تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

خبری که در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 97 مبنی بر عدم انجام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 درج شد استرس و نگرانی زیادی برای داوطلبان به وجود آورد به همین دلیل داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد نیز با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند تا مطمئن شوند که این خبر برای دانشگاه آزاد نیز صدق می کند یا خیر ؟ در همین ابتدا لازم است پاسخ این سوال را خدمت شما داوطلبان گرامی عرض کنیم. خبر عدم انجام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال 97 نیز همچون دانشگاه های سراسری اعلام شده است ولی نکته مهم این است که فعلا نمی توان در رابطه با قطعیت اجرایی شدن این تصمیم صحبت کرد چرا که سال های گذشته نیز تصمیماتی گرفته و سپس لغو گردیده است. بنابراین ما اطلاعات لازم در رابطه با تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را طبق سنوات گذشته در اختیار شما قرار می دهیم و به محض قطعی شدن اخبار مربوطه این مطلب و سایر مطالب مربوط به تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 و تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 را ویرایش و بروز رسانی خواهیم کرد. چنانچه تمایل دارید در رابطه با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 ، زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 و نحوه اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 اطلاعاتی کسب کنید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

پس از مشخص شدن نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد، امکان ثبت اعتراض به نتایج اعلام شده برای داوطلبان مهیا خواهد شد.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97

شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری آزاد نیز همچون شرکت در آزمون دکتری دارای شرایطی است که تنها افراد واجد شرایط مجاز به شرکت در آن هستند. داوطلبانی که در آزمون دکتری 97 ثبت نام و شرکت کرده اند چه مجاز به انتخاب رشته شده باشند و چه مجاز به انتخاب رشته نشده باشند، خواه در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت کرده و خواه در انتخاب رشته شرکت نکرذه باشند و تمامی داوطلبانی که در یکی از کد رشته محل های انتخابی خود در انتخاب رشته، پذیرفته شده اند و یا در هیچ یک از کد رشته های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و در کل تمامی داوطلبانی که در جلسه آزمون دکترسی 97 حضور داشته و برای آن ها کارنامه صادر شده است، می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت کنند.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

در سال های گذشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گرفت. نتایج تکمیل ظرفیت نوبت مهر تقریبا اواخر مهر ماه و نتایج تکمیل ظرفیت نوبت بهمن، اوایل بهمن ماه اعلام می شد. چنانچه امسال نیز تکمیل ظرفیت در دو نوبت انجام شود به احتمال زیاد نتایج آن همچون سال های گذشته اواخر مهر و اوایل بهمن ماه اعلام خواهد شد. به محض قطعی شدن خبر انجام و عدم تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال 97 این مطلب ویرایش و بروز رسانی خواهد شد. پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 عضو کانال تلگرام دکتری شوید.

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

چنانچه امسال تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری دانشگاه آزاد انجام شود و شما پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 به نتایج اعلام شده اعتراض داشتید، می توانید اعتراض خود نسبت به نتایج اعلام شده را ثبت و تقاضای رسیدگی به این مسئله را داشته باشید. برای این کار می بایست به  سامانه پاسخگویی دانشگاه آزاد مراجعه نمایید و سپس با کلیک بر روی گزینه عضویت در سایت، اطلاعات فردی خود را وارد کنید و سپس گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید و سپس گزینه دکتری 97 را انتخاب نمایید تا گزینه اعتراض به نتیجه قبولی برای شما فعال گردد. در نهایت با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانید اعتراض خود را ثبت نمایید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که باید جهت ثبت اعتراض خود، دلایل منطقی داشته باشید تا اعتراض شما مورد بررسی قرار بگیرد، دلایلی مانند اعمال نشدن سهمیه برای شما و یا اعمال اشتباه میزان سهمیه. در صورت تمایل می توانید با بخش مشاوره تحصیلی دکتری ایران مشاوره تماس بگیرید و ثبت اعتراض خود را به مشاوران ایران مشاوره بسپاریذ.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری