دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد بهمن ماه 96 – 97

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 - 99 - نیمسال دوم
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

همواره طبق روال سال های گذشته بعد از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به دلیل خالی ماندن ظرفیت پذیرش بعضی از کد رشته محل ها اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها می کند. در این مرحله دانشجویانی که در خرداد ماه به هر دلیلی از انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد جامانده اند و یا از رشته پذیرفته شد خود رضایت ندارند، می توانند اقدام به انتخاب رشته کنند و از میان کد رشته محل های اعلام شده برای تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید. تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد معمولا در دو مرحله و در مهر و بهمن ماه انجام می پذیرد. در ادامه ای مقاله به زمان و نحوه و شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 می پردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96

مرحله دوم تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی یعنی در مهرماه خواهد بود و به همین دلیل ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دی ماه 96 صورت می پذیرد و تا اوایل بهمن ماه ادامه دارد. برای اطلاع دقیق از زمان زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانیددر کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شوید. پس از اعلام زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه اقدام به انتخاب رشته کرده و با پرداخت هزینه های لازم در مقطع تحصیلات تکمیلی اقدام به تحصیل کنند.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96

یکی از سوالات رایج در ارتباط با تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد این است که چه کسانی می توانند در این نوبت اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته کنند؟ یا چه کسانی مجاز به انتخاب رشته در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد می شوند؟ باید به اطلاعتان برسانیم که با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری، تمام داوطلبانی که در روز برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در محل برگزاری آزمون شرکت داشته اند و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده است می توانند در این مرحله انتخاب رشته کنند. لازم به یادآوری است که داوطلبانی که در مرحله اصلی انتخاب رشته یعنی در خرداد ماه و یا مرحله اول تکمیل ظرفیت در مهرماه، انتخاب رشته نکرده بودند و یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند نیز می توانند در این مرحله انتخاب رشته کرده و شانس خود را بیازمایند. درصورت هرگونه سوال در ارتباط با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، می توانید با مشاوران ما در مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. حتما توجه دارید که تنها داوطلبانی می توانند در این مرحله اقدام به ثبت نام کنند که دانشجوی هیچ یک از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی درنیمسال اول تحصیلی سال 97 – 96 نباشند.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن 96

همان طور که حتما می دانید مهمترین فاکتور در انتخاب رشته، علاقه است. باتوجه به محدود بودن کد رشته محل های اعلام شده از سوی سایت دانشگاه آزاد در این مرحله، قبل از خرید کارت اعتباری انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ارائه کد رشته محل مورد نظر خود اطمینان کسب کنید. داوطلبانی که در دو رشته در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده اند توجه داشته باشند که می توانند ازمیان کد رشته محل های ارائه شده برای هردو رشته اصلی و شناور، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. Avatar

    سلام ایا امسال هم دانشگاه ازاد برای کارشناسی ارشد تمکیل ظرفیت خواهد کرد یا نه ؟ و چه زمان ؟

دریافت مشاوره