جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آگاهی از زمان اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97، یکی دیگر از مواردی است که پس از برگزاری کنکور داوطلبان خواهان آگاهی از آن هستند.همانطور که می دانید در 15 و 16 تیر ماه 97 شاهد برگزاری آزمون سراسری 97 در پنج گروه آزمایشی بودیم.اما در رابطه با زمان اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 لازم است به اطلاعتان برسانیم که در نیمه دوم مرداد ماه نتایج اولیه کنکور دانشگاه آزاد 97 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.پس از اعلام نتایج اولیه کنکور مشخص می شود که کدام دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته و کدام دسته از داوطلبان مردود شده اند.بنابراین داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند باید پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته در زمان تعیین شده نسبت به انجام  انتخاب رشته دانشگاه آزاد  اقدام کنند.با مطالعه ادامه مطلب می توانید از نحوه مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97،زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97، زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 مطلع شوید.

چگونه نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 را مشاهده کنیم؟

اما در پاسخ به این سوال داوطلبان که چگونه نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 را مشاهده کنیم؟ باید بگوییم که مشاهده نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 از سه روش امکان پذیر است.اما در صورتی که مشاهده نتایج از طریق روش هایی که در قسمت زیر توضیح خواهیم داد ممکن نبود،داوطلبان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کند و بخش ورود به سیستم را انتخاب نمایند و با ایجاد یک حساب کاربری برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود درخواست دهند.

 • مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره داوطلبی و اطلاعات فردی :در این روش داوطلبان می توانند با استفاده از شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 اقدام کنند.
 • مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره پرونده ،کد رهگیری و اطلاعات شخصی:چنانچه  شماره داوطلبی فراموش شده باشد می توانند با استفاده از شماره پرونده ،کد رهگیری و اطلاعات شخصی نتایج کنکور 97 را مشاهده کنند.
 • مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی: اگر داوطلبان به کد رهگیری دسترسی نداشته باشند می توانند  از طریق شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی نتایج کنکور 97 را مشاهده کنند.

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان در نظر گرفته شده برای  انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 در نیمه دوم مرداد ماه می باشد.در نیمه دوم مرداد ماه پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید نسبت به انجام انتخاب رشته خود اقدام کنند که همانطور که اشاره کردیم دریافت دفترچه انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 در کانال تلگرام انتخاب رشته عضو شوید.همچنین در صورت تمایل می توانید برای انجام  مشاوره انتخاب رشته کنکور و اطلاع از میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد 97 – 98 بر روی لینک کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

در نیمه دوم شهریور 97 شاهد اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور دانشگاه 97 خواهیم بود.پس از اینکه نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 مشخص شد داوطلبان پذیرفته شده و پذیرفته نشده باید نسبت به انجام مراحل بعدی اقدام کنند.یعنی چنانچه داوطلبان در انتخاب رشته خود پذیرفته شده باشند باید در زمان مقرر شده به صورت حضوری به دانشگاه قبولی خود جهت تکمیل ثبت نام حضوری اقدام کنند.اما داوطلبانی که پذیرفته نشده اند و یاعلاقه ای به رشته قبولی خود ندارند، این فرصت را خواهند داشت تا در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.زمان در نظر گرفته شده برای شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97 در مهر ماه می باشد.در صورت تمایل می توانید برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته با مشاوران ایران مشاوره مشورت نمایید.

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

همانطور که اشاره کردیم داوطلبان می توانند در مهر ماه شانس خود را در مرحله تکمیل ظرفیت امتحان کنند.اما توجه داشته باشید که تنها داوطلبانی می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنند که در جلسه آزمون سراسری 97 حضور داشته اند و برای آنها کارنامه صادر شده است.توجه داشته باشید که در صورتی که متقاضیان در انتخاب رشته اولیه پذیرفته شده باشند و در حال تحصیل در دانشگاه باشند و اگر در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97 هم شرکت کنند و در این مرحله هم قبول شوند، قبولی قبلی آنها باطل می شود و باید در رشته و دانشگاه جدید به تحصیل بپردازند..برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور آزاد 97 با ما تماس بگیرید.برای اطلاع از  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد  و اطلاع از تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۲۷ نظر

 1. سلام چرا پرستاری آزاد ترم بهمن نگرفت؟

 2. سلام چرا خبری از پذیرش پرستاری آزاد ترم بهمن نشد

 3. سلام خبری از پذیرش پرستاری آزاد ترم بهمن نشد؟

 4. سلام آیا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ترم بهمن برگذار میشود

  • باسلام در مورد تکمیل ظرفیت نیمه دوم آذر ماه اطلاعیه دقیقی از سایت دانشگاه آزاد منتشر نشده است . دانشگاه آزاد در بهمن ماه ثبت نام مجدد برای رشته های غیر پزشکی برگزار خواهد کرد.

 5. باسلام
  من دیپلم فنی هستم و کاردانی کامپیوتر دارم
  ایا این مدرک برای دانشگاه ازاد مورد تایید هست ،چون الان پرستاری قبول شدم در دانشگاه ازاد و بهم گفتن باید مدرکت مورد استعلام قرار بگیره.
  ایا شرایط دانشگاه آزاد در رشته های مثل پرستاری با شرایط دانشگاه دولتی فرق داره چون دانشگاه دولتی مدرک فوق دیپلم معادل پیش دانشگاهی میدونند.

 6. سلام خسته نباشید
  من توی انتخاب رشته شهریور آزاد قبولی داشتم
  به عنوان ذخیره اعلام شدم فرم ۱۵ رو هم پر کردم اما اما احزاز قبولی برای رشته ای که ذخیره بودم داشتم
  من می تونستم انتخاب رشته کنم؟!؟
  آخه هرچی به سایت دانشگاه آزاد مراجه می کردم اجازه ثبت نام بهم داده نمی شد.هرچی هم تماس می گرفتم باهاشون کسی جوابم رو نمی داد.

  • با سلام . خیر . تکمیل ظرفیت برای کسانی بود که برای تکمیل فرم شماره ۱۵ اقدام کرده و نتیجه نهایی آن ها عدم احراز قبولی بوده است .

 7. سلام.من فرم ۱۵ رو تکمیل کردم اما موقع ثبت نام مجدد اعلام میکنه که یا شماره ملی یا کد دسترسی اشتباهه در صورتی که هردو درست هستند؟

  • با سلام
   شما در صورتی مجاز به انتخاب رشته خواهید بود که فرم شماره ۱۵ را پرکرده و در هیچ رشته محلی قبولی نداشته باشید.اگر با این حال نمیتوانید وارد سامانه شوید مشکل از سایت دانشگاه ازاد می باشد و باید با مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد تماس بگیرید.

 8. سلام ببخشید بار تراز ۶۵۰۰ منطق۲ امکان قبولی تو کدوم رشته ها ی پیراپزشکی و چه شهرهایی هس؟؟؟/اصلا امکان قبولی هس؟؟؟؟ظرفیت ذخیره استهبان پرستاری اورده بودم الان امکان قبولیم هس

  • با سلام
   با توجه به تراز کسب شده شما در دانشگاه ازاد شانس قبولی شما برای رشته های پیراپزشکی نسبتا پایین میباشد .

 9. سلام رشته نیمه متمرکز علوم ورزشی و مربی گری ورزشی دانشگاه ها و و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس دانشگاه فرهنگیان همون معلمی ورزش دانشگآه فرهنگیان که استخدامی دارند

 10. سلام خسته نباشید ببخشید به نظر شما توی این تکمیل ظرفیت جدید دانشگاه آزاد بالای چه ترازی شانس قبولی خوبی در رشته پزشکی دارند؟

  • باسلام
   احتمال قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد در دوره ی تکمیل ظرفیت با تراز بالای ۹۵۰۰ وجود دارد.

 11. آیا امکان قبولی در رشته ی بهداشت را دارم

 12. سلام. نتایج انتخاب رشته ازاد صرفا سوابق تحصیلی برای من زده موردی یافت نشد یعنی چی؟

  • با سلام
   در وارد کردن اطلاعات خود دقت کنید.احتمالا اطلاعاتتان را بطور صحیح وارد نکرده اید. در غیر اینصورت مدتی صبر کنید و مجددا وارد پورتال شوید و با مرکز دانشگاه ازاد تماس بگیرید.

 13. سلام با تراز ۶۰۰۰منطقه ۳ شانس قبولی در چه رشته های پیرا پزشکی عادی یا خودگردان را دارم

  • با سلام
   حداقل تراز مورد قبول در رشته های پیراپزشکی ۶۵۰۰ میباشد و شانس شما برای قبولی در رشته های پیراپزشکی (عادی یا خودگردان) نسبتا پایین میباشد.

 14. سلام من ترازم ۵۹۷۴ ذخیره ۱۵مامایی خودگردان قوچان بودم الان اگه بخوام خودگردان های شهرهای کوچک مث قوچان رو بزنم چقد شانس قبولی دارم

  • با سلام
   برای قبولی در رشته های پیراپزشکی (مامایی،پرستاری،…) حداقل تراز مورد قبول ۶۵۰۰ میباشد و شانس شما برای قبولی در رشته ی مامایی برای خودگردان های ازاد شهرستان ها نسبتا پایین میباشد.

 15. با سلام و عرض ادب
  یه سوال در مورد رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد داشتم
  در مورد انتقالی میدونستم که امکان انتقالی در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان پذیر نیست اما میخواستم بدونم تغییر رشته و تطبیق واحد و مرخصی تحصیلی در رشته های بدون کنکور چگونه است؟؟؟

  • با سلام.
   در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد، در صورت داشتن شرایط تغییر رشته ، تطبیق واحد ؛ میتوانید از این شرایط استفاده نمایید. همچنین مرخصی هم امکان پذیر است . فقط نقل و انتقالات ممنوع است

 16. سلام من فرم ۱۵ پرکردم اما میزنه موردی یافت کد ملی یا شناسه رو امتحان کنید ؟؟؟علتش چیه ؟؟نمیزنه عدم احراز شرایط قبولی

  • با سلام . با توضیحات شما پیشنهاد میشود با واحد پشتسبانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تماس گرفته و مشکل خود را گزارش دهید . به طور کلی شما صلاحیت شرکت در انتخاب رشته را دارید ولی در اولویت مشکل خود را برطرف نمایید.

 17. سلام کد بسیج.را چگونه باید تهیه کنیم،اگر امسال کد را بزنم و قبول نشم سال بعد میتوان دوباره این سهمیه را اعمال کرد؟ تشکر

  • باسلام شما باید از ناحیه بسیج مربوطه کد مورد نظر را دریافت کنید همچنین در صورت عدم قبولی میتوانید در سال اینده از این سهمیه استفاده کنید .

 18. سلام
  این اطلاعیه شماره ۲ ک دانشگاه آزاد گذاشته منظورشون چی بوده

  • سلام به این معناست کسانی که فرم شماره ۱۵ را پر کرده اند و در هیج دانشگاهی پذیرفته نشده اند میتوانند در این مرحله از انتخاب رشته شرکت کنند .

 19. سلام با تراز ۶۹۸۴ منطقه سه و بسیجی فعال امکان قبولی در کدوم رشته های پیراپزشکی دانشگه ازاد هست و کدوم شهر ها؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • با سلام.
   با توجه به اینکه دانشگاه آزاد بر حسب تراز پذیرش می کند. و معمولا با تراز بالای ۷ هزار در واحد های دانشگاه آزاد و با تراز بالای ۶۵۰۰ در واحد های ظرفیت خودگردان پذیرش صورت گرفته است. شانس پذیرش شما در سطح کلان شهر پایین تر است

 20. ایا ممکنه نتایج ذخیر دانشگاه ازاد که هنوز اعلام نشده برای نیمه اول سال برای بهمن ماه بیاد یا نه؟ برای نیمه دوم سال بهمن ماه باید ثبت نام مجدد انجام داد؟!

 21. سلام چرا خبری از نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد برای نیمه اول سال (علوم انسانی) شده؟

  • با سلام . در حال حاضر تاریخ دقیقی اطلاع رسانی نشده است ولی احتمال دارد نتایج تا اواسط هفته در سایت مربوطه منتشر شود .

 22. سلام تشکر از پاسخگویی شما .در این انتخاب رشته میتوان سهمیه بسیج را اعمال کرد؟ اگر در انتخاب رشته از سهمیه بسیج استفاده کنیم و در هیچ رشته محلی پذیرفته نشیم برای سال آینده مجددا میتوانیم از این سهمیه استفاده کنیم ؟

 23. سلام با نمره کل۶۱۰۰ در کدام.یک از رشته های پیرا پزشکی امکان قبولی هست؟

  • با سلام
   با توجه به تراز کسب شده شما در دانشگاه آزاد , شانس قبولی شما برای رشته های علوم آزمایشگاهی و زیست شناسی سلولی مولوکولی تقریبا مناسب میباشد .

 24. چگونه در این انتخاب رشته باید ثبت نام کرد

  • با سلام در تاریخ ۷ ابان الی ۹ باید در سایت دانشگاه ازاد در صورت پر کردن فرم شماره ۱۵ و عدم قبولی ثبت نام کنید .

 25. یعنی کسانی مثل من که بعد از قبولی اولیه رفتند در واحد دانشگاهی ثبت نام کردند و شماره دانشجوی دریافت کرده و حتی عده ای ۲هفته در کلاس درس حاضر شدند تکلیفشان چیه.چرا اینکار و با ما میکنند

  • با سلام . کسانی که در نتیجه نهایی عدم احراز قبولی دریافت کرده اند میتوانند در انتخاب رشته مجدد که در هفته آینده برگزار خواهد شد شرکت کنند .

 26. سلام ممکنه در انتخاب رشته جدید همه ی ذخیره ها را بپذیرید ؟ چطور میتونند دوباره عده‌ای را مردود کنند بعد این همه حیرونی

  • با سلام
   بله , از میان این افراد که در انتخاب رشته ی جدید ثبت نام نموده اند عده ی معدودی وارد دانشگاه و رشته ی خود خواهند شد .

 27. سلام حالا کی دفترچه انتخاب رشته این انتخاب رشته مجدد دانشگاه آزاد میاد

  • باسلام،درحال حاضر فقط درمورد زمان تکمیل ظرفیت (۷ابان تا ۹ابان) اطلاع رسانی شده است ولی نحوه انتخاب رشته و ثبت نام مشخص نمی باشد.

 28. سلام من ذخیره اهوازوذخیره مسجدسلیمان مامایی بودم ولی فرم ذخیره پرنکردم یعنی طبق اطلاعیه جدیدمن نمیتونم انتخاب رشته مجددکنم؟

 29. سلام من ذخیره مرحله اول پرستاری کازرون آوردم رفتم فرم ۱۵پرکردن اماقبول نشدم توی نتایج قطعی مرحله دوم برام مامایی ارسنجان اومد که بازگفتن ظرفیت پرشده و باید منتظر بمونیدتااطلاعیه ازطرف سازمان بیا برای ثبت نام،حالا من میتونم برای انتخاب رشته جدید شرکت کنم؟

  • با سلام
   بله شما در صورت پر کردن فرم ۱۵ میتوانید از تاریخ ۷ ابان تا ۹ ابان به سایت ثبت نام دانشگاه ازاد مراجعه و نسبت به انتخاب رشته ی مجدد خود اقدام فرمایید.

 30. سلام
  امروز خبریو شنیدم اونایی ک فرم ۱۵ رو پر کردن و قبول نشدن باز میتونن از۷تا۹ آبان باز برای دانشگاه ازاد انتخاب رشته کنن
  من فرم ۱۵ رو پر کرده بودم ولی تو جواب قطعی دانشگاه به جای احراز شرایط نوشته بود نتیجه یافت نشد :////
  حالا من چیکار کنم؟میتونم باز انتخاب رشته کنم؟؟

  • با سلام.
   بله، امکان پذیر است ، شما هم میتوانید در این انتخاب رشته و فرصت جدیدی که برای افرادی که ذخیره اعلام شده بودند شرکت نمایید.

 31. سلام من ترازم ۷۱۷۳ هست و مامایی استهبان در کنکور ۹۷ قبول شدم ذخیره اول که جوابش امد پرستاری نجف اباد و ذخیره دوم مامایی قبول شده بودم حالا جواب اصلی کدام هست ؟واقعیت دارد که بخشنامه ای امده که تمام ذخیره ها را قبول میکنند ؟

  • با سلام
   دومین نتیجه ی ذخیره ی شما در رشته ی مامایی قبولی نهایی شما میباشد که باید جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه فرمایید.

 32. سلام.بنده در نتایج قطعی که اعلام شد ب دانشگاه اهواز مراجعه کردم و گفتن که نمیدونیم چی بهتون بگیم شما فعلا برگه قبولیتون رو بزارید اینجا تا شنبه با شما تماس میگیریم و حتی گفتن که ممکنه از بین افرادی که مراجعه کردن مثل دفعه قبلی گزینش کنن در صورتی که همه جا اعلام شده که جواب قطعیه و باید منو ثبت نام میکردن..حالا بلا تکلیف موندیم.

  • با سلام . نتایج نهایی اعلام شده از طرف سایت دانشگاه آزاد قطعی میباشد و دانشگاه موظف میباشد که با ثبت نام شما موافقت کند . پیشنهاد میشود شکایت خود را به سازمان گزارش دهید .

 33. سلام وخسته نباشید خدمتتون.من ذخیره پرستاری کازرون مرحله اول ذخیره قبول شدم رفتم فرم۱۵رو پرکردن اما پذیرش نشدم دوباره نتیجه قطعی ذخیره ها که اومدمامایی ارسنجان رو آوردم اما حالا که زنگ میزنم میگن ظرفیت پره و باید صبر کنید تا خود سازمان به ما اطلاعیه بدم برای ثبت نام،بخدا باتراز۷۳۱۹ من امسال مسخره دست دانشگاه آزاد شدم آخه ما باید چیکار کنیم الان۱ماه از سال تحصیلی گذشته ومن نمیدونم بشینن دوباره بخونم یاصبر کنم بازم

  • با سلام . اگر نتیجه نهایی از طرف دانشگاه آزاد در سایت اعلام شده است دانشگاه موظف میباشد با ثبت نام شما موافقت کند . پیشنهاد میشود در اسرع وقت شکایت خود را به مرکز سنجش دانشگاه آزاد گزارش دهید .

 34. سلام ببخشید ی سوال داشتم من ذخیره پرستاری دانشگاه زاهدان قبول شدم ولی وقتی زنگ زدم دانشگاه گفت ظرفیت پره و اسممو نوشت گفت اسامی و میدیم تهران برای اعلام صلاحیت یعنی چی من قبول شدم چرا منو ثبت نام نمیکنن پس مگ چندبار اعلام صلاحیت میشه

  • با سلام در صورتی که در بررسی نهایی دانشگاه ازاد نام شما به عنوان پذیرفته شده عنوان شده است , دانشگاه موظف است نسبت به ثبت نام شما اقدام کند .

 35. سلام خسته نباشید تویه اعلام نتایج نهایی ذخیره ها برا من زده پرستاری گرگان و تا ۲۹مهر وقت دارم که تشکیل پرونده بدم میخواستم بدونم الان من ورودی مهر میشم و میرم سرکلاس یا برا بهمن هستش ممنونم

  • با سلام
   شروع کلاس های هر واحد دانشگاهی برای نیمسال اول یا نیمسال دوم به امکانات آن دانشگاه و واحد دانشگاهی بستگی دارد.

 36. اونایی که فرم ۱۵رو پر کردن ولی تو سایت نوشته عدم احراز شرایط قبولی باید چکار کنن؟میگن میشه برن دانشگاه ذخیره و برای بهمن فرم پر کنن و جایابی بشن.حقیقت داره؟

  • با سلام
   داوطلبینی که در نتیجه نهایی انها عدم احراز شرایط قبولی قید شده باشد امتیاز لازم برای پذیرش در هیچ دانشگاهی را کسب نکرده اند.همچنین این نتایج تکرار نخواهد شد و تکمیل ظرفیت دیگری وجود ندارد.

 37. یعنی امکانش هست که بگن پذیرش این انتخاب رشته برای بهمن هست؟

  • با سلام . بله . با توجه به روند پذیرش برخی از دانشگاه ها امکان دارد رشته قبولی شما برای ورودی بهمن ماه باشد .

 38. یعنی امکانش هست که بگن پذیرش این انتخاب رشته برای بهمن ماه هست؟

  • با سلام
   با توجه به شرایط دانشگاه های آزاد اسلامی , امسال ظرفیت زیادی برای دانشگاه های آزاد در نظر گرفته شده است و در ضمن امکان واگذاری آن به بهمن ماه از طرف دانشگاه آزاد بعید نیست .

 39. سلام
  جواب انتخاب رشته با سوابق تحصیلی مرحله دوم کی میاد؟
  مگه نیمسال اول نیست، مهر که تموم شد.

 40. سلام .الان ما ترم بهمنی هستیم یا مهری ؟

  • سلام داوطلبینی که هم اکنون در دانشگاه ازاد انتخاب رشته انجام داده اند جزو نیمسال اول (مهر ماه) محسوب میشوند

 41. سلام.من توی ذخیره ها پرستاری قبول شدم میخواستم بدونم تا کی مهلت ثبت نام داریم

  • با سلام . با توجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد تا یکشنبه ۲۹ مهر ماه فرصت دارید به واحد دانشگاه مراجعه کنید .

   • ببخشید یه سوالم داشتم از فردا ثبت نام میکنن ؟واین که ما ترم مهری محسوب میشیم یا بهمنی ؟

    • با سلام . شما تا ۲۹ مهر ماه فرصت دارید به واحد قبولی مراجعه کنید و ثبت نام خود را انجام دهید . پذیرش ذخیره ها برای تکمیل ظرفیت ورودی مهر ماه میباشد .

  • با سلام شما تا ۲۹ مهر یعنی روز یکشنبه فرصت دارید تا به صورت حضوری به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نمایید .

 42. سلام.برای کسایی که فرم شماره۱۵ رو پر کردن نتیجه میاد؟

 43. با سلام برای ما زده موردی یافت نشد یعنی قبول نشدیم؟

  • باسلام
   اگر در اعلام نتیجه ،موردی یافت نشد نوشته شده باشد، بدین معنی می باشد که شما پذیرفته نشده اید.

 44. سلام،،،،،میخواستم بدونم دانشگاه ازاد قوچان تا چه شماره ردیف و ترازی رو برداشته برای رشته ی پرستاری؟من با تراز ۷۰۰۰ و ردیف ۹۰ قبول نشدم چرا،،،مگه چند نفر فقط ظرفیت خالی داشتن!!!اگه انقدر کم ظرفیت خالی داشتن پس چرا ۳۰۰ نفر فراخوان زدن؟

  • با سلام
   با توجه به تراز کسب شده شما در دانشگاه آزاد شانس قبولی شما برای رشته ی پرستاری تقریبا پایین میباشد و در ضمن ظرفیت هر دانشگاه به خود دانشگاه بستگی دارد .

 45. درست وارد میکنم ولی باز هم اینو مینویسه یعنی احتمال داره قبول شده باشم

 46. سلام موردی یافت نشد کد ملی وشناسه خود را کنترل کنید یعنی چی ؟

 47. سلام توی نتیجه من زده عدم احراز شرایط قبولی یعنی توی ورودی بهمن ماه هم پذیرفته نشدم یا اینکه ورودی بهمن بعدا مشخص میشه

  • با سلام
   اسامی تمامی پذیرفته شدگان در سامانه ازمون منتشر شده است.در صورتی که جمله عدم احراز شرایط قبولی در نتیجه شما قید شده باشد به این معناست که امتیاز لازم را برای پذیرش کسب نکرده اید.نتیجه دیگری برای بهمن ماه وجود ندارد.

 48. سلام عدم احراز در شرایط قبولی یعنی چه؟

 49. سلام..خسته نباشید…ذخیره ۲۷۷پرستاری هستم واسه تکمیل فرم هم به دانشگاه مراجعه کردم و توی لیست ورودی بهمن قرارگرفتم..مدارک واس ثبت نام هم به دانشگاه تحویل دادم ولی چون ورودی بهمن هستم شهریه ای فعلا پرداخت نکردم..شماره دانشجویی هم دریافت کردم…میخام ببینم این قطعیه یا ن؟اگ قطعی نیس شروع کنم ب خوندن؟تکلیفم معلوم نیس…خواهشا ج بدین..درضمن با شماره دانشجویی که بهم دادن هنوز نمیتونم وارد سامانه دانشگاه بشم

 50. سلام من بعد پر کردن فرم ۱۵ ک اسمارو تو سایت زدن اسم من نبود یعنی دیگه هیچ راهی نیس برا قبول شدن تو اون رشته و دانشگاه.یه ذخیره هم بیشتر نداشتم .کاش همه ذخیره هارو قبول میکردن حالا بعضیا ورودی مهر و بقیه بهمن

  • با سلام
   در حال حاضر نتیجه پذیرش تمامی داوطلبان ذخیره بر روی سامانه ازمون قرار گرفته است.میتوانید نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش خود را در این سامانه ملاحظه کنید.در صورت عدم پذیرش راه دیگری برای تحصیل در رشته های پزشکی وجود نخواهد داشت.

 51. سلام میخواستم بدونم امکان تغییر لیست هایی که اعلام شد هست چون من ذخیره ۱۵ دانشگاه شاهرود هستم میخوام بدونم لیست ذخیره ها رو هم تغییر میدن؟
  با تشکر

  • سلام احتمال تغییر در لیست و ردیف ذخیره ها نسبتا پایین میباشد و به احتمال بالا شما ردیف ۱۵ در دانشگاه خود باقی خواهید ماند.

 52. این نتایجی که میگین امروز قراره بدن نتایج ازاد با ازمونه یا بدون آزمون ؟

  • با سلام . با توجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد نتایج نهایی ذخیره های با آزمون امروز ( یکشنبه ) اطلاع رسانی خواهد شد .

 53. سلام خود دانشگاه آزاد نتایج نهایی ذخیره ها رو اعلام میکنه یا هر واحد دانشگاهی ؟؟؟؟؟

 54. سلام من با تراز ۶۱۵۵ و شماره ردیف ۲۳۴ ذخیره پرستاری اقلید هستم .خودشون گفتن ک ظرفیت بالاست و تا نزدیک ۳۰۰ نفر هم پارسال گرفتن و امسال هم میگن ظرفیت هارو میبرن بالاتر حالا با توجه به وضع موجود احتمال پذیرش قطعی بنده در این رشته چقدره؟

  مرسی از سایت خوبتون
  و مرسی که جواب میدید

  • با سلام
   با توجه به تراز کسب شده شما در دانشگاه آزاد اسلامی , شانس قبولی شما برای رشته ی پرستاری تقریبا پایین میباشد .

 55. سلام جواب نهاییی دانشگاه آزاد پس کی میخاد بیادددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امروز یکشنبه ست که!!!!!!!مگه نگفتین امروز جوابا میان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 56. سلام من ذخیره پرستاری قبول شدم فرم شماره ۱۵پر کردم چند روز بعد تماس گرفتن برای ثبت نام کد دانشجویی دادن و شهریه هم پرداخت کردم اما گفتن نتایج نهایی هنوز اعلام نشده الان من قبول شدم یا نه؟؟؟

  • با سلام
   اگر به شما کد دانشجویی بدهند و شهریه ثابت را از شما کسر نمایند , شما دانشجوی آن دانشگاه محسوب میشوید .

 57. سلام ردیف۷۸ ذخیره رشته علوم آزمایشگاهی لاهیجان چقدر شانس قبولی داره؟

  • با سلام . تراز کسب شده هم در شانس قبولی ملاک میباشد ولی با توجه به شماره ذخیره ردیف اعلام شده شانس قبولی شما متوسط میباشد .

 58. نتایج نهایی ذخیره ها کی اعلام میشود

  • با سلام . با توجه به اطلاعیه های این دانشگاه تا فردا ( یکشنبه ) نتایج نهایی اطلاع رسانی خواهد شد .

 59. سلام . برای من فقط علوم آزمایشگاهی لاهیجان به عنوان ذخیره اعلام شده در حالی که تو انتخاب دومم علوم آزمایشگاهی مازاد لاهیجان بود ولی فقط انتخاب اولمو به عنوان ذخیره گذاشتن چطوری برای حالت عادی ذخیره بودم ولی برای مازاد ذخیره نشدم
  وسوال بعد اینه که ردیف ۷۸ چقدر شانس قبولی داره؟

  • سلام هیچ یک از پردیس های دانشگاه ازاد در لیست ذخیره ها اعلام نشده اند. به عبارت دیگر لیست ذخیره ها براساس انتخاب های دانشگاه ازاد عادی بوده است. احتمال قبولی شما با ردیف ۷۸ متوسط میباشد

 60. سلام .خسته نباشین .میخواستم بدونم سر بقیه ذخیره های دانشگاه آزاد چه بلایی میاد ؟الان مایی که توی انتخاب اولمون قبولمون کردن و یک کد رشته محل دادن و بقیه انتخابامون نادیده گرفته شد و در محل انتخاب شده قبول نکردنمون چی کار باید بکنیم ؟درخصوص ما کاری میکنن ؟

  • با سلام طبق اخرین مصاحبه رئیس دانشگاه ازاد قرار شد که به مشکلات کسانی که حق انها خورده شده است رسیدگی شود در چند روز اینده این اتفاق خواهد افتاد .

 61. سلام .خسته نباشید.ببخشید جواب نهایی بازنگری این ذخیره ها کی اعلام میشه؟
  بخدا سر در گم موندیم.اصلا تکلیف خودمون رو نمیدونیم.

  • با سلام
   اگر شما در تکمیل ظرفیت دانشگاهی قبول شوید باید فرم شماره ۱۵ دانشگاه آزاد را تکمیل نمایید و در صورت قبولی شما در رشته ی مورد نظر خود از طریق (پیامک یا تماس ) اطلاع خواهند داد .

 62. باسلام ببخشید من با سهمیه ایثارگر ۲۵ظرفیت ذخیره پرستاری آزاد بندر عباس ردیف ۳۵۶قبول شدم ولی دانشگاه اسامی نهایی رو اعلام نکرده آیا شانش قبولی دارم

 63. سلام ببخشید نتایج سری دوم ثبت نام بدون ازمون دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟؟سه هفته س منتظریم!

 64. سلام خسته نباشید من ذخیره ۱۱۶ پرستاری تنکابن و ۲۱۵ پرستاری چالوس شدم… به محض اینکه فهمیدم رفتم هر دو جا فرم شماره ۱۵ رو پر کردم.. برای شنبه رفتم کافی نت و به من گفتن چالوس قبول شدم و سایت تنکابن بسته بود و همونجا ثبت نام کردم و به من شماره دانشجویی دادن.. فردا صبحش رفتم چالوس و به من گفتن ک من جزو ثبت نامیا نیستم با اینکه شماره دانشجویی دارم و باید مثه خیلیای دیگ صبر کنم چون گفتن احتمال داره بازم ورودی مهر و بهمن بگیرن… با همه اینا میخواستم بدونم امیدی هست که پرستاری قبول بشم یا نه خیلی سردرگمم…ممنون میشم جواب منو بدید

  • سلام نتایج ذخیره ها و افراد ثبت نامی در این دوره در حال بازنگری میباشد و ممکن است در نتایج تجدد نظر شود. احتمال قبولی شما در رشته پرستاری وجود دارد. باید کمی منتظر بمانید

 65. سلام وقتتون بخیر ببخشید این انتخاب ذخیره دانشگاه ازاد ,افراد پذیرفته شده توسط خود دانشگاه هر شهر انتخاب میشوند؟

 66. با عرض سلام وخسته نباشی…میخواستم ببینم که اسامی پذیرفتگان قطعی ذخیره دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟بعد چطوری متوجه شیم که بطور قطعی قبول شدیم یا خیر؟؟باتشکر از زحمات شما….

  • باسلام
   اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان بر عهده ی دانشگاه ها می باشددر خصوص پذیرش قطعی خود می توانید به پورتال دانشگاه مراجعه کنید یا بامراجعه ی حضوری و تلفنی از نتایج مطلع شوید.

 67. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم ببینم اگه در رشته پرستاری دانشگاه ازاد فارغ التحصیل بشی مثل دانشگاه دولتی ۲ سال طرح تو بیمارستان داری
  ممنون

 68. سلام وقت بخیر ببخشید این نتایج پذیرفته شدگان قطعی ذخیره دانشگاه ازاد چرا اعلام نمیکنن؟؟؟پس کی قطعی اعلام میشه؟؟؟؟

  • باسلام این نتایج توسط دانشگاه ازاد از طریق تماس و یا پیامک اعلام میشود. شما میتوانید برای اطلاع از وضعیت قبولی خود به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه نمایید

 69. سلام
  سایت دانشگاه آزاد تا دیروز باز بود برای ثبت نام مجدد…
  میخواستم بدونم نتایج این ثبت نام جدید هایی که کردیم کی میاد؟

  • با سلام . نتایج ثبت نام های بر اساس سوابق تحصیلی تا پایان هفته در سایت دانشگاه آزاد قرار میگیرد .

 70. با سلام احتمال قبولی ذخیره دانشگاه ازاد کرمان رشته پرستاری ردیف کد ۱۰۳ چقدره؟؟باتشکر

  • با سلام . تراز کسب شده هم در شانس قبولی ملاک میباشد ولی با توجه به شماره ردیف اعلام شده شانس قبولی شما متوسط میباشد .

 71. سلام ببخشید من ذخیره اتاق عمل ورامین با ذخیره ردیف ٧١ قبول شدم توی سایت که کدملی و وارد میکنم زده قبولی نیمسال اول اما نه بهم زنگ زدن نه پیامک دادن بهم یعنی چی؟!یعنی قبول شدم یا نه؟!

 72. سلام خسته نباشید به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۴۷ زنگ می زنم می گه به کسی اختصاص یافته نشده چطوری زنگ بزنم؟

  • باسلام احتمالا مخابرات استان خط را مسدود کرده است. میتوانید برای آزاد کردن خط به مخابرات استان مراجعه نمایید یا بسته های مشاوره ای را از سایت خریداری کنید

 73. سلام خسته نباشید
  اعلام نهایی اسامی ذحیره های دانشگاه ازاد بعد از تکمیل فرم ۱۵ کی میاد؟؟

  • باسلام
   اعلام نتایج قطعی هر واحد دانشگاهی از طریق پورتال دانشگاه مربوطه و یا از طریق پیامک به داوطلبان اطلاع رسانی میگردد.طبق برنامه ریزی مرکز دانشگاه ازاد ثبت نام نهایی از تاریخ ۱۴ مهرماه لغایت ۱۶ مهرماه صورت میگیرد.(ممکن است برنامه ریزی هر واحد مغایر با زمان اعلام شده از طرف مرکز دانشگاه ازاد باشد.)

 74. سلام چرابرای من ی کدرشته ذخیره زدن باتراز۷۳۱۸ولی بقیه سه تا؟؟واینکه نتیجه رو کی بهمون اعلام میکنن

  • با سلام
   لزوماً برای همه داوطلبان سه ذخیره اعلام نشده به این دلیل که برخی از این داوطلبان همان اولویت اول پذیرفته شده اند و دیگر نیازی به اعلام ذخیره های دیگر نمی باشد. بیشتر برای افرادی سه ذخیره اعلام شده که در واقع نمرات پایین تری کسب کردند.
   هر دانشگاه در خصوص قبولی داوطلبان اطلاع رسانی میکند.طبق برنامه ریزی های دانشگاه ازاد نتایج نهایی تا چهاردهم مهر ماه باید اعلام می شد و زمان ثبت نام نهایی از چهاردهم تا شانزدهم خواهد بود.

 75. سلام میگن نتایج ذخیره های ازاد اعلام شده میشه لطفابگین چجوری میشه نتایج رودید؟مرسی

  • با سلام.
   در حال حاضر لینک اعلام نتایج ذخیره های آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ رشته های گروه علوم پزشکی و رشته دامپزشکی بروی سایت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد می باشد. و شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود نتایج رو مشاهده کنید .

 76. سلام چجوری میشه این نتایج نهایی ک اعلام شدن رودید.لطفاجواب منم بدین.

 77. ممنون از جوابتون ی سوال دیگه هم داشتم اینکه مثلا بچه ها میگن ذخیره ۵۰۰ اصفهان هستن یا همین قم ک مثلا روزی که من رفتم ۱۸۰ هم بودش مگه چندنفر شانسشو دارن که تا این تعداد ذخیره اعلام کردن؟!! این کدها به صورت کشورین چطورین؟؟؟

 78. سلام خسته نباشید من با تراز نزدیک ۷۵۰۰ با سهمیه ۵ درصدی ذخیره پرستاری ردیف ۱۱۶ قم قبول شدم که انتخاب سومم بودش و همین یه ذخیره برام اومده میخواستم بدونم چقدر شانس دارم خیلی نگرانم لطفا بگید ممنون

  • با سلام
   با توجه به تراز کسب شده شما در دانشگاه آزاد , شانس قبولی شما برای پذیرش رشته ی پرستاری و برای استان قم تا حدودی مناسب میباشد .

 79. سلام خسته نباشید نتایج نهایی ذخیره دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟بعد میخواستم بدونم انتخاب نهایی دانشجویان ذخیره براساس ظرفیت دانشگاه توسط دانشگاه مربوطه انجام میشه یا توسط سازمان سنجش؟؟

  • با سلام ذخیره های دانشگاه ازاد هم اکنون اعلام شده است و تا دوشنبه در صورت اعلام اسامی باید در دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنید . همچنین انتخاب اولویتها برای رشته های اعلام شده برای هر دانشگاه به عهده خود واحد مربوطه میباشد .

 80. سلام ببخشید من تراز ۷۴۲۵ ذخیره ردیف شش مامایی ازاد زنجان هستم ،واینکه اولویت اولم هست و فقط همینو برام زده چقدر احتمال داره قبول بشم؟ممنون میشم ثبت کنید

 81. با سلام انتخاب رشته مجدد دانشگاه ازاد بر اساس سوابق می بر روی سایت قرار میگیرد

 82. سلام لطفا جواب همرو میدید جواب منم بدید
  من ذخیره ردیف١٩٨ با سهمیه ۵٪‏ هستم
  چقد ممکن قبول شم اخه پیامک قبول شدن بهم دادن

 83. سلام .برای من هم می نویسه موردی یافت نشد

 84. سلام. میگه موردی یافت نشد یعنی چی؟
  همه این مشکل رو دارن
  لطفا راهنمایی کنید

  • باسلام، در اعلام ذخیره ی دانشگاه آزاد موردی یافت نشد ، به این معناست که شما در دانشگاه آزاد به عنوان ذخیره پذیرفته نشده اید.

 85. سلام من با دیپلم انسانی و معدل کتبی ۱۱/۲۹در دانشگاه آزاد بدون کنکور شهر قدس در رشته حسابداری کاردانی پیوسته ثبت نام کرده ام به نظر شما شانس قبولی دارم ؟

 86. سلام…من مطمئنم شماره ملی و شناسه دانشگاه آزادم رو درست وارد کردم ولی میگه مورد یافت نشد

  • با سلام . شما باید در اسرع وقت با پشتیبانی تماس بگیرید و در رابطه با مشکل گزارش دهید . به طور کلی برای داوطلبان دیگری مشابه شما این اشتباه رخ داده است .

 87. سلام من هرچی شناسه وکد ملی رو میزنم میگه موردی یافت نشد یعنی ذخیره قبول نشدم یا سایت شلوغه دیوونه شدم بخدا توروخدا جواب بدین

  • با سلام . در حال حاضر سایت دانشگاه آزاد در دسترس میباشد و میتوانید نتایج را بررسی کنید . با توجه به توضیحات شما یکی از اطلاعات احتمالا اشتباه میباشد .

 88. باسلام من ۱۱ مهر دیدم که بعد اعلام دانشگاه ذخطره ۴۳ یه دانشگاهی ام ایا الان میتونم اقدامی کنم
  خواهش میکنم جواب بدید

  • باسلام شما باید حضوری به دانشگاه اعلام شده مراجعه فرمایید و فرم مربوط به دانشجویان ذخیره را تکمیل نمایید تا امادگی خود را برای شرکت در لیست ذخیره ها اعلام کنید

 89. سلام.ببخشید دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دلنشکاه ازاد کی میاد؟؟و نتیجه ی نهایی کی اعلام میشه؟؟؟

  • باسلام برای رشته های بدون کنکور تکمیل ظرفیت درحال برگزاری میباشد و برای رشته های باکنکور هیچ تصمیمی گرفته نشده است و ممکن است برگزار نشود

 90. سلام من تراز ۷۴۲۹ بودم مامایی خودگردان دانشگاه ازاد بابل قبول شدم به صورت ذخیره ۶
  از طرف دانشگاه گفتن که بهتون اطلاع میدیم اما هنوزم خبری نشده به نظرتون تماس میگیرن یا زیست بدون کنکور برم؟؟؟؟؟

  • با سلام . اگر شما در رشته ایی از دانشگاه های سراسری قبول شوید معمولا با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مقرر به دانشگاه مربوطه خود مراجعه نمایید و در غیر اینصورت شما میتوانید نسبت به رشته ی بدون کنکور خود اقدام نمایید .

 91. حمید. علی محمدی

  سلام من در ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی پیوسته به مشکل بر خوردم سایت بدون هیچ مشکل اجازه انتخاب رشته بیش تر از بیست مورد تا چهل مورد را داده بود من هم با اینکه دفترچه را خوانده بودم و میدونستم که بیش‌تر از بیست مورد انتخاب رشته نمی توان کرد اما حدود چهل انتخاب رشته انجام دادم به نظر شما امکان بروز مشکل در انتخاب رشته بنده وجود دارد یا از همان بیست انتخاب رشته اول برای من قبولی داده می شود؟؟؟. ممنون از سایت خوبتون

 92. سلام من انتخاب رشته بدون کنکور رو انجام دادم و چهل انتخاب رشته انجام دادم به جای بیست تا مشکلی برای انتخاب رشته ی من پیش میاد؟

  • باسلام،باتوجه به این که سایت اجازه ی ۴۰ تا کد رشته را به شما داده است ،مانعی ندارد ولی احتمال این که از اولویت ۲۰ به بعد شما بررسی نشود، وجود دارد.

 93. سلام.من مترجمی درموسسه جهادقبول شدم.وانتخاب رشته دانشگاه آزادبراساس سوابق تحصیلی روانجام دادم اگه نتایج اعلام بشه وازرشته ای خوشم بیادمیتونم ازموسسه انصراف بدم ودانشگاه آزادثبت نام کنم؟؟؟قبل ازانتخاب واحدموسسه انصراف بدم شهریه رومیتونم پس بگیرم؟؟من بایدچکارکنم؟؟

 94. سلام.من دکترای دامپزشکی واحد ازاد بابل قبول شدم.قصد ثبت نام نداشتم.الان پشیمون شدم ایا وقت دارم ثبت نام کنم؟

  • با سلام در صورتی که از زمان ثبت نام حضوری طبق زمانبندی دانشگاه گذشته باشد نمیتوانید در دانشگاه ثبت نام کنید .

 95. سلام وقتتون بخیر
  اگه جز ذخیره های دانشگاه ازاد بودیم توی اعلام نتایج که کردن مشخص بود؟
  واینکه ایا کارنامه نهایی میزنن؟
  و ایا تکمیل ظرفیت هست
  با نشکر از سایت خوبتون

  • با سلام ذخیره ای برای دانشگاه ازاد وجود ندارد . درصورت انجام تکمیل ظرفیت میتوانید در انتخاب رشته شرکت کنید و شانس پذیرش خود را دوباره امتحان کنید .

 96. با عرض سلام و خسته نباشید
  آیا امکان انتقال در دانشگاه آزاد قبل از ثبت نام اولیه وجود داره برای رشته دامپزشکی آزاد از یکی از شهرستانها به کرج یا تهران؟کارنامه کی میاد که متوجه بشیم چند نفر با آخرین قبولی کرج فاصله داشتیم؟ ممنون از شما

 97. سلام نتایج دانشگاه ازاد بدون کنکور کی میاد؟؟؟

  • باسلام.نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد احتمالا در هفته آینده اعلام خواهد شد.

 98. سلام
  خسته نباشین و واقعا بابت هر دفعه پاسختون ممنونم
  ولی هر چقد بیشتر میگذره من نگران تر میشم چرا نتایج کارشناسی نمیاد؟عادیه اینجوری یعنی هر سال دیر میدن؟ممکنه تا کی بیاد نتایج؟

 99. سلام من با تراز ۷۰۷۱ وسهمیه بسیج تمام شهرها و خودگردان ها دانشگاه آزادرا هم زدم ولی قبول نشدم شمارا به خدا یکی جواب بده …چرا قبول نشدم کارنامه سبز دانشگاه آزادم را چطوری بگیرم

 100. سلام برای مشاهده ی نتایج کنکور آزاد برای من ارور میده رمز تصویر صحیح نمیباشد .. میشه منو راهنمایی کنید ک مشکل حل بشه؟

 101. سلام برای من ارور میده ک رمز تصویر صحیح نمیباشد و نتیجه رو نمیتونم ببینم مشکل چی هستش؟

 102. سلام خواهش میکنم سوال من رو جواب بدید
  من هر چی تماس میگیرم با دانشگاه موفق نمیشم صحبت کنم
  برای ورودی های جدید کارشناسی دانشگاه علوم تحقیقات تهران ثبت نام بصورت حضوریه فقط؟؟(( رشته ریاضی )) من در اتوماسیون ثبت نام که میرم همش میزنه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه
  لطفا راهنماییم کنید….ممنون

 103. سلام ببخشید میشه بگید جوابه آزاد با سوابق کی میاد؟؟

 104. سلام
  من باتراز۷۰۰۰ پرستاری دانشگاه ازاد نیوردم حتی خودگردانی مثل گلپایگان ؛ممکنه جز ذخیره ها باشم؟
  باتشکراز سایت خوبتون و سرعت عالی در پاسخگویی

 105. با سلام و عرض ادب
  ایا دانشگاه ازاد کارنامه ای میزنه که توش بفهمی توی هر کد رشته چه رتبه ای نسبت به اخرین نفر قبول شده اوردی؟
  و سوال بعدی ابنکه ایا اگه توی ذخیره ها بودی توی این کارنامه مشخص میشد؟
  باتشکر

 106. سلام شماره ردیف در کنار ذخیره چیه؟اونایی که ذخیره قبول شدن اگه مهر نشد بهمن حتما پذیرششون میکنن دیگ؟

 107. سلام
  وقتتون بخیر
  من با معدل ١۵ میتونم زیست شناسى سلولى مولکولى علوم تحقیقات بخونم؟

 108. سلام خسته نباشید ببخشیدمیشه منوراهنمایی کنید من رشته زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شدم چطوررشته ای هست؟میگن برای کارشناسی ارشد میتونه گرایش های دیگه روانتخاب کنید ایا باید دوباره کنکور داد؟و چگونه گرایش روانتخاب میکنید ممنون میشم جوابم روبدید

  • با سلام.
   مراکز جذب برای رشته زیست شناسی سلولی و ملکولی عبارتند از: مراکز تحقیقاتی‌ مانند انستیتوپاستور، مرکز تحقیقات‌ ژنتیک‌، مرکز تحقیقات‌ بیوشیمی‌ و بیوفیزیک‌ و مراکز تحقیقاتی‌ دانشگاهی‌ می‌توانند پذیرای‌ فارغ‌التحصیلان‌ علوم‌ سلولی‌ و مولکولی‌ باشند. ولی به طور کلی جذب با محدویت صورت میگیرد. شما میتوانید برای مقطع ارشد در آزمون وزارت بهداشت ثبت نام نمایید و در صورت تمایل تغییر رشته در مقطع ارشد در گروه رشته وزارت بهداشت امکان تغییر از زیست شناسی سلولی و مولکولی به علوم تغذیه خواهد بود. جهت تعیین گرایش بابد بعد از اتمام دوره کارشناسی خود در ازمون ارشد شرکت نمایید.

 109. سلام من با تراز ٧١٠٠ منطقه سه پرستاری و مامایی دانشکاه آزاد هیچ جا رو نیاوردم چرا آخه.جایی هست که شکایت کنی؟؟

 110. سلام
  نتیجه دانشگاه آزاد بدون کنکور پس کی اعلام میشه؟

 111. با سلام چه زمانی نتایج کارشناسی تمام وقت اعلام میشه؟

  • باسلام، زمان دقیقی برای نتایج کارشناسی براساس سوابق تحصیلی وجودندارد ولی به احتمال زیاد هفته ی اینده مشخص می شود.

 112. با سلام
  من با رتبه ٢۵٠٠٠ هزار و تراز ٧٠٠٠ هزار چرا پرستاری آزاد نیاوردم
  و امکان داره تکمیل ظرفیت قبول بشم

 113. سلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی کی اعلام میشه ؟!؟؟؟

  • باسلام، زمان دقیقی در این خصوص وجود ندارد ولی به احتمال زیاد نتایج دانشگاه ازاد براساس سوابق تحصیلی هفته ی اینده اعلام می شود.

 114. سلام خسته نباشید
  نتایج انتخاب رشته ازاد با سوابق تحصیلی ب صورت جدا میاد ؟؟
  و اگ جدا میاد زمان اعلامش کی هستش و از چه سایتی باید ببینیم نتایجش رو؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

 115. سلام لینک کمکی که تو سایت ازاد گذاشتن چیه و چرا نمیشه واردش شد؟

 116. سلام من با تراز ۶۸۰۰با وجود‌اینکه‌تمام شهر هاو‌خودگردان‌هاشونو زدم قبول‌نشدم بنظر شما امکان داره توب تکمیل ظرفیت قبول بشم؟؟؟

 117. اخه چرا من با تراز ۷۳۴۹و سهمیه ی بسیجی حتی مازادو هم نیاوردم

  • سلام متاسفانه به دلیل رقابت شدید در گروه تجربی برخی از واحد های دانشگاهی با تراز و رتبه بالاتری نسبت به سال گذشته پذیرش داشته اند .

 118. سللم ،چرا نتایج ازاد اینجوری شده ، من سراسری قبول شدم زیست ،ازاد حتی مامایی مناطق دور هم قبول نشدم رتبه ۲۱هزار منطقه سه کمکم کنید

 119. سلام وقت بخیر
  من در رشته ی مدیریت بانکداری (بدون ازمون)واحد تهران جنوب تحصیل میکردم ، امسال دوباره کنکور دادم و روانشناسی با ازمون واحد تهران جنوب در اومدم
  و چند ترمی میشه که دیگه مدیریت رو نرفتم فقط شهریه اش رو پرداخت میکردم محظ اطمینان که تا نتایج امسال بیاد
  حالا من مجاز نیستم تو این واحد به تحصیل رشته جدید بپردازم؟
  یا حتما باید از مدیریتم انصراف بدم؟ یا چون اون بدون کنکور بوده اگه دیگه نرم مشکلی پیش نمیاد
  میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم

 120. سلام چرااا اصلا نمیتونم وارد سایت بشم

 121. برای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی مامایی با آزمون کی باید اقدام کنم؟

 122. سلام من با تراز۸۲۵۰ پرستاری مازاد کرج رو نیاوردم به نظرتون طبیعیه؟؟؟؟

 123. با سلام
  بین رشته روانشناسی روزانه و پرستاری آزاد کدامیکی بهتر است ؟
  در ضمن من طبق تاریخ در روانشناسی روزانه ثبت نام کردم اما به نظرم پرستاری بهتر است. آیا میتونم از روزانه انصراف بدم؟ و چطور؟

 124. سلام نتایج انتخاب رشته مازاد دانشگاه ازاد کی میاد؟

 125. من پزشکی ازاد شاهرود قبول شدم…اگر ثبت نام نکنم برای شرکت در کنکور سال دیگه مشکلی پیش میاد؟

 126. سلام.من در رشته ی مورد نظر دانشگاه آزاد پذیرفته شده ام حالا از کجا اقدام به ثبت نام کنم؟با تشکر از پاسخ دهی شما.

 127. سلام خسته نباشید ,من سهمیه ایثارگران ۵درصد دارم
  ولی توی کارنامه ازادم تو قسمت سهمیه ثبت نشده,باید چیکار کنم برای ثبت سهمیه ؟و بعد اینکه من با تراز ۶۱۲۵در زیر گروه یک با اعمال سهمیه امکان قبولی در زشته های پیرا پزشکی دارم ؟تروخدا جواب بدین

 128. سلام میشه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی رو ویرایش کنیم

 129. نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی کی میاد ؟چجوری میتونیم بفهمیم چی قبول شدیم؟؟

 130. ببخشید نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی رو چطوری باید نگاه کنیم؟اون کی میاد از کجا باید بفهمیم اونو چی قبول شدیم؟؟؟

 131. سلام سایت اعلام نتایج کی بالا میاد؟؟فردا قطعیه؟

 132. سلام با تراز ۷۰۰۰ایا شانس قبولی مامایی یا پرستاری آزاد بندرعباس رو دارم؟

 133. سلام مشکل سایت دانشگاه آزاد هنوز حل نشده؟ ممنون

 134. سلام هنوز مشکل سایت دانشگاه آزاد برقراره؟ ممنون

 135. سلام من صبح یه لحظه دیدم من با تراز ۹۳۵۰ و سهمیه بسیج هیچکدوم از خودگرانای پزشکی رو نیووردم.. چرا امسال اینقدر اوضاع خرابه ؟؟.. مدیر خواهشا ثبت کن صدبار پیام دادم

 136. سلام
  این نتایجی که اعلام شده برای رشته های با آزمون دانشگاه آزاد هست؟ پس رشته های با سوابق تحصیلی کی اعلام میشه؟

 137. چرا این سایت دانشگاه آزاد درست نمیشه؟؟

 138. سلام چجوری میتونیم رو نتیجه دانشگاه آزاد اعتراض بذاریم؟

 139. سلام چطور میشه روی نتیجه دانشگاه ازاد اعتراض گذاشت؟میشه در این باره تو کانالتون اطلاع رسانی کنید؟من با تراز ۷۳۰۰ مامایی کازرون نیاوردم در حالی که دوستم با تراز ۷۲۰۰ آورده .اعتراض گذاشتن تاثیری هم داره؟

 140. سلام… من صبح برا یه لحظه تونستم نتیجه رو ببینم ولی با تراز ۹۳۵۰ و سهمیه بسیج هیچکدوم از خودگرانا قبول نشدم… چرا امسال اینقدر اوضاع خرابه؟؟

 141. با سلام سایت باز نمیشه با ۲۵درصدی ایثارگری باتراز ۴۵۵۰ پرستاری مامایی اهواز میارم ؟؟آزاد

 142. سلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ازاد کی اعلام میشه؟

 143. باسلام سایت باز نمیشه ..۲۵درصدی ایثارگری وبا تراز ۴۵۵۰ پرستاری ومامای خوزستان رو میارم

 144. سلام توروخدا جواب بدید چرا من با تراز۶۹۰۱ حتی ظرفیت خودگردان شهر گلپایگان یا علی اباد کتول رو نیاوردم

 145. سلام
  با تراز ۹۷۷۳ و سهمیه بسیج فعال احتمال قبولی پزشکی آزاد ساری وجود داره؟

 146. سلام اینکه نوشته اگه اصلی یا ذخیره هستید اطلاع رساتی میشه کی اطلال میدن و ذخیره ها باید چی کار کنن

 147. سلام بارتبه ۱۹هزارمنطقه ۳ وسهمیه ۵ درصدی میشه اتاق عمل وپرستاری ازاد قبول بشم توشهرای قزوین وکرج ورشت؟

 148. سلام نتایج کارشناسی تمام وقت کی میاد؟

 149. سلام خسته نباشید
  من صبح نتایج رو دیدم و پرستاری شهرمون قبول شدم ولی زیرش نوشته بود متعاقبا اعلام خواهد شد ” اصلی ” یا ” ذخیره ” پذیرفته شده اید.
  یعنی ممکنه قبولیم کنسل شه؟
  جواب بدین لطفا

 150. من رتبم ۱۸هزار شده امکان قبولی دانشگاه ازاد مشهد رشته برق رو دارم؟کارشناسی هم در همین دانشگاه ازاد بودم

 151. سلام من با تراز۶۹۵۰ منطقه ۳.سهمیه بسیج فعال.هییییچی قبول نشدم.مگه میشه؟حتی مامایی مازاد.امکان اشتباه هست؟میشه اعتراض بزنم؟

 152. سلام.من با تراز ۶۹۵۰و سهمیه بسیج.هیییچی قبول نشدم.مگه میشه آخه؟ختی مامایی مازاد هم قبول نشدم.ک تراز خیییلی پایینی میخاد.
  بنظرتون اشتباه شده؟باید اعتراض بزنم؟

 153. سلام نتایج انتخاب رشته بدون آزمون کی میاد؟

 154. با سلام . اخرین تراز قبولی رشته پرستاری در دانشگاه ازاد برای سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران چقدره؟؟

 155. سلام.چرا نتایج بالا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 156. من از ساعت ۱۱ تا الان دارم میرم تو سایت azmoon. orgولی یا errorمیده یامیگه سامانه درحال بروزرسانی کی مشکل حل میشه؟

  • باسلام.سایت دانشگاه آزاد دچار مشکلات فنی شده و کمتر کسی توانسته به نتایج دسترسی پیدا کند اما به احتمال زیاد تا آخر وقت امشب این مشکل رفع خواهد شد.

 157. باسلام من سایت دانشگاه ازاد برام ساعت ۱۰ باز شد و نوشت قبول نشدم ولی از اون به بعد دیگه باز نشد میشه اشتباه در اعلام نتیجه شده باشه
  خواهشا جواب بدید

  • باسلام.سایت دانشگاه آزاد دچار مشکلات فنی است اما اگر شما توانسته اید به کارنامه خود دسترسی یابید،دیگر نتیجه ی شما تغییر نخواهد یافت و کارنامه و یا نتیجه همان کارنامه و نتیجه می باشد.

 158. سلام من سال ۹۶ روانشناسی تهران مرکزی قبول شدم ولی امسال اصلا هیچ جا قبول نشدم میخواستم بدونم میتونم با پرداخت شهریه ثابت دو ترم قبل به عنوان مرخصی ، امسال در همون واحد تهران مرکزی قبول شم ؟ خواهش میکنم سریع جواب بدید خیلی استرس دارم

 159. تورو خدا جواب بدین من با تراز ۹۴۰۰ عادی شانس قبولی داروسازی دارم؟

 160. سلام. امسال من با تراز ۷۵۰۰ زیر گروه یک و تراز ۷۷۰۰ کل برای داتشگاه آزاد تو هیچ رشته پیراپزشکی (علوم آزمایشگاهی،هوشبری،پرستاری،مامایی،اتاق عمل)قبول نشدم و این رشته ها رو تو همه شهر ها زده بودم میخوام بدونم ولقعا دلیل خاص و قانع کننده ای وجود داره؟امسال حتی اخرین تراز قبولی رو ننوشته، و رشته پیشنهادی برای من زده علوم و مهندسی صنایع تهران شمال که سال پیش با تراز ۵۶۰۰قبولی داده؟ خواهشا خواهشا اگه توضیحی دارید بگید لطفا

 161. سلام نتایج بدون کنکور کی میاد ؟
  شرایط قبولی امسال چه طور من ۶ مورد انتخاب کردم معدل دیپلمم ۱۹٫۶۸
  چند درصد احتمال قبولی تو رشته زیست یا شیمی بدون کنکور تهران هست
  چون من مامایی رشت قبول شدم اما بیش تر نظرم روی تهران
  هنوز که نتایج بدون کنکور نیومده و ثبت نام ازاد شروع شده
  من چه کار کنم میتونم مامایی ثبت نام کنم بعد اگه تهران بدون کنکور اومد انصراف بدم؟؟؟؟؟

 162. سلام نتایج بدون کنکور کی میاد ؟
  شرایط قبولی امسال چه طور من ۶ مورد انتخاب کردم معدل دیپلمم ۱۹٫۶۸
  چند درصد احتمال قبولی تو رشته زیست یا شیمی بدون کنکور تهران هست
  چون من مامایی رشت قبول شدم اما بیش تر نظرم روی تهران
  هنوز که نتایج بدون کنکور نیومده و ثبت نام ازاد شروع شده
  من چه کار کنم میتونم مامایی ثبت نام کنم بعد اگه تهران بدون کنکور اومد انصراف بدم؟؟؟؟؟

 163. سلام من ساعت ۱۰ یک لحظه سایت برام باز شد و زده بود هیچ کدی نیوردم یعنی نتیجم همینه چون دیگه اون صفحه نیومد لطفا جواب بدین

 164. سلام سوال داشتم
  برای من سایت یک لحظه ساعت ۱۰ باز کرد و نوشته بود هیچ کدی نیاوردم. ولی دیگه اون صفحه رو نیورد
  حلا یعنی نتیجه من همون که اعلام کرد

 165. کسایی که نتیجشونو دیدن وضعیت قبولی امسال چطور بود؟

 166. سلام.چرانتایج اینجوریه من باتراز۷۴۰۰هیچکدوم ازپیراپزشکی ازادنیاوردم

  • با سلام . به دلیل رقابت زیاد امسال ” بین داوطلبان رشته تجربی برخی از واحد های دانشگاهی با رتبه و تراز های بالا پذیرش داشته اند .

 167. سلام میخواستم ازتون تشکر کنم که جواب بچه ها رو سریع میدین
  من با تراز ۷۳۵۸ ورتبه منطقه یک۱۷۰۰۰ پرستاری روزانه و بین الملل قبول نشدم
  به نظرتون واسه آزاد کجا میتونم قبول شم؟

 168. سلام امروز صبح اول وقت صفحه اعلام نتایج من باز شد اما زیر نام دانشگاه همه چی خالی بود حتی قید نشده بود که مردود شدم به نظرتون بنده قبول نشدم یا که به علت نقص فنی بوده و بعدا درستش میاد و نتایج کی اعلام میشه اخه زمانی برای ثبت نام دانشگاه دولتی نداریم

 169. سلام. چرا نتایج به این شکل شده!! من با تراز ۷۱۰۰ و سهمیه بسیج هیج جا قبول نشدم حتی شهر های خیلی محروم هم زده بودم.

 170. سلام چرا نتایج بالا نمیاد

  • با سلام.
   در حال حاضر نتایج دانشگاه آزاد اعلام گردیده است . و دلیل عدم مشاهده مشکل فنی خود سایت دانشگاه آزاد می باشد. صبوری کنید و در ساعت های مختلف پیگیری کنید.

 171. سلام، چرا سایت باز نمیشه که نتیجه کنکورمو ببینم؟ برا همه اِرور میگیره یا فقط برا من خرابه؟

  • با سلام.
   در حال حاضر نتایج دانشگاه آزاد اعلام گردیده است . و دلیل عدم مشاهده مشکل فنی خود سایت دانشگاه آزاد می باشد. صبوری کنید و در ساعت های مختلف پیگیری کنید.

 172. سلام.. من ترازه ۹۳۴۰ داشتم ولی هیچکدوم از پزشکی های آزاد خودگران رو قبول نشدم.. چرا امسال اینقدر اوضاع خرابه؟؟

 173. من با تراز ۷۲۶۰ که فقط پرستاری زده بودم قبول نشدم
  مگه میشه ؟
  چجوری میتونم اعتراض کنم ؟؟
  هم خودگردان زده بودم هم عادی

 174. سلام
  من ترازم ۸بود
  اما انتخاب رشته آزادم مردود شده
  یعنی حتی پرستاری رشت هم قبول نمیشدم.
  امکان داره اشتباه شده باشه؟؟

 175. سلام.من کد سهمیه بسیج رو اشتباه وارد کردم و امروز لحاظ نشده بود.الان واسه ی اعتراض چیکار می توانم انجام بدم؟خیلی ممنون.

 176. انتخاب رشته آزاد امسال تکمیل ظرفیت داره؟

 177. سلام من کد پیگیری ک بعد از انتخاب رشته دانشگاه آزاد دریافت کردم رو گم کردم،روشی وجود داره تا این کد رو دوباره دریافت کنم؟یا بدون نیاز ب کد نتیجه رو ببینم؟!

  • باسلام.شما برای مشاهده نتایج نهایی آزمون سراسری مربوط به دانشگاه آزاد نیاز به کد پیگیری ندارید،داشتن کد ملی و شناسه دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد که در آخر کارنامه سراسری شما درج شده است کافی می باشد.

 178. سلام.خسته نباشید.من دیپلم انسانی دارم.امسال انتخاب رشته نکردم.قصددارم با۲۵درصد سهمیه سال دیگه کنکورتجربی شرکت کنم.به دلیل اینکه نظام قدیم هستم فقط سال اینده کنکورداریم.میخواستم ببینم باچه تراز ورتبه ای میتونم دارو یا دندان قبول بشم؟

 179. با سلام.نظرتون درآورد بهداشت محیط سراسری چیه آیا جذبش خوبه برا کار

 180. سلام من با تراز ۹۲۴۰ پزشکی کیش قبول نشدم . به نظرتون به تکمیل ظرفیت امیدی داشته باشم یا نه

 181. سلام من با تراز ۹۲۴۰ پزشکی کیش قبول نشدم . به نظرتون به تکمیل ظرفیت امیدی داشته باشم یا نه؟؟؟؟

 182. با سلام . من با تراز ۷۲۶۰ هیچکدام از پرستاری های آزاد و خودگردان آزاد قبول نشدم . مگه میشه آخه ؟؟؟؟خواهشا جواب بدین . انتخاب اول و دومم ارومیه و خودگردان ارومیه بود

 183. سلام من با تراز ۸۴۴۰ میتونم دامپزشکی کرج یا علوم تحقیقات یا تغذیه خودگردان تحقیقات بیارم؟

 184. سلام
  من توی نظرات خوندم که گفتین نتایچ امشب اعلام میشه اما منظور نتایج بدون کنکور یعنی با سوابق تحصیلی کی اعلام میشه این تاریخی که شما گفتین توی سایت هم اگه برید واسه نتایج فقط برای سراسری و ارشد رو میخوان اعلام کنن
  پس نتایج بدون کنکور یعنی با سوابق تحصیلی آزاد کی اعلام میشه؟

 185. دنا پاتاوه کهگیلویه و بویراحمد

  باسلام و احترام
  باتراز۷۱۰۷٫ و رتبه کشوری ۸۲ هزار احتمال قبولی دامپزشکی دانشگاه ازاد درشهرهای شوشتریاشبستر یا گرمسار وکازرون وجوددارد؟باتشکر

 186. سلام..با تراز۶۳۱۱ زیر گروه ۱ و شانسم تو قبولی چه رشته هایی بیشتره؟؟

 187. من با تراز۶۸۸۷پرستاری میاورم

 188. سلام کمن باتزار۶۱۳۹ حقوق دانشگاه ازاد کجا قبول میشم .

 189. سلام وقتی یه رشته تو سراسری قبول شدیم کارنامه سبز بیاد ببینیم یه رشته دیگه هم قبول می شدیم می تونیم جا به جا کنیم؟

 190. سلام من با تراز۶۸۸۷پرستاری کجا میاورم

 191. سلام
  باتراز۶۰۰۰ از رشته ی مامایی مازاد ارومیه باسهمیه ۵درصد قبول میشه؟؟؟؟

 192. سلام مردم ازاسترس باتراز۷۲۳۴ورتبه۱۰هزارمنطقه۳و۲۲هزارکشوری وباداشتن سهمیه بسیج پرستاری قبول میشم؟

 193. سلام
  باتراز ۶۰۰۰ وسهمیه ی ۵د صد امکان قبولی مازاد ارومیه هست؟

 194. من شانس واسه پرستاری ازاد دارم ولی الان مامایی بیرجند اوردم به نظرتون کدومو برم؟

 195. سلام نتایج بدون کنکور کی اعلام می شود؟

  • با سلام . با توجه به آخرین اخبار موجود دانشگاه ازاد زمان اعلام نتایج دانشگاه های آزاد در آخر امشب یا فردا اعلام خواهد شد .

 196. سلام ببخشید نظرتون راجع ب دندان پزشکی تعهدی چیست؟

  • با سلام . رشته ی دندانپزشکی جزو برترین رشته ی کشور میباشد و یکی از بهترین رشته های تحصیلی از لحاظ بازار کار و اهمیت تحصیلی میباشد و در ضمن حتی رشته ی دندانپزشکی تعهدی ( مناطق محروم ) نیز با رتبه های بسیار خوب و پایین پذیرش دارند .

 197. سلام نتایج کی میاد؟مردیم از استرس

  • با سلام . با توجه به آخرین اخبار موجود دانشگاه ازاد زمان اعلام نتایج دانشگاه های آزاد در آخر امشب یا فردا اعلام خواهد شد .

 198. با سلام،انگار دانشگاه آزاد قصد نداره اعلام نتایج کنه!تا اعلام نتایج کنن ٢روز مهلت میذارن واسه ثبت نام باید بجنبی و بری ،آخه بفکر کسایی نیستن که شاید شهرشون دور باشه و تا نصمیم بگیرن که غیر انتفاعى برن یا آزاد و بعد از تصمیم گیریشون تا خودشونو برسونن به اون شهری که قبول شدن طول میکشه!واقعا بفکر مردم بیچاره نیستن!!!۵روز دیگه مهره اما انگار اینا میخوان همون روز ارل مهر اعلام نتایج کنن چونکه حوصله ندارن و بفکر نیستن که مردم منتظرن نتایجشونو ببینن!!!از ظهرم که تو سایت زدن نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد اما هنوز که فعال نشده،خسته شدیم از بس رفتیم تو سایت دانشگاه آزاد و تو تلگرام کانالتونو چک کردیم واسه اینکه نتایجو کی میزنن

 199. سلام ببخشید ممکنه امسال دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت نداشته باشه؟من با تراز۷۱۰۰ و سهمیه بسیج فعال میتونم مامایی ازادزاهدان قبول بشم؟

 200. سلام شهریه رشته طراحی صنعتی غیر انتفاعی مقطع کارشناسی چقدر هست؟

 201. سلام
  با تراز ۷۶۵۰ میشه پرستاری آزاد خرم آباد رو اورد؟
  تو رو خدا جواب بدین

 202. سلام من ترازم ٧٣٣١هست به نظر شما شانس قبولی در رشته پرستاری دانشگاه ازاد شاهرود رو دارم؟ در ضمن من دانشگاه فرهنگیان هم قبول شدم اگه پرستاری ازادو اوردم به نظرتون کدومو برم?

 203. سلا م خسته نباشید من ترازم ٧٣٣١ با این تراز امکان قبولی پرستاری ازاد شاهرود رو. دارم ؟در ضمن من دانشگاه فرهنگیان هم قبول شدم به نظر شما اگه پرستاری ازاد هم اوردم کدومو برم؟

 204. سلام با تراز ۵۳۰۰ زیرگروه ۲ میشه بهداشت عمومی آزاد قبول شد؟میشه زود جواب بدید

 205. سلام با تراز ۵۳۰۰ زیرگروه ۲ میشه بهداشت عمومی آزاد قبول شد؟

 206. سلام من با نراز۷۵۳۱ وبسیجی فعال می توانم پرستاری دانشگاه آزاد قبول شوم

 207. سلام. باتراز ۹۴۸۴ و سهمیه بسیج احتمال قبولی دندون ازاد رو دارم؟

 208. سلام ببخشید با تراز ۶۸۰۰ امکان قبولی مامایی یا پرستاری دانشگاه آزاد استان های خوزستان مثل آبادان یا مسجد سلیمان یا حتی ظرفیت خودگردان وجود دارد؟؟

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید