شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / بسته تخصصی مشاوره و پشتیبانی کنکور 1400

بسته تخصصی مشاوره و پشتیبانی کنکور 1400

اگر شما هم داوطلب کنکور هستید حتما تا کنون با سوالاتی از قبیل چگونه مطالعه کنیم؟ روزی چند ساعت درس بخوانیم؟ بهترین زمان برای مطالعه دروس عمومی و اختصاصی چه زمانی است؟ چگونه تمرکز خود را افزایش دهیم؟ و … مواجه شده اید ؛ اما آیا جواب مناسبی هم برای آن یافته اید؟

حتما تا کنون از اهمیت داشتن مشاور تحصیلی مطلع شده اید ، مشاوری با دانش و اطلاعات و از همه مهم تر تجربه کافی که بتواند برای مقصدی که رویای رسیدن به آن را دارید ، بهترین مسیر را پیش روی شما قرار دهد و تا رسیدن به مقصد همراهتان باشد. بنابراین اهمیت این همسفر به قدری اهمیت دارد که نبود آن می تواند شما را از مسیر خود منحرف کند.

دسترسی به یک مشاور مجرب و حرفه ای و دریافت یک برنامه ریزی کارآمد و کاربردی از مزایای بسته های تخصصی مشاوره و پشتیبانی ایران مشاوره است.

اهمیت داشتن برنامه ریزی در کنکور

هر داوطلب کنکوری ، در ثبت نام کنکور هر یک از رشته ها نیز شرکت کرده باشد ، با حجم زیادی از دروس و کتاب های پایه های مختلف دبیرستان روبه رو می شود و معمولا سر در گم می ماند که از کجا شروع به مطالعه کند؟ مطالعه خود را باید از درس های پایه های پایین تر آغاز کند و یا برعکس؟ چگونه به مرور و جمع بندی مطالب بپردازد و هزاران سوال دیگر که برای هر فرد با توجه به شرایطش با دیگر افراد متفاوت خواهد بود.

اگر از هر یک از رتبه های برتر کنکور سراسری از رمز موفقیتشان سوال بپرسید ، بی شک به داشتن برنامه ریزی برای مطالعه دروس نیز اشاره خواهند داشت. برنامه ریزی صحیح به شما این امکان را می دهد تا بدانید چه زمانی چه درسی را مطالعه کنید ، برای خواندن مباحث درسی خود چه میزان فرصت دارید ، روزانه و برای هر مبحث چه تعداد تست باید حل کنید و … .

در واقع داشتن یک برنامه ریزی صحیح برای مطالعه دروس ، به شما این اطمینان را می دهد که در فرصت باقی مانده می توانید دروس امتحانی را به طور کامل مطالعه و جمع بندی کنید. اگر هم اکنون که این مطلب را می خوانید زمان زیادی تا کنکور سراسری باقی نمانده ، نا امیدی را کنار بگذارید و همین الان برای فرصتی که برایتان باقی مانده برنامه ریزی کنید ، البته به هیچ وجه این کار را به تنهایی انجام ندهید و حتما از مشورت یک مشاور با تجربه بهره مند شوید. زیرا شما در هر مرحله ای از مطالعه که باشید و هر چقدر هم که فرصت کمی داشته باشید باز هم با کمک یک مشاور خبره می توانید از بسیاری از رقیبان خود پیشی بگیرد.

چگونه یک برنامه ریزی درست داشته باشیم؟

اگر برای آغاز و یا ادامه مطالعه خود تصمیم به داشتن برنامه ریزی گرفته اید ، باید به شما تبریک بگوییم! زیرا بهترین راه را برای رسیدن به هدفتان انتخاب کرده اید. اما این که چگونه این کار را انجام دهید ، خود بحثی مفصل است که در مطلب برنامه ریزی کنکور به طور کامل به آن پرداخته ایم.

برنامه ریزی باید به صورت بلند مدت و کوتاه مدت طراحی شود تا داوطلب چشم انداز روشنی از مسیر پیش روی خود داشته باشد. در یک برنامه ریزی صحیح باید علاوه بر ساعات مطالعه ، ساعاتی در روز نیز به استراحت ، تفریح و انجام امور روزانه اختصاص داده شود. در واقع برنامه ریزی درسی علاوه بر اینکه کامل می باشد و همه مباحث درسی را پوشش می دهد ، می بایست به گونه ای باشد که فرد را از مطالعه دروس دلزده نکند. در یک برنامه ریزی منطقی و راه گشا نکات بسیاری باید در نظر گرفته شود که این نکات نیز با توجه به شرایط و خصوصیات هر فرد متفاوت خواهد بود. بنابراین لازم است که این برنامه ریزی حتما با مشورت یک مشاور انجام گیرد.

مزایای بسته های پشتیبانی و برنامه ریزی

احتمالا تا کنون از اهمیت این موضوع مطلع شده اید که داشتن یک مشاور و پشتیبان برای برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت ماهانه ، هفتگی و روزانه تا چه حد دارای اهمیت می باشد. اما این که چه فردی را برای این کار انتخاب می کنید بیش از هر چیز دیگری دارای اهمیت می باشد.

مشاوری که خود جزو رتبه های برتر کنکور بوده و با علم و اطلاعات کافی و با تجربه چندین ساله در این حوزه فعالیت می کند بهترین گزینه برای پشتیبانی و همراهی شما در این مسیر سرنوشت ساز می باشد.

اکثر داوطلبان نیازمند مشاوری هستند که بتوانند با توجه به خصوصیات و شرایط زندگی خود ، بهترین راه و برنامه را از او دریافت نمایند و از همه مهم تر این که هر گاه تمایل داشتند بتوانند با مشاور تحصیلی و پشتیبان آموزشی خود در تماس باشند.

شاید تصور کنید که یک مشاور خوب را فقط با تعیین وقت قبلی و هزینه های بالا می توانید ملاقات نمایید! اما دیگر این طور نیست ، امروزه این امکان فراهم شده تا داوطلبان کنکور سراسری حتی از دوردست ترین نقاط کشور نیز تنها با یک تماس تلفنی از راهنمایی ها و پشتیبانی یک مشاور تحصیلی با تجربه بهره مند شوند. 

خرید بسته تخصصی پشتیبانی کنکور 1400

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره ، متشکل از بهترین و با تجربه ترین مشاوران تحصیلی ، با هدف تسهیل دسترسی داوطلبان کنکوری از سراسر کشور به مشاوران خبره ، مشغول به فعالیت می باشد و داوطلبانی که برای پیمودن مسیر پر از فراز و نشیب کنکور سراسری نیاز به یک همراه و پشتیبان دارند می توانند با خرید بسته های برنامه ریزی و پشتیبانی کنکور با مشاوران ایران مشاوره در تماس باشند.هزینه استفاده از این خدمات ماهانه 500 هزارتومان می باشد.

  • 0 تومان
دریافت مشاوره