چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کنکور / برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97

برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97

برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97

برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97
برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

کنکور سراسری منحصرا زبان  همانند کنکور هنر جزو گروه های آزمایشی شناور محسوب می شود یعنی داوطلبان علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی اصلی خود می توانند در کنکور زبان نیز شرکت کنند و لازم است بدانید که زمان برگزاری این دو گروه آزمایشی هیچ تداخلی با گروه آزمایشی اصلی نخواهد داشت و کنکور زبان و هنر در نوبت عصر برگزار خواهد شد..رشته های پرطرفداری از جمله رشته مترجمی زبان انگلیسی،دبیری زبان انگلیسی،رشته ادبیان زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی از عوامل مهم گرایش داوطلبان به کنکور منحصرا زبان شده است. برنامه ریزی درسی کنکور زبان مهمترین عامل جهت کاهش استرس و نتیجه مطلوب در کنکور زبان می باشد.ما در این مقاله نیز برای داوطلبانی که به برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97 نیاز دارند صحبت خواهیم کرد و در در ادامه به بررسی  ثبت نام کنکور سراسری 97 ، منابع کنکور منحصرا زبان 97 پرداخته ایم.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور زبان 97

 تمامی داوطلبان در بهمن ماه 97 این فرصت را خواهند داشت تا در صورت داشتن مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی (برای هنرستانی ها مدرک کاردانی) اقدامات لازم را نسبت به ثبت نام خود برای شرکت در کنکور سراسری زبان انجام دهند و کد رهگیری خود را نیز دریافت نمایند. یک فرصت مجدد برای جاماندگان از ثبت نام کنکور سراسری 97 داده خواهد شد تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام به صورت غیرحضوری و از طریق سایت سنجش صورت می گیرد و همانطور که گفته شد کلیه داوطلبان کنکور زبان 97 می توانند در کنار گروه آزمایشی زبان ، یکی از گروه های آزمایشی اصلی ریاضی ، تجربی یا انسانی را نیز انتخاب کنند. در صورت تمایل برای آگاهی از شرایط ثبت نام  کنکور سراسری منحصرا زبان و منابع کنکور منحصرا زبان 97 می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

برنامه ریزی کنکور زبان 97

گروه های زبان خارجه یکی از گروه های پنجگانه آزمون های سراسری ورود به دانشگاه می باشد که به صورت مستقل و با برگزاری آزمون های سراسری مستقل دانشجو جذب می کند. رشته های زبان خارجه جز رشته های بسیار خوب می باشند و اگر دانشجویان این رشته ها توانایی مکالمه کردن و نوشتار خوبی داشته باشند زمینه کاری مناسبی را پیش رو خواهند داشت. سوالات کنکور سراسری زبان در سال گذشته نسبت به سال های قبل مفهومی تر شده است . این به آن مفهوم است که داوطلبان گروه آزمایشی زبان نیازمند مطالعه دقیق تر و برنامه ریزی صحیح برای قبول شدن در کنکور هستند . داوطلبان باید بعد از آشنایی با منابع کنکور منحصرا زبان 97 نسبت به برنامه ریزی صحیح اقدام کنند و با پشتکار در راه رسیدن به هدف خود تلاش کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 و بازار کار رشته زبان و ادبیات انگلیسی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

منابع کنکور منحصرا زبان 97

 

نام درس منابع عمومی 
ادبیات و زبان فارسی تاریخ ادبیات : کتاب تاریخ ادبیات نشر دریافت
آرایه ها و قرابت معنایی کتاب های نشر الگو و نشر دریافت
 معنی لغت کتاب نشردریافت،کتاب خیلی سبز
  املا کتاب نشر دریافت،خیلی سبز
 زبان فارسی کتاب نشر دریافت
 دین و زندگی گاج میکرو طبقه بندی، گاج نقره ای، همایش نشر دریافت،ایات نکات گاج
 عربی کتاب های تست تخته سیاه تالیف مهدی شریفی و میکروطبقه بندی گاج و فوت و فن
 زبان انگلیسی عمومی کتاب گاج نقره ای ،جامع مبتکران

 

منابع تخصصی

 کتاب های زبان انگلیسی سال اول تا چهارم دبیرستان

کتاب new bridging the gap انشارات سازمان سنجش

کتاب vocabulary in use و grammar in use
کتاب گرامر تخصصی انتشارات خیلی سبز تالیف دکترعلیرضا جابری
کتاب درک مطلب به زبان ساده تالیف دکتر شهاب اناری و انتشارات گاج
کتاب ۵۰۴

بودجه بندی کنکور منحصرا زبان 97

بودجه بندی کنکور زبان برای داوطلبان کنکور زبان 97 از این جهت حائز اهمیت میباشد که قادر خواهند بود زمان مطالعه خود را بر اساس بودجه بندی کنکور زبان ، مدیریت نمایند لذا داوطلبانی که زرنگتر می باشند قادر خواهند بود بر اساس این بودجه بندی زمان مطالعه خود را بر روی مباحثی که از تکرار بیشتری در کنکور های سالهای پیشین برخوردار هستند زمان بگذارند و از مطالعه مباحثی که به زمان بیشتری نیاز دارند اما طبق بودجه بندی در کنکور سالهای گذشته تعداد سوال کمتری دارند ، خودداری کنند.برای اطلاع دقیق از دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 97 و شرایط شرکت در کنکور سراسری 97 زبان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

 

بودجه بندی 4 سال اخیر کنکور منحصرا زبان براساس مباحث هر درس 
Grammar سراسری 92 سراسری 93 سراسری 94
 شکل گذشته افعال مدال 1
زمان ها 1 1 1
ربط دهنده ها 2
عبارات قیدی 1
شرطی ها 2 1 1
وجه وصفی 1 1
ساختارهای اجتناب از تکرار 1
معلوم/ مجهول 1
شکل خلاصه شده ی عبارت وصفی 1 1
افعال کمکی (و مدال ) 1 1 1
ضمایر 1 1
نقل قول ها 1
جمله واره ها 1
ترتیب صفات 1
وارونه سازی 1
شکل فعل دوم 1
ضمایر موصولی 2
تشدید کننده ها 1
vocabulary 15 15 15
wordorder 15 15 15

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره