دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور سراسری 97

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

اعلام نتایج کنکور سراسری 97
اعلام نتایج کنکور سراسری 97

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری کنکور سراسری 97 داوطلبان بی صبرانه در انتظار اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری هستند.پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری داوطلبان به دو دسته تقسیم می شوند.دسته اول داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی شده اند و برای انجام انتخاب رشته مجاز شده اند و دسته دوم داوطلبانی که متاسفانه نتیجه مطلوب در کنکور را کسب نکرده اند و مجاز به انتخاب رشته نشده اند. پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 داوطلبان مجاز به انتخاب رشته فرصت دارند تا برای انجام انتخاب رشته خود اقدامات لازم را انجام دهند.توجه داشته باشید که زمان در نظر گرفته شده برای انجام انتخاب رشته کنکور سراسری نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود. نتایج انتخاب رشته کنکور در نیمه دوم شهریور ماه در صفحه کنکور سراسری سایت سازمان سنجش منتشر می شود.نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در حال حاضر بر روی سایت سازمان سنجش قرا دارد.برای ورود به سامانه اعلام نتایج اولیه سازمان سنجش کلیک کنید. در ادامه مطلب به بررسی تمامی موارد از جمله نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 97، زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97، زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 پرداخته ایم.

لینک اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 97 به محض اعلام در کانال انتخاب رشته ایران مشاوره قرار خواهد گرفت

عضویت در کانال انتخاب رشته کنکور

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 97

انتخاب رشته کنکور سراسری 97 از تاریخ 15 مرداد 97 آغاز و تا 20 مرداد ماه ادامه می یابد. از آن جا که پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته، داوطلبان بی صبرانه منتظر  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 هستند تصمیم گرفتیم در این بخش به زمان و نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور 97 بپردازیم. نتایج انتخاب رشته کنکور 97  دهه دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. پس از ورود به سایت می بایست در منوی راست صفحه بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید. سپس بر روی گزینه ” سیستم اعلام نتایج آزمون سراسری 1397 ” کلیک کنید. پس از آن دو روش جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 پیش روی شما قرار می گیرد:

 • در روش اول از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه امکان مشاهده نتایج برای شما مهیا می گردد.
 • در روش دوم از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه  امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم می گردد.

روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری 97

یکی از سوالات متداولی که توسط داوطلبان از مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پرسیده می شود در خصوص نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری می باشد که در این مقاله روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری را توضیح داده ایم. در خصوص روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 لازم است بگوییم که داوطلبان به 3 روش { مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره داوطلبی و اطلاعات فردی –  شماره پرونده ،کد رهگیری و اطلاعات شخصی – شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی } می توانند نتایج کنکور سراسری 97 را مشاهده نمایند .اما چگونه؟مشاهده نتایج کنکور از طریق شماره داوطلبی و اطلاعات فردی به این صورت است که داوطلبان باید با استفاده از شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد برای مشاهده نتایج کنکور سراسری اقدام کنند. اما چنانچه  شماره داوطلبی فراموش شده باشد می توانند با استفاده از شماره پرونده ،کد رهگیری و اطلاعات شخصی نتایج را مشاهده کنند. در صورت عدم دسترسی به کد رهگیری نیز نتایج از طریق شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی قابل مشاهده خواهد بود.در صورت عدم موفقیت در مشاهده نتایج کنکور به روش هایی که ذکر کردیم، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمام سنجش و ورود به قسمت پاسخگویی و  ایجاد یک حساب کاربری برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود درخواست دهند.

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

کنکور سراسری 97 در تاریخ 7 و 8 تیر ماه سال جاری با بیش از یک میلیون و 11 هزار داوطلب در 375 شهرستان و بخش و در 479 حوزه امتحانی برگزار شد. نتایج اولیه آزمون سراسری 97 نیمه دوم مرداد ماه به صورت کارنامه و بر اساس نمرات علمی اکتسابی هر داوطب، از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 97 مشخص نیست. به محض اطلاع این متن را ویرایش و بروز رسانی خواهیم کرد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام کنکور نیز می توانید از آخرین اطلاعات مربوط به اعلام نتایج کنکور سراسری 97 مطلع گردید.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97

در نیمه دوم مرداد ماه، یعنی پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 نوبت به انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می رسد. بنابراین داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می بایست پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ، نسبت به دریافت دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند و با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته از اطلاعات دفترچه از لیست رشته محل ها، کد رشته محل ها، ظرفیت پذیرش رشته ها و … مطلع شوند و در مدت زمان در نظر گرفته شده انتخاب رشته خود را انجام دهند.پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در کانال تلگرام انتخاب رشته عضو شوید.همچنین در صورت تمایل می توانید برای انجام  مشاوره انتخاب رشته کنکور و اطلاع از میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در نیمه دوم شهریور 97 خواهد بود. بنابراین در نیمه دوم شهریور ماه 97 نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری  بر روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت قبولی یا مردود شدن خود مطلع شوند.داوطلبانی که در اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 پذیرفته شده اند در زمان مشخصی باید برای ثبت نام حضوری به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند و ثبت نام نهایی را انجام دهند. داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند و یا از رشته خود ناراضی هستند می توانند در مهر ماه برای شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 اقدام کنند و در مرحله تکمیل ظرفیت با حساست بیشتری اقدام به انتخاب رشته کنند و در ص.ورت وجود ظرفیت خالی در رشته مورد نظرشان پذیرفته شوند.در صورت تمایل می توانید برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته با مشاوران ایران مشاوره مشورت نمایید.

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری ریاضی 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری انسانی 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری تجربی 97
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 97

 

زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

در مهر ماه به داوطلبان فرصت مجدد داده خواهد شد تا با شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 شانس خود را برای قبولی در رشته مورد نظرشان امتحان کنند.اما کدام داوطلبان امکان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 را دارند؟ در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 برای داوطلبانی امکان پذیر است که در جلسه آزمون سراسری 97 حضور داشته اند و برای آنها کارنامه صادر شده است.از دیگر مواردی که لازم است بدانید این است که چنانچه داوطلبان در انتخاب رشته اولیه پذیرفته شده باشند و در حال تحصیل باشند و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت هم شرکت کنند و در این مرحله هم قبول شوند، قبولی قبلی آنها باطل می شود و باید در رشته و دانشگاه جدید به تحصیل بپردازند.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۹۳ نظر

 1. Avatar

  تو سایتتون زدین که رتبه ۶۰۰۰ منطقه سه دندانپزشکی قبول شده؟مگه میشه؟یا منظورتون رتبه کشوری هست؟

 2. Avatar

  مگه میشه با رتبه ۳۳۰۰ منطقه سه هیچ کجا پزشکی و دندانپزشکی قبول نشی؟
  اینجور که تو سایتتون زدین رتبه۶۰۰۰ هم قبول شده!!

 3. Avatar

  سلام،میخواستم بدونم امسال تو انتخاب رشته آزاد چیز خاصی بوده؟من با تراز ۷۵۵۰زیر گروه یک و تراز ۷۷۰۰کل هیچ کدوم از رشته های پیراپزشکی(علوم آزمایشگاهی، هوشبری،اتاق عمل،پرستاری،مامایی)تو هیچ شهر بزرگ و کوچیکی قبول نشدم. در عوض علوم و مهندسی صنایع تهران شمال که تراز سال پیشش۶۵۰۰بود قبول شدم.آیا دلیل خاصی هست؟خواهش میکنم جوابگو باشید

 4. Avatar

  سلام
  من نمیتونم وارد سامانه دانشگاه آزاد بشم یعنی کد ملی و شناسه رو زدم ولی نمیتونم وارد بشم بدلیل این که قبول نشدم
  ممنونم میشم زود جوابمو بدین

 5. Avatar

  سلام مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور کی هست خواهش میکنم جواب بدین هیچ منبع و سایتیدربارش توضیح نداده لطفا توضیح بدید…سپاس فراوان

 6. Avatar

  سلام، من رشته ام تجربی و بومی کرمانشاه هستم با رتبه ۴٠٠٠ منطقه ٢ و ١١٩٢ سهمیه ۵ درصدی پزشکی دارو دندون و فقدیوتراپی روزانه و بین الملل هیچ جا حتی زاهدان رو نیاوردم، ترازم هم ٩۴٣٢، خواستم ببینم واسه ازاد این سه رشته شانسی دارم؟

 7. Avatar

  چرا نیومد پس جواب جواب ازاد

 8. Avatar

  سلام با تراز ۵۹۷۷و سهمیه بسیج فعال امکان قبولی مامایی ازاد خودگردان فلاورجان را دارم ؟

 9. Avatar

  جواب انتخاب رشته دانشگاه مازاد کی میاد لطفا جواب بدید ضروریه

 10. Avatar

  با سلام تراز من منطقه دو ۵۷۰۰ است در زیر گروهای پزشکی مانند هوشبری پرستاری مامایی انتخاب رشته با

 11. Avatar

  سلام میخواستم بدونم باتراز ۵۲۰۰ احتمال قبولی پردیس اطراف جنوب هست ایا؟

 12. Avatar

  سلام.خسته نباشید.من ترازم ۶۵۰۰ شده سهمیه بسیج فعال هم دارم میخوستم بدونم شانس قبولی در رشته پرستاری دانشگاه آزاد رو دارم؟؟؟

 13. Avatar

  با سلام در کنکور۹۷ شرکت کردم. مجاز نشدم ولی با استفاده از سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و قبول شدم. اگر در دانشگاه پذیرفته شده ثبت نام (نکنم می توانم سال بعد کنکور شرکت کنم؟

 14. Avatar

  سلام با تراز زیر گروه ۱تجربی۶۱۰۰ چی قبول میشم؟

 15. Avatar

  سلام.من رتبه من در سهمیه منطقه ۳ شده ۴۰۰۰۰ و ترازم در زیر گروه یک شده ۶۴۳۸ و سهمیه بسیج فعال دارم.ایا شانس قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه های ازاد رو دارم؟

 16. Avatar

  سلام دو ازمون دادم زبان و تجربی ولی در اعلام نتایج فقط تربیت معلم رو گذاشتن یعنی تجربی هیچی قبول نشدم تربیت معلم اوولیتم بود

 17. Avatar

  با عرض سلام
  من در دو ازمون شرکت کردم تجربی و زبان اوولیتم در انتخاب رشته تربیت معلم بود
  زمان اعلام نتایج فقط قبولی در تربیت معلم رو نشونم دادن ولی من۱۵۰ رشته رو انتخاب کردم ولی در سایت هیچی نزدن
  یعنی اونا قبول نشدم؟!؟
  میخوام بدونم پرستاری و زبان دراومدم یانه ….چکار کنم!

 18. Avatar

  اگه کارنامه نهایی خالی باشه…ینی هیچی توش نباشه ینی چی؟؟؟؟حتی اون کارنامه ای که میگه اخرین قبولی ها چه رتبه ی داشتن هم نیست…خالیه خالی

 19. Avatar

  سلام من با تراز۷۴۰۰و رتبه۲۰۰۰۰#منطقه سه تحربی امکان دعت به مصاحبه کاردانی فوریت پزشکی بقیه الله که نیمه متمرکزه رو دارم؟لطفا جواب بدید

 20. Avatar

  باسلام با رتبه ۱۳۰۰۰ منطقه ۱ رشته ریاضی بدون سهمیه میتونم ریاضیات و کاربردهای تبریز یا سهند قبول شم؟ یاعلی

 21. Avatar

  باسلام. شایعه است که فردا شب نتایج کنکور و ۲۳ شهریور نتایج آزاد میاد ؟؟ ممنون

  • Avatar

   با سلام . در مورد زمان نتایج دانشگاه آزاد تاریخ دقیقی منتشر نشده است ولی به طور کلی نتایج دانشگاه های سراسری تا چهارشنبه شب منتشر خواهد شد .

 22. Avatar

  سلام من با رتبه ۲۰۰۰۰و تراز ۷۴۰۰منطقهسه تجربی فوریت بقیه الله قبول میشم؟

 23. Avatar

  معذرت میخوام من با رتبه ۲۱۰۰۰ منطقه پرستاری این مناطق رو انتخاب کردم. قزوین همدان ساری سمنان کاشان. ارومیه ق. پس با این حساب نمیتونم این مناطق قبول م درسته؟

 24. Avatar

  سلام ببخشید من با رتبه۲۰۰۰۰منطقه سه و تراز۷۴۰۰تجربی میتونم فوریت پزشکی بقیه الله قبول بشم؟

 25. Avatar

  سلام
  چقدر انتخاب رشته سنجش صحیح است ؟ من ۱۵۰۰ منطقه یک(زیر گروه یک) و کل ۱۷۰۰ شدم و ادبیات عرب یا مترجمی دانشگاه تهران میخوام . آیا امکان قبولی دارم ؟ چون سنجش شانسم رو زده بود زیاد . رشته انسانی . ممنونم

 26. Avatar

  سلام با تراز۶۴۵٧ زیر گروه یک و منطقه سه میشه بهداشت روزانه اورد؟؟؟

 27. Avatar

  سلام خسته نباشید من رتبه ۲۰۴۵ رشته زبان در سهمیه ۵ درصد آوردم زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی مشهد روزانه قبول میشم؟

  • Avatar

   باسلام متاسفانه شما از شانس مناسبی برای قبولی در این رشته/محل برخوردار نیستید. دانشگاه فردوسی مشهد جز بهترین واحدهای دانشگاهی ایران است و برای قبولی در ان به رتبه بهتری نیاز دارید

   • Avatar

    من حقیقت برای پرستاری شهر های ارومیه و همدان و قزوین و کاشان و سمنان و ساری و قم رو انتخاب کردم. پس اصلا نمیتونم قبول شم درسته؟

 28. Avatar

  سلام. با رتبه۱۰۰۷منطقه۳ ورتبه زیرگروه دو۱۱۸۳بومی لرستان چقدرشانس قبولی داروسازی دارم؟

 29. Avatar

  لام با عرض خسته نباشید. میخواستم بدونم با رتبه ۲۱ هزار منطقه دو با تراز ۷۹۰۵ شانش قبولی پرستاری سمنان یا ساری رو دارم یا نه. ممنون میشم از پاسختون

  • ایران مشاوره

   سلام احتمال قبولی شما در دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری استان های جنوبی وجود دارد و پذیرش شما بستگی به انتخاب رشته ی شما و ظرفیت دانشگاه ها دارد.

 30. Avatar

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور تجربی دادم و در سهمیه ۵ درصدی ۱۰ هزار آوردم و در منطقه دو ۳۰ هزار، به نظرتون امکانش هست که پرستاری روزانه قبول بشم؟ بیشتر شهرها رو انتخاب کردم

 31. Avatar

  سلام۰باتراز ۷۱۰۰زیرگروه یک۱۱۸۰۰منطقه ۳ سهمیه ۵ درصدی میانگین اختصاصی ۲۲ و میانگین عمومی ۳۴ میتونم پرستاری دولتی راه دور قبول شم؟؟

 32. Avatar

  سلام هنوزم از نتایج خبری نیست؟ چرا سنجش اطلاعیه نمیزنه؟؟ مرسی

  • ایران مشاوره

   باسلام.
   نتایج آزمون سراسری دهه سوم شهریور اعلام خواهد شد. ودر حال حاضر روز دقیق برای اعلام نتایج مشخص نشده است.

 33. Avatar

  سلام به نظرتون با رتبه ۶۹۰۰ منطقه ۲ مهندسی ایمنی آبادان در میام؟؟

 34. Avatar

  سلام…من با سهمیه ۵ درصد ایثارگران و تراز ۵۵۰۰ احتمال قبولی در پرستاری دولتی یا آزاد بندر عباس را دارم؟ لطفا جواب بدید

  • Avatar

   سلام
   دانشگاه سراسری در رشته ی پرستاری با رتبه در زیرگروه یک و دانشگاه آزاد با تراز کل دانشجو می پذیرد. با توجه به تراز شما و با اعمال سهمیه ی ۵ درصدی احتمال قبولی شما در رشته ی پرستاری در دانشگاه آزاد نسبتا ضعیف می باشد.درضمن شما رتبه در زیرگروه یک خود رامشخص نکردید تا احتمال قبولی در دانشگاه سراسری برای شما بررسی شود.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص،علاوه بر تراز و رتبه ی شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که در سهمیه ی ۵ درصدی وضعیت بهتری نسبت به شما دارند و طرفیت دانشگاه های انتخابی شما بستگی دارد.

 35. Avatar

  سلام …..با تراز ۸۹۳۰………..منطقه۲……..شانسی واسه پزشکی کیش یا داروی امل دارم؟

 36. Avatar

  باسلام. با رتبه ۶۱۹ منطقه ۲ احتمال قبولی حقوق در دانشگاه های فردوسی مشهد یا سیراز یا اصفهان چقدره؟؟ بومی خراسان رضوی ام

 37. Avatar

  میشه با رتبه ی حدود هفتاد و شش هزار کشوری در دانشگاه خلیج فارس حسابداری یا مدیریت قبول شد؟ منظورم روزانه هست

 38. Avatar

  سلام خسته نباشید.من با رتبه در منطقه ۲ ۵۳۰۳ رشته برق روزانه دانشگاه زنجان بنظرتون قبول میشم ؟؟؟؟خودمم زنجانیم

  • ایران مشاوره

   سلام احتمال قبولی شما تا حدودی پایین میباشد و پذیرش شما بستگی به عوامل متعددی از جمله ظرفیت دانشگاه ها و انتخاب رشته ی شما دارد.

 39. Avatar

  سلام. با رتبه ۶۱۹ منطقه ۲ احتمال قبولی حقوق در دانشگاه های فردوسی مشهد و شیراز و اصفهان چقدره؟؟؟ سپاس

 40. Avatar

  سلام من زیرگروه ۵انسانی نمره کل ۶۴۹۸ را دارم .آیا برای قبولی رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان که زیرگروه ۵هست و حدنصاب ۶۵۰۰ را میخواد شانس قبولی دارم؟

  • Avatar

   با سلام . با توجه به شرایط دانشگاه فرهنگیان تراز حد نصاب قبولی ۶۵۰۰ میباشد و ترازهای پایین تر از آن به هیچ وجه قابل قبول نمیباشند و شما با این تراز کسب شده ی خود میتوانید در سایر دانشگاه ها و سایر رشته ها سرمایه گذاری کنید .

 41. Avatar

  سلام با رتبه ۱۸۰۰و سهمیه ۵درصدی ایثارگران و جانبازان و رشته ریاضی امکان قبولی رشته صنایع یا کامپیوتر دانشگاه اصفهان هست؟!اگر ن رشته کامپیوتر کدوم شهرا امکان قبولیش هست؟!

 42. Avatar

  سلام ریاضی هستم منطقه دو ایا میشه با رتبه ی حدود سی و دوهزار رشته ی دریانوردی روزانه چابهار قبول شد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   با سلام با توجه به رتبه عنوان شده شانس قبولی شما برای شبانه چابهار بیشتر از روزانه می باشد.و توجه فرمایید علاوه بر رتبه نحوه انتخاب رشته داوطلبان و ظرفیت دانشگاه بستگی خواهد داشت.

 43. Avatar

  با سلام. میخواستم از سایت خوب و پاسخگویی سریع و به موقعتون تشکر کنم. واقعا لایک دارید.

 44. Avatar

  سلام.رتبه ۳۴۴۰منطقه سه رشته ریاضی هستم با توجه به این که امسال کد رشته محل مهندسی بهداشت حرفه ای تو دفترچه ریاضی اومده ایا شانس قبولی شهید بهشتی یا دانشگاه ایران رو دارم؟؟خواهشا جواب بدین

 45. Avatar

  ببخشید متوجه نشدم .یعنی همزمان با نتایج کنکور سراسری اعلام نمیشه?و جداگانس?

 46. Avatar

  سلام.رتبه ۳۴۴۰منطقه سه رشته ریاضی هستم با توجه به این که امسال کد رشته محل مهندسی بهداشت حرفه ای تو دفترچه ریاضی اومده ایا شانس قبولی شهید بهشتی یا دانشگاه ایران رو دارم؟؟ممنون میشم جواب بدین

 47. Avatar

  سلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی کی اعلام میشه?

  • Avatar

   با سلام طبق اعلام سازمان سنجش و اموزش کشور نتایج انتخاب رشته سراسری براساس سوابق تحصیلی بیست شهریور به بعد اعلام خواهد شد .

 48. Avatar

  سلام نتایج پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی کی اعلام میشه? ایا همزمان با نتایج کنکور سراسری اعلام میشه? ممنون

  • Avatar

   با سلام بله نتایج انتخاب رشته با ازمون همزمان با نتایج انتخاب رشته سراسری براساس سوابق تحصیلی اعلام میشود .

 49. Avatar

  با رتبه ی سی دو هزار منطقه دو رشته ی ریاضی میشه در رشته ی حاسابداری یا مدیریت .روزانه. در دانشگا های ایلام همدان کرمان سنندج کرمانشاه بندر عباس یا کاشان قبول شد؟

  • Avatar

   باسلام متاسفانه شانس شما برای این رشته/محل ها بسیار پایین میباشد. همانطور که میدانید این رشته ها جزو رشته های انسانی میباشد و اولیت جذب با ان ها میباشد. رتبه شما فاصله نسبتا زیادی با اخرین افراد قبولی روزانه دارد

 50. Avatar

  سلام خسته نباشید من رتبه ام ۱۲۰۸ تجربی منطقه یک خواهشا بفرمایید پزشکی سمنان یا جیرفت قبول میشم

  • Avatar

   با سلام . با توجه به رتبه ی کسب شده شما در کنکور سراسری شانس قبولی شما در قبولی رشته پزشکی استان سمنان نسبتا پایین میباشد ولی شانس شما در سایر رشته ها بالاتر میباشد .

 51. Avatar

  سلام.من اولین بار در کنکور ۹۷ شرکت کردم. می خواستم بدونم برای شرکت مجدد در سال بعد باید کار خاصی برای سربازی انجام بدم؟ و اگه دانشگاه آزاد قبول شم و نرم سال بعد محروم میشم؟ باتشکر از سایت خوبتان.

  • Avatar

   با سلام . با توجه به شرایط شما محرومیتی برای شما در سال آینده پیش نخواهد آمد و شما اگر در یک دانشگاه روزانه قبول شوید و نروید محروم خواهید شد و در ضمن شما برای سال بعد خود نیز فرصت مجدد برای شرکت در کنکور سراسری را دارید .

 52. Avatar

  با رتبه ی سی و دوهزار منطقه دو رشته ی ریاضی میشه حسابداری یا مدیریت .روزانه. در دانشگاه ایلام یا بزد یا همدان کرمان کرمانشاه بندرعباس اهواز یا کشان قبول شد؟

  • Avatar

   با سلام . با توجه به رتبه کسب شده در کنکور سراسری شانس قبولی شما در دانشگاه های ذکر شده پایین میباشد و در ضمن شما میتوانید علاوه بر ثبت نام در دانشگاه های سراسری در دانشگاه های آزاد نیز این رشته را بدون کنکور ادامه به تحصیل دهید .

 53. Avatar

  با سلام. با رتبه ۵۵۰ زیرگروه ۱ احتمال قبولی حقوق پردیس فارابی تهران چقدره؟؟؟ منطقه ۲ هستم. ممنون

  • Avatar

   با سلام شانس قبولی شما برای رشته حقوق در واحد پردیس مد نظر با توجه به رتبه های قبولی این دانشگاه بالا میباشد .

 54. Avatar

  سلام هنوز از نتایج خبری نیستت؟؟؟؟؟؟

 55. Avatar

  سلام ببخشید با رتبه ۲۶۶۰۰منطقه ۳انسانی چه رشته هایی رو در دانشگاه روزانه قبول میشم؟؟؟

  • Avatar

   با سلام با توجه به رتبه و سهمیه منطقه شما شانس قبولی شما یرای رشته های زبان و ادبیات . تاریخ . جغرافیا برای دوره های روزانه بهتر میباشد .

 56. Avatar

  من در امتحانات پیش دانشگاهی دی ماهی شدم.اگر دانشگاه با ورودم موافقت نکنه و نتونم برم میتونم واسه سال بعد در رشته ی روزانه انتخاب رشته کنم؟

  • ایران مشاوره

   سلام اگر شما امسال در دانشگاه روزانه پذیرفته شوید و امکان رفتن به دانشگاه را نداشته باشید یک سال از کنکور روزانه محروم میشوید اما اگر امسال در دانشگاه غیر روزانه پذیرفته شوید و امکان رفتن به دانشگاه را نداشته باشید، میتوانید سال آینده در صورت داشتن معافیت تحصیلی و کسب تراز و رتبه ی حدنصاب وارد دانشگاه روزانه شوید.

 57. Avatar

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با رتبه ۴۲۰۰ منطقه ۱ شانس قبولیم در رشته علوم آزمایشگاهی تهران چقدره؟

  • ایران مشاوره

   سلام احتمال قبولی شما در رشته ی علوم آزمایشگاهی در دانشگاه های تهران ضعیف میباشد و در دانشگاه های اطراف تهران احتمال قبولی نسبتا بیشتر است.

 58. Avatar

  سلام خسته نباشید جواب کنکور سراسری تا چ تاریخی اعلام میشه مچکرم

  • Avatar

   با سلام . در حال حاضر تاریخ دقیقی برای نتایج سراسری منتشر نشده است . به طور کلی تا اواسط هفته آینده نتایج دانشگاه های سراسری منتشر خواهد شد .

 59. Avatar

  سلام من همه انتخابامو دانشگاه فرهنگیان زدم اولویت اولم دبیری تربیت بدنی بود میخواستم بدونم به چه شکله؟یعنی یه دبیری دیگه قبول میشم بعدش آبان ماه اگه خواستم میتونم برم تو آزمون عملی دبیری تربیت بدنی شرکت کنم؟یا اگه قبول نشدم میتونم تو رشته قبلی خودم بمونم؟مرسی

 60. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من سهمیه ۵ درصد دارم در رشته انسانی
  رتبه در کل ۱۴۸
  رتبه در زیر گروه سه ۱۱۹

  دفعه پیش مدیریت بازرگانی در تهرا نعلامه بهشتی پرسیدم گفتید احتمال بالاست

  در مورد مدیریت صنعتی چطور؟؟؟میشه احتمال قطعی تری داد؟

  • Avatar

   با سلام شما با رتبه زیرگروه سه ۱۱۹ برای همه رشته های مدیریت در دانشگاه های تهران شانس بسیار بالایی دارید معمولا مرز رتبه رشته های مدیریت تهران ۱۵۰ _ ۱۹۰ و نهایتا ۲۲۰ میباشد پس شما در مجموع شانس خیلی خوبی برای قبولی دارید

 61. Avatar

  سلام خسته نباشید.با رتبه ۲۰۴۵ سهمیه ۵درصد زبان رشته زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی مشهد روزانه قبول میشم؟؟خواهش میکنم جواب بدین

 62. Avatar

  خداوکیلی بگیدتکلیف کسی که منتظر نتایج آزاده و میخادثبت نام کنه برا غیرانتفاعی و تو دوراهیه چیه؟؟؟؟

  • Avatar

   با سلام . زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه های سراسری و غیر انتفاعی در نیمه دوم شهریور ماه میباشد .

  • Avatar

   با سلام . این تصمیم معمولا بر عهده ی خود شما میباشد و در ضمن زمان اعلام نتایج دانشگاه های سراسری و غیرانتفاعی در نیمه دوم شهریور ماه میباشد .

 63. Avatar

  سلام سوالم خارج از بحثه ولی خواهشا پاسخ دهید. من شهریوری شدم ولی باز در دی ماه یکبار دیگر باید ازمون دهم ولی از طرفی انتخاب رشته کردم….در صورت دی ماهی شدن چطور میتونم دانشگاه برم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   با توجه به اینکه مدرک شما به دلیل عدم قبولی کامل نمی باشد، و شما در صورتی میتوانید در دانشگاه ثبت نام داشته باشید،که دانشگاه مورد نظر موافقت کرده باشد. و برحسب دانشگاه قبو.لی شما متفاوت می باشد، یعنی در برخی دانشگاه ها موافقت صورت می گیرد ، در برخی دیگر موافقت صورت نمی گیرد.

 64. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  میخاسم بدوونم با رتبه ۶ هزار انسان منطقه یک
  شانسی برای شبانه های الزهرا. و. علامه دارم؟؟؟
  با تشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   با توجه به رتبه عنوان شده شانس قبولی شما برای بعضی از رشته ها در دانشگاه های ذکر شده وجوددارد، از جمله فلسفه و علوم و قران توجه فرمایید شانس قبولی شما علاوه بر رتیه به نحوه انتخاب رشته بقیه داوطلبان و ظرفیت دانشگاه بستگی خواهد داشت.

 65. Avatar

  سلام.با رتبه زیرگروه ۱۷۸۸ سهمیه ۲۵ درصد
  امکان قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد یا ظرفیت مازاد دانشگاه ازاد هست؟

  • Avatar

   سلام
   دانشگاه آزاد با تراز دانشجو می پذیرد نه رتبه.معمولا در رشته های پزشکی با تراز بالای ۸۵۰۰ در تمامی واحدها ی عادی و در ظرفیت خودگردان با تراز بالای ۷۶۰۰ دانشجو می پذیرد.

 66. Avatar

  سلام.
  من با رتبه ی ۵۰۰۰ منطقه ۲ و رتبه ی ۱۵۰۰ سهمیه ۵ درصد در رشته ی زبان امکان قبولی در رشته ی ادبیات آلمانی یا ادبیات فرانسه شهید بهشتی رو دارم؟

 67. Avatar

  سلام . با رتبه ی ۱۷۰۰۰منطقه ۳احتمال قبولی تو مهندسی پزشکی نوبت دوم نیشابور یا بوئین زهرا چقدره؟

 68. Avatar

  سلام
  ببخشید من با رتبه ۱۹ هزار منطقه ۲ زبان و ادبیات ژاپنی قبول میشم؟

  • Avatar

   با سلام . یا توجه به رتبه ی قبولی شما , شانس قبولی شما در استان های کلان شهری مانند تهران و تبریز و اصفهان مقداری ضعیف میباشد ولی شما میتوانید علاوه بر دانشگاه های سراسری نسبت به ثبت نام خود در دانشگاه های آزاد نیز اقدام نمایید .

 69. Avatar

  با سلام با رتبه ۶۴۹۰ زیرگروه یک سهمیه ۵ درصدی احتمال قبولی در رشته هوشبری دانشگاه های استان فارس چقدره؟ از پاسختون ممنونم.

 70. Avatar

  سلام خسته نباشید تراز زیرگروه یک من ۹۳۶۵ است و سهمیه بسیج فعال دارم ولی ۳۲ واحد با اخرین نفر پذیرش شده در پزشکی مازاد ازاد قم تفاوت داره ایا من شانس قبولی دارم؟ایا برای این اختلاف رد میکنه؟واینکه ز اهدان بومی است؟من از استان مرکزی میتونم اونجا پذیرش بشم؟

  • Avatar

   با سلام شانس قبولی شما برای قبولی بالاست همچنین با سهمیه بسیج فعال شما میتوانید در انتخاب رشته دانشگاه ازاد سهمیه دریافت نمایید . و شانس قبولی خود را برای ئدانشگاه های ازاد افزایش دهید .

 71. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من امسال کنکور انسانی دادم و سهمیه ۵ درصدی داشتم
  رتبم ۱۴۸ شد و در زیر گروه ۳ ۱۱۹ شد
  میخواستم ببینم احتمال قبولی در مدیریت بازرگانی در دانشگاه های تهران علامه بهشتی چقدره؟

 72. Avatar

  سلام
  ببخشید من با رتبه ۲۵۰۰۰ منطقه دو تجربی و ۲۱۰۰۰زیرگروه۴ احتمال قبول شدنم اقتصاد تهران چقده؟
  علامه شهیدبهشتی الزهرا تهران خوارزمی
  کدوم احتمالش بیشتره؟

  • Avatar

   با سلام احتمال قبولی شما برای دانشگاه های سراسری تهران کم میباشد حتی برای دانشگاه های شبانه (نوبت دوم) هم از شانس بالایی برخوردار نیستید. اگر میخواهید در شهر تهران ادامه تحصیل بدهید میتوانید وارد دانشگاه ازاد یا پیام نور شوید

 73. Avatar

  سلام با رتبه ی ۱۵۰۰۰ تجربی منطقه ی دو احتمال قبولی پرستاری آزاد رو دارم ؟بدون سهمیه

  • ایران مشاوره

   سلام ملاک پذیرش دانشگاه آزاد، تراز داوطلب میباشد لطفا تراز خود را اعلام کنید بتوانیم وضعیت شما را بررسی کنیم.

 74. Avatar

  با عرض سلام خوسته نباشید. میخواستم بدونم با رتبه ۲۱۱۲۰ منطقه دو با تراز ۷۹۰۵ ایا شانس قبولی پرستاری تو دانشگاه سمنان یا ساری رو دارم یا نه؟

 75. Avatar

  سلام با رتیه۳۴۰۰۰تجربی منطقه سه میتونم مهندس پزشکی غیرانتفاعی تبیز قبول شم؟

 76. Avatar

  با سلام. نتایج انتخاب رشته دهه سوم شهریور اعلام میشه یا دهه دوم؟ هر جایی یه تاریخی زده شده… با سپاس

  • Avatar

   باسلام
   نتایج کنکور سراسری مطابق برنامه زمان بندی و دفترچه راهنمای شرکت در کنکور سراسری در نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد

 77. Avatar

  سلام،خسته نباشید خواستم بدونم با رتبه۴۲۰۰منطقه۳ زیر گروه یک،شانس قبولیم تو رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان یا دانشگاه هنر تبریز یا دانشگاه بین المللی امام خمینی چقدر هست؟ممنون میشم جواب بدین

 78. Avatar

  سلام
  من رشته ام تجربیه و منطقه ی یک هستم رتبه اش شده ٣٠٠٢
  ایا امسال شانس قبولی تو پزشکی پردیس راه دور رو دارم؟!

 79. Avatar

  با سلام من رتبه منطقه ١ (٢۴۴٨) شده و مصاحبه هم دعوت شدم از مشهد میخواستم بدونم شانس قبولی تو دانشگاه فرهنگیان رو دارم یا ن ؟ اخه خیلی امسال کم میگیره کلا از مشهد ١٨ نفر ظرفیت دادن

 80. Avatar

  سلام زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته چه روزیه؟ ممنون.یاعلی

 81. Avatar

  باسلام با رتبه ی ۱۳۰۰۰ منطقه ۱ رشته ریاضی میتونم دانشگاه سراسری تبریز یا سهند شیمی قبول شم؟ شامل سهمیه نیستم. یاعلی

  • ایران مشاوره

   سلام با رتبه ی شما احتمال قبولی در دوره های نوبت دوم دانشگاه های تبریز بیشتر میباشد و پذیرش شما بستگی به انتخاب رشته ی شما وسایر داوطلبین نیز دارد.

 82. Avatar

  سلام با تراز ۷۲۰۰ میشه پرستاری قبول شد؟هر شهری

 83. Avatar

  سلام.بارتبه زیرگروه بک ۳۸۰۰ درمنطقه ۳،،احتمال قبولی پرستاری بابل وساری وجود داره؟

  • Avatar

   باسلام
   باتوجه به رتبه شما شانس پذیرش شما در رشته پرستاری در هردو دانشگاه علوم پزشکی بابل و ساری نسبتا خوب می باشد اما قبولی نهایی شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته سایر داوطلبان بستگی دارد.

 84. Avatar

  سلام.با رتبه ی ۲۰هزار در منطقه ۲ و سهمیه ی ۵درصدی امکان قبولی در رشته ی کاردانی دامپزشکی دانشگاه اردکان وجود داره؟؟؟

  • Avatar

   سلام
   با توجه به رتبه ی شما و با توجه به دارا بودن سهمیه ۵ درصدی ،احتمال قبولی شما در رشته ی دامپزشکی نسبتا ضعیف می باشد.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص،علاوه بر رتبه ی شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که وضعیت بهتری نسبت به شما دارند و همچنین ظرفیت دانشگاه ها در رشته ی انتخابی شما نیز بستگی دارد.

 85. Avatar

  سلام من با تراز ٩٠٠٨ و رتبه ٢١٠۶ سهمیه ۵ درصد شانس قبولی در رشته پزشکی پردیس یا ازاد رو دارم؟

  • Avatar

   باسلام
   باتوجه به تراز عنوان شده، شانس پذیرش شما در دوره های روزانه و نوبت دوم و پردیس و ظرفیت مازاد نسبتا ضعیف می باشد و شانس پذیرش شما در دانشگاه های آزاد واحدهای ظرفیت خودگردان نسبتا متوسط می باشد که پذیرش شما به انتخاب رشته و ظرفیت دانشگاه بستگی دارد.

 86. Avatar

  باسلام.. میخاستم بدونم با رتبه ۱۴۳۱ در سهمیه شیمی تجزیه روزانه چمران اهواز یا دانشگاه یاسوج قبول میشم؟؟ اخرین رتبه مجاز ۴۶۰۰ هستش مرسی

 87. Avatar

  با سلام و خسته نباشید .با رتبه ۴۵۰۰در منطقه ۲ امکان قبولی در رشته روانشناسی دانشگاه تبریز هست یا کدوم دانشگاه دولتی برا همین رشته امکان قبولی داره. ممنونم

  • Avatar

   باسلام
   باتوجه به رتبه شما شانس پذیرش در رشته روانشناسی در دانشگاه تبریز نسبتا ضعیف و در دانشگاه های زنجان، ملایر، یاسوج، یزد، کردستان، اردکان، هرمزگان در دوره های روزانه و نوبت دوم نسبتا خوب می باشد.

 88. Avatar

  سلام. با رتبه ی ۶۸۰۰زیرگروه یک منطقه یک و ۳۵۰۰پنج درصد و تراز ۸۵۰۰ امکان قبولی در فیزیوتراپی پردیس هر شهری هست؟؟
  یا شنوایی اهواز و روانشناسی شیراز؟

  • Avatar

   باسلام
   شانس پذیرش شما باتوجه به رتبه و تراز مذکور در رشته فیزیوتراپی نسبتا ضعیف و برای رشته های شنوایی سنجی نسبتا متوسط و در روانشناسی تقریبا خوب می باشد اما در نهایت پذیرش شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته سایر داوطلبین بستگی دارد.

 89. Avatar

  سلام بارتبه ۲۵۰۰۰ منطقه ۲ و سهمیه ازاد و تراز ۷۸۰۰ .رشته تجربی ..احتمال قبولی در دانشگاه سراسری و ازاد ..در رشته های پیرا پزشکی وجود دارد؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   با توجه به متن و رتبه عنوان شده شانس پذیرش شما برای دوره های سراسری رشته های فیزییوتراپی، بینایی سنجی ، پرتوشناسی،نسبتا ضعیف و برای رشته های پرستاری ،اتاق عمل ،هوشبری،در دانشگاه سراسری به طور تقریبی ضعیف و در دانشگاه های آزاد نسبتا متوسط و برای رشته های مامایی در دانشگاه سراسری نسبتا متوسط در دانشگاه آزادنسبتا خوب می باشد
   برای رشته های مهندسی بهداشت هم برای دوره های سراسری هم برای دوره آزاد شانس بهتری برای پذیرش می باشد.

 90. Avatar

  زمان نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته کی می یاد ؟

  • Avatar

   باسلام
   اعلام نتایج کاردانی و کنکور کارشناسی ناپیوسته در دهه دوم شهریور ماه می باشد و زمان دقیق آن در حال حاضر اعلام نشده است.

 91. Avatar

  سلام خسته نباشین با رتبه ۱۱۰۰۰با سهمیه ایثارگران ۲۵درصد رشته تجربی ومنطقه دو احتمال قبولی مامایی در دانشگاه ازاد رو دارم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلاام .
   با توجه به اینکه دانشگاه آزاد بر حسب تراز پذیرش انجام میدهد.اگر تراز شما بالای ۷ هزار باشد، شانش پذیرش شما بالاتر خواهد بود.طبق سال ۹۶ با تراز ۶۸۰۰ هم در رشته مامایی پذیرش صورت گرفته است. همچنین توجه فرمایید علاوه برتراز ظرفیت دانشگاه و نحوه انتخاب رشته بقیه داوطلبان موثر خواهد بود.

 92. Avatar

  سلام. ایا من با رتبه ۴۰۰۰ و خرده ای شانس ادبیات فرانسه روزانه تبریز و دارم؟

 93. Avatar

  سلام با رتبه ی ۶۰۰۰سهمیه ۵درصد و تراز۸۰۰۰ احتمال قبولی در پردیس های سراسر کشور با آزاد با مازاد هست؟

  • Avatar

   با سلام شما میتوانید در دانشگاه های سراسری قبول شوید البته این بستگی به رشته و محل انتخابی شما دارد مسلما برای رشته های تاپ و دانشگاه های برجسته احتمال قبولی شما کم است

 94. Avatar

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم اگه تو کنکور این درصدارو بزنم تقریبا رتبم تو منطقه ۱ و کشوری چن میشه
  ادبیات ۸۰
  زبان ۱۰۰
  دینی ۱۰۰
  عربی ۸۰
  ریاضی ۸۵
  فیزیک ۹۰
  شیمی ۹۰

  • Avatar

   با سلام . شما با این درصد های خود در منطقه ۱ رتبه ایی در حدود ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ را کسب خواهید کرد و با رتبه کشوری بین ۱۲۰۰ الی ۱۴۰۰ را کسب کنید .

 95. Avatar

  سلام و خسته نباشید.
  با درصد های زیر چه رتبه ای را کسب می کنم
  عربی ۶۰
  دینی۶۹
  ادبیات۶۰
  زبان۵۸
  ریاضی ۶۰
  زیست۸۰
  شیمی۸۰
  فیزیک۷۶

 96. Avatar

  سلام ببخشید با درصد های زیر تو منطقه ۲ میشه فیزیوتراپی دانشگاه دولتی(روزانه) قبول شد؟
  ادبیات %۵۰
  عربی%۶۵
  دینی%۷۰
  زبان%۵۰
  زمین شناسی%۰
  زیست%۶۵
  ریاضی %۳۰
  فیزیک%۵۰
  شیمی%۵۰

 97. Avatar

  سلام وقت بخیر بنده میخواستم بدونم با درصدایی که زدم شانس قبولی رشته پرستاری ازاد رو داشته باشم؛ منطقه۳:ادبیات۳۲
  عربی۲۴
  دینی۱۴/۷
  زبان صفر
  زمین۴
  ریاضی۳/۴
  زیست۵/۴
  فیزیک منفی۲/۲
  شیمی۱۰/۲
  توروخدا جوابموبدید

 98. Avatar

  سلام من رتبه ی زیرگروه یکم در منطقه ۸۰۰۰شده چه جاهایی قبول میشم و چه رشته هایی از زیرگروه یک؟امکانش هست دامپزشکی قبول شم؟
  راستش رتبه ی کلم در منطقه چیزی حدود ۲۷۰۰ این رتبه به چه درد من میخوره؟میتونم برای داروسازی یا پزشکی به این رتبه ام امید داشته باشم؟

 99. Avatar

  سلام خسته نباشید.من با درصدهای ادبیات ۵.۷.دینی ۶.۷.عربی۲.۷.زبان۲.۷.زمین منفی یک.ریاضی ۴۶.۷.زیست۶.فیزیک ۲۰.شیمی ۲۸.۳رتبه کشوریم شده ۴۶هزارخورده ای منطقه ۳ولی دوستم خیلی کمتراز من شده با همین درصدا چهجوری محاسبه میکنن اینابعد تراز استانی من چند میشه بااین درصدامیدی ب پرستاری هست هر استانی فرقی نداره کجاباشه تراززیرگروه سه رتبه نهایم ۵۷۳۲شده؟

 100. Avatar

  باسلام،با درصد های :ادب٢۵ دینی۶٨ عربی۵٣ زبان۴٨ ریاضی ۴٢فیزیک۴۴ زیست۶٢ شیمی۴٧ منطقه ٢ به همراه سهمیه ۵ درصدی ایثارگران احتمال پردیس پزشکی یا داروسازی هست؟لطفا جواب بدید

 101. Avatar

  سلام.خسته نباشید.می خواستم نظرتون رو درباره ی فیزیک دانشگاه خوارزمی بپرسم و فرصت های شغلی این رشته با توجه به دانشگاه.

 102. Avatar

  با سلام میشه با این درصد ها رتبه در منطقه ۲ رو تخمین بزنید
  ادبیات ۶۱ عربی ۶۲ دینی۶۰ زبان۳۴
  ریاضی۳۶ زیست۵۷ فیزیک۲۵ شیمی۵۳

  آیا میشه با این درصد ها فیزیوتراپی دانشگاه دولتی روزانه قبول شد ؟

 103. Avatar

  سلام
  من سهمیه۵درصدی ایثارگران دارم..امسال دوتا رتبه دادن…
  الان رتبه ما کدومه اونی که نوشته رتبه در منطقه یا اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی یا اونایی که نوشته رتبه در زیرگروه ۱ و۲و….؟
  کدوم رتبه ما هست؟
  ممنون.

  • Avatar

   باسلام و عرض خسته نباشید. میخواستم بدونم با رتبه ۲۱۱۲۰ منطقه دو با تراز ۷۹۰۰ شانس قبولی پرستاری دانشگاه سمنان یا ساری رو دارم؟ ممنونم میشم از راهنماییتون.

   • Avatar

    با سلام شانس قبولی شما برای دانشگاه های سراسری پایین است ولی برای قبولی در دانشگاه های ازاد شانس بالایی دارید .

 104. Avatar

  درود خدمت شما .خواستم بدونم آیا با رتبه ۶۰۰ منطقه ۳ و سهمیه جانبازان زیر ۲۵ درصد آیا شانس قبولی در رشته های صنایع یا مواد و متالوژی یا پلیمر را در دانشگاه های تهران دارم؟
  با نهایت سپاس
  بدرود

 105. Avatar

  سلام.ببخشید میشه حود رتبه م بگید تو منطقه ۱ ا این درصدا:. ‌ریاضی ۴۶‌‌.فیزیک ۱۴.شیمی۲۰.زیست۳.عربی ۵۷.دینی ۲۵.زبان ۲۴.ادبیات ۳۶.زمینم صفر

 106. Avatar

  سلام.با رتبه ۶۴ هزار منطقه دو میشه پرستاری قبول شد؟؟

 107. Avatar

  سلام.خسته نباشید
  باتوجه به تغییرات جدید که در رتبه ها پیش امده.
  من رتبم ۲۰۰۰۰ شده و منطقه ۲ رشته ریاضی هستم
  الان رتبه من که میگن تغییر میکنه چقدر میشه؟و رشته هایی را انتخاب کنم باید براساس کدوم رتبه باشه؟ رتبه ۲۰ هزار یا کمتر یا بیشتر؟

 108. Avatar

  سلام..من سهمیه ۵ درصد ایثارگران دارم ولی نمیدونم رتبه اصلی ام کدوم هست چون دوتا رتبه دارم یکی تو منطقه یکی تو سهمیه نهایی الان اصلیه کدومه؟ اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی یا اونی که نوشته رتبه منطقه؟…من تو ثبت نامم سهمیه ۵ درصدی زدم الان رتبه ام کدوم میشه اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی؟
  چرا منطقه هم نوشتن الان به نفع ۵ درصدی ها شده یا نه؟ رتبه رو از کجا بفهمم همونی که نوشته رتبه کل درسهمیه نهایی همونه؟
  ممنون میشم جواب بدید.
  ممنون.

 109. Avatar

  سلام..من سهمیه ۵ درصد ایثارگران دارم ولی نمیدونم رتبه اصلی ام کدوم هست چون دوتا رتبه دارم یکی تو منطقه یکی تو سهمیه نهایی الان اصلیه کدومه؟ اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی یا اونی که نوشته رتبه منطقه؟…من تو ثبت نامم سهمیه ۵ درصدی زدم الان رتبه ام کدوم میشه اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی؟
  چرا منطقه هم نوشتن الان به نفع ۵ درصدی ها شده یا نه؟ رتبه رو از کجا بفهمم همونی که نوشته رتبه کل درسهمیه نهایی همونه؟
  ممنون.

 110. Avatar

  با سلام
  ادبیات ۴۲
  عربی۳
  دینی ۷۳
  زبان۳۸
  ریاضی٣١
  زیست۶۸
  فیزیک۳۲
  شیمی۱۵
  منطقه٣هستم امکان دندون پزشکی بین الملل هست؟ممنون

 111. Avatar

  با سلام
  با رتبه ۱۰۰۰۰ سهمیه ۵ درصد کجا میشه قبول شد؟

 112. Avatar

  سلام خسته نباشید رتبه کشوری(بدون اعمال سهمیه) شدم ۱۷۳۲ و رتبه کل در سهمیه نهایی شدم ۶۸۸ و رتبه در سهمیه نهایی بین ۶۴۲۸۴ نفر در زیر گروه ۱ شدم ۶۱۴ و رتبه کشوری (بدون سهمیه ) بین ۱۸۷۶۸۱ نفر در زیر گروه ۱ شدم ۱۵۶۷ آیا با این نتایج میتونم حقوق و یا علوم قضایی و یا رشته خوب در تهران قبول بشم یا نه لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون

 113. Avatar

  سلام با رتبه ۱۴هزار منطقه دو میشودداروسازی یاهوشبری قبول شد کلا چه رشته هایی مشه؟

 114. Avatar

  سلام خسته نباشید من رتبم تو ایثارگرا ۵ درصد زده ۱۸۰۰۰ و تراز زیرگروه یکم۵۸۰۰آیا میتونم اتاق عمل یا پرستاری روزانه حالا هرجایی قبول شم؟

 115. Avatar

  یه سوال مهم دارم ازتون.
  من رتبه ۳۱۰۰ منطقه ۳ آوردم.
  به نظرتون سهمیه ۵ درصد بگیرم به نفعم میشه یا به ضررم

  یعنی اگه بگین ساله قبل کمترین تراز سهمیه ۵ درصد برای قبولی تو پزشکی پردیس خود گردان چقد بوده واقعا ممنونتون میشم

 116. Avatar

  سلام.
  با رتبه ۱۳۰۰۰ کشوری و ۲۸۹۲ زیرگروه ۱ منطقه ۳
  شانسی برای بزشکی جاهای دور دارم آیا؟؟؟

 117. Avatar

  سلام من با رتبه ۳۱۸۷ منطقه ۳ و ۵درصد ایثارگری میتونم فیزیک شیراز بخونم؟

 118. Avatar

  سلام با رتبه ۵۲۴۳ رشته ی انسانی منطقه ی یک امکان قبولی در رشته ی علوم اجتماعی شبانه دانشگاه الزهرا وجود داره؟
  و یا رشته روابط عمومی یا روزنامه نگاری شبانه علامه؟

 119. Avatar

  با سلام با توجه بهرتبه من با سهمیه ۵درصدی ایثارگران۱۵۷۶و با درصدهای
  ادبیات۶۶٫۴
  زبان۶۵
  عربی۹۰٫۴
  معارف ۶۱٫۷
  زمین۹٫۴
  زیست۴۴٫۷
  شیمی۵۴٫۳
  فیزیک۴۲٫۴
  ریاضی ۴۶٫۳
  آیا در رشته دندانپزشکی دارو سازی یا پزشکی ملی روزانه قبول می شوم؟

 120. Avatar

  سلام خسته نباشید با رتبه ۳۲۰۰۰(با سهمیه ۵ درصدی)منطقه ۲
  آیا می تونم پرستاری بخونم ازاد یا دولتی آیا شانسی دارم یکی از رشته های پیرا پزشکی قبول شم حالا ازاد یا روزانه یا پردیس خواهش می کنم جواب بدید (کنکور۹۷)

 121. Avatar

  باسلام با درصد های ادبیات۶۶٫۷
  وعربی۹۰٫۴
  ودینی۶۱٫۷
  وزبان۶۵
  وزمین ۹٫۴
  ریاضی ۴۶٫۴
  وزیست ۴۴٫۷
  و فیزیک۴۲٫۳
  و شیمی۵۴٫۴
  با سهمیه ۵ درصد ایثارگر می توان در رشته دندان پزشکی پزشکی یا داروسازی ملی روزانه قبول شد،

 122. Avatar

  سلام با رتبه ۵۸۱۳ کشور و ۲۸۵۰منطقه دو میشه در رشته پزشکی تعهد یا دارو قبول شد؟

 123. Avatar

  سلام آیا بارتبه ۱۵۷۶سهمیه ۵درصدی ایثارگری در یکی از رشته های پزشکی دندانپزشکی یا داروسازی دانشگاه ملی روزانه قبول می شوم؟

 124. Avatar

  باسلام و خسته نباشید میخواستم بدون با تراز۶۳۰۰ و سهمیه ۵درصدی چهرشته هایی میتونم قبولشم؟حتی پردیس هم باشه مشکلی نیست

 125. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من رتبم در سهمیه ۵ درصد شد ۱۴۸ و در زیر گروه ۳ شدم ۱۱۹

  چقدر احتمال داره مدیریت بازرگانی تهران یا بهشتی بیارم؟>؟

 126. Avatar

  سلام من کارناممو دیدم رتبم تو منطقه ۲ شده ۲۲۰۰۰ میخواسم ببینم عمران دانشگاه چمران اهواز امیدی هست؟توروخدا جواب بدین

 127. Avatar

  با سلام رشته ریاضیم منطقه ۲
  ادبیات ۳۲
  عربی ۷۲
  دینی ۴۸
  زبان ۰
  ریاضی ۲۸
  فیزیک ۵۱
  شیمی ۴۳

 128. Avatar

  سلام با این درصد رتبم چند میشه . خیلی استرس دارم
  ادبیات۵۲ عربی۶۴ دینی۳۲ زبان۳۶ زمین۰ ریاضی۴۳ زیست۳۰ فیزیک۳۷ شیمی۲۵ سهمیه۵درصد منطقه. ۲

 129. Avatar

  با سلام و تشکر از وقتی که می گذارید. با این درصدها در منطقه ۳ رشته علوم تجربی حدودا رتبه من چند می شود؟
  ادبیات ۵۰
  معارف ۴۴
  زبان ۳۸
  عربی ۷۲
  ریاضی ۴۶
  فیزیک ۴۵
  شیمی ۴۰
  زیست ۶۶

 130. Avatar

  سلام با درصدهای زیر در منطقه دو حدودا چه رتبهای میشه؟
  ادب۳۸.۶ عربی۲۸ زبان۴۰ دینی۴۰ ریاضی۳۰ زیست۳۰شیمی۲۵ فیزیک۲۵

 131. Avatar

  با سلام و خسته نباشید اگر میشه لطف کنید رتبه من را در سهمیه ۵درصد ایثارگران تخمین بزنید
  ادبیات۶۱
  عربی۸۵
  دینی۵۰
  زبان۲۰
  ریاضی۳۰
  زیست۷۲
  فیزیک۴۹
  شیمی۴۲
  زمین۴
  و اینکه شانسی برای سه رشته پردیس و آزاد دارم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

 132. Avatar

  سلام . من سال اول دبیرستان رو تو شهر محل تولدم که الانم

  توش ساکن هستم گذروندم. سال دوم و سوم رو رفتم یه منطقه

  دیگه. پیش دانشگاهی رو هم تو یه منطقه دیگه بودم. یعنی تو سه

  منطقه (آموزش پرورش) بودم. من از نظر اموزش پرورش

  بومی کجا حساب میشم برا انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان.

  چون میگن بخش نامه جدیدی به تاریخ ۹۷/۴/۱۷ اومده که

  عوض شده شرایط بومی گزینیش.

 133. Avatar

  با سلام. با این درصدا تو منطقه ۲ پزشکی میشه قبول شد؟ چه شهر هایی ؟
  حدود رتبه جند میشه؟
  عربی دینی ادبیات ۶۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۴۵
  زیست ۷۵
  شیمی ۶۲
  فیزیک ۸۰

  • ایران مشاوره

   باسلام.باتوجه به درصدهای عنوان شده و اعمال سهمیه منطقه ۲ رتبه شما بین ۷۰۰ الی ۸۰۰ خواهد شد.شما شانس قبولی در اکثر دانشگاه های روزانه در استان های مختلف را در رشته های دکتری پیوسته(پزشکی،دندان پزشکی و داروسازی) را دارید اما در نهایت قبولی داوطلب بستگی به انتخاب رشته سایر داوطلبان و ظرفیت دانشگاه ها دارد.

 134. Avatar

  ببخشید آخرین رتبه قبولیه دندانپزشکی سهمیه پنج درصد چنده ممنون

 135. Avatar

  فرقی هم نمیکنه چه دانشگاهی ازاد یا دولتی فقط دندانپزشکی میخواستم بدونم

 136. Avatar

  با تراز ٧٩٠٠تا٨٠٠٠ سهمیه پنج درصد دندانپزشکی قبول میشه؟

 137. Avatar

  سلام
  با ابن درصد ها منطقه سه چه رتبه ای میشه آورد؟
  ادبیات ۵۲
  عربی ۷۴
  معارف ۵۸
  زبان ۳۸
  ریاضی ۳۸
  زیست ۸۵
  فیزیک ۵۸
  شیمی ۵۲

  • Avatar

   سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده،رتبه ی شما در منطقه ۳ حدودا بین ۲۵۰تا۳۰۰ می باشد.با این رتبه احتمال قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی نسبتا خوب است.

 138. Avatar

  میشه حدود رتبه منو تخمین بزنید با درصد های زیر منطقه ۱
  ادبیات ۸
  عرببی ۰
  دینی ۳۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۰
  شیمی ۷۰
  فیزیک ۶

 139. Avatar

  سلام
  با درصد های زیر در منطقه ۳ مهندس مکانیک کدوم دانشگاه میتونم قبول شم؟ممنوم میشم اکه جواب بدید
  ادبیات ۴۶
  عربی ۲۴
  دینی ۵۰
  زبان ۷۸
  ریاضی ۲۸
  فیزیک ۵۶
  شیمی ۴۸

 140. Avatar

  سلام خسته نباشید با این درصدا ربتم چند میشه؟/سهمیه ۵درصد/
  ادبیات عمومی ۳۰
  ادبیات اختصاصی ۴۲
  عربی عمومی ۵۵
  عربی اختصاصی ۵۵
  دینی ۶۰
  زبان ۳۳
  ریاضی ۵۵
  اقتصاد ۶۱
  تاریخ و جغرافی ۳۷
  منطق و فلسفه ۴۰
  جامعه شناسی ۴۲
  روان شناسی ۶۵

  لطفا جواب بدید
  ممنون

 141. Avatar

  سلام خسته نباشید
  ببخشید اگر من درصدهام توی رشته زبان خارجه:
  ادبیات ۳۵
  عربی ۳۰
  دینی ۶۸
  زبان ۶۸
  زبان تخصصی ۶۰
  باشه رتبه من چقدر میشه و آیا معلمی زبان یا مترجمی زبان کدومش اول قبول میشم
  ممنون میشم پاسخ بدین

 142. Avatar

  سلام و خسته نباشید با این درصدا میتونم پردیس یا ازاد یا سراسری رشته ی پرستاری یا اتاق عمل بیارم
  معارف۳۵
  ادبیات۱۵
  عربی۱۵
  زبان۳
  زمین۱۳
  زیست۲۶
  ریاضی۱۰
  فیزیک۱۵
  شیمی۲۰
  ممنون بابت پاسخ گویی

 143. Avatar

  با سلام.
  میخواستم بدانم اگر ریاضیات و کاربرد ها بخوانیم چه شغل هایی در انتظار ماست؟
  و آیا این درست است که فردی که ریاضیات و کاربردها میخواند میتواند برنامه نویسی کند و به عنوان مهندسی کامپیوتر مشغول به کار شود؟

 144. Avatar

  سلام.با درصد های زیر آیا سه رقمی منطقه دو می شوم؟
  رشته ریاضی
  ادب ۶۴
  عربی ۳۸
  معارف ۳۰
  زبان ۳۶
  ریاضی ۴۰
  فیزیک ۴۳
  شیمی ۴۳

 145. Avatar

  سلام
  ادبیات ۶۰ عربی ۶۰ دینی ۵۰ زبان ۵۰
  زمین ۰ ریاضی ۴۰ زیست ۶۰ فیزیک ۱۰ شیمی ۳۰
  سهمیه جانبازان زیــــر ۲۵ درصد (یعنی ۵ درصدی) منطقه ۳
  رتبه حدودیم چند میشه ؟

  • Avatar

   سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده و با توجه به احتساب سهمیه ۵ درصدی رتبه ی شما بطور حدودی بین ۱۰۰۰تا۲۰۰۰ می باشد.

 146. Avatar

  سلام
  بی زحمت جواب بدید . ممنون میشم
  آیا من با درصدای عربی ۰ دینی ۴۰ ادبیات ۳۸ زبان ۴۲ ریاضی ۳ فیزیک ۲۰ شیمی ۱۸ و سهمیه رزمنده ۵ درصدی و منطقه ۳ فیزیک شیراز قبول میشم؟

 147. Avatar

  سلام میشه لطفا برای من رتبمو تخمین بزنید؟
  رشته انسانی منطقه یک
  ادبیات عمومی: ۱٨
  عربی عمومی:۳۵
  دینی:۵۰
  زبان:۲۲
  ریاضی:۲۰
  اقتصاد:۳۴
  ادبیات اخ:۳۵
  عربی اخ:۲۶
  منطق:۱۴
  روانشناسی:۴۳
  علوم اجتماعی:۲٨
  تاریخ و جغرافی:۱۵سلام میشه لطفا برای من رتبمو تخمین بزنید؟
  رشته انسانی منطقه یک
  ادبیات عمومی: ۱٨
  عربی عمومی:۳۵
  دینی:۵۰
  زبان:۲۲
  ریاضی:۲۰
  اقتصاد:۳۴
  ادبیات اخ:۳۵
  عربی اخ:۲۶
  منطق:۱۴
  روانشناسی:۴۳
  علوم اجتماعی:۲٨
  تاریخ و جغرافی:۱۵

 148. Avatar

  سلام. این بار سومه که دارم سوال میکنم تو منطقه ۲ با ورصد های زیر میشه پزشکی قبول شد؟
  عربی دینی ادبیات ۶۰
  زبان ۷۵
  شبمی ۶۲
  زیست ۷۵
  رباضی ۴۵
  فیزیک ۸۰
  لطفا جواب بدید

 149. Avatar

  سلام خدمت شما
  من ذر رشته ی ریا‌‌‌‌‌‌ضی میتونم زیر صد کشوری امیدوار باشم لطفا بازه ی رتبه ای که برام حدس می نینو تا حدود امکان کم کنید ضمن این که رشته ی ریا‌‌‌‌‌‌ضی درس ریاضی ش خیلی سخت بود
  ادب عربی ۷۹
  دینی ۷۸ زبان ۸۴
  ریا‌‌‌‌‌‌ضی ۶۵
  فیزیک۸۷-۹۱
  شیمی۸۰

 150. Avatar

  باسلام.با درصدهای زیر شانس قبولیم توی مهندسی معماری یا عمران توی کدومش بیشتره توی دانشگاه چمران اهواز روزانه؟کدومشو اولویت قرار بدم؟
  ادب ۳۶ عربی ۰ دینی ۷ زبان ۲۸ شیمی ۳۳ فیزیک ۴ ریاضی منفی ۳
  متشکرم.

  • Avatar

   باسلام
   شما نوع سهمیه را مشخص نکردید! اما با توجه به درصدهای ارایه شده و با درنظر گرفتن سهمیه منطقه دو رتبه شما حدودا ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ می باشد. شانس پذیرش شما در رشته عمران بیشتر می باشد اما در اصل علاقه را در الویت قرار دهید.

   • Avatar

    باسلام سهمیه منطقه ۱ هستم.میخواستم بدونم عمران دانشگاه چمران رو میارم؟خودمم تا حدودی حدس میزدم معماری نشه.

 151. Avatar

  سلام با سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد با توجه به درصدهام چه رتبه ای میارم
  ادبیات ۲۴
  عربی ۲۶
  دینی ۵۸
  زبان ۱۶
  ریاضی ۱۶
  زیست۲۸
  فیزیک۱۳
  شیمی۲۱

 152. Avatar

  سلام باتوجه به این درصدا بنظرتون رتبه ام چند میشه و اینکه دانشگاه فرهنگیان قبول میشم؟؟؟ منطقه ۳ انسانی
  ادبیات ۲۰ عربی ۵ دینی ۲۰ زبان صفر ریاضی ۱۵ ادبیات اختصاصی ۱۰ علوم اجتماعی ۵ اقتصاد ۶۰ روانشناسی ۷۰ بقیه صفر

 153. Avatar

  سلام.خسته نباشید
  من منطقه ۲ هستم.با این درصد ها چه رتبه ای میارم؟
  ادبیات ۸
  دینی ۶
  زبان ۰
  عربی ۰
  فیزیک ۳
  ریاضی ۱۲
  شیمی ۰

  • Avatar

   باسلام
   باتوجه به درصدهای ارایه شده رتبه شما حدودا ۲۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ می باشد. شانس پذیرش شما در رشته های مهندسی عمران دانشگاه های بیرجند و بزرگمهر قاینات و مهندسی برق در دانشگاه بیرجند، بجنورد، شهدای هویزه، آیت الله بروجردی وجود دارد. اما در نهایت پذیرش شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته شما و داوطلبان بستگی دارد.

   • Avatar

    خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخگوییتون
    ببخشید دانشگاه باهنر کرمان برای رورانه رشته ریاضی حداکثر تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟
    یعنی از ۲۲هزار تا ۲۵ هزار میشه قبول شد؟

 154. Avatar

  سلام.منطقه ۲ هستم
  شیمی ۶۲
  ریاضی ۴۵
  زییست ۷۵
  فیزیک‌۸۰
  زبان ۷۵
  دینی و عربی و ادبیات ۶۰
  پزشکی میشه قبول شد؟

 155. Avatar

  سلام خاهش میکنم به من بگین با این درصدا رتبم حدودا چند میشه کنکور زبان تخصصی دادم
  ادبیات ۴۰
  عربی ۱۰
  دینی ۴۰
  زبان عمومی ۷۰
  زبان تخصصی ۳۰

 156. Avatar

  سلام دقیقا نتایج کنکور کی اعلام میشه؟؟ کی میتونیم انتخاب رشته بکنیم؟ و چه مدت برای انتخاب رشته وقت داریم؟

  • Avatar

   سلام
   نتایج کنکور در دهه ی دوم مرداد ماه اعلام خواهد شد.به فاصله یک یا دو روز بعد از اعلام نتایج اولیه لینک انتخاب رشته در سایت گذاشته می شود و شما می توانید انتخاب رشته انجام دهید.معمولا یک الی دو هفته برای انتخاب رشته زمان دارید.

 157. Avatar

  با سلام با درصد های زیر منطقه ۳ چه رتبه ای میارم حدودا؟
  ادبیات ع:۲۰
  عربی ع:۱۶
  دینی:۳۵
  زبان:۰
  ریاضی:۰
  اقتصاد:۶۵
  ادبیات اختصاصی:۲۰
  عربی اخ:۱۵
  تاریخ و جغرافیاوجغرافیا:۳۵
  علوم اجتماعی:۳۵
  فلسفه ومنطق:۲۰
  روانشناسی:۶۵

 158. Avatar

  زیست ۴۵
  ریاضی ۳۵
  شیمی۳۵
  فیزیک۲۵
  زبان۷۰
  ادبیات ۴۰
  عربی۵۰
  دینی۴۰
  به نظرتون با سهمیه ۵ درصد چه رتبه ای رو کسب می کنم و اینکه می تونم از فیزیوتراپی(آزاد یا سراسری)قبول شم یا نه؟

  • ایران مشاوره

   سلام با درصدهای ارائه شده توسط شما در سهمیه ی ۵ درصدی رتبه ای حدود ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ خواهید داشت و با این رتبه شانس پذیرش برای فیزیوتراپی دانشگاه آزاد و پردیس وجود دارد.

 159. Avatar

  سلام
  منطقه یک رشته ریاضی هستم. با درصدهای زیر چه رتبه ای میگیرم:
  ادبیات۴۵
  عربی۴۸
  دینی۵۶
  زبان۳۸
  ریاضی۷
  فیزیک۱۴
  شیمی۶

  • Avatar

   سلام
   شما منطقه ی خود را مشخص نکرده اید!ولی بطور میانگین وبا توجه به درصدهای ارائه شده رتبه ی شما حدودا بین ۱۰۰۰۰تا۱۲۰۰۰ می باشد.

 160. Avatar

  میشه حدود رتبه منو تخمین بزنید با درصد های زیر (منطقه ۲)
  ادبیات ۶۰
  عرببی ۶۰
  دینی ۶۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۴۵
  زیست ۷۰
  شیمی ۶۲
  فیزیک ۸۰

  • Avatar

   سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده در منطقه دو رتبه ی شما حدودا بین۸۰۰تا۱۰۰۰ می باشد و احتمال قبولی در اکثر رشته ها در واحد روزانه بسیار خوب است.

   • Avatar

    منظورتون پزشکی هم هست دیگه؟ بعد اینکه اگر‌زیست ۷۵ درصد باشه حدود رتبه چند میشه؟
    عربی ۶۰
    دینی و ادبیات ۶۰
    زبان ۷۵
    ریاضی ۴۵
    زیست ۷۵
    شیمی ۶۲
    فیزیک ۸۰

 161. Avatar

  سلام.خسته نباشید . ببخشید با درصد های زیر در منطقه ۲ حدود رتبه و شانس قبولی در ۳ رشته ی اصلی چقدره؟
  ادبیات ۶۰
  عربی ۶۰
  دینی ۶۰
  زبان ۷۵
  ریاضی ۴۵
  زیست ۷۰
  فیزیک ۸۰
  شیمی ۶۲

  • Avatar

   سلام
   با توجه به درصدهای ارائه شده ،در منطقه ۲ رتبه ی شما حدودا بین ۸۰۰تا۱۰۰۰ می باشد.شانس قبولی در رشته های پزشکی در شهرستانها نسبتا خوب است.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص علاوه بر رتبه ی شما به ظرفیت دانشگاه ها در آن رشته و همچنین انتخاب رشته ی سایر داوطلبان نیز بستگی دارد.

 162. Avatar

  سلام من پدرم چهار درصد جانبازی داره من زمان ثبت نام کنکور جانبازی پدرم ثبت نکردم ولی وقتی که کارت های ورود به جلسه اومد تیک مربوط سهمیه زیر ۲۵زدم و ثبتش کردم و روی کارتم سهمیه منطقه درج شده بود وتوی ضوابط نوشته بودن بعدن خودمون استعلام میگیریم و درصورت حقیقت اعمال میکنیم حالا میخوام بدونم واقعا تاثیرش اعمال میشه؟؟؟

 163. Avatar

  سلام خسته نباشید
  رشته انسانی هستم با سهمیه فرزند رزمنده نیرو های مسلح یا همون ۵ درصدی
  با این درصدا چ رتبه ای میشه کسب کرد؟حات خوشبینانه نگید واقع گرایانه بگید
  ادبیات عمومی ۳۳ عربی ۵۳ دینی ۶۰ زبان ۳۳
  ریاضی ۵۵ اقتصاد ۶۲ ادبیات تخصص ۴۵ عربی تخصصی ۵۵ تاریخ و جغرافی ۳۷ جامعه ۴۰ منطق و فلسفه ۴۳ روان شناسی ۶۵

  ممنون.

دریافت مشاوره