دوشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور سراسری 97

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

اعلام نتایج کنکور سراسری 97
اعلام نتایج کنکور سراسری 97

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری کنکور سراسری 97 داوطلبان بی صبرانه در انتظار اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری هستند.پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری داوطلبان به دو دسته تقسیم می شوند.دسته اول داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی شده اند و برای انجام انتخاب رشته مجاز شده اند و دسته دوم داوطلبانی که متاسفانه نتیجه مطلوب در کنکور را کسب نکرده اند و مجاز به انتخاب رشته نشده اند. پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 داوطلبان مجاز به انتخاب رشته فرصت دارند تا برای انجام انتخاب رشته خود اقدامات لازم را انجام دهند.توجه داشته باشید که زمان در نظر گرفته شده برای انجام انتخاب رشته کنکور سراسری نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود. نتایج انتخاب رشته کنکور در نیمه دوم شهریور ماه در صفحه کنکور سراسری سایت سازمان سنجش منتشر می شود.نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در حال حاضر بر روی سایت سازمان سنجش قرا دارد.برای ورود به سامانه اعلام نتایج اولیه سازمان سنجش کلیک کنید. در ادامه مطلب به بررسی تمامی موارد از جمله نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 97، زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97، زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 پرداخته ایم.

لینک اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 97 به محض اعلام در کانال انتخاب رشته ایران مشاوره قرار خواهد گرفت

عضویت در کانال انتخاب رشته کنکور

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 97

انتخاب رشته کنکور سراسری 97 از تاریخ 15 مرداد 97 آغاز و تا 20 مرداد ماه ادامه می یابد. از آن جا که پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته، داوطلبان بی صبرانه منتظر  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 هستند تصمیم گرفتیم در این بخش به زمان و نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور 97 بپردازیم. نتایج انتخاب رشته کنکور 97  دهه دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. پس از ورود به سایت می بایست در منوی راست صفحه بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید. سپس بر روی گزینه ” سیستم اعلام نتایج آزمون سراسری 1397 ” کلیک کنید. پس از آن دو روش جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 پیش روی شما قرار می گیرد:

 • در روش اول از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه امکان مشاهده نتایج برای شما مهیا می گردد.
 • در روش دوم از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه  امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم می گردد.

روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری 97

یکی از سوالات متداولی که توسط داوطلبان از مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پرسیده می شود در خصوص نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری می باشد که در این مقاله روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری را توضیح داده ایم. در خصوص روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 لازم است بگوییم که داوطلبان به 3 روش { مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره داوطلبی و اطلاعات فردی –  شماره پرونده ،کد رهگیری و اطلاعات شخصی – شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی } می توانند نتایج کنکور سراسری 97 را مشاهده نمایند .اما چگونه؟مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره داوطلبی و اطلاعات فردی به این صورت است که داوطلبان باید با استفاده از شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد برای مشاهده نتایج کنکور سراسری اقدام کنند. اما چنانچه  شماره داوطلبی فراموش شده باشد می توانند با استفاده از شماره پرونده ،کد رهگیری و اطلاعات شخصی نتایج را مشاهده کنند. در صورت عدم دسترسی به کد رهگیری نیز نتایج از طریق شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی قابل مشاهده خواهد بود.در صورت عدم موفقیت در مشاهده نتایج کنکور به روش هایی که ذکر کردیم، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمام سنجش و ورود به قسمت پاسخگویی و  ایجاد یک حساب کاربری برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود درخواست دهند.

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

کنکور سراسری 97 در تاریخ 7 و 8 تیر ماه سال جاری با بیش از یک میلیون و 11 هزار داوطلب در 375 شهرستان و بخش و در 479 حوزه امتحانی برگزار شد. نتایج اولیه آزمون سراسری 97 نیمه دوم مرداد ماه به صورت کارنامه و بر اساس نمرات علمی اکتسابی هر داوطب، از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 97 مشخص نیست. به محض اطلاع این متن را ویرایش و بروز رسانی خواهیم کرد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام کنکور نیز می توانید از آخرین اطلاعات مربوط به اعلام نتایج کنکور سراسری 97 مطلع گردید.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97

در نیمه دوم مرداد ماه، یعنی پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 نوبت به انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می رسد. بنابراین داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می بایست پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ، نسبت به دریافت دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند و با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته از اطلاعات دفترچه از لیست رشته محل ها، کد رشته محل ها، ظرفیت پذیرش رشته ها و … مطلع شوند و در مدت زمان در نظر گرفته شده انتخاب رشته خود را انجام دهند.پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در کانال تلگرام انتخاب رشته عضو شوید.همچنین در صورت تمایل می توانید برای انجام  مشاوره انتخاب رشته کنکور و اطلاع از میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در نیمه دوم شهریور 97 خواهد بود. بنابراین در نیمه دوم شهریور ماه 97 نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری  بر روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت قبولی یا مردود شدن خود مطلع شوند.داوطلبانی که در اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 پذیرفته شده اند در زمان مشخصی باید برای ثبت نام حضوری به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند و ثبت نام نهایی را انجام دهند. داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند و یا از رشته خود ناراضی هستند می توانند در مهر ماه برای شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 اقدام کنند و در مرحله تکمیل ظرفیت با حساست بیشتری اقدام به انتخاب رشته کنند و در ص.ورت وجود ظرفیت خالی در رشته مورد نظرشان پذیرفته شوند.در صورت تمایل می توانید برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته با مشاوران ایران مشاوره مشورت نمایید.

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری ریاضی 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری انسانی 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری تجربی 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 97

 

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

در مهر ماه به داوطلبان فرصت مجدد داده خواهد شد تا با شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 شانس خود را برای قبولی در رشته مورد نظرشان امتحان کنند.اما کدام داوطلبان امکان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 را دارند؟ در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 برای داوطلبانی امکان پذیر است که در جلسه آزمون سراسری 97 حضور داشته اند و برای آنها کارنامه صادر شده است.از دیگر مواردی که لازم است بدانید این است که چنانچه داوطلبان در انتخاب رشته اولیه پذیرفته شده باشند و در حال تحصیل باشند و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت هم شرکت کنند و در این مرحله هم قبول شوند، قبولی قبلی آنها باطل می شود و باید در رشته و دانشگاه جدید به تحصیل بپردازند.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۹۳ نظر

 1. تو سایتتون زدین که رتبه ۶۰۰۰ منطقه سه دندانپزشکی قبول شده؟مگه میشه؟یا منظورتون رتبه کشوری هست؟

 2. مگه میشه با رتبه ۳۳۰۰ منطقه سه هیچ کجا پزشکی و دندانپزشکی قبول نشی؟
  اینجور که تو سایتتون زدین رتبه۶۰۰۰ هم قبول شده!!

 3. سلام،میخواستم بدونم امسال تو انتخاب رشته آزاد چیز خاصی بوده؟من با تراز ۷۵۵۰زیر گروه یک و تراز ۷۷۰۰کل هیچ کدوم از رشته های پیراپزشکی(علوم آزمایشگاهی، هوشبری،اتاق عمل،پرستاری،مامایی)تو هیچ شهر بزرگ و کوچیکی قبول نشدم. در عوض علوم و مهندسی صنایع تهران شمال که تراز سال پیشش۶۵۰۰بود قبول شدم.آیا دلیل خاصی هست؟خواهش میکنم جوابگو باشید

 4. سلام
  من نمیتونم وارد سامانه دانشگاه آزاد بشم یعنی کد ملی و شناسه رو زدم ولی نمیتونم وارد بشم بدلیل این که قبول نشدم
  ممنونم میشم زود جوابمو بدین

 5. سلام مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور کی هست خواهش میکنم جواب بدین هیچ منبع و سایتیدربارش توضیح نداده لطفا توضیح بدید…سپاس فراوان

 6. سلام، من رشته ام تجربی و بومی کرمانشاه هستم با رتبه ۴٠٠٠ منطقه ٢ و ١١٩٢ سهمیه ۵ درصدی پزشکی دارو دندون و فقدیوتراپی روزانه و بین الملل هیچ جا حتی زاهدان رو نیاوردم، ترازم هم ٩۴٣٢، خواستم ببینم واسه ازاد این سه رشته شانسی دارم؟

 7. چرا نیومد پس جواب جواب ازاد

 8. سلام با تراز ۵۹۷۷و سهمیه بسیج فعال امکان قبولی مامایی ازاد خودگردان فلاورجان را دارم ؟

 9. جواب انتخاب رشته دانشگاه مازاد کی میاد لطفا جواب بدید ضروریه

 10. با سلام تراز من منطقه دو ۵۷۰۰ است در زیر گروهای پزشکی مانند هوشبری پرستاری مامایی انتخاب رشته با

 11. سلام میخواستم بدونم باتراز ۵۲۰۰ احتمال قبولی پردیس اطراف جنوب هست ایا؟

 12. سلام.خسته نباشید.من ترازم ۶۵۰۰ شده سهمیه بسیج فعال هم دارم میخوستم بدونم شانس قبولی در رشته پرستاری دانشگاه آزاد رو دارم؟؟؟

 13. با سلام در کنکور۹۷ شرکت کردم. مجاز نشدم ولی با استفاده از سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و قبول شدم. اگر در دانشگاه پذیرفته شده ثبت نام (نکنم می توانم سال بعد کنکور شرکت کنم؟

 14. سلام با تراز زیر گروه ۱تجربی۶۱۰۰ چی قبول میشم؟

 15. سلام.من رتبه من در سهمیه منطقه ۳ شده ۴۰۰۰۰ و ترازم در زیر گروه یک شده ۶۴۳۸ و سهمیه بسیج فعال دارم.ایا شانس قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه های ازاد رو دارم؟

 16. سلام دو ازمون دادم زبان و تجربی ولی در اعلام نتایج فقط تربیت معلم رو گذاشتن یعنی تجربی هیچی قبول نشدم تربیت معلم اوولیتم بود

 17. با عرض سلام
  من در دو ازمون شرکت کردم تجربی و زبان اوولیتم در انتخاب رشته تربیت معلم بود
  زمان اعلام نتایج فقط قبولی در تربیت معلم رو نشونم دادن ولی من۱۵۰ رشته رو انتخاب کردم ولی در سایت هیچی نزدن
  یعنی اونا قبول نشدم؟!؟
  میخوام بدونم پرستاری و زبان دراومدم یانه ….چکار کنم!

 18. اگه کارنامه نهایی خالی باشه…ینی هیچی توش نباشه ینی چی؟؟؟؟حتی اون کارنامه ای که میگه اخرین قبولی ها چه رتبه ی داشتن هم نیست…خالیه خالی

 19. سلام من با تراز۷۴۰۰و رتبه۲۰۰۰۰#منطقه سه تحربی امکان دعت به مصاحبه کاردانی فوریت پزشکی بقیه الله که نیمه متمرکزه رو دارم؟لطفا جواب بدید

 20. باسلام با رتبه ۱۳۰۰۰ منطقه ۱ رشته ریاضی بدون سهمیه میتونم ریاضیات و کاربردهای تبریز یا سهند قبول شم؟ یاعلی

 21. باسلام. شایعه است که فردا شب نتایج کنکور و ۲۳ شهریور نتایج آزاد میاد ؟؟ ممنون

  • با سلام . در مورد زمان نتایج دانشگاه آزاد تاریخ دقیقی منتشر نشده است ولی به طور کلی نتایج دانشگاه های سراسری تا چهارشنبه شب منتشر خواهد شد .

 22. سلام من با رتبه ۲۰۰۰۰و تراز ۷۴۰۰منطقهسه تجربی فوریت بقیه الله قبول میشم؟

 23. معذرت میخوام من با رتبه ۲۱۰۰۰ منطقه پرستاری این مناطق رو انتخاب کردم. قزوین همدان ساری سمنان کاشان. ارومیه ق. پس با این حساب نمیتونم این مناطق قبول م درسته؟

 24. سلام ببخشید من با رتبه۲۰۰۰۰منطقه سه و تراز۷۴۰۰تجربی میتونم فوریت پزشکی بقیه الله قبول بشم؟

 25. سلام
  چقدر انتخاب رشته سنجش صحیح است ؟ من ۱۵۰۰ منطقه یک(زیر گروه یک) و کل ۱۷۰۰ شدم و ادبیات عرب یا مترجمی دانشگاه تهران میخوام . آیا امکان قبولی دارم ؟ چون سنجش شانسم رو زده بود زیاد . رشته انسانی . ممنونم

 26. سلام با تراز۶۴۵٧ زیر گروه یک و منطقه سه میشه بهداشت روزانه اورد؟؟؟

 27. سلام خسته نباشید من رتبه ۲۰۴۵ رشته زبان در سهمیه ۵ درصد آوردم زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی مشهد روزانه قبول میشم؟

  • باسلام متاسفانه شما از شانس مناسبی برای قبولی در این رشته/محل برخوردار نیستید. دانشگاه فردوسی مشهد جز بهترین واحدهای دانشگاهی ایران است و برای قبولی در ان به رتبه بهتری نیاز دارید

   • من حقیقت برای پرستاری شهر های ارومیه و همدان و قزوین و کاشان و سمنان و ساری و قم رو انتخاب کردم. پس اصلا نمیتونم قبول شم درسته؟

 28. سلام. با رتبه۱۰۰۷منطقه۳ ورتبه زیرگروه دو۱۱۸۳بومی لرستان چقدرشانس قبولی داروسازی دارم؟

 29. لام با عرض خسته نباشید. میخواستم بدونم با رتبه ۲۱ هزار منطقه دو با تراز ۷۹۰۵ شانش قبولی پرستاری سمنان یا ساری رو دارم یا نه. ممنون میشم از پاسختون

  • سلام احتمال قبولی شما در دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری استان های جنوبی وجود دارد و پذیرش شما بستگی به انتخاب رشته ی شما و ظرفیت دانشگاه ها دارد.

 30. سلام خسته نباشید من امسال کنکور تجربی دادم و در سهمیه ۵ درصدی ۱۰ هزار آوردم و در منطقه دو ۳۰ هزار، به نظرتون امکانش هست که پرستاری روزانه قبول بشم؟ بیشتر شهرها رو انتخاب کردم

 31. سلام۰باتراز ۷۱۰۰زیرگروه یک۱۱۸۰۰منطقه ۳ سهمیه ۵ درصدی میانگین اختصاصی ۲۲ و میانگین عمومی ۳۴ میتونم پرستاری دولتی راه دور قبول شم؟؟

 32. سلام هنوزم از نتایج خبری نیست؟ چرا سنجش اطلاعیه نمیزنه؟؟ مرسی

  • باسلام.
   نتایج آزمون سراسری دهه سوم شهریور اعلام خواهد شد. ودر حال حاضر روز دقیق برای اعلام نتایج مشخص نشده است.

 33. سلام به نظرتون با رتبه ۶۹۰۰ منطقه ۲ مهندسی ایمنی آبادان در میام؟؟

 34. سلام…من با سهمیه ۵ درصد ایثارگران و تراز ۵۵۰۰ احتمال قبولی در پرستاری دولتی یا آزاد بندر عباس را دارم؟ لطفا جواب بدید

  • سلام
   دانشگاه سراسری در رشته ی پرستاری با رتبه در زیرگروه یک و دانشگاه آزاد با تراز کل دانشجو می پذیرد. با توجه به تراز شما و با اعمال سهمیه ی ۵ درصدی احتمال قبولی شما در رشته ی پرستاری در دانشگاه آزاد نسبتا ضعیف می باشد.درضمن شما رتبه در زیرگروه یک خود رامشخص نکردید تا احتمال قبولی در دانشگاه سراسری برای شما بررسی شود.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص،علاوه بر تراز و رتبه ی شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که در سهمیه ی ۵ درصدی وضعیت بهتری نسبت به شما دارند و طرفیت دانشگاه های انتخابی شما بستگی دارد.

 35. سلام …..با تراز ۸۹۳۰………..منطقه۲……..شانسی واسه پزشکی کیش یا داروی امل دارم؟

 36. باسلام. با رتبه ۶۱۹ منطقه ۲ احتمال قبولی حقوق در دانشگاه های فردوسی مشهد یا سیراز یا اصفهان چقدره؟؟ بومی خراسان رضوی ام

 37. میشه با رتبه ی حدود هفتاد و شش هزار کشوری در دانشگاه خلیج فارس حسابداری یا مدیریت قبول شد؟ منظورم روزانه هست

 38. سلام خسته نباشید.من با رتبه در منطقه ۲ ۵۳۰۳ رشته برق روزانه دانشگاه زنجان بنظرتون قبول میشم ؟؟؟؟خودمم زنجانیم

  • سلام احتمال قبولی شما تا حدودی پایین میباشد و پذیرش شما بستگی به عوامل متعددی از جمله ظرفیت دانشگاه ها و انتخاب رشته ی شما دارد.

 39. سلام. با رتبه ۶۱۹ منطقه ۲ احتمال قبولی حقوق در دانشگاه های فردوسی مشهد و شیراز و اصفهان چقدره؟؟؟ سپاس

 40. سلام من زیرگروه ۵انسانی نمره کل ۶۴۹۸ را دارم .آیا برای قبولی رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان که زیرگروه ۵هست و حدنصاب ۶۵۰۰ را میخواد شانس قبولی دارم؟

  • با سلام . با توجه به شرایط دانشگاه فرهنگیان تراز حد نصاب قبولی ۶۵۰۰ میباشد و ترازهای پایین تر از آن به هیچ وجه قابل قبول نمیباشند و شما با این تراز کسب شده ی خود میتوانید در سایر دانشگاه ها و سایر رشته ها سرمایه گذاری کنید .

 41. سلام با رتبه ۱۸۰۰و سهمیه ۵درصدی ایثارگران و جانبازان و رشته ریاضی امکان قبولی رشته صنایع یا کامپیوتر دانشگاه اصفهان هست؟!اگر ن رشته کامپیوتر کدوم شهرا امکان قبولیش هست؟!

 42. سلام ریاضی هستم منطقه دو ایا میشه با رتبه ی حدود سی و دوهزار رشته ی دریانوردی روزانه چابهار قبول شد؟

  • با سلام.
   با سلام با توجه به رتبه عنوان شده شانس قبولی شما برای شبانه چابهار بیشتر از روزانه می باشد.و توجه فرمایید علاوه بر رتبه نحوه انتخاب رشته داوطلبان و ظرفیت دانشگاه بستگی خواهد داشت.

 43. با سلام. میخواستم از سایت خوب و پاسخگویی سریع و به موقعتون تشکر کنم. واقعا لایک دارید.

 44. سلام.رتبه ۳۴۴۰منطقه سه رشته ریاضی هستم با توجه به این که امسال کد رشته محل مهندسی بهداشت حرفه ای تو دفترچه ریاضی اومده ایا شانس قبولی شهید بهشتی یا دانشگاه ایران رو دارم؟؟خواهشا جواب بدین

 45. ببخشید متوجه نشدم .یعنی همزمان با نتایج کنکور سراسری اعلام نمیشه?و جداگانس?

 46. سلام.رتبه ۳۴۴۰منطقه سه رشته ریاضی هستم با توجه به این که امسال کد رشته محل مهندسی بهداشت حرفه ای تو دفترچه ریاضی اومده ایا شانس قبولی شهید بهشتی یا دانشگاه ایران رو دارم؟؟ممنون میشم جواب بدین

 47. سلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی کی اعلام میشه?

  • با سلام طبق اعلام سازمان سنجش و اموزش کشور نتایج انتخاب رشته سراسری براساس سوابق تحصیلی بیست شهریور به بعد اعلام خواهد شد .

 48. سلام نتایج پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی کی اعلام میشه? ایا همزمان با نتایج کنکور سراسری اعلام میشه? ممنون

  • با سلام بله نتایج انتخاب رشته با ازمون همزمان با نتایج انتخاب رشته سراسری براساس سوابق تحصیلی اعلام میشود .

 49. با رتبه ی سی دو هزار منطقه دو رشته ی ریاضی میشه در رشته ی حاسابداری یا مدیریت .روزانه. در دانشگا های ایلام همدان کرمان سنندج کرمانشاه بندر عباس یا کاشان قبول شد؟

  • باسلام متاسفانه شانس شما برای این رشته/محل ها بسیار پایین میباشد. همانطور که میدانید این رشته ها جزو رشته های انسانی میباشد و اولیت جذب با ان ها میباشد. رتبه شما فاصله نسبتا زیادی با اخرین افراد قبولی روزانه دارد

 50. سلام خسته نباشید من رتبه ام ۱۲۰۸ تجربی منطقه یک خواهشا بفرمایید پزشکی سمنان یا جیرفت قبول میشم

  • با سلام . با توجه به رتبه ی کسب شده شما در کنکور سراسری شانس قبولی شما در قبولی رشته پزشکی استان سمنان نسبتا پایین میباشد ولی شانس شما در سایر رشته ها بالاتر میباشد .

 51. سلام.من اولین بار در کنکور ۹۷ شرکت کردم. می خواستم بدونم برای شرکت مجدد در سال بعد باید کار خاصی برای سربازی انجام بدم؟ و اگه دانشگاه آزاد قبول شم و نرم سال بعد محروم میشم؟ باتشکر از سایت خوبتان.

  • با سلام . با توجه به شرایط شما محرومیتی برای شما در سال آینده پیش نخواهد آمد و شما اگر در یک دانشگاه روزانه قبول شوید و نروید محروم خواهید شد و در ضمن شما برای سال بعد خود نیز فرصت مجدد برای شرکت در کنکور سراسری را دارید .

 52. با رتبه ی سی و دوهزار منطقه دو رشته ی ریاضی میشه حسابداری یا مدیریت .روزانه. در دانشگاه ایلام یا بزد یا همدان کرمان کرمانشاه بندرعباس اهواز یا کشان قبول شد؟

  • با سلام . با توجه به رتبه کسب شده در کنکور سراسری شانس قبولی شما در دانشگاه های ذکر شده پایین میباشد و در ضمن شما میتوانید علاوه بر ثبت نام در دانشگاه های سراسری در دانشگاه های آزاد نیز این رشته را بدون کنکور ادامه به تحصیل دهید .

 53. با سلام. با رتبه ۵۵۰ زیرگروه ۱ احتمال قبولی حقوق پردیس فارابی تهران چقدره؟؟؟ منطقه ۲ هستم. ممنون

  • با سلام شانس قبولی شما برای رشته حقوق در واحد پردیس مد نظر با توجه به رتبه های قبولی این دانشگاه بالا میباشد .

 54. سلام هنوز از نتایج خبری نیستت؟؟؟؟؟؟

 55. سلام ببخشید با رتبه ۲۶۶۰۰منطقه ۳انسانی چه رشته هایی رو در دانشگاه روزانه قبول میشم؟؟؟

  • با سلام با توجه به رتبه و سهمیه منطقه شما شانس قبولی شما یرای رشته های زبان و ادبیات . تاریخ . جغرافیا برای دوره های روزانه بهتر میباشد .

 56. من در امتحانات پیش دانشگاهی دی ماهی شدم.اگر دانشگاه با ورودم موافقت نکنه و نتونم برم میتونم واسه سال بعد در رشته ی روزانه انتخاب رشته کنم؟

  • سلام اگر شما امسال در دانشگاه روزانه پذیرفته شوید و امکان رفتن به دانشگاه را نداشته باشید یک سال از کنکور روزانه محروم میشوید اما اگر امسال در دانشگاه غیر روزانه پذیرفته شوید و امکان رفتن به دانشگاه را نداشته باشید، میتوانید سال آینده در صورت داشتن معافیت تحصیلی و کسب تراز و رتبه ی حدنصاب وارد دانشگاه روزانه شوید.

 57. سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با رتبه ۴۲۰۰ منطقه ۱ شانس قبولیم در رشته علوم آزمایشگاهی تهران چقدره؟

  • سلام احتمال قبولی شما در رشته ی علوم آزمایشگاهی در دانشگاه های تهران ضعیف میباشد و در دانشگاه های اطراف تهران احتمال قبولی نسبتا بیشتر است.

 58. سلام خسته نباشید جواب کنکور سراسری تا چ تاریخی اعلام میشه مچکرم

  • با سلام . در حال حاضر تاریخ دقیقی برای نتایج سراسری منتشر نشده است . به طور کلی تا اواسط هفته آینده نتایج دانشگاه های سراسری منتشر خواهد شد .

 59. سلام من همه انتخابامو دانشگاه فرهنگیان زدم اولویت اولم دبیری تربیت بدنی بود میخواستم بدونم به چه شکله؟یعنی یه دبیری دیگه قبول میشم بعدش آبان ماه اگه خواستم میتونم برم تو آزمون عملی دبیری تربیت بدنی شرکت کنم؟یا اگه قبول نشدم میتونم تو رشته قبلی خودم بمونم؟مرسی

 60. سلام خسته نباشید
  من سهمیه ۵ درصد دارم در رشته انسانی
  رتبه در کل ۱۴۸
  رتبه در زیر گروه سه ۱۱۹

  دفعه پیش مدیریت بازرگانی در تهرا نعلامه بهشتی پرسیدم گفتید احتمال بالاست

  در مورد مدیریت صنعتی چطور؟؟؟میشه احتمال قطعی تری داد؟

  • با سلام شما با رتبه زیرگروه سه ۱۱۹ برای همه رشته های مدیریت در دانشگاه های تهران شانس بسیار بالایی دارید معمولا مرز رتبه رشته های مدیریت تهران ۱۵۰ _ ۱۹۰ و نهایتا ۲۲۰ میباشد پس شما در مجموع شانس خیلی خوبی برای قبولی دارید

 61. سلام خسته نباشید.با رتبه ۲۰۴۵ سهمیه ۵درصد زبان رشته زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی مشهد روزانه قبول میشم؟؟خواهش میکنم جواب بدین

 62. خداوکیلی بگیدتکلیف کسی که منتظر نتایج آزاده و میخادثبت نام کنه برا غیرانتفاعی و تو دوراهیه چیه؟؟؟؟

  • با سلام . زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه های سراسری و غیر انتفاعی در نیمه دوم شهریور ماه میباشد .

  • با سلام . این تصمیم معمولا بر عهده ی خود شما میباشد و در ضمن زمان اعلام نتایج دانشگاه های سراسری و غیرانتفاعی در نیمه دوم شهریور ماه میباشد .

 63. سلام سوالم خارج از بحثه ولی خواهشا پاسخ دهید. من شهریوری شدم ولی باز در دی ماه یکبار دیگر باید ازمون دهم ولی از طرفی انتخاب رشته کردم….در صورت دی ماهی شدن چطور میتونم دانشگاه برم؟

  • با سلام.
   با توجه به اینکه مدرک شما به دلیل عدم قبولی کامل نمی باشد، و شما در صورتی میتوانید در دانشگاه ثبت نام داشته باشید،که دانشگاه مورد نظر موافقت کرده باشد. و برحسب دانشگاه قبو.لی شما متفاوت می باشد، یعنی در برخی دانشگاه ها موافقت صورت می گیرد ، در برخی دیگر موافقت صورت نمی گیرد.

 64. با سلام و خسته نباشید
  میخاسم بدوونم با رتبه ۶ هزار انسان منطقه یک
  شانسی برای شبانه های الزهرا. و. علامه دارم؟؟؟
  با تشکر

  • با سلام.
   با توجه به رتبه عنوان شده شانس قبولی شما برای بعضی از رشته ها در دانشگاه های ذکر شده وجوددارد، از جمله فلسفه و علوم و قران توجه فرمایید شانس قبولی شما علاوه بر رتیه به نحوه انتخاب رشته بقیه داوطلبان و ظرفیت دانشگاه بستگی خواهد داشت.

 65. سلام.با رتبه زیرگروه ۱۷۸۸ سهمیه ۲۵ درصد
  امکان قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد یا ظرفیت مازاد دانشگاه ازاد هست؟

  • سلام
   دانشگاه آزاد با تراز دانشجو می پذیرد نه رتبه.معمولا در رشته های پزشکی با تراز بالای ۸۵۰۰ در تمامی واحدها ی عادی و در ظرفیت خودگردان با تراز بالای ۷۶۰۰ دانشجو می پذیرد.

 66. سلام.
  من با رتبه ی ۵۰۰۰ منطقه ۲ و رتبه ی ۱۵۰۰ سهمیه ۵ درصد در رشته ی زبان امکان قبولی در رشته ی ادبیات آلمانی یا ادبیات فرانسه شهید بهشتی رو دارم؟

 67. سلام . با رتبه ی ۱۷۰۰۰منطقه ۳احتمال قبولی تو مهندسی پزشکی نوبت دوم نیشابور یا بوئین زهرا چقدره؟

 68. سلام
  ببخشید من با رتبه ۱۹ هزار منطقه ۲ زبان و ادبیات ژاپنی قبول میشم؟

  • با سلام . یا توجه به رتبه ی قبولی شما , شانس قبولی شما در استان های کلان شهری مانند تهران و تبریز و اصفهان مقداری ضعیف میباشد ولی شما میتوانید علاوه بر دانشگاه های سراسری نسبت به ثبت نام خود در دانشگاه های آزاد نیز اقدام نمایید .

 69. با سلام با رتبه ۶۴۹۰ زیرگروه یک سهمیه ۵ درصدی احتمال قبولی در رشته هوشبری دانشگاه های استان فارس چقدره؟ از پاسختون ممنونم.

 70. سلام خسته نباشید تراز زیرگروه یک من ۹۳۶۵ است و سهمیه بسیج فعال دارم ولی ۳۲ واحد با اخرین نفر پذیرش شده در پزشکی مازاد ازاد قم تفاوت داره ایا من شانس قبولی دارم؟ایا برای این اختلاف رد میکنه؟واینکه ز اهدان بومی است؟من از استان مرکزی میتونم اونجا پذیرش بشم؟

  • با سلام شانس قبولی شما برای قبولی بالاست همچنین با سهمیه بسیج فعال شما میتوانید در انتخاب رشته دانشگاه ازاد سهمیه دریافت نمایید . و شانس قبولی خود را برای ئدانشگاه های ازاد افزایش دهید .

 71. سلام خسته نباشید
  من امسال کنکور انسانی دادم و سهمیه ۵ درصدی داشتم
  رتبم ۱۴۸ شد و در زیر گروه ۳ ۱۱۹ شد
  میخواستم ببینم احتمال قبولی در مدیریت بازرگانی در دانشگاه های تهران علامه بهشتی چقدره؟

 72. سلام
  ببخشید من با رتبه ۲۵۰۰۰ منطقه دو تجربی و ۲۱۰۰۰زیرگروه۴ احتمال قبول شدنم اقتصاد تهران چقده؟
  علامه شهیدبهشتی الزهرا تهران خوارزمی
  کدوم احتمالش بیشتره؟

  • با سلام احتمال قبولی شما برای دانشگاه های سراسری تهران کم میباشد حتی برای دانشگاه های شبانه (نوبت دوم) هم از شانس بالایی برخوردار نیستید. اگر میخواهید در شهر تهران ادامه تحصیل بدهید میتوانید وارد دانشگاه ازاد یا پیام نور شوید

 73. سلام با رتبه ی ۱۵۰۰۰ تجربی منطقه ی دو احتمال قبولی پرستاری آزاد رو دارم ؟بدون سهمیه

  • سلام ملاک پذیرش دانشگاه آزاد، تراز داوطلب میباشد لطفا تراز خود را اعلام کنید بتوانیم وضعیت شما را بررسی کنیم.

 74. با عرض سلام خوسته نباشید. میخواستم بدونم با رتبه ۲۱۱۲۰ منطقه دو با تراز ۷۹۰۵ ایا شانس قبولی پرستاری تو دانشگاه سمنان یا ساری رو دارم یا نه؟

 75. سلام با رتیه۳۴۰۰۰تجربی منطقه سه میتونم مهندس پزشکی غیرانتفاعی تبیز قبول شم؟

 76. با سلام. نتایج انتخاب رشته دهه سوم شهریور اعلام میشه یا دهه دوم؟ هر جایی یه تاریخی زده شده… با سپاس

  • باسلام
   نتایج کنکور سراسری مطابق برنامه زمان بندی و دفترچه راهنمای شرکت در کنکور سراسری در نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد

 77. سلام،خسته نباشید خواستم بدونم با رتبه۴۲۰۰منطقه۳ زیر گروه یک،شانس قبولیم تو رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان یا دانشگاه هنر تبریز یا دانشگاه بین المللی امام خمینی چقدر هست؟ممنون میشم جواب بدین

 78. سلام
  من رشته ام تجربیه و منطقه ی یک هستم رتبه اش شده ٣٠٠٢
  ایا امسال شانس قبولی تو پزشکی پردیس راه دور رو دارم؟!

 79. با سلام من رتبه منطقه ١ (٢۴۴٨) شده و مصاحبه هم دعوت شدم از مشهد میخواستم بدونم شانس قبولی تو دانشگاه فرهنگیان رو دارم یا ن ؟ اخه خیلی امسال کم میگیره کلا از مشهد ١٨ نفر ظرفیت دادن

 80. سلام زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته چه روزیه؟ ممنون.یاعلی

 81. باسلام با رتبه ی ۱۳۰۰۰ منطقه ۱ رشته ریاضی میتونم دانشگاه سراسری تبریز یا سهند شیمی قبول شم؟ شامل سهمیه نیستم. یاعلی

  • سلام با رتبه ی شما احتمال قبولی در دوره های نوبت دوم دانشگاه های تبریز بیشتر میباشد و پذیرش شما بستگی به انتخاب رشته ی شما وسایر داوطلبین نیز دارد.

 82. سلام با تراز ۷۲۰۰ میشه پرستاری قبول شد؟هر شهری

 83. سلام.بارتبه زیرگروه بک ۳۸۰۰ درمنطقه ۳،،احتمال قبولی پرستاری بابل وساری وجود داره؟

  • باسلام
   باتوجه به رتبه شما شانس پذیرش شما در رشته پرستاری در هردو دانشگاه علوم پزشکی بابل و ساری نسبتا خوب می باشد اما قبولی نهایی شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته سایر داوطلبان بستگی دارد.

 84. سلام.با رتبه ی ۲۰هزار در منطقه ۲ و سهمیه ی ۵درصدی امکان قبولی در رشته ی کاردانی دامپزشکی دانشگاه اردکان وجود داره؟؟؟

  • سلام
   با توجه به رتبه ی شما و با توجه به دارا بودن سهمیه ۵ درصدی ،احتمال قبولی شما در رشته ی دامپزشکی نسبتا ضعیف می باشد.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص،علاوه بر رتبه ی شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که وضعیت بهتری نسبت به شما دارند و همچنین ظرفیت دانشگاه ها در رشته ی انتخابی شما نیز بستگی دارد.

 85. سلام من با تراز ٩٠٠٨ و رتبه ٢١٠۶ سهمیه ۵ درصد شانس قبولی در رشته پزشکی پردیس یا ازاد رو دارم؟

  • باسلام
   باتوجه به تراز عنوان شده، شانس پذیرش شما در دوره های روزانه و نوبت دوم و پردیس و ظرفیت مازاد نسبتا ضعیف می باشد و شانس پذیرش شما در دانشگاه های آزاد واحدهای ظرفیت خودگردان نسبتا متوسط می باشد که پذیرش شما به انتخاب رشته و ظرفیت دانشگاه بستگی دارد.

 86. باسلام.. میخاستم بدونم با رتبه ۱۴۳۱ در سهمیه شیمی تجزیه روزانه چمران اهواز یا دانشگاه یاسوج قبول میشم؟؟ اخرین رتبه مجاز ۴۶۰۰ هستش مرسی

 87. با سلام و خسته نباشید .با رتبه ۴۵۰۰در منطقه ۲ امکان قبولی در رشته روانشناسی دانشگاه تبریز هست یا کدوم دانشگاه دولتی برا همین رشته امکان قبولی داره. ممنونم

  • باسلام
   باتوجه به رتبه شما شانس پذیرش در رشته روانشناسی در دانشگاه تبریز نسبتا ضعیف و در دانشگاه های زنجان، ملایر، یاسوج، یزد، کردستان، اردکان، هرمزگان در دوره های روزانه و نوبت دوم نسبتا خوب می باشد.

 88. سلام. با رتبه ی ۶۸۰۰زیرگروه یک منطقه یک و ۳۵۰۰پنج درصد و تراز ۸۵۰۰ امکان قبولی در فیزیوتراپی پردیس هر شهری هست؟؟
  یا شنوایی اهواز و روانشناسی شیراز؟

  • باسلام
   شانس پذیرش شما باتوجه به رتبه و تراز مذکور در رشته فیزیوتراپی نسبتا ضعیف و برای رشته های شنوایی سنجی نسبتا متوسط و در روانشناسی تقریبا خوب می باشد اما در نهایت پذیرش شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته سایر داوطلبین بستگی دارد.

 89. سلام بارتبه ۲۵۰۰۰ منطقه ۲ و سهمیه ازاد و تراز ۷۸۰۰ .رشته تجربی ..احتمال قبولی در دانشگاه سراسری و ازاد ..در رشته های پیرا پزشکی وجود دارد؟؟؟؟

  • با سلام.
   با توجه به متن و رتبه عنوان شده شانس پذیرش شما برای دوره های سراسری رشته های فیزییوتراپی، بینایی سنجی ، پرتوشناسی،نسبتا ضعیف و برای رشته های پرستاری ،اتاق عمل ،هوشبری،در دانشگاه سراسری به طور تقریبی ضعیف و در دانشگاه های آزاد نسبتا متوسط و برای رشته های مامایی در دانشگاه سراسری نسبتا متوسط در دانشگاه آزادنسبتا خوب می باشد
   برای رشته های مهندسی بهداشت هم برای دوره های سراسری هم برای دوره آزاد شانس بهتری برای پذیرش می باشد.

 90. زمان نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته کی می یاد ؟

  • باسلام
   اعلام نتایج کاردانی و کنکور کارشناسی ناپیوسته در دهه دوم شهریور ماه می باشد و زمان دقیق آن در حال حاضر اعلام نشده است.

 91. سلام خسته نباشین با رتبه ۱۱۰۰۰با سهمیه ایثارگران ۲۵درصد رشته تجربی ومنطقه دو احتمال قبولی مامایی در دانشگاه ازاد رو دارم ؟

  • با سلاام .
   با توجه به اینکه دانشگاه آزاد بر حسب تراز پذیرش انجام میدهد.اگر تراز شما بالای ۷ هزار باشد، شانش پذیرش شما بالاتر خواهد بود.طبق سال ۹۶ با تراز ۶۸۰۰ هم در رشته مامایی پذیرش صورت گرفته است. همچنین توجه فرمایید علاوه برتراز ظرفیت دانشگاه و نحوه انتخاب رشته بقیه داوطلبان موثر خواهد بود.

 92. سلام. ایا من با رتبه ۴۰۰۰ و خرده ای شانس ادبیات فرانسه روزانه تبریز و دارم؟

 93. سلام با رتبه ی ۶۰۰۰سهمیه ۵درصد و تراز۸۰۰۰ احتمال قبولی در پردیس های سراسر کشور با آزاد با مازاد هست؟

  • با سلام شما میتوانید در دانشگاه های سراسری قبول شوید البته این بستگی به رشته و محل انتخابی شما دارد مسلما برای رشته های تاپ و دانشگاه های برجسته احتمال قبولی شما کم است

 94. سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم اگه تو کنکور این درصدارو بزنم تقریبا رتبم تو منطقه ۱ و کشوری چن میشه
  ادبیات ۸۰
  زبان ۱۰۰
  دینی ۱۰۰
  عربی ۸۰
  ریاضی ۸۵
  فیزیک ۹۰
  شیمی ۹۰

  • با سلام . شما با این درصد های خود در منطقه ۱ رتبه ایی در حدود ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ را کسب خواهید کرد و با رتبه کشوری بین ۱۲۰۰ الی ۱۴۰۰ را کسب کنید .

 95. سلام و خسته نباشید.
  با درصد های زیر چه رتبه ای را کسب می کنم
  عربی ۶۰
  دینی۶۹
  ادبیات۶۰
  زبان۵۸
  ریاضی ۶۰
  زیست۸۰
  شیمی۸۰
  فیزیک۷۶

 96. سلام ببخشید با درصد های زیر تو منطقه ۲ میشه فیزیوتراپی دانشگاه دولتی(روزانه) قبول شد؟
  ادبیات %۵۰
  عربی%۶۵
  دینی%۷۰
  زبان%۵۰
  زمین شناسی%۰
  زیست%۶۵
  ریاضی %۳۰
  فیزیک%۵۰
  شیمی%۵۰

 97. سلام وقت بخیر بنده میخواستم بدونم با درصدایی که زدم شانس قبولی رشته پرستاری ازاد رو داشته باشم؛ منطقه۳:ادبیات۳۲
  عربی۲۴
  دینی۱۴/۷
  زبان صفر
  زمین۴
  ریاضی۳/۴
  زیست۵/۴
  فیزیک منفی۲/۲
  شیمی۱۰/۲
  توروخدا جوابموبدید

 98. سلام من رتبه ی زیرگروه یکم در منطقه ۸۰۰۰شده چه جاهایی قبول میشم و چه رشته هایی از زیرگروه یک؟امکانش هست دامپزشکی قبول شم؟
  راستش رتبه ی کلم در منطقه چیزی حدود ۲۷۰۰ این رتبه به چه درد من میخوره؟میتونم برای داروسازی یا پزشکی به این رتبه ام امید داشته باشم؟

 99. سلام خسته نباشید.من با درصدهای ادبیات ۵.۷.دینی ۶.۷.عربی۲.۷.زبان۲.۷.زمین منفی یک.ریاضی ۴۶.۷.زیست۶.فیزیک ۲۰.شیمی ۲۸.۳رتبه کشوریم شده ۴۶هزارخورده ای منطقه ۳ولی دوستم خیلی کمتراز من شده با همین درصدا چهجوری محاسبه میکنن اینابعد تراز استانی من چند میشه بااین درصدامیدی ب پرستاری هست هر استانی فرقی نداره کجاباشه تراززیرگروه سه رتبه نهایم ۵۷۳۲شده؟

 100. باسلام،با درصد های :ادب٢۵ دینی۶٨ عربی۵٣ زبان۴٨ ریاضی ۴٢فیزیک۴۴ زیست۶٢ شیمی۴٧ منطقه ٢ به همراه سهمیه ۵ درصدی ایثارگران احتمال پردیس پزشکی یا داروسازی هست؟لطفا جواب بدید

 101. سلام.خسته نباشید.می خواستم نظرتون رو درباره ی فیزیک دانشگاه خوارزمی بپرسم و فرصت های شغلی این رشته با توجه به دانشگاه.

 102. با سلام میشه با این درصد ها رتبه در منطقه ۲ رو تخمین بزنید
  ادبیات ۶۱ عربی ۶۲ دینی۶۰ زبان۳۴
  ریاضی۳۶ زیست۵۷ فیزیک۲۵ شیمی۵۳

  آیا میشه با این درصد ها فیزیوتراپی دانشگاه دولتی روزانه قبول شد ؟

 103. سلام
  من سهمیه۵درصدی ایثارگران دارم..امسال دوتا رتبه دادن…
  الان رتبه ما کدومه اونی که نوشته رتبه در منطقه یا اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی یا اونایی که نوشته رتبه در زیرگروه ۱ و۲و….؟
  کدوم رتبه ما هست؟
  ممنون.

  • باسلام و عرض خسته نباشید. میخواستم بدونم با رتبه ۲۱۱۲۰ منطقه دو با تراز ۷۹۰۰ شانس قبولی پرستاری دانشگاه سمنان یا ساری رو دارم؟ ممنونم میشم از راهنماییتون.

   • با سلام شانس قبولی شما برای دانشگاه های سراسری پایین است ولی برای قبولی در دانشگاه های ازاد شانس بالایی دارید .

 104. درود خدمت شما .خواستم بدونم آیا با رتبه ۶۰۰ منطقه ۳ و سهمیه جانبازان زیر ۲۵ درصد آیا شانس قبولی در رشته های صنایع یا مواد و متالوژی یا پلیمر را در دانشگاه های تهران دارم؟
  با نهایت سپاس
  بدرود

 105. سلام.ببخشید میشه حود رتبه م بگید تو منطقه ۱ ا این درصدا:. ‌ریاضی ۴۶‌‌.فیزیک ۱۴.شیمی۲۰.زیست۳.عربی ۵۷.دینی ۲۵.زبان ۲۴.ادبیات ۳۶.زمینم صفر

 106. سلام.با رتبه ۶۴ هزار منطقه دو میشه پرستاری قبول شد؟؟

 107. سلام.خسته نباشید
  باتوجه به تغییرات جدید که در رتبه ها پیش امده.
  من رتبم ۲۰۰۰۰ شده و منطقه ۲ رشته ریاضی هستم
  الان رتبه من که میگن تغییر میکنه چقدر میشه؟و رشته هایی را انتخاب کنم باید براساس کدوم رتبه باشه؟ رتبه ۲۰ هزار یا کمتر یا بیشتر؟

 108. سلام..من سهمیه ۵ درصد ایثارگران دارم ولی نمیدونم رتبه اصلی ام کدوم هست چون دوتا رتبه دارم یکی تو منطقه یکی تو سهمیه نهایی الان اصلیه کدومه؟ اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی یا اونی که نوشته رتبه منطقه؟…من تو ثبت نامم سهمیه ۵ درصدی زدم الان رتبه ام کدوم میشه اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی؟
  چرا منطقه هم نوشتن الان به نفع ۵ درصدی ها شده یا نه؟ رتبه رو از کجا بفهمم همونی که نوشته رتبه کل درسهمیه نهایی همونه؟
  ممنون میشم جواب بدید.
  ممنون.

 109. سلام..من سهمیه ۵ درصد ایثارگران دارم ولی نمیدونم رتبه اصلی ام کدوم هست چون دوتا رتبه دارم یکی تو منطقه یکی تو سهمیه نهایی الان اصلیه کدومه؟ اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی یا اونی که نوشته رتبه منطقه؟…من تو ثبت نامم سهمیه ۵ درصدی زدم الان رتبه ام کدوم میشه اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی؟
  چرا منطقه هم نوشتن الان به نفع ۵ درصدی ها شده یا نه؟ رتبه رو از کجا بفهمم همونی که نوشته رتبه کل درسهمیه نهایی همونه؟
  ممنون.

 110. با سلام
  ادبیات ۴۲
  عربی۳
  دینی ۷۳
  زبان۳۸
  ریاضی٣١
  زیست۶۸
  فیزیک۳۲
  شیمی۱۵
  منطقه٣هستم امکان دندون پزشکی بین الملل هست؟ممنون

 111. با سلام
  با رتبه ۱۰۰۰۰ سهمیه ۵ درصد کجا میشه قبول شد؟

 112. سلام خسته نباشید رتبه کشوری(بدون اعمال سهمیه) شدم ۱۷۳۲ و رتبه کل در سهمیه نهایی شدم ۶۸۸ و رتبه در سهمیه نهایی بین ۶۴۲۸۴ نفر در زیر گروه ۱ شدم ۶۱۴ و رتبه کشوری (بدون سهمیه ) بین ۱۸۷۶۸۱ نفر در زیر گروه ۱ شدم ۱۵۶۷ آیا با این نتایج میتونم حقوق و یا علوم قضایی و یا رشته خوب در تهران قبول بشم یا نه لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون

 113. سلام با رتبه ۱۴هزار منطقه دو میشودداروسازی یاهوشبری قبول شد کلا چه رشته هایی مشه؟

 114. سلام خسته نباشید من رتبم تو ایثارگرا ۵ درصد زده ۱۸۰۰۰ و تراز زیرگروه یکم۵۸۰۰آیا میتونم اتاق عمل یا پرستاری روزانه حالا هرجایی قبول شم؟

 115. یه سوال مهم دارم ازتون.
  من رتبه ۳۱۰۰ منطقه ۳ آوردم.
  به نظرتون سهمیه ۵ درصد بگیرم به نفعم میشه یا به ضررم

  یعنی اگه بگین ساله قبل کمترین تراز سهمیه ۵ درصد برای قبولی تو پزشکی پردیس خود گردان چقد بوده واقعا ممنونتون میشم

 116. سلام.
  با رتبه ۱۳۰۰۰ کشوری و ۲۸۹۲ زیرگروه ۱ منطقه ۳
  شانسی برای بزشکی جاهای دور دارم آیا؟؟؟

 117. سلام من با رتبه ۳۱۸۷ منطقه ۳ و ۵درصد ایثارگری میتونم فیزیک شیراز بخونم؟

 118. سلام با رتبه ۵۲۴۳ رشته ی انسانی منطقه ی یک امکان قبولی در رشته ی علوم اجتماعی شبانه دانشگاه الزهرا وجود داره؟
  و یا رشته روابط عمومی یا روزنامه نگاری شبانه علامه؟

 119. با سلام با توجه بهرتبه من با سهمیه ۵درصدی ایثارگران۱۵۷۶و با درصدهای
  ادبیات۶۶٫۴
  زبان۶۵
  عربی۹۰٫۴
  معارف ۶۱٫۷
  زمین۹٫۴
  زیست۴۴٫۷
  شیمی۵۴٫۳
  فیزیک۴۲٫۴
  ریاضی ۴۶٫۳
  آیا در رشته دندانپزشکی دارو سازی یا پزشکی ملی روزانه قبول می شوم؟

 120. سلام خسته نباشید با رتبه ۳۲۰۰۰(با سهمیه ۵ درصدی)منطقه ۲
  آیا می تونم پرستاری بخونم ازاد یا دولتی آیا شانسی دارم یکی از رشته های پیرا پزشکی قبول شم حالا ازاد یا روزانه یا پردیس خواهش می کنم جواب بدید (کنکور۹۷)

 121. باسلام با درصد های ادبیات۶۶٫۷
  وعربی۹۰٫۴
  ودینی۶۱٫۷
  وزبان۶۵
  وزمین ۹٫۴
  ریاضی ۴۶٫۴
  وزیست ۴۴٫۷
  و فیزیک۴۲٫۳
  و شیمی۵۴٫۴
  با سهمیه ۵ درصد ایثارگر می توان در رشته دندان پزشکی پزشکی یا داروسازی ملی روزانه قبول شد،

 122. سلام با رتبه ۵۸۱۳ کشور و ۲۸۵۰منطقه دو میشه در رشته پزشکی تعهد یا دارو قبول شد؟

 123. سلام آیا بارتبه ۱۵۷۶سهمیه ۵درصدی ایثارگری در یکی از رشته های پزشکی دندانپزشکی یا داروسازی دانشگاه ملی روزانه قبول می شوم؟

 124. باسلام و خسته نباشید میخواستم بدون با تراز۶۳۰۰ و سهمیه ۵درصدی چهرشته هایی میتونم قبولشم؟حتی پردیس هم باشه مشکلی نیست

 125. سلام خسته نباشید
  من رتبم در سهمیه ۵ درصد شد ۱۴۸ و در زیر گروه ۳ شدم ۱۱۹

  چقدر احتمال داره مدیریت بازرگانی تهران یا بهشتی بیارم؟>؟

 126. سلام من کارناممو دیدم رتبم تو منطقه ۲ شده ۲۲۰۰۰ میخواسم ببینم عمران دانشگاه چمران اهواز امیدی هست؟توروخدا جواب بدین

 127. با سلام رشته ریاضیم منطقه ۲
  ادبیات ۳۲
  عربی ۷۲
  دینی ۴۸
  زبان ۰
  ریاضی ۲۸
  فیزیک ۵۱
  شیمی ۴۳

 128. سلام با این درصد رتبم چند میشه . خیلی استرس دارم
  ادبیات۵۲ عربی۶۴ دینی۳۲ زبان۳۶ زمین۰ ریاضی۴۳ زیست۳۰ فیزیک۳۷ شیمی۲۵ سهمیه۵درصد منطقه. ۲

 129. با سلام و تشکر از وقتی که می گذارید. با این درصدها در منطقه ۳ رشته علوم تجربی حدودا رتبه من چند می شود؟
  ادبیات ۵۰
  معارف ۴۴
  زبان ۳۸
  عربی ۷۲
  ریاضی ۴۶
  فیزیک ۴۵
  شیمی ۴۰
  زیست ۶۶

 130. سلام با درصدهای زیر در منطقه دو حدودا چه رتبهای میشه؟
  ادب۳۸.۶ عربی۲۸ زبان۴۰ دینی۴۰ ریاضی۳۰ زیست۳۰شیمی۲۵ فیزیک۲۵

 131. با سلام و خسته نباشید اگر میشه لطف کنید رتبه من را در سهمیه ۵درصد ایثارگران تخمین بزنید
  ادبیات۶۱
  عربی۸۵
  دینی۵۰
  زبان۲۰
  ریاضی۳۰
  زیست۷۲
  فیزیک۴۹
  شیمی۴۲
  زمین۴
  و اینکه شانسی برای سه رشته پردیس و آزاد دارم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

 132. سلام . من سال اول دبیرستان رو تو شهر محل تولدم که الانم

  توش ساکن هستم گذروندم. سال دوم و سوم رو رفتم یه منطقه

  دیگه. پیش دانشگاهی رو هم تو یه منطقه دیگه بودم. یعنی تو سه

  منطقه (آموزش پرورش) بودم. من از نظر اموزش پرورش

  بومی کجا حساب میشم برا انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان.

  چون میگن بخش نامه جدیدی به تاریخ ۹۷/۴/۱۷ اومده که

  عوض شده شرایط بومی گزینیش.

 133. با سلام. با این درصدا تو منطقه ۲ پزشکی میشه قبول شد؟ چه شهر هایی ؟
  حدود رتبه جند میشه؟
  عربی دینی ادبیات ۶۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۴۵
  زیست ۷۵
  شیمی ۶۲
  فیزیک ۸۰

  • باسلام.باتوجه به درصدهای عنوان شده و اعمال سهمیه منطقه ۲ رتبه شما بین ۷۰۰ الی ۸۰۰ خواهد شد.شما شانس قبولی در اکثر دانشگاه های روزانه در استان های مختلف را در رشته های دکتری پیوسته(پزشکی،دندان پزشکی و داروسازی) را دارید اما در نهایت قبولی داوطلب بستگی به انتخاب رشته سایر داوطلبان و ظرفیت دانشگاه ها دارد.

 134. ببخشید آخرین رتبه قبولیه دندانپزشکی سهمیه پنج درصد چنده ممنون

 135. فرقی هم نمیکنه چه دانشگاهی ازاد یا دولتی فقط دندانپزشکی میخواستم بدونم

 136. با تراز ٧٩٠٠تا٨٠٠٠ سهمیه پنج درصد دندانپزشکی قبول میشه؟

 137. سلام
  با ابن درصد ها منطقه سه چه رتبه ای میشه آورد؟
  ادبیات ۵۲
  عربی ۷۴
  معارف ۵۸
  زبان ۳۸
  ریاضی ۳۸
  زیست ۸۵
  فیزیک ۵۸
  شیمی ۵۲

  • سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده،رتبه ی شما در منطقه ۳ حدودا بین ۲۵۰تا۳۰۰ می باشد.با این رتبه احتمال قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی نسبتا خوب است.

 138. میشه حدود رتبه منو تخمین بزنید با درصد های زیر منطقه ۱
  ادبیات ۸
  عرببی ۰
  دینی ۳۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۰
  شیمی ۷۰
  فیزیک ۶

 139. سلام
  با درصد های زیر در منطقه ۳ مهندس مکانیک کدوم دانشگاه میتونم قبول شم؟ممنوم میشم اکه جواب بدید
  ادبیات ۴۶
  عربی ۲۴
  دینی ۵۰
  زبان ۷۸
  ریاضی ۲۸
  فیزیک ۵۶
  شیمی ۴۸

 140. سلام خسته نباشید با این درصدا ربتم چند میشه؟/سهمیه ۵درصد/
  ادبیات عمومی ۳۰
  ادبیات اختصاصی ۴۲
  عربی عمومی ۵۵
  عربی اختصاصی ۵۵
  دینی ۶۰
  زبان ۳۳
  ریاضی ۵۵
  اقتصاد ۶۱
  تاریخ و جغرافی ۳۷
  منطق و فلسفه ۴۰
  جامعه شناسی ۴۲
  روان شناسی ۶۵

  لطفا جواب بدید
  ممنون

 141. سلام خسته نباشید
  ببخشید اگر من درصدهام توی رشته زبان خارجه:
  ادبیات ۳۵
  عربی ۳۰
  دینی ۶۸
  زبان ۶۸
  زبان تخصصی ۶۰
  باشه رتبه من چقدر میشه و آیا معلمی زبان یا مترجمی زبان کدومش اول قبول میشم
  ممنون میشم پاسخ بدین

 142. سلام و خسته نباشید با این درصدا میتونم پردیس یا ازاد یا سراسری رشته ی پرستاری یا اتاق عمل بیارم
  معارف۳۵
  ادبیات۱۵
  عربی۱۵
  زبان۳
  زمین۱۳
  زیست۲۶
  ریاضی۱۰
  فیزیک۱۵
  شیمی۲۰
  ممنون بابت پاسخ گویی

 143. با سلام.
  میخواستم بدانم اگر ریاضیات و کاربرد ها بخوانیم چه شغل هایی در انتظار ماست؟
  و آیا این درست است که فردی که ریاضیات و کاربردها میخواند میتواند برنامه نویسی کند و به عنوان مهندسی کامپیوتر مشغول به کار شود؟

 144. سلام.با درصد های زیر آیا سه رقمی منطقه دو می شوم؟
  رشته ریاضی
  ادب ۶۴
  عربی ۳۸
  معارف ۳۰
  زبان ۳۶
  ریاضی ۴۰
  فیزیک ۴۳
  شیمی ۴۳

 145. سلام
  ادبیات ۶۰ عربی ۶۰ دینی ۵۰ زبان ۵۰
  زمین ۰ ریاضی ۴۰ زیست ۶۰ فیزیک ۱۰ شیمی ۳۰
  سهمیه جانبازان زیــــر ۲۵ درصد (یعنی ۵ درصدی) منطقه ۳
  رتبه حدودیم چند میشه ؟

  • سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده و با توجه به احتساب سهمیه ۵ درصدی رتبه ی شما بطور حدودی بین ۱۰۰۰تا۲۰۰۰ می باشد.

 146. سلام
  بی زحمت جواب بدید . ممنون میشم
  آیا من با درصدای عربی ۰ دینی ۴۰ ادبیات ۳۸ زبان ۴۲ ریاضی ۳ فیزیک ۲۰ شیمی ۱۸ و سهمیه رزمنده ۵ درصدی و منطقه ۳ فیزیک شیراز قبول میشم؟

 147. سلام میشه لطفا برای من رتبمو تخمین بزنید؟
  رشته انسانی منطقه یک
  ادبیات عمومی: ۱٨
  عربی عمومی:۳۵
  دینی:۵۰
  زبان:۲۲
  ریاضی:۲۰
  اقتصاد:۳۴
  ادبیات اخ:۳۵
  عربی اخ:۲۶
  منطق:۱۴
  روانشناسی:۴۳
  علوم اجتماعی:۲٨
  تاریخ و جغرافی:۱۵سلام میشه لطفا برای من رتبمو تخمین بزنید؟
  رشته انسانی منطقه یک
  ادبیات عمومی: ۱٨
  عربی عمومی:۳۵
  دینی:۵۰
  زبان:۲۲
  ریاضی:۲۰
  اقتصاد:۳۴
  ادبیات اخ:۳۵
  عربی اخ:۲۶
  منطق:۱۴
  روانشناسی:۴۳
  علوم اجتماعی:۲٨
  تاریخ و جغرافی:۱۵

 148. سلام. این بار سومه که دارم سوال میکنم تو منطقه ۲ با ورصد های زیر میشه پزشکی قبول شد؟
  عربی دینی ادبیات ۶۰
  زبان ۷۵
  شبمی ۶۲
  زیست ۷۵
  رباضی ۴۵
  فیزیک ۸۰
  لطفا جواب بدید

 149. سلام خدمت شما
  من ذر رشته ی ریا‌‌‌‌‌‌ضی میتونم زیر صد کشوری امیدوار باشم لطفا بازه ی رتبه ای که برام حدس می نینو تا حدود امکان کم کنید ضمن این که رشته ی ریا‌‌‌‌‌‌ضی درس ریاضی ش خیلی سخت بود
  ادب عربی ۷۹
  دینی ۷۸ زبان ۸۴
  ریا‌‌‌‌‌‌ضی ۶۵
  فیزیک۸۷-۹۱
  شیمی۸۰

 150. باسلام.با درصدهای زیر شانس قبولیم توی مهندسی معماری یا عمران توی کدومش بیشتره توی دانشگاه چمران اهواز روزانه؟کدومشو اولویت قرار بدم؟
  ادب ۳۶ عربی ۰ دینی ۷ زبان ۲۸ شیمی ۳۳ فیزیک ۴ ریاضی منفی ۳
  متشکرم.

  • باسلام
   شما نوع سهمیه را مشخص نکردید! اما با توجه به درصدهای ارایه شده و با درنظر گرفتن سهمیه منطقه دو رتبه شما حدودا ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ می باشد. شانس پذیرش شما در رشته عمران بیشتر می باشد اما در اصل علاقه را در الویت قرار دهید.

   • باسلام سهمیه منطقه ۱ هستم.میخواستم بدونم عمران دانشگاه چمران رو میارم؟خودمم تا حدودی حدس میزدم معماری نشه.

 151. سلام با سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد با توجه به درصدهام چه رتبه ای میارم
  ادبیات ۲۴
  عربی ۲۶
  دینی ۵۸
  زبان ۱۶
  ریاضی ۱۶
  زیست۲۸
  فیزیک۱۳
  شیمی۲۱

 152. سلام باتوجه به این درصدا بنظرتون رتبه ام چند میشه و اینکه دانشگاه فرهنگیان قبول میشم؟؟؟ منطقه ۳ انسانی
  ادبیات ۲۰ عربی ۵ دینی ۲۰ زبان صفر ریاضی ۱۵ ادبیات اختصاصی ۱۰ علوم اجتماعی ۵ اقتصاد ۶۰ روانشناسی ۷۰ بقیه صفر

 153. سلام.خسته نباشید
  من منطقه ۲ هستم.با این درصد ها چه رتبه ای میارم؟
  ادبیات ۸
  دینی ۶
  زبان ۰
  عربی ۰
  فیزیک ۳
  ریاضی ۱۲
  شیمی ۰

  • باسلام
   باتوجه به درصدهای ارایه شده رتبه شما حدودا ۲۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ می باشد. شانس پذیرش شما در رشته های مهندسی عمران دانشگاه های بیرجند و بزرگمهر قاینات و مهندسی برق در دانشگاه بیرجند، بجنورد، شهدای هویزه، آیت الله بروجردی وجود دارد. اما در نهایت پذیرش شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته شما و داوطلبان بستگی دارد.

   • خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخگوییتون
    ببخشید دانشگاه باهنر کرمان برای رورانه رشته ریاضی حداکثر تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟
    یعنی از ۲۲هزار تا ۲۵ هزار میشه قبول شد؟

 154. سلام.منطقه ۲ هستم
  شیمی ۶۲
  ریاضی ۴۵
  زییست ۷۵
  فیزیک‌۸۰
  زبان ۷۵
  دینی و عربی و ادبیات ۶۰
  پزشکی میشه قبول شد؟

 155. سلام خاهش میکنم به من بگین با این درصدا رتبم حدودا چند میشه کنکور زبان تخصصی دادم
  ادبیات ۴۰
  عربی ۱۰
  دینی ۴۰
  زبان عمومی ۷۰
  زبان تخصصی ۳۰

 156. سلام دقیقا نتایج کنکور کی اعلام میشه؟؟ کی میتونیم انتخاب رشته بکنیم؟ و چه مدت برای انتخاب رشته وقت داریم؟

  • سلام
   نتایج کنکور در دهه ی دوم مرداد ماه اعلام خواهد شد.به فاصله یک یا دو روز بعد از اعلام نتایج اولیه لینک انتخاب رشته در سایت گذاشته می شود و شما می توانید انتخاب رشته انجام دهید.معمولا یک الی دو هفته برای انتخاب رشته زمان دارید.

 157. با سلام با درصد های زیر منطقه ۳ چه رتبه ای میارم حدودا؟
  ادبیات ع:۲۰
  عربی ع:۱۶
  دینی:۳۵
  زبان:۰
  ریاضی:۰
  اقتصاد:۶۵
  ادبیات اختصاصی:۲۰
  عربی اخ:۱۵
  تاریخ و جغرافیاوجغرافیا:۳۵
  علوم اجتماعی:۳۵
  فلسفه ومنطق:۲۰
  روانشناسی:۶۵

 158. زیست ۴۵
  ریاضی ۳۵
  شیمی۳۵
  فیزیک۲۵
  زبان۷۰
  ادبیات ۴۰
  عربی۵۰
  دینی۴۰
  به نظرتون با سهمیه ۵ درصد چه رتبه ای رو کسب می کنم و اینکه می تونم از فیزیوتراپی(آزاد یا سراسری)قبول شم یا نه؟

  • سلام با درصدهای ارائه شده توسط شما در سهمیه ی ۵ درصدی رتبه ای حدود ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ خواهید داشت و با این رتبه شانس پذیرش برای فیزیوتراپی دانشگاه آزاد و پردیس وجود دارد.

 159. سلام
  منطقه یک رشته ریاضی هستم. با درصدهای زیر چه رتبه ای میگیرم:
  ادبیات۴۵
  عربی۴۸
  دینی۵۶
  زبان۳۸
  ریاضی۷
  فیزیک۱۴
  شیمی۶

  • سلام
   شما منطقه ی خود را مشخص نکرده اید!ولی بطور میانگین وبا توجه به درصدهای ارائه شده رتبه ی شما حدودا بین ۱۰۰۰۰تا۱۲۰۰۰ می باشد.

 160. میشه حدود رتبه منو تخمین بزنید با درصد های زیر (منطقه ۲)
  ادبیات ۶۰
  عرببی ۶۰
  دینی ۶۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۴۵
  زیست ۷۰
  شیمی ۶۲
  فیزیک ۸۰

  • سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده در منطقه دو رتبه ی شما حدودا بین۸۰۰تا۱۰۰۰ می باشد و احتمال قبولی در اکثر رشته ها در واحد روزانه بسیار خوب است.

   • منظورتون پزشکی هم هست دیگه؟ بعد اینکه اگر‌زیست ۷۵ درصد باشه حدود رتبه چند میشه؟
    عربی ۶۰
    دینی و ادبیات ۶۰
    زبان ۷۵
    ریاضی ۴۵
    زیست ۷۵
    شیمی ۶۲
    فیزیک ۸۰

 161. سلام.خسته نباشید . ببخشید با درصد های زیر در منطقه ۲ حدود رتبه و شانس قبولی در ۳ رشته ی اصلی چقدره؟
  ادبیات ۶۰
  عربی ۶۰
  دینی ۶۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۴۵
  زیست ۷۰
  فیزیک ۸۰
  شیمی ۶۲

  • سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده ،در منطقه ۲ رتبه ی شما حدودا بین ۸۰۰تا۱۰۰۰ می باشد.شانس قبولی در رشته های پزشکی در شهرستانها نسبتا خوب است.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص علاوه بر رتبه ی شما به ظرفیت دانشگاه ها در آن رشته و همچنین انتخاب رشته ی سایر داوطلبان نیز بستگی دارد.

 162. سلام من پدرم چهار درصد جانبازی داره من زمان ثبت نام کنکور جانبازی پدرم ثبت نکردم ولی وقتی که کارت های ورود به جلسه اومد تیک مربوط سهمیه زیر ۲۵زدم و ثبتش کردم و روی کارتم سهمیه منطقه درج شده بود وتوی ضوابط نوشته بودن بعدن خودمون استعلام میگیریم و درصورت حقیقت اعمال میکنیم حالا میخوام بدونم واقعا تاثیرش اعمال میشه؟؟؟

 163. سلام خسته نباشید
  رشته انسانی هستم با سهمیه فرزند رزمنده نیرو های مسلح یا همون ۵ درصدی
  با این درصدا چ رتبه ای میشه کسب کرد؟حات خوشبینانه نگید واقع گرایانه بگید
  ادبیات عمومی ۳۳ عربی ۵۳ دینی ۶۰ زبان ۳۳
  ریاضی ۵۵ اقتصاد ۶۲ ادبیات تخصص ۴۵ عربی تخصصی ۵۵ تاریخ و جغرافی ۳۷ جامعه ۴۰ منطق و فلسفه ۴۳ روان شناسی ۶۵

  ممنون.

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید