سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

نحوه بازیابی رمز عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99
نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

همانطور که می دانید دانشگاه آزاد به دو صورت با کنکور و بدون کنکور از داوطلبان ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه در دو بازه زمانی مهر و بهمن انجام می پذیرد که داوطلبان می توانند در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم در موعد مقرر اقدامات لازم را انجام دهند.

متقاضیان پس از انجام فرآیند ثبت نام و واریز هزینه، بایستی کلمه عبور خود را برای استفاده در مراحل بعدی نزد خود نگه دارند چرا که در صورت نداشتن این کلمه عبور امکان مشاهده نتایج برای شما میسر نخواهد بود.

اما تکلیف کسانی که به هر دلیل به رمز عبور ثبت نامی خود دسترسی ندارند، چه می شود؟ جهت اطلاع از نحوه بازیابی آن تا پایان این مقاله با ایران مشاوره همراه باشید.

بازیابی کلمه عبور ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه به انجام می رسد.

راهنمای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

ممکن است برخی از افراد واجد شرایط که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 را به انجام رسانده اند، کلمه عبور خود را بنا به هر دلیلی فراموش و یا گم نموده و به دنبال راهکاری برای بازیابی کلمه عبور خود در زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد باشند.

باید به اطلاع این دسته از افراد برسانیم که امکان بازیابی آن فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد میسر می باشد که در ادامه این مقاله مراحل به دست آوردن مجدد کلمه عبور ذکر شده است.

  • در ابتدا وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir شده و لینک فعال شده اعلام نتایج انتخاب رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی انتخاب کنید.
  • در مرحله بعد برای بازیابی کلمه عبور، در کادر صورتی رنگ بر روی عبارت “بازیابی کلمه عبور دوره بدون کنکور صرفا براساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی و کارشناسی” کلیک نمایید.
  • حال صفحه ای برای شما نمایان خواهد شد که باید کد ملی، سال تولد و شماره تلفن همراهی را که در زمان خرید کارت وارد نموده اید، درج کنید.
  • در نهایت گزینه بازیابی کلمه عبور را انتخاب کرده و رمز خود را دریافت نمایید.

داوطلبان بعد از ثبت نام و تکمیل فرم رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه و مهر ماه، می توانند نتایج خود را در زمان مقرر مشاهده نمایند که دریافت این نتایج با درج اطلاعات خواسته شده مانند کلمه عبور ثبت نامی میسر می گردد. کسانی که رمز عبور خود را نیز از دست داده اند، می توانند مطابق با مراحل فوق نسبت به بازیابی آن اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- مراحل بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورت انجام می شود؟

مراحل این فرآیند به طور کامل در این مقاله ذکر شده اند.

2- بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق کدام سایت انجام می شود؟

از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.iau.ac.ir

3- نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم 99، چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار این نتایج مشخص نمی باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره