تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

یکی از آزمون هایی که در سال های اخیر بسیار مورد نوجه داوطلبان قرار گرفته است آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. داوطلبانی مجاز به شرکت در این آزمون می باشند که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی رشته های پزشکی و یا پیراپزشکی به پایان رسانیده باشند. زمان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از 30 بهمن ماه 96 آغاز و تا 13 اسفند ماه نیز ادامه داشته است همچنین به دلیل تقاضای زیاد داوطلبان از 26 تا 28 فروردین ماه فرصت مجددی برای برای کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات ثبت شده آن ها نیاز به ویرایش داشته باشد گذاشته شده بود که نسبت به ثبت نام و یا ویراش اطلاعات خود اقدام نمایند. آزمون مذکور در 14 و 15 تیر ماه برگزار گردید که شاهد رقابت تعدادی زیادی از داوطلبان در این ماراتن با اهمیت بوده ایم. بعد از برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت داوطلبان در انتظار دریافت اعلام نتایج می باشند بنابراین لازم دانستیم مطلبی در خصوص زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و  اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97برای شما داوطلبان عزیز ارائه دهیم.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق سامانه سنجش پزشکی صورت خواهد گرفت.

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 داوطلبان بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج اولیه می باشند. معمولا چند هفته پس از برگزاری، نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بر روی سایت سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir قرار می گیرد که داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن کد پیگیری و شماره سریال پرونده نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند، سپس با توجه به رتبه کسب شده انتخاب رشته کنند. انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 یکی از مراحل بسیار حساس این آزمون می باشد که اگر با دقت انجام نشود ممکن است فرصت پذیرفته شدن در رشته مورد علاقه خود را از دست بدهید. زمان دقیقی برای انتخاب رشته مشخص نشده است اما به احتمال زیاد نیمه دوم مرداد ماه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 منتشر خواهد شد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد مرکز ایران مشاوره در جریان آخرین اخبار اعلام نتایج و انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت قرار بگیرید.

مشاوره انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  

برای بسیاری از داوطلبان این سوال ممکن است پیش بیاید که برای انجام یک انتخاب رشته درست چه اقداماتی باید انجام داد؟ بنابراین این بند از مطلب را به این موضوع اختصاص می دهیم. برای انجام یک انتخاب رشته خوب در ابتدا لازم است  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را مطالعه نموده تا کامل در جریان جزئیات انتخاب رشته قرار بگیرید سپس یک قلم و کاغذ برداشته و کد رشته های خود را بر اساس خوشبینانه، واقع بینانه و بدبینانه انتخاب کنید. انتخاب های اول را کد رشته های خوشبینانه ( خوشبینانه به معنای این است که احتمال پذیرش شما بر اساس رتبه کسب شده بسیار کم می باشد اما شما علاقمند به تحصیل در آن می باشید.) قرار دهید. انتخاب های دوم شما باید بر اساس کد رشته های واقع بینانه انجام شود ( واقع بینانه به معنای این است که احتمال دارد شما در این کد رشته ها بر اساس رتبه کسب شده خود پذیرفته شوید). انتخاب های آخر معمولا کد رشته هایی قرار می گیرد که احتمال پذیرش شما در آن بسیار زیاد است. در گام آخر کد رشته ها به دقت چک نموده و آن را فردی که از تجربه زیاد در این زمینه برخوردار است نشان دهید. در صورت تمایل می توانید با بخش مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

به احتمال زیاد نتایج انتخاب رشته در تاریخ 10 / 6 / 97 بر روی سایت سنجش پزشکی قرار گیرد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده نتایج را مشاهده کنند در این مرحله مشخص خواهد شد که در کدام رشته و دانشگاه پذیرفته شده اند. در صورت پذیرفته شدن داوطلب در هر یک از کد رشته محل های انتخابی باید نسبت به ثبت نام خود در دانشگاه قدام نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره