دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور هر ساله موجب استخدام افراد زیادی در سازمان ها و دستگاه های دولتی نظیر بانک ها، وزارت خانه ها، سازمان بهزیستی و… می شود. لذا متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. سازمان سنجش و آموزش کشور هر ساله بازه زمانی معینی را به منظور نام نویسی متقاضیان، تعیین کرده و از طریق سایت خود به نشانی sanjesh.org اعلام می کند. متقاضیان می بایست در مدت زمان تعیین شده فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. البته ممکن است برخی از افراد به دلایل مختلف، موفق به ثبت نام در مهلت اولیه نشده باشند. از این رو، سازمان سنجش مهلت مجددی را به منظور ثبت نام جاماندگان در نظر می گیرد.

در مدت زمان تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ،امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می بایست با توجه به شرایط و زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به نام نویسی کنند. ولی ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل عدم اطلاع از زمان ثبت نام یا عدم دسترسی به مدارک مورد نیاز موفق به نام نویسی در موعد مقرر نشده باشند. معمولا سازمان سنجش به دلیل این موضوع مهلتی را جهت ثبت نام جاماندگان در نظر می گیرد. متقاضیانی که از ثبت نام جا مانده اند یا نیاز دارند اطلاعات خود را ویرایش کنند می توانند، در تاریخ تعیین شده نسبت به انجام این امر اقدام کنند.

طبق اطلاعیه سازمان مربوطه، داوطلبانی که در بازه زمانی معین ثبت نام خود را انجام نداده اند، می توانند از تاریخ 1 مهر ماه لغایت 4 مهر ماه سال جاری، نسبت به ثبت اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش، متقاضیان جامانده از ثبت نام می توانند با در دست داشتن مدارک لازم در مهلت مجدد اقدام به ثبت نام خود نمایند. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پیش از این، مراحل نام نویسی خود را تکمیل نموده اند نیز می‌توانند در صورت نیاز نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

انجام فرآیند نام نویسی علاقه مندان از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطابق مراحل زیر، انجام می پذیرد. دقت داشته باشید که پس از تکمیل هر مرحله دکمه “ذخیره و ادامه” که در پایین صفحه موجود است را بفشارید تا به مرحله بعد بروید.

 1. ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست صفحه، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.
 2. سپس بر روی لینک “هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1399” کلیک نمایید.
 3. ازمنوی موجود در سمت راست، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید.
 4. از بین گزینه های مندرج در صفحه، کلید “سریال ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1399” را فعال نموده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.
 5. اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و مجددا روی عبارت “تایید و ادامه” کلیک کنید.
 6. اطلاعاتی که در مرحله قبل وارد کرده اید، دوباره در این صفحه نمایان می شود که لازم است پس از فعال نمودن تیک “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام”، کلید “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.
 7. اطلاعات کارت بانکی خود را در بخش های مربوطه وارد نموده و سپس روی عبارت “پرداخت” کلیک کنید.
 8. در این مرحله مجددا به مرحله سوم بازگردید و این بار روی عبارت “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک کنید.
 9. شماره سریال کارت اعتباری که پس از واریز وجه دریافت کرده اید را در کادر مربرطه وارد نموده و پس از ثبت کد امنتی موجود در صفحه، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.
 10. پس از ورود به سامانه ثبت نام، یک فرم تقاضانامه، پیش روی شما قرار خواهد گرفت که خواستار اطلاعات هویتی داوطلب می باشد.

بخش های مختلفی در این فرم موجود است که نشان دهنده مشخصات شناسنامه ای متقاضی می باشد. این اطلاعات شامل:

 • اطلاعات فردی
 • اطلاعات اشتغال
 • سهمیه ها
 • اطلاعات تحصیلی
 • تعیین عنوان شغل و نام دستگاه مورد نظر

در صورتی که تمام مراحل ثبت نام با موفقیت انجام گیرد، یک کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نهایت توصیه می شود، یک نسخه پرینت شده از فرم تکمیلی، تهیه کرده و آن را تا پایان همه فرآیندهای مربوط به آزمون استخدامی، نزد خود حفظ کنید.

نکته قابل ذکر دیگر این که آن دسته از متقاضیان دارای سهمیه ایثارگر که در بازه زمانی اولیه، سهمیه آن ها برای ثبت نام مورد تایید قرار نگرفت، در صورتی که با پیگیری موضوع سهمیه خود از اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران مشکل را حل نموده اند، می توانند در بازه زمانی تمدید شده با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می بایست ابتدا از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطلع شده و در صورت مطابقت مدرک تحصیلی خود با آن ها، اقدام به نام نویسی نمایند. آشنایی با منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و مطالعه آن ها نیز می تواند از جمله عوامل تاثیرگذار در موفقیت شرکت کنندگان باشد که برای اطلاع از این منابع می توانید روی لینک مرتبط با آن کنید.

سوالات متداول

1- مهلت تمدید شده ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چه تاریخی است؟

مطابق با اعلام سازمان سنجش، متقاضیان می توانند از تاریخ 1 لغایت 4 مهر ماه 99 اقدام به ثبت اطلاعات ثبت نامی خود کنند.

2- آیا امکان تمدید مجدد این مهلت وجود دارد؟

احتمال تمدید مجدد این مهلت بسیار کم است اما در صورت تمدید مهلت ثبت نام، متعاقبا اخبار مربوط به آن از طریق سایت ایران مشاوره اعلام خواهد شد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات نیز در مهلت تمدید شده وجود دارد؟

بله، آن دسته از متقاضیانی که نیاز دارند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند، می توانند در تاریخ تعیین شده نسبت به انجام این امر اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی