تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

بازیابی رمز عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400
نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

همان طور که می دانید، دانشگاه آزاد به دو صورت با کنکور و بدون کنکور از داوطلبان ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه در دو بازه زمانی مهر و بهمن انجام می پذیرد که داوطلبان می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در موعد مقرر اقدامات لازم را انجام دهند.

متقاضیان پس از انجام فرآیند ثبت نام و واریز هزینه، بایستی کلمه عبور خود را برای استفاده در مراحل بعدی نزد خود نگه دارند چرا که در صورت نداشتن این کلمه عبور امکان مشاهده نتایج برای شما میسر نخواهد بود.

اما تکلیف کسانی که به هر دلیل به رمز عبور ثبت نامی خود دسترسی ندارند، چه می شود؟ جهت اطلاع از نحوه بازیابی آن تا پایان این مقاله با ایران مشاوره همراه باشید.

بازیابی کلمه عبور ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه به انجام می رسد.

راهنمای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

ممکن است برخی از افراد واجد شرایط که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 را به انجام رسانده اند، کلمه عبور خود را بنا به هر دلیلی فراموش و یا گم نموده و به دنبال راهکاری برای بازیابی کلمه عبور خود در زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد باشند.

باید به اطلاع این دسته از افراد برسانیم که امکان بازیابی این رمز فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد میسر می باشد. مراحل به دست آوردن مجدد کلمه عبور در این قسمت ذکر شده است.

  • در ابتدا به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تحت نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و لینک فعال شده “اعلام نتایج انتخاب رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی” را انتخاب کنید.
  • در مرحله بعد برای بازیابی کلمه عبور، در کادر صورتی رنگ بر روی عبارت “بازیابی کلمه عبور دوره بدون کنکور صرفا براساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی و کارشناسی” کلیک نمایید.
  • حال صفحه ای برای شما نمایان خواهد شد که باید کد ملی، سال تولد و شماره تلفن همراه خود را که در زمان خرید کارت وارد نموده اید، درج کنید.
  • در نهایت گزینه بازیابی کلمه عبور را انتخاب کرده و رمز خود را دریافت نمایید.

داوطلبان بعد از ثبت نام و تکمیل فرم رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه و مهر ماه، می توانند نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را در زمان مقرر مشاهده نمایند که دریافت این نتایج با درج اطلاعات خواسته شده مانند کلمه عبور ثبت نامی میسر می گردد. کسانی که رمز عبور خود را نیز از دست داده اند، می توانند مطابق با مراحل فوق نسبت به بازیابی آن اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- مراحل بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورت انجام می شود؟

این فرآیند به صورت اینترنتی می باشد که مراحل آن در این مقاله ذکر شده است.

2- بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق کدام سایت انجام می شود؟

داوطلبان می توانند در صورت فراموشی رمز عبور خود از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.iau.ac.ir اقدام کنند.

3- برای تغییر دادن رمز عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد که فراموش کرده ایم، نیازمند به داشتن چه اطلاعاتی هستیم؟

داوطلب می تواند با وارد نمودن کد ملی، سال تولد و شماره تلفن همراه خود را که در زمان خرید کارت اعلام نموده بود، نسبت به دریافت مجدد رمز عبور خود اقدام کند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره