بسیج مستضعفین یا وزارت جهاد کشاورزی مورد تایید نهایی قرار گیرد و در صورت تائید نهایی توسط ارگـان هـای ذیربـط در سهمیه رزمندگان گزینش می گردند.

ایثارگران:

«جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان»، « جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان »، « آزادگان و همسر و فرزندان آنـان »، « همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه» و همچنین «همسر و فرزنـدان شـهدا و مفقـودالاثر » بـرای اسـتفاده از سهمیه ایثارگران بایستی نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند و نیازی به مراجعه بـه وبگـاه ایثـار ندارنـد و در صـورت تأیید ارگان مربوط، در این مرحله پذیرش در سهمیه ایثارگران گزینش میگردند.
با توجه به تصویب «قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران (1400-1396) » در تاریخ 95/12/14 توسط مجلس شورای اسلامی، ماده 90 این قانون علاوه بر ماده 70 « قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران» و اصلاحیه بعدی آن در ماده 47» قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) » در این مرحله از پذیرش اجرا و گزینش داوطلبان براساس این قوانین صورت می گیرد. براساس قوانین فوق :
1 – بیست و پنج درصد درصد ظرفیت هر کدرشته محل به «همسر و فرزندان شهدا»، «آزادگان و همسر و فرزندان آنان»، «جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان» اختصاص دارد. ( سهمیه ایثارگران با 25 درصد ظرفیت )
2 -پنج درصد ظرفیت هر کدرشته محل نیز به «جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان» و «همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ( ستاد کل نیروهای مسلح، داوطلبان بسیجی و جهاد سازندگی ) » اختصاص دارد. ( سهمیه ایثارگران با 5 درصد ظرفیت )

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور