تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور /  اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای

نتایج بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای 99
اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که می دانید در سال جاری اکثر رشته های مقطع کاردانی فنی حرفه ای به صورت بدون کنکور ارائه شد و داوطلبان در زمان ثبت نام باید انتخاب رشته خود را نیز انجام می دادند بنابراین در زمان اعلام نتایج ، رشته محل قبولی آن ها مشخص خواهد شد و باید پس از اطلاع از دانشگاه پذیرفته شده ، برای ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند. به دلیل آنکه ثبت نام کنندگان در رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، از مهر ماه وارد دانشگاه خواهند شد ، بنابراین سازمان سنجش حداکثر تا دهه دوم شهریور ماه اقدامات لازم را در خصوص منتشر کردن کارنامه ها به عمل خواهد آورد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت اینترنتی و از طریق سامانه رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می باشد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

در سال 97 کارنامه داوطلبانی که در رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ثبت نام کرده بودند ، در روز 16 شهریور ماه منتشر شد و با توجه به سال گذشته ، می توان احتمال داد که زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای در سال 98 ، نیمه دوم شهریور ماه باشد و همین طور هم هست و مطابق اطلاعیه سازمان سنجش آزمونزش کشور نتایج ثبت نام بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای در روز شنبه ، 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد. شما عزیزان جهت آگاهی از سایر اخبار مرتبط با این موضوع می توانید از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی پیگیری های لازم را انجام دهید.

نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98

ممکن است برخی از داوطلبان با نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای آشنا نباشند و یا هنگام دریافت نتایج با مشکل مواجه شوند بنابراین توصیه می شود این بند از مطلب را مطالعه نمایید.

  • در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” را انتخاب کنید.
  • بعد از وارد شدن به صفحه اختصاصی کاردانی فنی حرفه ای ، بر روی لینک فعال شده “اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای” کلیک کنید.
  • در این مرحله صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به دو روش می توانید کارنامه خود را مشاهده کنید، اما باید توجه داشته باشید که قبل از انتخاب هر یک از روش های مشاهده نتایج ، کد امنیتی را عینا وارد کنید ، چرا که در صورت اشتباه وارد کردن آن نتایج برای شما قابل مشاهده نخواهد بود.

روش اول: با وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری می توانید نتایج خود را دریافت کنید.

روش دوم: با وارد نمودن شماره سریال پرونده ، شماره شناسنامه و سال تولد نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

در صورتی که شماره پرونده یا کدپیگیری ثبت نام را در دسترس ندارید ، می توانید برای بازیابی آن ها به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست ارسال کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش بر روی لینک کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

اگر پس از  اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای ، نسبت به هر یک از اطلاعات درج شده اعتراضی داشتید ، می توانید درخواست اعتراض خود را در سازمان سنجش به ثبت برسانید. بدین منظور باید پس از ورود به سایت از منوی سمت چپ ، بر روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک نموده و تقاضای خود را ثبت کنید. سازمان سنجش  24 الی 72 ساعت پس از ارسال درخواست ، پاسخ شما را خواهد داد و اگر اعتراضتان منطقی و با دلایل موجه باشد ، حتما رسیدگی خواهد شد. چنانچه در هر یک از مراحل مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 و یا اعتراض به نتایح کنکور کاردانی فنی حرفه ای دچار مشکل شدید ، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند.

تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 98

در سال گذشته تکمیل ظرفیت بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای حذف شده است و ممکن است در سال های آینده نیز تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی فنی حرفه ای نداشته باشیم. اما چنانچه این طرح برگزار شود ، سازمان سنجش با انتشار دفترچه ای جداگانه ، لیست رشته های دارای ظرفیت را منتشر خواهد کرد و این امکان را در اختیار داوطلبانی که در هیچ رشته ای پذیرفته نشده اند یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند ، قرار خواهد داد که مجددا شانس خود را برای پذیرش در رشته های مورد علاقه بیازمایند. معمولا زمان تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای  اواخر مهرماه و یا اوایل آبان ماه می باشد و پذیرفته شدگان از بهمن ماه وارد دانشگاه خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره