جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97
تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

حتما شما هم خبر عدم تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 را در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97 خوانده اید. به دلیل درج این خبر در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد 97 داوطلبان زیادی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از تکمیل ظرفیت و یا عدم تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای مقطع دکتری 97 مطلع شوند. به همین دلیل لازم دانستیم در ابتدای این مطلب توضیح مختصری در رابطه با این خبر را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. در دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری 97 به عدم برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 موکدا اشاره شده است با این حال تغییر این تصمیم در لحظات آخر، غیرممکن نیست ولی فعلا انجام یا عدم انجام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال 97 به طور قطعی مشخص نشده است. بنابراین ما این مطلب را تحت عنوان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 آماده کرده و اطلاعات لازم را طبق دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 96 در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار می دهیم و به محض انتشار خبر قطعی این مطلب را آپدیت خواهیم کرد و در همین صفحه و سایر راه های ارتباطی مرکز ایران مشاوره با داوطلبان دکتری، همچون کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره، پیگیر آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت دکتری سراسری و آزاد 97 باشید.

جهت مشاهده لیست کد رشته های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت 97 می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

چه کسانی امکان شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 را دارند؟

در صورت انجام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال 97 ، تمامی افرادی که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت کرده اند (چه آن هایی که در انتخاب رشته شهریور ماه قبول شده اند و یا حتی مردود ) می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد (هم در مهرماه و هم در بهمن ماه ) شرکت کنند. لازم به ذکر است داوطلبانی که در شهریور و یا مهرماه در دانشگاه ثبت نام کرده اند دیگر حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه را ندارند اما قبولی شما هم در شهریور ماه و در مهرماه منعی برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ایجاد نمی کند. همانطور که گفتیم تنها شرط شرکت در تکمیل ظرفیت شرکت در آزمون دکتری 97 می باشد. نکته ی بسیار مهمی که لازم دانستیم بگوییم این مطلب است که در سال 95 حتی کسانی که در مصاحبه علمی نمره مناسب کسب نکرده و دعوت به مصاحبه نشدند توانستند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد 95 ثبت نام کنند بنابراین امسال مشخص نیست چه تصمیمی گرفته شود. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد برای افرادی که دعوت به مصاحبه نشده اند می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید.

زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزا 97 هستند می رسانیم که ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال های گذشته 2 مرتبه صورت می گرفت یک مرتبه در مهرماه و یک مرتبه در بهمن ماه. در صورت انجام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 ، به احتمال بسیار بالا ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد امسال نیز ، در اوایل مهر ماه و یا در اوایل بهمن ماه باشد. زمان دقیق تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد 97 به طور دقیق مشخص اعلام نشده است. منتظر اخبار  مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 باشید.

نحوه انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم آن دسته از داوطلبانی امکان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 را خواهند داشت که در آزمون دکتری 97 شرکت کرده باشند. بنابراین در صورتی که قصد شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 را دارید می توانید با مشاهده لیست رشته های اعلام شده در سایت سازمان سنجش، 20 رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. ضمن اینکه داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت در انتخاب رشته ها سعی کنید میزان فاصله بین تراز شما با نمره آخرین نفر قبولی چندان قابل توجه نباشد همچنین افرادی که در تکمیل ظرفیت دکتری مهرماه و بهمن ماه شرکت کرده اند پس از قبولی رشته فعلی، قبولی قبلی آن ها لغو خواهد شد. بنابراین در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نهایت دقت را داشته باشید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

در خصوص زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد باید بگوییم که در سال های گذشته برای ورودی مهرماه در اواخر مهر و تکمیل ظرفیت  برای ورودی بهمن ماه در اوایل بهمن ماه صورت می گرفت که به احتمال بسیار در صورت انجام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 ، امسال  نیز تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به همین صورت خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نموده اند یک مصاحبه نیز در پیش خواهند داشت بنابراین از زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 به منظور شرکت در مصاحبه غافل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ نظر

 1. سلام . شرایط تکمیل ظرفیت بهمن ماه مقطع دکتری سال ۹۶ رشته الهیات گرایش علوم قران و حدیث رو لطفا کامل و دقیق توضیح دهید. سپاسگزارم

 2. با عرض پوزش منظورم تکمیل ظرفیت دکترای دانشگاه ازاد در بهمن ۹۶ بود.ایا دانشگاه ازاد در مقطع دکترا در بهمن ۹۶ تکمیل ظرفیت خواهد داشت?

 3. سلاخسته نباشید.ایا در بهمن ۹۶ تکمیل ظرفیت دکترا خواهد بود؟

 4. با سلام، ایا دانشگاه ازاد برای تزم بهمن هم تکمیل ظرفیت اعلام میکنه ?

 5. سلام ، ببخشید من اجازه ی انتخاب رشته در دکتری آزاد را داشتم اما بدلیل انتخاب کم، دعوت به مصاحبه نشدم ، شما فرمودین که میتوانم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم-ولی با خرید کارت اعتباری و تکمیل اطلاعات خطا داد و گفت اجازه ی انتخاب رشته ندارید-هم پولم رفت هم روحیم.برای تکمیل ظرفیت بهمن میتونیم شرکت کنیم؟

 6. سلام ایا دفترچه انتخاب رشته محل نیامده اخه چجوری ثبتنام توتکمیل ظرفیت دکترا روانشناسی داشته باشم بغیر ازتبلیغات اطلاعیه ها هیچی پیدا نکردم خسته شدم کمک کنید لطفا،کجاچجوری ثبتنام کنم من که دفترچه چیزی ندیدم،من فقط مجاز شدم ولی دعوت به مصاحبه نشدم کم انتخاب کرده بودم حالا چجوری ازتکمیل ظرفیت استفاده کنم دارم اذیت می شوم تو روخدا کمکم کنید سپاس.فاطمه ط

 7. خواهش میکنم جواب بدین ممنونم من شماره دسترسی رشتم گم شده ۴۷۴۳ همش اشغاله بایدبرم سازمان مرکزی یاراه ورودبه سیستم برای ثبت نام تکمیل دکتری ازادهست؟مرسییییی

 8. سلام .بنده دکتری بدون آزمون شرکت کردم و مصاحبه رفتم به علت مغایرت نمره پایان نامه با زمان ثبت نام قبول نشدم آیا الان میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم

 9. سلام . آیا احتمال دارد دانشگاهی که سال اول جذب دانشجو بوده تکمیل ظرفیت داشته باشه ؟ درصورت منفی بودن ، چطور می تونم در تکمیل ظرفیت دانشگاههی دیگر شرکت کنم . آیا دانشگاهی در مرحله اول دعوت به مصاحبه نشدم در تکمیل ظرفیت می تونم شرکت کنم ؟

  • سلام.امکان اینکه اون دانشگاه تکمیل ظرفیت داشته باشه وجود داره که حتمی بودن این قضیه در دفترچه تکمیل ظرفیت مشخص میشه. شما باتوجه به رشتتون در تکمیل ظرفیت شرکت میکنید و میتونید دانشگاه های ارائه دهنده ی اون رشته که در تکمیل ظرفیت هم اومده انتخاب کنید.

 10. سلام ، ببخشید من اجازه ی انتخاب رشته در دکتری آزاد را داشتم اما بدلیل انتخاب کم، دعوت به مصاحبه نشدم ، میتوانم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

 11. با سلام بنده در مرحله دوم بدون ازمون دکتری قبول نشدم ولی مرحله اول قبول شده بودم ایا برای بدون ازمون هم تکمیل ظرفیت وجود دارد؟؟

 12. باسلام
  بنده قبولی بهمن دکتری آزاد ۹۵ هستم
  آیا می توانم برای مهر۹۶ ثبت نام کنم؟
  شهریه ثابت برمبنای قدیم است؟
  آیا باید برای رزرو نیم سال هزینه بدهم؟

 13. با سلام و وقت بخیر ؛ ایا همه افرادی که در ازمون دکتری شرکت کرده اند اعم از قبولی های مصاحبه و عدم قبولی در مصاحبه حق شرکت در تکمیل ظرفیت مهر را دارند؟

  • سلام. بله هم اونایی که قبول شدن و هم اونایی که قبول نشدن میتونن در تکمیل ظرفیت دکتری شرکت کنن. فقط توجه داشته باشید که در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی لغو خواهد شد.

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید