خانه مدارس برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401

برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401

زمان برنامه امتحان های نهایی شهریور ماه بزرگسالان 1400 - 1401
برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401

همانطور که می دانید، نتیجه امتحانات نهایی برای شرکت کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که نمرات مذکور بر نتیجه کنکور سراسری 1401 تاثیر دارد یا در هنگام پذیرش داوطلب در رشته های بدون کنکور موثر واقع گردند. بنابراین جهت برنامه ریزی و نیز موفقیت خود لازم است نسبت به آگاهی از تاریخ برگزاری آزمون های نهایی و حضور به موقع سر جلسه اقدام نمایید.

همچنین داوطلبان آزاد، آموزش از راه دور و یا بزرگسالان نیز ممکن است به دنبال برنامه زمان بندی این امتحانات برای مقاطع نهم یا دوازدهم باشند که تاریخ برپایی آزمون دروس تمامی رشته ها برای شهریور ماه، هرساله از طریق سایت aee.medu.ir در قالب بخشنامه ای منتشر می شود.

برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه و اطلاعیه های مربوط به آن از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام می گردد.

برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401

همان گونه که ذکر شد، برنامه امتحانات نهایی خرداد، برنامه امتحانات نهایی دی ماه و همچنین شهریور ماه از طریق سامانه سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش به آدرس aee.medu.ir در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. آن دسته از افرادی که نتوانسته اند نمره قابل قبولی را در امتحانات نهایی خرداد ماه کسب نمایند یا کسانی که به عنوان داوطلب آزاد می خواهند در امتحانات نهایی شرکت کنند، می بایست مطابق با برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه پایه نهم یا دوازدهم در جلسه هر کدام از آزمون ها حضور پیدا کنند.

در این خصوص باید گفت که متاسفانه هنوز برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه سال تحصیلی 1400 – 1401 منتشر نشده است اما با توجه به روال گذشته انتظار داریم امتحانات دوره جدید نیز در نیمه دوم شهریور ماه 1401 اعلام شود که در صورت انتشار اخبار مرتبط و یا حتی تغییر و تعویق امتحانات نهایی، اطلاعات لازم از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره در دسترس شما قرار می گیرد.

حذفیات امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401

داوطلبان شرکت در امتحانات نهایی شهریور ماه باید توجه داشته باشند که عدم تنظیم یک برنامه منسجم و دقیق می تواند باعث از دست رفتن انگیزه و ایجاد اضطراب شود، بنابراین توصیه می گردد که پیش از حضور در جلسه، مطالب لازم را مرور و خلاصه نویسی نموده و بر روی مباحث مهم تسلط لازم را داشته باشید. یکی از موارد کمک کننده به موفقیت افراد در این آزمون ها، آگاهی که حذفیات دروس می باشد. 

در واقع در اطلاعیه هایی که مدتی پیش از زمان برگزاری امتحانات نهایی منتشر می گردد، علاوه بر برنامه جدول زمان بندی، حذفیات برخی از مباحث نیز شرح داده می شود که داوطلبان با در نظر گرفتن این موارد می توانند زمان خود را به مطالب مهم تر اختصاص داده و  برنامه ریزی درسی بهتری داشته باشند.

البته توجه کنید که هنوز فهرست حذفیات امتحانات نهایی سال تحصیلی 1400 – 1401 از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش منتشر نشده است و به محض انتشار، لینک دریافت آن در جدول زیر فعال می گردد. همچنین بد نیست بدانید که با توجه به تجربیات گذشته، انتظار داریم حذفیات امتحان نهایی پایه دوازدهم تجربی و دیگر رشته ها شامل بیشتر بدانیم ها و موارد این چنینی باشند.

حذفیات امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401 
دانلود فایل حذفیات امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 – 1401 

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

سوالات متداول

1- آیا تاریخ امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 - 1401 اعلام شده است؟

خیر، متاسفانه هنوز برنامه امتحانات نهایی شهریور ماه برای سال تحصیلی 1400 - 1401 منتشر نشده است.

2- برنامه زمانی امتحانات نهایی شهریور ماه 1400 - 1401 از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

برنامه امتحانات از طریق سایت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نشانی aee.medu.ir منتشر می گردد.

3- چگونه می توان به حذفیات امتحانات نهایی شهریور ماه دسترسی یافت؟

لیست حذفیات هنوز اعلام نشده اما در صورت انتشار، جزئیات لازم در اسرع وقت از طریق این مقاله در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس