9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

زمان مجدد نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور موجب بکارگیری افراد زیادی در سازمان ها و دستگاه های دولتی نظیر بانک ها، وزارت خانه ها، سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش و… می شود. جهاد دانشگاهی، بازه زمانی معینی را به منظور نام نویسی متقاضیان تعیین کرده و از طریق سایت خود به نشانی hrtc.ir در اختیار افراد قرار می دهد. داوطلبان می بایست در مدت زمان تعیین شده، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی  خود را با استفاده از پرداخت هزینه مربوطه به انجام برسانند. البته ممکن است برخی از افراد به دلایل مختلف موفق به ثبت نام در مهلت اولیه نشده باشند، از این رو مهلت مجددی را به منظور ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند تا پایان فرصت داده شده، نام نویسی و ویرایش اطلاعات خود را نهایی کنند.

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402

(مهلت اولیه ثبت نام به اتمام رسیده است.)

 

در مدت زمان نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی  می بایست با توجه به شرایط و زمان اعلام شده از سوی جهاد دانشگاهی کشور در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که از 23 فروردین لغایت 4 اردیبهشت ماه بوده اقدام به نام نویسی کنند. همچنین امکان ویرایش و اصلاح فرم ثبت نام برای داوطلبانی که دچار اشتباه در تکمیل فرم تقاضانامه شده اند نیز وجود دارد.

لازم است بدانید که مطابق با اطلاعیه های منتشر شده، زمان اولیه ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و تاکنون اخباری منوط بر تمدید مهلت نام نویسی در آزمون 1402 اعلام نشده است. شما می توانید با عضویت در کانال کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره می توانید از تازه ترین اخبار در این خصوص مطلع گردید.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت جهاد دانشگاهی، متقاضیان جامانده از نام نویسی می توانند با در دست داشتن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی  در مهلت مجدد اقدام به ثبت نام خود نمایند. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پیش از این، مراحل نام نویسی خود را تکمیل نموده اند نیز می‌توانند در صورت نیاز نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند. انجام فرآیند نام نویسی علاقه مندان از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطابق مراحل زیر انجام می پذیرد.

اگر می خواهید از هزینه ثبت نام آزمون 1402 مطلع گردید، پیشنهاد می شود تا با مطالعه مطلب هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، از میزان این هزینه مطلع گردید.

 • به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه کرده و از منوی آزمون های فعال در صفحه اول سامانه، گزینه “پرداخت هزینه” را انتخاب نمایید.

اولین مرحله نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

 • اکنون می بایست اطلاعات مورد نیاز وارد نمایید و روی گزینه “پرداخت هزینه و آغاز ثبت نام” کلیک کنید.

دومین مرحله نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

 • سپس، مبلغی را جهت نام نویسی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کرده و کلید “پرداخت” را بفشارید.

سومین مرحله نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

 • پس از واریز وجه، یک “توکن پرداخت” به شماره تلفن شما ارسال می گردد که بایستی آن را تا اتمام فرآیند ثبت نام و دریافت کد رهگیری نزد خود نگه دارید. در ادامه، مجددا به صفحه اصلی سایت بازگشته و گزینه “ثبت نام در آزمون” را انتخاب کنید.

چهارمین مرحله نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

 • پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، توکن مالی و.. کلید “ثبت نام” را بفشارید.

پنجمین مرحله نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

 • اکنون باید اطلاعات و مشخصات فردی خود را به طور کامل و با دقت در کادرهای مشخص شده به ثبت رسانده و فرم تقاضانامه را تکمیل نمایید.

در صورتی که تمام مراحل ثبت نام با موفقیت انجام گیرد، یک کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نهایت توصیه می شود، یک نسخه کپی از فرم تقاضانامه تهیه کرده و آن را تا پایان همه فرآیندهای مربوط به آزمون استخدامی نزد خود نگهدارید.

نکته بسیار مهم: آن دسته از متقاضیان دارای سهمیه های موثر در آزمون (سهمیه ایثارگری) که در بازه زمانی اولیه، سهمیه آن ها برای ثبت نام مورد تایید قرار نگرفت، در صورتی که با پیگیری موضوع از اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران مشکل را حل نموده اند، می توانند در بازه زمانی تمدید شده با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. جهت کسب اطلاع از انواع سهمیه های این آزمون می توانید به مطلب سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی  مراجعه کنید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402

گاهی ممکن است داوطلبان به هنگام ثبت نام اطلاعات خود را اشتباه درج نمایند. به همنی منظور، ویرایش اطلاع ناصحیح در بازه های زمانی اولیه، تمدید و مهلت مجدد ثبت نام امکان پذیر می باشد. متقاضیان با مراجعه به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir می توانید اطلاع اشتباه را اصلاح نمایند.

 • پس از مراجعه به سایت hrtc.ir، می بایست بر روی گزینه “ورود به پروفایل” کلیک نمایید.

نحوه ویرایش اطلاعات ازمون استخدامی دستگه های اجرایی

 • بعد از درج اطلاعات خواسته در فیلدهای مربوطه، دکمه “ورود به پروفایل” را بفشارید.

مرحله دو ویرایش ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 1402

 • پس از ورود به پروفایل، تمامی هفت مرحله ثبت نام و اطلاعات زیر می بایست مجددا وارد شودند. در غیر این صورت ویرایش اطلاعات به درستی انجام نمی شود. همچنین لازم است که کد رهگیری جدید خود را دریافت نموده و از آن به خوبی نگهداری شود. هفت مرحله ای که برای ویرایش اطلاعات باید طی شود به اختصار به شرح زیر است:
 1.  آپلود مدارک
 2. درج اطلاعات فردی
 3. وارد کردن اطلاعات تحصیلی
 4. سهمیه و سابقه کار
 5. انتخاب شغل مورد درخواست
 6. وارد کردن اطلاعات تکمیلی
 7. دریافت کد رهگیری
آشنایی با منابع و کتب کمک آموزشی و مطالعه آن ها نیز می تواند از جمله عوامل تاثیرگذار در موفقیت شرکت کنندگان در آزمون مذکور باشد که برای اطلاع از این منابع می توانید روی لینک منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کلیک کرده تا منابع را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

1- چگونه می توان در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲ ثبت نام نمود؟

ثبت نام در این آزمون استخدامی به صورت اینترنتی از طریق سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir انجام می گیرد.

2- آیا امکان تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ وجود دارد؟

احتمال تمدید فرآیند مورد نظر بسیار کم می باشد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات در مهلت تمدید شده ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وجود دارد؟

بله، آن دسته از متقاضیانی که نیاز دارند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند، می توانند در تاریخ تعیین شده نسبت به انجام این امر اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ نظر
 1. سلام تمدید نمیشه دستگاه های اجرایی؟؟

  • با سلام و احترام، در حال حاضر خبری مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سایت hrtc.ir منتشر نشده است.

 2. آزمون دستگاههای اجرایی از این به بعد سالی چند مرتبه برگزار خواهد شد؟؟؟ لطفا تمدیدش کنیدو پیام ما را برای تمدیدآزمون به مسئولین برسانید

  • سلام و درود
   آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا هر ساله برگزار می شود.
   جهت درخواست برای تمدید مهلت ثبت نام می توانید به قسمت پاسخگویی سایت سنجش مراجعه کنید.

 3. آزمون دستگاههای اجرایی از این به بعد سالی چند مرتبه برگزار خواهد شد؟؟؟

  • با سلام و احترام، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، سالی یکبار برگزار می شود و معمولا چند ۲ الی ۳ روز بعد از پایان ثبت نام، سامانه ی ثبت نامی باز می باشد.

 4. من نتونستم ثبت نام کنم همیشه تمدید میشد چرا اینبار تمدید نکردن !!! امیدی هست؟؟؟

  • با سلام و وقت بخیر در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر نشده است.

 5. سلام تاریخ مهلت ثبت نام جاماندگان رو از کجا پیگیری کنیم ؟؟؟

مشاوره استخدامی پیج استخدامی