تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مطمئنا قبل از برگزاری هر آزمونی، برگزاری آزمون و کسب رتبه مطلوب از نظر داوطلب حساس ترین مرحله است و پس از برگزاری آزمون داوطلبان نگران اعلام نتایج هستند و آن را حساس ترین مرحله آزمون می دانند ولی در اصل انتخاب رشته مهمترین و حساس ترین مرحله برگزاری آزمون می باشد چرا که با بی دقتی در انتخاب رشته ممکن است آینده تحصیلی و شغلی شما دستخوش تغییرات جبران ناپذیری گردد. بنابراین بایستی با دقت فراوان و با کمک گرفتن از مشاورین برتر انتخاب رشته خود را به نحو احسن انجام دهید. اولین و مهمترین گام در انتخاب رشته مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  می باشد. به همین جهت در ادامه مطلب هم به زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و مشاوره انتخاب رشته خواهیم پرداخت و هم لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را در اختیارتان قرار می دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ملاک انتخاب رشته را در ابتدا علاقه شخصی خود قرار دهید ولی در کنار آن ترازی که کسب کرده اید و همچنین ظرفیت رشته محل انتخابی خود را نیز مدنظر قرار دهید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در تاریخ 97/4/31 منتشر می گردد. و تقریبا دو هفته پس از انتشار نتایج، یعنی در تاریخ 97/5/14 الی 97/5/17 به شما فرصت داده خواهد شد تا انتخاب رشته نمایید. جهت انجام انتخاب رشته می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه نمایید. با وارد کردن کد رهگیری امکان ورود شما به سامانه میسر خواهد شد و شما پس از ورود به سامانه می توانید رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب و وارد سامانه نمایید. نکته مهم این است که پس از اتمام انتخاب رشته محل های مورد نظر خود بایستی حتما بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

همانطور که اشاره کردیم اولین و مهمترین گام در انتخاب رشته، مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  می باشد. در این دفترچه اطلاعات به دو بخش تقسیم شده اند. بخش اول به موضوعاتی همجون ضوابط آزمون، روش گزینش دانشجو، نحوه انتخاب رشته محل ها، انواع دانشگاه های پذیرنده دانشجو، شرایط و ضوابط برخی از دانشگاه های پذیرنده دانشجو، ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه ها و … می باشد. بخش دوم نیز شامل جدولی است که در آن کد رشته محل ها، جهت انتخاب داوطلبان قرار گرفته است. مرکز سنجش آموزش پزشکی حد نصاب همه رشته ها را مشخص کرده بنابراین اگر نمره کل شما کمتر از حد نصاب رشته محلی است مجاز به انتخاب آن رشته محل نخواهید بود. نکته بسیار مهمی که لازم می دانیم در این بخش اشاره ای به آن داشته باشیم این است که هر گونه تغییر رشته، انتقال و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ممنوع است، بنابراین بایستی در انتخاب رشته محل ها نهایت دقت را به خرج دهید. جهت انجام  مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید تا با راهنمایی های مشاوران مرکز، بهترین انتخاب را انجام دهید. 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

تقریبا سه هفته پس از اتمام زمان انتخاب رشته، یعنی در تاریخ 10 شهریور 1397 ، نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد. چنانچه در رشته محل انتخابی خود پذیرفته شدید 12 و 13 شهریور ماه می بایست جهت ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده، اقدام نمایید. چنانچه تغییری در زمانبندی ها اعمال شود ( درصد تغییر زمان بندی های اعلام شده بسیار اندک است. ) حتما در همین صفحه و همچنین  کانال تلگرام کارشناسی ارشد به اطلاعتان خواهیم رساند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد