خانه آموزش تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در گلستان

تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در گلستان

محتوای کلاس خصوصی در گلستان
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در گلستان

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی گلستان با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02156691684

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

قیمت: 0 تومان

هر کدام از ما ممکن است در طول دوره تحصیلی خود در یادگیری یک یا چند تا از دروس، دچار مشکل شده باشیم و مباحثی را به خوبی متوجه نشده باشیم. در این زمان است که نیازمند راهنمایی یک فرد آگاه و یا مطلع هستیم. گاهی به همکلاسی های خود که درس را بهتر یاد گرفته اند رو می آوریم اما باید بدانیم که علاوه بر داشتن اطلاعات درسی، نحوه آموزش و متد تدریس هم بسیار اهمیت دارد. در این زمان است که معلم های خصوصی یکی از بهترین گزینه ها برای رفع این مشکل است.

اگر دانشجویی به علت شاغل بودن نتواند در کلاس های اصلی خودش به صورت کامل شرکت کند و تعداد زیادی از جلسات را از دست دهد و یا فردی به هر دلیلی از نحوه تدریس معلم خود راضی نبوده و درک مفاهیم برای آنان سخت باشد و یا بخواهد در مدت زمان کوتاه تری نسبت به یک موضوع درسی مسلط شود، می تواند از کلاس های خصوصی استفاده نموده و با هماهنگی های لازم، در منزل یا موسسه به صورت یک یا دو نفره در کلاس شرکت نماید.

اکثرا کلاس های خصوصی به دو صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین) در جاجای کشور برگزار می شود. یکی از همین کلاس ها، توسط دبیران با تجربه و خصوصی ایران مشاوره با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین روش های تدریس جهت یادگیری مباحث درسی در کشور وجود دارد. اما سوال اینجاست، آیا تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در گلستان توسط این اساتید نیز امکان پذیر است؟

شرکت در کلاس های خصوصی با وجود اساتید با تجربه به دانش آموز در فراگیری مفهومی دروس کمک خواهد کرد.

کلاس های تدریس خصوصی در گلستان به صورت حضوری برگزار می شود یا آنلاین؟

ممکن است کسانی که در استان گلستان و شهرستان های آن به دنبال کلاس های تدریس خصوصی باشند که استاد با دانش آموز یا دانشجو به صورت خصوصی، این کلاس ها را در طی جلساتی برگزار نمایند و سوال آن ها این باشد که کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره در این شهرستان ها به چه صورت برگزار می شود؟

مدرسین ایران مشاوره زیر نظر آموزشگاه هایی هستند که  طبق نیاز داوطلبان، در محیط آموزشگاه به کار تدریس به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازند. با این حال ممکن است به علت های متعدد، بیشتر افراد به تدریس خصوصی یا کلاس های خصوصی آنلاین رو آورند. از این رو کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره برای کسانی که در استان تهران ساکن نمی باشند به این صورت (آنلاین) برگزار می شود تا تمامی متقاضیان بتوانند از تدریس های بی نظیر این اساتید نیز بهرمند شوند. این کلاس ها در شهرستان های استان گلستان که در ادامه نام برده ایم، به صورت اینترنتی اجرا می شود.

 1.  گرگان
 2. گنبد
 3. آزادشهر
 4. مینودشت
 5. کلاله
 6. بندرگز
 7. بندرترکمن
 8. گالیکش
 9. علی آباد
 10. کردکوی
 11. آق قلا
 12. رامیان
 13. مراوه تپه

کلاس های خصوصی در گلستان شامل چه مقاطعی می شود؟

در صورت تمایل جهت شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره در گلستان، خوب است بدانید که این کلاس ها در مقاطع زیر تدریس می شوند، لذا تمامی دانش آموزان با توجه به مقطع تحصیلی خویش می توانند اقدام به رفع مشکلات درسی در این کلاس ها نمایند.

 • دبستان (پایه اول تا ششم ابتدایی)
 • دوره متوسطه اول (مقطع راهنمایی)
 • دوره متوسطه دوم ( مقطع دبیرستان + پیش دانشگاهی)
 • کنکور
 • دانشگاه

تدریس خصوصی در مقاطع تحصیلی دبستان/ دوره متوسطه اول و دوم

تمامی پایه های تحصیلی از اهمیت مختص به خود برخوردارند که مقطع ابتدایی یکی از مهم ترین زمان هایی است که والدین باید به آن توجه تام داشته باشند تا دانش آموزانشان بتوانند تمامی دروس را به خوبی یاد گرفته و در مقاطع بالاتر یعنی دوره متوسطه اول و دوم با مشکل مواجه نشوند. حال ممکن است در این میان کسانی باشند که مایل باشند در آزمون تیزهوشان و دیگر آزمون های ورودی مدارس شرکت کنند و یا در آخرین سال تحصیلی خود بوده و به دلیل فشرده بودن دروس جهت مطالعه، نیاز به شرکت در کلاس خصوصی و معلمی که آنان را هدایت کند را احساس کنند.

تدریس خصوصی در مقطع کنکور

کنکور سراسریاین غول بزرگ که ممکن است خیلی ها با شنیدن نام آن نیز احساس تشویش کنند. اما به داوطلبان توصیه می کنیم نگران نباشند، زیرا شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره به آن ها کمک خواهد کرد تا نه تنها از مشاوره کنکور بهره مند شوند، بلکه با یادگیری چگونگی برنامه ریزی کنکور، در جهت درست گام بردارند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

اساتید با تجربه با مدرک تحصیلی مربوطه ایران مشاوره با برگزاری کلاس های حضوری و غیر حضوری دروس دانشگاهی، این امید را به متقاضیان می دهد که در هر مقطعی از دانشگاه (کاردانی، کارشناسی ارشد و دکتری) که باشند می توانند روی کمک آن ها در جهت رفع مشکلات درسی و پیشرفت چشم افزون، حساب نمایند.

روند ثبت نام و برگزاری کلاس های تدریس خصوصی در گلستان

هزینه تدریس خصوصی در گلستان
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در گلستان

کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره در کلستان به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می گردد. لذا شرکت در این کلاس ها موجب می شود که دانش آموزان بتوانند در هر مقطع تحصلی ای که باشند، از بهترین متد آموزشی بهره مند شوند.

روند ثبت نام

روند ثبت نام و برگزاری این کلاس ها توسط اساتید ایران مشاوره در شهر قدس به این شکل است با تکمیل نمودن فرم ثبت نام موجود در ابتدای مقاله، مشاوران ما در کمتر از ۱۵ دقیقه جهت اقدامات بعدی و انجام هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرند و یا می توانید از طریق شماره تلفن 02191018024 نحوه نام نویسی را جویا شوید.

روند برگزاری

کسانی که به هر دلیل قصد شرکت در این کلاس ها را داشته اما می خواهند حضورشان در موسسه و یا به صورت حضوری نباشد، بهترین انتخاب، کلاس های  تدریس خصوصی آنلاین است. نحوه برگزاری این کلاس ها به این منوال می باشد که پس از مراجعه داوطلبان به سایت ایران مشاوره و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام، جهت شروع دوره، یک کد ورود به جلسه برای آن ها ارسال می شود.

این کد مختص به یک اپلیکیشنی به نام قرار می باشد که نسخه تحت وب آن نیز موجود است و متقاضیان می بایست در زمان های مشخص که در برنامه زمانبندی به آن ها داده شده است، در کلاس آنلاین حضور داشته باشند. استفاده اساتید ایران مشاوره از تخته های وایت برد و فایل های چون پاورپوینت ها، شیوه تدریس آنان را جذاب تر کرده است.

محتوای کلاس های تدریس خصوصی مجموعه ایران مشاوره

اساتید ایران مشاوره به تمامی دروس در همه مقاطع تحصیلی و محتوای آن که در جدول زیر ذکر شده است، مسلط می باشند. لذا می توانید با توجه به پایه تحصیلی و نوع درسی که در آن به وجود یک معلم نیاز دارید را با مشاوران ایران مشاوره مطرح کرده تا شما را در این زمینه هدایت کنند.

مقطع تحصیلی دبستان

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دبستان
پایه اول
آموزش قرآن (اول)  فارسی (اول) ریاضی (اول)
نگارش فارسی (اول) علوم تجربی (اول)
پایه دوم
هدیه های آسمان (دوم) هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (دوم) ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (دوم)
نگارش فارسی (دوم) ریاضی (دوم)
پایه سوم
فارسی (سوم) نگارش فارسی (سوم) هدیه های آسمان (سوم)
ریاضی هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (سوم) علوم تجربی (سوم)
پایه چهارم
فارسی (چهارم) هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (چهارم) هدیه های آسمان (چهارم)
ریاضی (چهارم) ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (چهارم) نگارش فارسی (چهارم)
علوم تجربی
پایه پنجم
فارسی (پنجم) هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (پنجم) نگارش فارسی (پنجم)
ریاضی (پنجم) ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (پنجم)
علوم تجربی (پنجم)
پایه ششم
فارسی (ششم) هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (ششم) هدیه های آسمان (ششم)
ریاضی (ششم) ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (ششم) نگارش فارسی (ششم)
مطالعات اجتماعی (ششم) علوم تجربی (ششم)

مقطع تحصیلی دوره متوسطه اول

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره اول متوسطه
پایه هفتم
آموزش قرآن (هفتم) عربی (هفتم) فارسی و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – هفتم
فارسی (هفتم) کتاب کار انگلیسی (1) علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) (هفتم)
ریاضی (هفتم) تفکر و سبک زندگی (دختران) – (هفتم) پیام های آسمان (هفتم)
مطالعات اجتماعی (هفتم) ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – هفتم نگارش (هفتم)
علوم تجربی (هفتم) تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هفتم) تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هفتم)
فرهنگ و هنر (هفتم) کار و فناوری (هفتم) ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هفتم
انگلیسی (1)
پایه هشتم
آموزش قرآن (هشتم) فارسی و نگارش (ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتم پیام های آسمان (هشتم)
فارسی (هشتم) علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتم نگارش (هشتم)
ریاضی (هشتم) فرهنگ و هنر (هشتم) علوم تجربی (هشتم)
مطالعات اجتماعی (هشتم) انگلیسی (2) تفکر و سبک زندگی (هشتم)
عربی (هشتم) کار و فناوری (هشتم) تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هشتم)
کتاب کار انگلیسی (2) ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتم ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – (هشتم)
تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هشتم)
پایه نهم
آموزش قرآن (نهم) کار و فناوری پیام های آسمان (نهم)
فارسی (نهم) تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (نهم) نگارش (نهم)
ریاضی(نهم) ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم علوم تجربی (نهم)
مطالعات اجتماعی – (مدنی – تاریخ – جغرافیا) (نهم) علوم تجربی (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم فرهنگ و هنر (نهم)
عربی (نهم) آمادگی دفاعی (نهم) انگلیسی (3)
کتاب کار انگلیسی (3) ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – نهم فارسی و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم
ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم

مقطع تحصیلی دوره متوسطه دوم

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره دوم متوسطه (تمامی پایه ها)
پایه رشته دروس
دهم ریاضی فارسی (1)/ دین و زندگی (1)/ فیزیک (1)/ریاضی (1)/ آمادگی دفاعی/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) ـ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1) / نگارش (1) / عربی، زبان قرآن (1)/ شیمی (1)/ هندسه (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر /  تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازده ریاضی هنر/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ شیمی (2)/ حسابان (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2)/ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ فارسی (2)/ دین و زندگی (2)/ فیزیک (2)/ هندسه (2)/ آمار و احتمال/ تاریخ معاصر ایران/ انگلیسی (2)/ زمین شناسی/ انسان و محیط زیست
دوازدهم ریاضی نگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ شیمی (2)/ حسابان (2)/فیزیک (3) / ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ سلامت و بهداشت/ هندسه (3)/ ریاضیات گسسته/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)
دهم تجربی فارسی (1) / دین و زندگی (1)/ شیمی (1)/ فیزیک (1)/ زیست شناسی (1)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1)/ نگارش (1)/ عربی، زبان قرآن (1)/ ریاضی (1) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازده تجربی تاریخ معاصر ایران/ انسان و محیط زیست/ فارسی (2) / دین و زندگی (2)/ شیمی (2)/ فیزیک (2)/ زیست شناسی (2)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ ریاضی (2) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2)
دوازدهم تجربی فارسی (3)/ دین و زندگی (3)/ شیمی (3)/ ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)/ نگارش (3)/ ریاضی (3)/ زیست شناسی (3) /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3)/کتاب کار انگلیسی (3)/فیزیک (3)/ سلامت و بهداشت
دهم انسانی فارسی (1)/ علوم و فنون ادبی (1)/عربی، زبان قرآن (1)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 1 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1) /نگارش (1)/ دین و زندگی (1)/ریاضی و آمار (1)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (1)/ هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1)/ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (1)
یازده انسانی روان شناسی/انسان و محیط زیست/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ فلسفه (1)/ فارسی (2)/ علوم و فنون ادبی (2)/عربی، زبان قرآن (2)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 2 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2) /نگارش (2)/ دین و زندگی (2)/ریاضی و آمار (2)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (2)/  هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) ـ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (2)
دوازدهم انسانی مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/سلامت و بهداشت / فارسی (3)/ دین و زندگی (3)/ جغرافیا (3) (کاربردی/ جامعه شناسی (3)/فلسفه (2)/انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ نگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ تاریخ (3) – ایران و جهان معاصر/ تحلیل فرهنگی/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)

هزینه لازم برای ثبت نام کلاس تدریس خصوصی در گلستان

هزینه! یکی از دغدغه هایی است که افراد هنگام شرکت در کلاس های تدریس خصوصی با آن مواجه شده و ممکن است آنان را از داشتن معلم خصوصی به دلیل پرداخت وجه زیاد، باز دارد. هزینه ثبت نام کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره برای ساکنین در گلستان، چقدر می باشد؟ برای پاسخ به این سوال می بایست گفت که با توجه به مقطع تحصیلی و تعداد جلسات، این هزینه متغییر می باشد. پیشنهاد می شود با مشاوران ایران مشاوره در این خصوص ارتباط تلفنی برقرار نمایید تا از تمامی جزئیات مربوط به هزینه آگاه شوید.

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی گلستان با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02156691684

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

قیمت: 0 تومان

 

سوالات متداول

1- نحوه برگزاری کلاس های خصوصی در ایران مشاوره به چه نحوی است؟

کلاس های خصوصی ایران مشاوره به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود.

2- روند ثبت نام در کلاس های ایران مشاوره به چه صورت است؟

داوطلبین برای ثبت نام در کلاس های آنلاین ایران مشاوره به سایت ایران مشاوره مراجعه کرده فرم مورد نظر را پر نمایند و پس از آن مشاورین با آن ها تماس خواهند گرفت و کد و لینک ورود را به آن ها خواهند داد.

3- کلاس های ایران مشاوره دارای چه مقاطعی می باشد؟

کلاس ها ایران مشاوره در مقاطع مختلفی چون دبستان، دوره متوسطه اول و دوم، کنکور و دانشگاه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود..

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره