تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / بسته انتخاب رشته کنکور 98

بسته انتخاب رشته کنکور 98

انتخاب رشته کنکور همواره یکی از استرس ها و ترس های داوطلبان کنکور و والدین آنها به حساب می آید و مطمئنا اشتباهی هرچند کوچک در این مرحله حساس میتواند به قیمت تغییر سرنوشت فرد تمام شود.جایی برای تعلل و درنگ وجود ندارد و باید انتخاب رشته را به بهترین شکل انجام داد.

جزئیات دفترچه های انتخاب رشته کنکور ، قوانین و تبصره ها ، انتخاب رشته های بدون آزمون ، رتبه و تراز قبولی رشته ها و دانشگاه ها … و همه و همه مواردیست که سالهاست برای مشاوران مرکز ایران مشاوره تکرار می شود و از این حیث تجربه ای دقیق و کارآمد برای ما فراهم کرده است که میخواهیم این تجربه را در اختیار شما همراهان عزیزمان قرار دهیم.

بسته انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد خدمتی است که می توانید با انتخاب آن خیال خود را در امر انتخاب رشته راحت کنید.

به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین رشته ها و دانشگاه ها را مطابق با رتبه قبولی کنکورتان برای شما انتخاب کنیم.

با توجه به حجم بالای تقاضای داوطلبان برای انتخاب رشته کنکور 98 ، قابلیت رزرو انتخاب رشته را فراهم کرده ایم تا داوطلبان با خیالی آسوده انتخاب رشته سراسری ، آزاد و یا هر دو را خریداری نمایند.
پس از پر کردن فرم زیر و پرداخت موفق، اطلاعات شما در سایت ایران مشاوره ثبت خواهد شد و مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته، اطلاعات تکمیلی را دریافت کرده و کار انتخاب رشته شما را بصورت تخصصی آغاز می کنند.

ویژگی های بسته انتخاب رشته ایران مشاوره

انتخاب رشته تخصصی توسط مشاوران مجرب ایران مشاوره

بازبینی تمامی انتخاب رشته ها توسط مشاور ارشد ایران مشاوره

انجام انتخاب رشته بدون نیاز به مراجعه حضوری و ارسال به صورت فایل

امکان انتخاب رشته تخصصی توسط مشاور متخصص هر گروه آزمایشی

امکان ویرایش انتخاب رشته در صورت مغایرت با اولویت های انتخابی

*توجه نمایید که با خریداری بسته انتخاب رشته کنکور 98 ، دیگر نیازی به تماس شما با خطوط هوشمند 909 نخواهد بود. پس از تکمیل خرید در زمان مناسب با شما تماس خواهیم گرفت و با توجه به علایق و شرایط شما لیست انتخاب رشته را آماده و به صورت فایل تقدیمتان می کنیم.

بسته انتخاب رشته کنکور 98

  • 0 تومان
دریافت مشاوره